2024. Június 09. - 08:38:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 728115 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Február 10. - 09:58:46
Válasz #1755
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Le kéne kattanni a fekete gatyáról, akkor menne a szuszóka.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 10. - 11:38:18
Válasz #1756
Nem elérhető

fastor


Tanácsot szeretnék kérni, hátha tudtok segíteni, illetve a véleményetekre is kíváncsi vagyok. A vállfájás ahogy olvastam sokunknak problémája (nekem is), viszont ha a jobb lapockám mellett fáj folyamato.... kisugározva úgy, hogy ülni és állni is nehéz huzamosabb ideig egy helyben, annak mi lehet az oka? Húzódó, sajgó fájdalom, permanens, független a mozdulatoktól vagy bármi egyébtől... :-[
nem merev véletlenül azon az oldalon a csuklyás izmod, de nagyon? ::)

De...mondjuk mindkét oldalon az, főleg a jobb kő kemény. Már a kezem is nehezen emelem vállmagasság fölé  :'(
akkor nyújtsd a csukláydat, de menj el dokihoz, valszeg felír valami izomlazítót, nekem is ilyen volt, mikor huzatot kapott a vállam, ha midnig nyújtod a csukláyt, elkerülhető ez :)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Február 10. - 13:52:11
Válasz #1757
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Le kéne kattanni a fekete gatyáról, akkor menne a szuszóka.

Lehet.  :D

Ja, elfeljtettem leírni a tegnapi edzés tanulságát.  ;D Ha egykezessel nyomtok fekve, és először a combotokra teszitek fel a kézisúlyzót...ne a zsebetekben legyen az MP3 lejátszó.  :D

2010. Február 10. - 13:53:22
Válasz #1758
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Le kéne kattanni a fekete gatyáról, akkor menne a szuszóka.

Lehet.  :D

Ja, elfeljtettem leírni a tegnapi edzés tanulságát.  ;D Ha egykezessel nyomtok fekve, és először a combotokra teszitek fel a kézisúlyzót...ne a zsebetekben legyen az MP3 lejátszó.  :D


Micsoda egy hujjjjjje vagy ! ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 10. - 13:55:07
Válasz #1759
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Le kéne kattanni a fekete gatyáról, akkor menne a szuszóka.

Lehet.  :D

Ja, elfeljtettem leírni a tegnapi edzés tanulságát.  ;D Ha egykezessel nyomtok fekve, és először a combotokra teszitek fel a kézisúlyzót...ne a zsebetekben legyen az MP3 lejátszó.  :D


Micsoda egy hujjjjjje vagy ! ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Szólni remekül szól...csak hát a kijelző...meghalt. Így képeket és videót nem nagyon kell rajta nézegetni.

2010. Február 10. - 13:56:35
Válasz #1760
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Istenem,mondjuk nem szólok, tuti én is bejátszottam volna elöbb-utóbb...de én inkább elhagytam! ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 10. - 14:23:52
Válasz #1761
Nem elérhető

Kicsibors


Istenem,mondjuk nem szólok, tuti én is bejátszottam volna elöbb-utóbb...de én inkább elhagytam! ;D

 !+"% :laugh:

2010. Február 10. - 14:25:59
Válasz #1762
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


És azt kis e írom publikba mik voltak rajta, de gondolhatod! ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 10. - 14:36:52
Válasz #1763
Nem elérhető

Kicsibors


És azt kis e írom publikba mik voltak rajta, de gondolhatod! ;D

Eddig eszembe se jutott, hogy nem csak videoklipet tudok tölteni az mp4-re...  ;D
Viszont vmiért az sem sikerült...  ::)

2010. Február 10. - 14:51:03
Válasz #1764
Nem elérhető

Gabe


Le kéne kattanni a fekete gatyáról, akkor menne a szuszóka.

Lehet.  :D

Ja, elfeljtettem leírni a tegnapi edzés tanulságát.  ;D Ha egykezessel nyomtok fekve, és először a combotokra teszitek fel a kézisúlyzót...ne a zsebetekben legyen az MP3 lejátszó.  :D
A Zempéhárom mióta tud videoklipet?  ***)))) ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 10. - 14:51:50
Válasz #1765
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Le kéne kattanni a fekete gatyáról, akkor menne a szuszóka.

Lehet.  :D

Ja, elfeljtettem leírni a tegnapi edzés tanulságát.  ;D Ha egykezessel nyomtok fekve, és először a combotokra teszitek fel a kézisúlyzót...ne a zsebetekben legyen az MP3 lejátszó.  :D
A Zempéhárom mióta tud videoklipet?  ***)))) ;D

Akkor MP4 bakker...kinemszarjale.  ;D

2010. Február 10. - 15:02:41
Válasz #1766
Nem elérhető

Jordan


Este meló után edzés...mell és bicepsz van betervezve. A bicepszet nem eröltetem túl, most a mell a lényeges, úgy is aszongyák nagy a kezem.  ;D
Szerintem az egykezes nyomógyakorlatokat fogom eröltetni, de majd ezt igazából ott döntöm el. Lehet, hogy vízszintes padon marad a nyomás rúddal, és utána 30fokon egyzessel.
Még mindig szoknom kell ezt az esti edzést, kicsit furcsa, hogy 22:40 körül érek haza.  :D
Balu még anno mondtad, hogy te nagy NO fokozó fan vagy... így az esti edzésre hogy oldod meg? vagy ha este is betolsz mondjuk 2 adag pl.:NoxPlodot vagy bármit. tudsz aludni??
Vagy te ezt hogy oldod meg? :)

Mostanában ritkábban használok NO fokozót. De múlkor este tényleg nyomtam egy pár adagost...3ig voltam fent.  ;D Bár tök mindegy, mivel tegnap semmit nem toltam edzés előtt, mégis fent voltam 2ig. Valahogy nem sikerül időben elaludnom, mióta este edzek.

Ismerek olyan magyar bajnok testepitot, aki mar evek ota csak fuves cigi utan tud ejszaka elaludni  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Február 10. - 15:52:32
Válasz #1767
Nem elérhető

Joel


Na az fasza.Biztos nagy sportember. ****:))))))
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Február 10. - 18:34:22
Válasz #1768
Nem elérhető

Maszat


Mért ne lehetne az?

Csak az nagy sportember aki az egész életét a testépítésre áldozza, soha ki nem dugja a fejét a házból nemhogy bulizni, de még 1 sört meginni se?

Miért ne szívhatna 1 sportember füvet?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 10. - 18:40:46
Válasz #1769
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Mért ne lehetne az?

Csak az nagy sportember aki az egész életét a testépítésre áldozza, soha ki nem dugja a fejét a házból nemhogy bulizni, de még 1 sört meginni se?

Miért ne szívhatna 1 sportember füvet?

Más az, hogy néha kiengedi valaki a gőzt, meg más az, aki minden este.

Egy bajnoknak példa értékűnek kell lennie szerintem...és a minden este egy apollo az nem hiszem, hogy példa értékű.  ;D
Én is tudok olyanról, amit Jordan írt, tisztelem az eredményeit akiről én tudok, de nem bajnokhoz illő akkor sem.

Ettől függetlenül én is úgy gondolom, hogy a sportember is ember.