2024. Június 09. - 08:39:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 728116 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. December 05. - 15:31:16
Válasz #1020
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A pénztárcám megengedte, hogy beszerezzek egy Cellmass-t és lenne egy kérdésem.Egy adagot ugye közvetlen edzés után kellen fogyasztani, meg a fehérje turmixom is akkor menne elvileg.Viszont valahol azt olvastam, hogy a fehérje gátolja a kreatin felszívódását.Vagy ez a Cellmass féle transzportrendszereknél nem gáz? Vagy ti ezt hogy szoktátok megoldani?
WTF????
egy másik oldalról: "A kreatint MINDEN alkalommal éhgyomorra kell bevenni!
Ennek oka az, hogy a kreatin savas környezetben igen gyorsan bomlik. Ha sokáig tartózkodik a gyomorban, akkor a gyomorsav a kreatin nagy részét lebontja, így az nem tud felszívódni és nem fejti ki a várt hatást. Ha valaki fehérjével vagy zsírokkal veszi be a kreatint, akkor annak nagy része a gyomorban tönkremegy, és nem fogja kifejteni a hatását! A legújabb pezsgő-transzportrendszerek (ún. effervescent creatine) olyan gyomorsav semlegesítő anyagot tartalmaznak, ami tovább javítja a kreatin felszívódásának arányát, ezáltal kevesebb kreatinnal is ugyanakkora hatást lehet elérni! "
Ez azért erős reklámduma, a többi cégtől való különbözni akarás, de azért nem bomlik le a kreatin "olyan" gyorsan savas környezetben, és ha üres gyomorra fogyasztod, gyorsan át is halad a gyomron.
Ráadásul a pezsgő kreatinokat azért "szeretem" kifejezetten, mert jól teleba...ák őket nátriummal,ami kell a pezsgő reakcióhoz, így 1 tasakkal beviszel annyi NA-t, amennyit táplálkozással egész nap kellene bevinned, és akkor jön a duma, hogy a kreatin vizesít.......lótúrót vizesít annyira, a pezsgő kreatinban lévő sok nátrium, az vizesít, meg a napközben elfogyasztott sok CH.Sima monohidrátot ( vagy mikronozált monohidrátot ) használjon inkább mindenki, mint valamilyen pezsgő formulát, ha már kreatinról van szó.

amúgy is több ponton sántít a bemásolt szöveg és pontatlan is...
Csak akkor azt nem értem, hogy egy nem kicsi gyártó/forgalmazó cég , hogy adhatja a nevét téves információkhoz....
Nézd.....hm....vágjunk a közepébe.Minden a pénzről szól.Nem mondom,hogy teljesen hülyeség az egész, meg azt sem,hogy nem fogsz erősödni a pezsgő kreatintól, és persze fejlődni is, ha megfelelően táplálkozol mellette....csak....minek annyi plusz nátriumot bevinni a szervezetbe, amikor a modern városi ember így is nagyon sok NA-t fogyaszt nap mint nap.Erre rádobsz még napi 2 tasak pezsgő kreatint, aztán kész a vizenyő ;D.
Tehát van egy ötlet, egy technológia amit eladok, lesz belőle sok pénz, azután kihozok egy "újabb", és "sokkal jobb" terméket, technológiát amit szintén eladok, és lesz belőle sok pénz...holott már ezt előzőleg is ismertem, mikor kiadtam az első termékemet, csak hát abból is profitálni kell.A világ így működik.
Példa:fényképezőgépek
Nem kezdik el a műszaki termékekkel foglalkozó cégek árulni az 50 megapixeles fényképezőgépeket egyből, holott már ismerik azt a technológiát, mert előbb meg kell gazdagodni a 2,4,8,10,12.....stb. megapixeles gépekből is,mert ez egy csomó lóvé, annyi, hogy itt az egész bagázs eléldegélhetne, gyúrogathatna élete végéig belőle, akkor sem lenne gond.Kiadok egy terméket kaszálok vele, azután kiadok egy újabbat, mondván, hogy az még jobb és erre csak a mostani kísérletek világítottak rá (holott ezt eddig is tudtam ) és azzal is kaszálok kur.a sok lóvét.Szóval éljen a modern Teknálödzsi ;D.........meg a vadkapitalizmus.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. December 05. - 15:39:26
Válasz #1021
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Előző mondókámmal nem a konkurens cégeket akartam bántani, csak egy példával elmagyarázni a szitut 8-).
Minden kb. hasonlóképpen működik.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. December 05. - 16:26:48
Válasz #1022
Nem elérhető

atleeta


Sajnos minden területen ez van  :-\ . Annak a gyártónak a termékeiből 1-2-t próbáltam és hát nem igazán nyerték el a tetszésemet, de az extremefites cuccokkal még nem volt problémám ;-oo-;
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. December 05. - 16:29:11
Válasz #1023
Nem elérhető

fastor


TEgnap Melledzés DÁniellel --)
annyira nemvoltam szar, nem baszott le, mint lábedzésen nyáron :-/]
 fekvenyomás
 pumpálós 30 fokos kézi nyomás
 szüknyomás 45 fokon
 egykezes csigás prséelés
 hátsóváll:
 hátulsó vállvonogatás, asszem 60*12 volt a vége
 döntött törzsü oldalemelés 2 kilóval ;D
 csigás széthúzás üresen ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. December 05. - 16:40:15
Válasz #1024
Nem elérhető

hummerdikk


TEgnap Melledzés DÁniellel --)
annyira nemvoltam szar, nem baszott le, mint lábedzésen nyáron :-/]
 fekvenyomás
 pumpálós 30 fokos kézi nyomás
 szüknyomás 45 fokon
 egykezes csigás prséelés
 hátsóváll:
 hátulsó vállvonogatás, asszem 60*12 volt a vége
 döntött törzsü oldalemelés 2 kilóval ;D
 csigás széthúzás üresen ;D

Tudtam en, hogy lanyvagy  ;D

2009. December 05. - 16:49:49
Válasz #1025
Nem elérhető

Kicsibors


TEgnap Melledzés DÁniellel --)
annyira nemvoltam szar, nem baszott le, mint lábedzésen nyáron :-/]
 fekvenyomás
 pumpálós 30 fokos kézi nyomás
 szüknyomás 45 fokon
 egykezes csigás prséelés
 hátsóváll:
 hátulsó vállvonogatás, asszem 60*12 volt a vége
 döntött törzsü oldalemelés 2 kilóval ;D
 csigás széthúzás üresen ;D

Tudtam en, hogy lanyvagy  ;D

Ez csak abban az esetben bocsájtható meg, ha 1 ismétlés végrehajtásának az időtartama 30 másodpercet vett igénybe, jól kitartva a súlyt a felső holtponton...  ;D

2009. December 05. - 17:12:30
Válasz #1026
Nem elérhető

Cressler


Tegnap hátaztam ma láb+váll

Láb
Guggolás
100x10
120x15
140x10
160x8

Lábnyújtás
4x20

Lábtoló
140x4x20

Váll
Vállból nyomás rúddal
80x10
90x2x8
80x2x10

Oldalemelés-Állig húzás-Előre emelés
4x10
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. December 05. - 21:58:13
Válasz #1027
Nem elérhető

fastor


TEgnap Melledzés DÁniellel --)
annyira nemvoltam szar, nem baszott le, mint lábedzésen nyáron :-/]
 fekvenyomás
 pumpálós 30 fokos kézi nyomás
 szüknyomás 45 fokon
 egykezes csigás prséelés
 hátsóváll:
 hátulsó vállvonogatás, asszem 60*12 volt a vége
 döntött törzsü oldalemelés 2 kilóval ;D
 csigás széthúzás üresen ;D

Tudtam en, hogy lanyvagy  ;D

Ez csak abban az esetben bocsájtható meg, ha 1 ismétlés végrehajtásának az időtartama 30 másodpercet vett igénybe, jól kitartva a súlyt a felső holtponton...  ;D
de karonként két kilóval ám >:D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. December 05. - 22:00:04
Válasz #1028
Nem elérhető

Kicsibors


TEgnap Melledzés DÁniellel --)
annyira nemvoltam szar, nem baszott le, mint lábedzésen nyáron :-/]
 fekvenyomás
 pumpálós 30 fokos kézi nyomás
 szüknyomás 45 fokon
 egykezes csigás prséelés
 hátsóváll:
 hátulsó vállvonogatás, asszem 60*12 volt a vége
 döntött törzsü oldalemelés 2 kilóval ;D
 csigás széthúzás üresen ;D

Tudtam en, hogy lanyvagy  ;D

Ez csak abban az esetben bocsájtható meg, ha 1 ismétlés végrehajtásának az időtartama 30 másodpercet vett igénybe, jól kitartva a súlyt a felső holtponton...  ;D
de karonként két kilóval ám >:D ;D

 !+"% !+"% !+"%
Az meg sem fordult  fejemben, hogy 1-1 kg, de most így már sokkal jobb, hogy tisztáztuk szt is...  ****:)))

2009. December 05. - 22:43:33
Válasz #1029
Nem elérhető

H. Laci


TEgnap Melledzés DÁniellel --)
annyira nemvoltam szar, nem baszott le, mint lábedzésen nyáron :-/]
 fekvenyomás
 pumpálós 30 fokos kézi nyomás
 szüknyomás 45 fokon
 egykezes csigás prséelés
 hátsóváll:
 hátulsó vállvonogatás, asszem 60*12 volt a vége
 döntött törzsü oldalemelés 2 kilóval ;D
 csigás széthúzás üresen ;D

Tudtam en, hogy lanyvagy  ;D

Ez csak abban az esetben bocsájtható meg, ha 1 ismétlés végrehajtásának az időtartama 30 másodpercet vett igénybe, jól kitartva a súlyt a felső holtponton...  ;D
de karonként két kilóval ám >:D ;D

 !+"% !+"% !+"%
Az meg sem fordult  fejemben, hogy 1-1 kg, de most így már sokkal jobb, hogy tisztáztuk szt is...  ****:)))

Azért nem 1-1 kg mert nincsenek akkora egykezesek a teremben.  !+"%

2009. December 05. - 23:19:23
Válasz #1030
Nem elérhető

fastor


TEgnap Melledzés DÁniellel --)
annyira nemvoltam szar, nem baszott le, mint lábedzésen nyáron :-/]
 fekvenyomás
 pumpálós 30 fokos kézi nyomás
 szüknyomás 45 fokon
 egykezes csigás prséelés
 hátsóváll:
 hátulsó vállvonogatás, asszem 60*12 volt a vége
 döntött törzsü oldalemelés 2 kilóval ;D
 csigás széthúzás üresen ;D

Tudtam en, hogy lanyvagy  ;D

Ez csak abban az esetben bocsájtható meg, ha 1 ismétlés végrehajtásának az időtartama 30 másodpercet vett igénybe, jól kitartva a súlyt a felső holtponton...  ;D
de karonként két kilóval ám >:D ;D

 !+"% !+"% !+"%
Az meg sem fordult  fejemben, hogy 1-1 kg, de most így már sokkal jobb, hogy tisztáztuk szt is...  ****:)))

Azért nem 1-1 kg mert nincsenek akkora egykezesek a teremben.  !+"%
vannak, azokkal oldalemelek ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. December 06. - 09:55:38
Válasz #1031
Nem elérhető

Cressler


http://www.youtube.com/watch?v=vCxc2GR3u3E Kirk Karwoski
3:50-nél 360kgx5 egy kibaszott övben bandázs és guggolóruha nélkül
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. December 06. - 10:17:12
Válasz #1032
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


http://www.criticalbench.com/Kirk-Karwoski.htm

Egy rövidke beszélgetés Kirk bácsival erről-arról.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. December 06. - 11:39:26
Válasz #1033
Nem elérhető

H. Laci


Tegnap lábaztam. Elég jóra sikerült, alig birok lábra állni is egy-egy pillanatban.  @:-) Csak azt nem értem hogy a bal bicepszem miért fáj.  ????... Ilyet sem láttam még, mivel lábazásnál még csak közre sem játszik a bicepsz. Meg azt sem értem hogy miért csak a bal. Holnap nyomás lesz, szóval úgy érzem nem lesz valami jó. Na mindegy, én már csak ilyen genetikai hulladék vagyok.  ****:))) ****:))) ****:)))

2009. December 06. - 12:35:07
Válasz #1034
Nem elérhető

fastor


Tegnap lábaztam. Elég jóra sikerült, alig birok lábra állni is egy-egy pillanatban.  @:-) Csak azt nem értem hogy a bal bicepszem miért fáj.  ????... Ilyet sem láttam még, mivel lábazásnál még csak közre sem játszik a bicepsz. Meg azt sem értem hogy miért csak a bal. Holnap nyomás lesz, szóval úgy érzem nem lesz valami jó. Na mindegy, én már csak ilyen genetikai hulladék vagyok.  ****:))) ****:))) ****:)))
kéne már neked egy csaj >:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó