2024. Június 09. - 08:01:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 728101 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Február 05. - 00:28:00
Válasz #1680
Nem elérhető

fastor


Kérdezném, hogy valaki a vett e mostanában nadrágot,és ha igen, hol tette ezt, mert ott tartok, hogy vászongatyában járok ,mivel nem lelek olyan farmert, ami szárát tekintve megfelelne, ami jó, az meg leesik rólam.
esetleg valakinek van ilyen bejáratott helye ahol szokott vásárolni ilyesmit???Fontos szempont lenne még, hogy ne legyen rajta huszonnyolc sárkános hímzés, meg ötvenhét Swarowski kristály.Csak olyan farmer.Funkcionális.
Nyugati skála metró, második emelet, leghátul, rmarks, meg egyéb jó minőségű farmerok, kínai piacos árral IS!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Február 05. - 01:48:17
Válasz #1681
Nem elérhető

Pity


Kérdezném, hogy valaki a vett e mostanában nadrágot,és ha igen, hol tette ezt, mert ott tartok, hogy vászongatyában járok ,mivel nem lelek olyan farmert, ami szárát tekintve megfelelne, ami jó, az meg leesik rólam.
esetleg valakinek van ilyen bejáratott helye ahol szokott vásárolni ilyesmit???Fontos szempont lenne még, hogy ne legyen rajta huszonnyolc sárkános hímzés, meg ötvenhét Swarowski kristály.Csak olyan farmer.Funkcionális.
;D

2010. Február 05. - 08:00:23
Válasz #1682
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Köszönöm a segítséget, ezek szerint azt mondjátok, nézzek jó alaposan körül ;D
Egyébként úgy döntöttem, h mivle az egész testem satnya, és a lábam csak félig az, ezért szüneteltetni fogom a lábedzést, legalábbis ebben a formában.Igyekszem felhozni a combhajlítómat, meg a külső íveket,de egy időre pihenőre rakom a guggolásokat, meg ilyesmit, mert a felsőtestem lassan olyan, mint vmi nyeszlett könyvtáros felsőteste két tök normális lábbal.
Bár vannak félelmeim, h ugysem bírom ki ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 05. - 17:36:27
Válasz #1683
Nem elérhető

mushroom


Srácok, ha az edzés közbeni italom nem csak sima víz + 30 ml folyékony amino lenne, hanem víz + plussz sport, vagy valami hasonló pezsgőtabletta és úgy rá az amino, az nem rontja szét az aminokat? Mármint nem szénsav érzékeny a dolog? Thx

2010. Február 05. - 17:38:58
Válasz #1684
Nem elérhető

Maszat


Szerintem nem rontja szét  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 05. - 20:11:18
Válasz #1685
Nem elérhető

mushroom


Köszönöm  ;)

Valaki, aki esetleg tutira tudja?  ;D

2010. Február 05. - 20:12:27
Válasz #1686
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Srácok, ha az edzés közbeni italom nem csak sima víz + 30 ml folyékony amino lenne, hanem víz + plussz sport, vagy valami hasonló pezsgőtabletta és úgy rá az amino, az nem rontja szét az aminokat? Mármint nem szénsav érzékeny a dolog? Thx

Nem rontja szét.  ;D ;)

2010. Február 05. - 20:15:25
Válasz #1687
Nem elérhető

Maszat


 ;D

Nekem is lenne 1 kérdésem.
Ma hát után vádliztam 1et úgy,h a hátam nagyon be volt durranva.

Amikor a vádli gyakorlatokat abbahagytam elég durván szédültem, a legvégén vagy 2percig homályosan láttam.

Ennek oka lehet,h a bedurrant hátamból a vérnek olyan messzire kellett mennie?

Tanácsos 1 erős hát után még 1et vádlizni is?
Mondjuk a hát elég fárasztóra sikeredett, így a vádlit annyira nem is tudtam megedzeni, meg mondom össze vissza szédelegtem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 05. - 20:28:20
Válasz #1688
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 ;D

Nekem is lenne 1 kérdésem.
Ma hát után vádliztam 1et úgy,h a hátam nagyon be volt durranva.

Amikor a vádli gyakorlatokat abbahagytam elég durván szédültem, a legvégén vagy 2percig homályosan láttam.

Ennek oka lehet,h a bedurrant hátamból a vérnek olyan messzire kellett mennie?

Tanácsos 1 erős hát után még 1et vádlizni is?
Mondjuk a hát elég fárasztóra sikeredett, így a vádlit annyira nem is tudtam megedzeni, meg mondom össze vissza szédelegtem.

A szédelgés nem attól van. A "vérvándorlás"  ;D azért nem okoz ilyen tüneteket.

Gönye vagy. Maradjunk abban.  ****:)))))) ;D

2010. Február 05. - 20:29:44
Válasz #1689
Nem elérhető

Maszat


 ;D

Nekem is lenne 1 kérdésem.
Ma hát után vádliztam 1et úgy,h a hátam nagyon be volt durranva.

Amikor a vádli gyakorlatokat abbahagytam elég durván szédültem, a legvégén vagy 2percig homályosan láttam.

Ennek oka lehet,h a bedurrant hátamból a vérnek olyan messzire kellett mennie?

Tanácsos 1 erős hát után még 1et vádlizni is?
Mondjuk a hát elég fárasztóra sikeredett, így a vádlit annyira nem is tudtam megedzeni, meg mondom össze vissza szédelegtem.

A szédelgés nem attól van. A "vérvándorlás"  ;D azért nem okoz ilyen tüneteket.

Gönye vagy. Maradjunk abban.  ****:)))))) ;D

Mi az a gönye  ????...

valamiért a gyöngére asszociáltam  ;D  az még találó is lenne  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 05. - 20:43:16
Válasz #1690
Nem elérhető

mushroom


Srácok, ha az edzés közbeni italom nem csak sima víz + 30 ml folyékony amino lenne, hanem víz + plussz sport, vagy valami hasonló pezsgőtabletta és úgy rá az amino, az nem rontja szét az aminokat? Mármint nem szénsav érzékeny a dolog? Thx

Nem rontja szét.  ;D ;)

 :-){ köszönöm

2010. Február 06. - 18:49:17
Válasz #1691
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Lehátaztunk,nem volt puncis az edzés, pedig betegek voltunk mint a dög.
Nem emlékszema  sorzatokra, h mennyi volt,de döntött törzsű evezésben160ig mentünk fel,t-ruddal fordított fogással aaszem 110ig, vetkőző sorozattal,mellhez húzás fordított fogással ami suly volt a gépn, nyak mögé volt vetkőző sorozat,ott balu minden sulyt használt a végén, én jóval kevesebbet.Aztán  pull-over 33al én 10ek, ő nyolcak.Husz perc gyaloglás.Nem sokat beszéltünk.Egyszer majdnem hánytam ;DOlyan Blood and Guts hangulat volt.Most pedig 39, 2es lázam van és iszonyat hasmenésem. ****:))))))
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 06. - 19:05:18
Válasz #1692
Nem elérhető

God Vazzeg


Lehátaztunk,nem volt puncis az edzés, pedig betegek voltunk mint a dög.
Nem emlékszema  sorzatokra, h mennyi volt,de döntött törzsű evezésben160ig mentünk fel,t-ruddal fordított fogással aaszem 110ig, vetkőző sorozattal,mellhez húzás fordított fogással ami suly volt a gépn, nyak mögé volt vetkőző sorozat,ott balu minden sulyt használt a végén, én jóval kevesebbet.Aztán  pull-over 33al én 10ek, ő nyolcak.Husz perc gyaloglás.Nem sokat beszéltünk.Egyszer majdnem hánytam ;DOlyan Blood and Guts hangulat volt.Most pedig 39, 2es lázam van és iszonyat hasmenésem. ****:))))))

Nem szarral gurítotok ti se, milyen súlyokat használtok, respect  :-){

2010. Február 06. - 19:10:59
Válasz #1693
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Én egyedül az evezésnél sosem mentem fel eddig,azért nem egyedül van  plusz motiváció.A pull overt én többel szoktam, de nagyon kivett a többi gyakorlat.Köszönjük szépen,A hangulat nekem nagyon bejött, ilyen halk csendes odabaszós volt.Azért Balukapitány elég keményen néz ki, így tömegelés közben eres a melle,és olyan felső/belső része van, hogy megint úgy érzem,h nekem nincs felső mellem.Brutál a pali,tömeges,robosztus, keskeny derék, nagy karok, kiemelkedő tricepsz.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 06. - 19:13:38
Válasz #1694
Nem elérhető

God Vazzeg


Én egyedül az evezésnél sosem mentem fel eddig,azért nem egyedül van  plusz motiváció.A pull overt én többel szoktam, de nagyon kivett a többi gyakorlat.Köszönjük szépen,A hangulat nekem nagyon bejött, ilyen halk csendes odabaszós volt.Azért Balukapitány elég keményen néz ki, így tömegelés közben eres a melle,és olyan felső/belső része van, hogy megint úgy érzem,h nekem nincs felső mellem.Brutál a pali,tömeges,robosztus, keskeny derék, nagy karok, kiemelkedő tricepsz.

Nem kell terelni, a 160kg-os evezés odabasz na  ;-oo-;