2024. Június 09. - 04:26:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 728006 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. December 17. - 00:09:19
Válasz #1080
Nem elérhető

Gabe


Meg úgy általában az izolátumok ára elég borsos...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 17. - 00:26:56
Válasz #1081
Nem elérhető

Kicsibors


Meg úgy általában az izolátumok ára elég borsos...

Sztem sose volt még csak izolátumom...  ::)

2009. December 17. - 00:56:47
Válasz #1082
Nem elérhető

Gabe


Meg úgy általában az izolátumok ára elég borsos...

Sztem sose volt még csak izolátumom...  ::)
SZTEM ;D nem vagy egyedül :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 17. - 01:00:05
Válasz #1083
Nem elérhető

Kicsibors


Gabe, mondd csak, te mit szoktál edzeni vállra?... Elülső része az avatarodon elég hangsúlyosnak tűnik... :)

2009. December 17. - 01:16:47
Válasz #1084
Nem elérhető

Gabe


Gabe, mondd csak, te mit szoktál edzeni vállra?... Elülső része az avatarodon elég hangsúlyosnak tűnik... :)
Ez csak látszat!  :D
Egyébként sokáig csak mellről nyomtam, pár hónapja csinálom megint az előreemelést egykezessel, az állig húzás nekem nem jön be, fáj a csuklóm, nem érzem a vállam tőle!
Mellről nyomás rúddal, egykezessel, előre emelés!
Egyébként nyomás egykezessel, kb. 2-3 hetente rúddal, oldalemelés, döntött törzsű oldalemelés, kábeles keresztezés!
Leginkább az alapgyakorlatok baby!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 17. - 01:52:02
Válasz #1085
Nem elérhető

Kicsibors


Gabe, mondd csak, te mit szoktál edzeni vállra?... Elülső része az avatarodon elég hangsúlyosnak tűnik... :)
Ez csak látszat!  :D
Egyébként sokáig csak mellről nyomtam, pár hónapja csinálom megint az előreemelést egykezessel, az állig húzás nekem nem jön be, fáj a csuklóm, nem érzem a vállam tőle!
Mellről nyomás rúddal, egykezessel, előre emelés!
Egyébként nyomás egykezessel, kb. 2-3 hetente rúddal, oldalemelés, döntött törzsű oldalemelés, kábeles keresztezés!
Leginkább az alapgyakorlatok baby!

Áhá, értem-értem. :)
A kábeles keresztezésen kívül a többit én is csinálom!  ;-oo-; 
(Az az egy itthon nem megoldható.)

2009. December 17. - 08:41:11
Válasz #1086
Nem elérhető

God Vazzeg


Gabe, mondd csak, te mit szoktál edzeni vállra?... Elülső része az avatarodon elég hangsúlyosnak tűnik... :)
Ez csak látszat!  :D
Egyébként sokáig csak mellről nyomtam, pár hónapja csinálom megint az előreemelést egykezessel, az állig húzás nekem nem jön be, fáj a csuklóm, nem érzem a vállam tőle!
Mellről nyomás rúddal, egykezessel, előre emelés!
Egyébként nyomás egykezessel, kb. 2-3 hetente rúddal, oldalemelés, döntött törzsű oldalemelés, kábeles keresztezés!
Leginkább az alapgyakorlatok baby!

Áhá, értem-értem. :)
A kábeles keresztezésen kívül a többit én is csinálom!  ;-oo-; 
(Az az egy itthon nem megoldható.)

Én belenyugodtam hogy sose lesz vállam, akárhogy is szétbaszom.. Persze azért erőltetem hátha meggondolja magát  :-Đ

2009. December 17. - 14:13:43
Válasz #1087
Nem elérhető

fastor


azér a tavalyihoz képest, már jobb sokkal ;)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. December 17. - 15:02:15
Válasz #1088
Nem elérhető

God Vazzeg


azér a tavalyihoz képest, már jobb sokkal ;)

Ahhoz képest mindenképp  :D

2009. December 17. - 15:32:59
Válasz #1089
Nem elérhető

Kicsibors


azér a tavalyihoz képest, már jobb sokkal ;)

Ahhoz képest mindenképp  :D

Meg ez az avatarod amúgy is tök jó sztem, nem tűnik kirívóan kicsinek vagy laposnak a vállad! ;)

2009. December 17. - 15:39:56
Válasz #1090
Nem elérhető

Gabe


Ha túl nagy a karod, kicsinek tűnik a vállad!
Ezért tűnik a satnya vállam nagyobbnak a giliszta karom mellett!  :-!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 17. - 17:08:28
Válasz #1091
Nem elérhető

balic


Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi. Ettől a héttől kezdve sajnos 3-4 hétig nem lesz lehetőségem lemenni edzeni, köszönhetően az ünnepeknek és a vizsgaidőszaknak. Ti ilyen esetekben mennyit módosítotok a kajálásotokon?

... ja és eszembe jutott egy plusz kérdés is, hogy szerintetek érdemes lenne ezt az időszakot teljesen kihagyni, vagy itthon kézi súlyzókkal, ha van időm bohóckodjak egy kicsit? Köszi előre is!  :)

2009. December 17. - 19:02:28
Válasz #1092
Nem elérhető

Bubee


Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi. Ettől a héttől kezdve sajnos 3-4 hétig nem lesz lehetőségem lemenni edzeni, köszönhetően az ünnepeknek és a vizsgaidőszaknak. Ti ilyen esetekben mennyit módosítotok a kajálásotokon?

... ja és eszembe jutott egy plusz kérdés is, hogy szerintetek érdemes lenne ezt az időszakot teljesen kihagyni, vagy itthon kézi súlyzókkal, ha van időm bohóckodjak egy kicsit? Köszi előre is!  :)

Pihenj. Ha saját magad nem is iktatsz be pihenőt évente, akkor általában az élet megoldja. Használd ki az alkalmat és pihenj. Töltődj fel energiával, hagyd h a szervezeted regenerálódásban utolérje magát.

A kajálást tartsd tisztán amennyire tudod, de nem kell aszkéta üzemmódba váltani. A ch-val és zsírral bánj óvatosan és ha teheted akkor kerül ennek a két tápanyagnak az egyszerre történő bevitelét.

Nekem ez a véleményem a témával kapcsolatban.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2009. December 17. - 19:15:32
Válasz #1093
Nem elérhető

balic


Pihenj. Ha saját magad nem is iktatsz be pihenőt évente, akkor általában az élet megoldja. Használd ki az alkalmat és pihenj. Töltődj fel energiával, hagyd h a szervezeted regenerálódásban utolérje magát.

A kajálást tartsd tisztán amennyire tudod, de nem kell aszkéta üzemmódba váltani. A ch-val és zsírral bánj óvatosan és ha teheted akkor kerül ennek a két tápanyagnak az egyszerre történő bevitelét.

Nekem ez a véleményem a témával kapcsolatban.

Köszi a véleményt! Valami ilyesmire gondoltam én is, de jobbnak láttam kérdezni. Még annyit, hogy a fehérjét tartsam ugyanúgy 2-3 g/tskg-on?

2009. December 17. - 20:53:21
Válasz #1094
Nem elérhető

Bubee


Pihenj. Ha saját magad nem is iktatsz be pihenőt évente, akkor általában az élet megoldja. Használd ki az alkalmat és pihenj. Töltődj fel energiával, hagyd h a szervezeted regenerálódásban utolérje magát.

A kajálást tartsd tisztán amennyire tudod, de nem kell aszkéta üzemmódba váltani. A ch-val és zsírral bánj óvatosan és ha teheted akkor kerül ennek a két tápanyagnak az egyszerre történő bevitelét.

Nekem ez a véleményem a témával kapcsolatban.

Köszi a véleményt! Valami ilyesmire gondoltam én is, de jobbnak láttam kérdezni. Még annyit, hogy a fehérjét tartsam ugyanúgy 2-3 g/tskg-on?

Nincs mit.

Igen. De 2 gramm elég szerintem.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index