2024. Június 09. - 08:47:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 728120 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Január 31. - 12:26:28
Válasz #1590
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Most nézem, hogy elég sokféle krémet, meg szemceruzát, vagy mi a f@szomat használsz!  ;D

 !+"% Łł=

ne röhögtessetek mán' na hát mán' korán reggel!  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Január 31. - 12:29:17
Válasz #1591
Nem elérhető

NosztalNiga


Nosztalgiázunk? :D Akkor énis nyomok egy régi képet (kb 17 lehetek rajta szerintem)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Január 31. - 12:29:48
Válasz #1592
Nem elérhető

Gabe


Most nézem, hogy elég sokféle krémet, meg szemceruzát, vagy mi a f@szomat használsz!  ;D

 !+"% Łł=

ne röhögtessetek mán' na hát mán' korán reggel!  :D
Efit, azér' te is beismerhetnéd, hogy hat az a massz géjner!  ;D
Zsolti, melyik krém tetszik ennyire?  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 31. - 12:33:20
Válasz #1593
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Az a kép 16 éves koromba készült. Most töltöttem a 17 et. A súlyom 99,5 kg a magasságom 188cm. A mellkasom 118cm széles a derekam 91 cm. Karom 41 alkar 31,5. Testzsír 13% körül így tömegelés közepén. TÖmegelés alatt megy 4,5 kg Sterol Gainer+1 kg Creatine Phosphate+4*13 Creatine transzport pezsgőtabletta:)
emellé vitaminok 1000 el és az étrendem is rendbe van szerintem.(Tehát nem szoktam "Káros" Dolgokat enni).  Nem tudom mit gondoltok de ahogy végignézek a mostani fiatalokon nem gyengén vagyok nagyobb náluk szal jöhet a fika nyugodtande előőte mutassatok már magatokrol egy 16-17 éves kori képet köszönöm szépen. (A képek telósak azért ilyenszar a képminősége :S)




Látom az Amway bejátszik.

2010. Január 31. - 12:33:37
Válasz #1594
Nem elérhető

StaR*


Jólvan leszophattok most már :D

2010. Január 31. - 12:34:01
Válasz #1595
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Jólvan leszophattok most már :D

szabad így beszélni?  ;D

2010. Január 31. - 12:34:26
Válasz #1596
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Most nézem, hogy elég sokféle krémet, meg szemceruzát, vagy mi a f@szomat használsz!  ;D

 !+"% Łł=

ne röhögtessetek mán' na hát mán' korán reggel!  :D
Efit, azér' te is beismerhetnéd, hogy hat az a massz géjner!  ;D
Zsolti, melyik krém tetszik ennyire?  :D

A k rémes mellékhatásokra gondolsz?  :D Egy pár fiatalnál előjöhet ilyesmi ha nem vigyáz.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Január 31. - 12:38:38
Válasz #1597
Nem elérhető

Gabe


Most nézem, hogy elég sokféle krémet, meg szemceruzát, vagy mi a f@szomat használsz!  ;D

 !+"% Łł=

ne röhögtessetek mán' na hát mán' korán reggel!  :D
Efit, azér' te is beismerhetnéd, hogy hat az a massz géjner!  ;D
Zsolti, melyik krém tetszik ennyire?  :D

A k rémes mellékhatásokra gondolsz?  :D Egy pár fiatalnál előjöhet ilyesmi ha nem vigyáz.  :D
Látod, ahelyett, hogy ajánlanál neki valami hasznosat is, csak rémisztgeted!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 31. - 12:47:20
Válasz #1598
Nem elérhető

Taki


Figyelj ide gabe nem tudom mit fikázol engem !!de ha valami bajod van legalább mond meg nem vagyok paraszt hogy ne értsem meg a kritikát!!!Biztos hogy te sem vagy tökéletes...de ha te úgy gondolod az vagy akkor le kalapal barátom!

2010. Január 31. - 12:50:11
Válasz #1599
Nem elérhető

Gabe


Figyelj ide gabe nem tudom mit fikázol engem !!de ha valami bajod van legalább mond meg nem vagyok paraszt hogy ne értsem meg a kritikát!!!Biztos hogy te sem vagy tökéletes...de ha te úgy gondolod az vagy akkor le kalapal barátom!
Hol fikáztalak taki? Nem tűnt fel, hogy levették a linkedet is? barátom
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 31. - 12:54:29
Válasz #1600
Nem elérhető

Taki


de feltünt tudtam mikor már irtad hogy kapok érte egy segbe rugást!!!De mi a bajod a kiegeimel attól hogy még nem azokat használom amit te külön ember vagyok????

2010. Január 31. - 12:55:49
Válasz #1601
Nem elérhető

Maszat


Miven, mindenki már most elkezdett készülni a nyárra?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 31. - 12:57:34
Válasz #1602
Nem elérhető

Jordan


Mint valami del-amerikai szappanoperaban.  ;D Mindenki olyan erzelmes lett itt  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Január 31. - 12:58:00
Válasz #1603
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Most nézem, hogy elég sokféle krémet, meg szemceruzát, vagy mi a f@szomat használsz!  ;D

 !+"% Łł=

ne röhögtessetek mán' na hát mán' korán reggel!  :D
Efit, azér' te is beismerhetnéd, hogy hat az a massz géjner!  ;D
Zsolti, melyik krém tetszik ennyire?  :D

A k rémes mellékhatásokra gondolsz?  :D Egy pár fiatalnál előjöhet ilyesmi ha nem vigyáz.  :D
Látod, ahelyett, hogy ajánlanál neki valami hasznosat is, csak rémisztgeted!  ;D

Én ezen a szinten csak sok szerencsét tudok ajánlani.  ;)  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Január 31. - 13:40:08
Válasz #1604
Nem elérhető

hopika


Nekem csak 19-20 éves kori képem van.Bescannelt fotó-mivel anno nem volt digit gép...
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!