2024. Május 29. - 02:45:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 725107 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2010. Február 18. - 23:22:21
Válasz #1980
Nem elérhető

Szandi


Látom meghajtottad a csülköket meghalok koléga  @-o

Már lassan összehozhatunk 1 közös tréninget, kezdek tunyulni.Magamat nem bírom úgy meghajtani úgy ahogy a közös edzéseken...

És egy vádlizást is iktassatok be, ha tényleg nincs 40-es!  :-/-(-:  ;D
De tényleg nincs?!  :)

szerintem tuti nincs.

Ez tényleg genetika.Soha nem hanyagoltam el az edzését és amikor magamhoz képest a legjobban néztem ki(tavaly január) a vádlim akkor is satnya volt.

Azt mindenképp fel kell hoznom.
Nekem volt egy hónap, hogy minden nap edzettem.:D Hatott.:D

Én sem látom elég vastagnak a vádlimat, viszont nem akarom, hogy még vastagodjon, mert akkor a karom és a vádlim sose kerülnek egymáshoz közeli méretbe... Bár lehet, hogy így se...  !+"%  :laugh:
mérek egyet.:D
32 ill 34.:D
Közel vannak ****:))) ****:))) ****:)))

Melyik melyik mérete és amúgy milyen magas is vagy, Szandi?  
kar és vádli
167 cm.
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Február 18. - 23:23:40
Válasz #1981
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Én sem kimondottan edzem , cska ha eszembe jut.Meg ha Maszat ottvan.Formailag sincsen vele szikra bajom sem, nekem a KArommal van bajom!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D ;D ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 18. - 23:24:21
Válasz #1982
Nem elérhető

Kicsibors


Nem tudom mit nyávogtok itt.Nekem 46-47 és még a nem edzés után is kint az ér...ja és még szép is... @-o @-o @-o

Pontosan az ilyenek miatt nyávogunk, mint te!  ***))))  :D :D :D

2010. Február 18. - 23:26:12
Válasz #1983
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Na az van, hogy ettem ugye.Na még mindig meg tudnék enni egy taliga aprómajmot,szóval most igyek egy turmixot, vagy egyek vmi ocsmányságot, ugyanis nincs  már készen kajám.viszont láttam odakinn sütikét.És ha ahhoz huzok egy protein shaket???? ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 18. - 23:26:47
Válasz #1984
Nem elérhető

Maszat


Én sem kimondottan edzem , cska ha eszembe jut.Meg ha Maszat ottvan.Formailag sincsen vele szikra bajom sem, nekem a KArommal van bajom!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D ;D ;D

ezt igazolom.Meghaloknak olyan pofátlanul nagy a vádlija mint a fejem és az még nagyobb szemétség,h még formás is, nem csak úgy nagy  @-o
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 18. - 23:27:28
Válasz #1985
Nem elérhető

hopika


Ezért van nekem széles derekam...az is ugyanúgy genetika,mint a vádli és a csúcsos bicepsz.Ha mindenem jó lenne,akkor versenyző lennék...
 @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Február 18. - 23:27:39
Válasz #1986
Nem elérhető

Pity


Melyik az a gyakorat ami kifejezetten a mellizom külső részét (kar felőli) dolgozza meg?
Én jelenleg 2 féle fekvenyomást, tárogatást végzek a mellnapokon, de kellene valami spec gyakorlat erre is...
Fekvenyomás szélesebb fogással... az sztem kiváló a mell külső részének edzésére.

Súly? Hasonlóan a "klasszikus" fekvenyomáshoz?
hát ahogy bírod próbáld ki! bár szerintem a széles nyomás padlón azis jó mer az nem engedi a karod egy bizonyos mozgástartománynál tovább:DDD szerintem... azazért jó mert ha szélesen nyomsz és nagyon beereszeted a sulyt  hosszutávon az nyírja szerintem a vállizületet ; úgyhogy csak ügyesen ;)

2010. Február 18. - 23:27:57
Válasz #1987
Nem elérhető

Kicsibors


Nekem egyedül a combomra nem köll plusz centi... Minden egyéb helyre jöhetne az izom, de a vádlimra is csak akkor jöjjön, ha már a karom meglesz 40-es! Pffff...  !+"%

2010. Február 18. - 23:29:33
Válasz #1988
Nem elérhető

Kicsibors


Na az van, hogy ettem ugye.Na még mindig meg tudnék enni egy taliga aprómajmot,szóval most igyek egy turmixot, vagy egyek vmi ocsmányságot, ugyanis nincs  már készen kajám.viszont láttam odakinn sütikét.És ha ahhoz huzok egy protein shaket???? ;D

Háááát... A protein shake az legyen a biztos pont, azt tudom tanácsolni.  :)

2010. Február 18. - 23:29:52
Válasz #1989
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nekem is csak néhány fejlesztésre szoruló izomcsoportom van, lábak,karok, vállak, mellizom, hát,és talán has.Nagyjából ezek.A lábbiccentő izmom király.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 18. - 23:30:50
Válasz #1990
Nem elérhető

Szandi


Nekem egyedül a combomra nem köll plusz centi... Minden egyéb helyre jöhetne az izom, de a vádlimra is csak akkor jöjjön, ha már a karom meglesz 40-es! Pffff...  !+"%
Combra én sem kérek.:)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Február 18. - 23:31:05
Válasz #1991
Nem elérhető

Kicsibors


Nekem is csak néhány fejlesztésre szoruló izomcsoportom van, lábak,karok, vállak, mellizom, hát,és talán has.Nagyjából ezek.A lábbiccentő izmom király.

Nem mondod, hogy ugyanazon izomcsoportjaink vannak lemaradva?!  :o  ;D ;D ;D

(Vagyis szinte az összes...)  :D

2010. Február 18. - 23:32:17
Válasz #1992
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nekem is csak néhány fejlesztésre szoruló izomcsoportom van, lábak,karok, vállak, mellizom, hát,és talán has.Nagyjából ezek.A lábbiccentő izmom király.

Nem mondod, hogy ugyanazon izomcsoportjaink vannak lemaradva?!  :o  ;D ;D ;D


Ezek szerint..és nekem személy szerint alig kell már rajtuk dolgoznom. ***))) ;Degy néhány évet, és majd akkor meglesznek az alapok.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 19. - 00:12:43
Válasz #1993

Rhino

Vendég
Melyik az a gyakorat ami kifejezetten a mellizom külső részét (kar felőli) dolgozza meg?
Én jelenleg 2 féle fekvenyomást, tárogatást végzek a mellnapokon, de kellene valami spec gyakorlat erre is...
Fekvenyomás szélesebb fogással... az sztem kiváló a mell külső részének edzésére.

Súly? Hasonlóan a "klasszikus" fekvenyomáshoz?
hát ahogy bírod próbáld ki! bár szerintem a széles nyomás padlón azis jó mer az nem engedi a karod egy bizonyos mozgástartománynál tovább:DDD szerintem... azazért jó mert ha szélesen nyomsz és nagyon beereszeted a sulyt  hosszutávon az nyírja szerintem a vállizületet ; úgyhogy csak ügyesen ;)

Kösz!  ****:))))))

2010. Február 19. - 01:00:44
Válasz #1994
Nem elérhető

Pity


Melyik az a gyakorat ami kifejezetten a mellizom külső részét (kar felőli) dolgozza meg?
Én jelenleg 2 féle fekvenyomást, tárogatást végzek a mellnapokon, de kellene valami spec gyakorlat erre is...
Fekvenyomás szélesebb fogással... az sztem kiváló a mell külső részének edzésére.

Súly? Hasonlóan a "klasszikus" fekvenyomáshoz?
hát ahogy bírod próbáld ki! bár szerintem a széles nyomás padlón azis jó mer az nem engedi a karod egy bizonyos mozgástartománynál tovább:DDD szerintem... azazért jó mert ha szélesen nyomsz és nagyon beereszeted a sulyt  hosszutávon az nyírja szerintem a vállizületet ; úgyhogy csak ügyesen ;)

Kösz!  ****:))))))
Nincs mit! ;)

meghalokhogyharámnézel vádlira miket szoktál csinálni és miből mennyit? ;D