2024. Június 09. - 08:01:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 728101 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Február 20. - 11:33:02
Válasz #2010
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Azért jó az esti edzés...mert rohadtul nem tudok elaludni éjjel 1-nél előbb...tök klassz.  ˝=/

A sok pörgető   :D

Nem...semmi ilyet nem használok.  :D Egyszerűen nekiállok este 9kor edzeni...felpörgök vagy nem tudom...és éjjel fél1-1ig tök ver a szívem és picit sem vagyok álmos. Pedig tegnap is nyomtam orvosi citromfű teát, ami erre elvileg jó, meg ZMA-t...de így is 1 óra lett belőle.

2010. Február 20. - 11:34:58
Válasz #2011
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


A borsmentát próbáld, ezt mán mondtam sokszor, az tényleg hatásos.Nekem is voltak alvási nehézségeim a  héten.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 20. - 11:35:14
Válasz #2012
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Azért jó az esti edzés...mert rohadtul nem tudok elaludni éjjel 1-nél előbb...tök klassz.  ˝=/

A sok pörgető   :D

Nem...semmi ilyet nem használok.  :D Egyszerűen nekiállok este 9kor edzeni...felpörgök vagy nem tudom...és éjjel fél1-1ig tök ver a szívem és picit sem vagyok álmos. Pedig tegnap is nyomtam orvosi citromfű teát, ami erre elvileg jó, meg ZMA-t...de így is 1 óra lett belőle.

Kardiozni kellet volna asszonnyal lefekvés előtt   ;D

2010. Február 20. - 11:35:56
Válasz #2013
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A borsmentát próbáld, ezt mán mondtam sokszor, az tényleg hatásos.Nekem is voltak alvási nehézségeim a  héten.

Mi ez a sok avatar csere? előbb még harkály volt  ;D

2010. Február 20. - 11:36:35
Válasz #2014
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Azért jó az esti edzés...mert rohadtul nem tudok elaludni éjjel 1-nél előbb...tök klassz.  ˝=/

A sok pörgető   :D

Nem...semmi ilyet nem használok.  :D Egyszerűen nekiállok este 9kor edzeni...felpörgök vagy nem tudom...és éjjel fél1-1ig tök ver a szívem és picit sem vagyok álmos. Pedig tegnap is nyomtam orvosi citromfű teát, ami erre elvileg jó, meg ZMA-t...de így is 1 óra lett belőle.

Kardiozni kellet volna asszonnyal lefekvés előtt   ;D

Volt, de ez mégjobban ront a helyzeten.  :D

2010. Február 20. - 11:37:28
Válasz #2015
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
A borsmentát próbáld, ezt mán mondtam sokszor, az tényleg hatásos.Nekem is voltak alvási nehézségeim a  héten.

Ez a teám ma este fog elfogyni, borsmentát meg ma veszek, úgyhogy azt is tesztelem.

2010. Február 20. - 11:46:04
Válasz #2016
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


A borsmentát próbáld, ezt mán mondtam sokszor, az tényleg hatásos.Nekem is voltak alvási nehézségeim a  héten.

Mi ez a sok avatar csere? előbb még harkály volt  ;D

Figyelj olyan öreg vagyok, nem tudtam mit jelent a harkályozni szó manapság.Már tudom, azért volt harkály.Most meg épp betettem  A Crank 1-et, és nagyon szeretem. ;D

ON:balu, ezt nem fogod megbánni, én nagyon jókat aludtam tőle.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 20. - 20:38:09
Válasz #2017
Nem elérhető

Yeti


Azt hiszem a 2010 - es Arnold Classic topicban volt szó Ronnie Rockel vállairól, vagyis, hogy olaj gyanús. Gondoltam inkább ideírom, ne legyen rommá off - olva.
Ma néztem meg épp a 2009 - es Mr. O. - t és abban is látható a két válla közti különbség. Tehát gyanítom a genetika lesz az, nem pedig szuri.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Február 20. - 21:49:55
Válasz #2018
Nem elérhető

Kicsibors


Azt hiszem a 2010 - es Arnold Classic topicban volt szó Ronnie Rockel vállairól, vagyis, hogy olaj gyanús. Gondoltam inkább ideírom, ne legyen rommá off - olva.
Ma néztem meg épp a 2009 - es Mr. O. - t és abban is látható a két válla közti különbség. Tehát gyanítom a genetika lesz az, nem pedig szuri.

De én pl nem is a különbségre gondoltam, az alakja fura... Én amondó vagyok, hogy az oldalsó részébe van bökve egy kis oil.  :D

Apropó olaj! Amit beszúrnak, az vajon mennyi időn belül szívódik fel?!...  ????...
(Persze nem egy túlnyomott használatra gondolok, hanem ami még épp az esztétikát szolgálja és alig tűnik fel.)

2010. Február 20. - 22:02:12
Válasz #2019
Nem elérhető

Yeti


Azt hiszem a 2010 - es Arnold Classic topicban volt szó Ronnie Rockel vállairól, vagyis, hogy olaj gyanús. Gondoltam inkább ideírom, ne legyen rommá off - olva.
Ma néztem meg épp a 2009 - es Mr. O. - t és abban is látható a két válla közti különbség. Tehát gyanítom a genetika lesz az, nem pedig szuri.

De én pl nem is a különbségre gondoltam, az alakja fura... Én amondó vagyok, hogy az oldalsó részébe van bökve egy kis oil.  :D
Nah, ez is igaz. Engem kicsit Rühl - ére emlékeztet.  ***)))  ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Február 21. - 10:11:24
Válasz #2020
Nem elérhető

haven


A borsmentát próbáld, ezt mán mondtam sokszor, az tényleg hatásos.Nekem is voltak alvási nehézségeim a  héten.

Ez a teám ma este fog elfogyni, borsmentát meg ma veszek, úgyhogy azt is tesztelem.

a melatonin tabi is segít könnyebben elaludni és mélyebben is alszol tőle
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Február 21. - 17:39:11
Válasz #2021
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Na érdekes probléma lépett fel az imént.A bal kezemet kinyujtottam,ahogy megpróbáltam ilyen állapotban próbáltam megfeszítenia tricepszem, iszonyat fájdalom hasított bele, ami áthaladt a bicepszemen is,pont abban a részben, ahol fut egy ér.Most néha ilyen sunyiba próbálgatom de kurvára fáj.Vkinek volt már ilyen?
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 22. - 14:48:21
Válasz #2022
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Na érdekes probléma lépett fel az imént.A bal kezemet kinyujtottam,ahogy megpróbáltam ilyen állapotban próbáltam megfeszítenia tricepszem, iszonyat fájdalom hasított bele, ami áthaladt a bicepszemen is,pont abban a részben, ahol fut egy ér.Most néha ilyen sunyiba próbálgatom de kurvára fáj.Vkinek volt már ilyen?


Még mindig fennáll....Valaki?Ötlet?
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 22. - 14:49:07
Válasz #2023
Nem elérhető

Gabe


Punci vagy!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 22. - 14:52:36
Válasz #2024
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Na érdekes probléma lépett fel az imént.A bal kezemet kinyujtottam,ahogy megpróbáltam ilyen állapotban próbáltam megfeszítenia tricepszem, iszonyat fájdalom hasított bele, ami áthaladt a bicepszemen is,pont abban a részben, ahol fut egy ér.Most néha ilyen sunyiba próbálgatom de kurvára fáj.Vkinek volt már ilyen?


Még mindig fennáll....Valaki?Ötlet?

Nem lehet, hogy valami idegbecsípődés?