2024. Május 29. - 02:59:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 725113 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2010. Március 02. - 23:53:18
Válasz #2145
Nem elérhető

AtomAnti


csináltam egy felhúzás, guggolás combót, és lenne egy kérdésem,de előbb leírom ;D
felhúzás bem 40-60-80
edzés
100-100-120-120-130
130 ba ment 3 ismétlés a többibe 8-6 okat húztam kb, jah, gurtni nélkül, és egyáltalán nemfáradt el a kezem, fejlődök :o
guggolás 3*8 60 kilóba

a kérdés,hogy szerintetek, általános erőnlét gyakorlatnak, mellrevételt be lehetne illesztenem mondjuk bemelegítésbe, vagy valahova? és ha igen, akkor hova szerintetek? most főleg Cressler, véleménye érdekelne, de a többiekére is kiváncsi vagyok,ha tud valaki valaimt, köszi ;-oo-;
A mellre vétel bitang jó gyakorlat de én semmiképpen sem a bemelegítésbe építeném be hanem inkább az edzés végére.
és te melyik edzéshez csapnád oda? most úgy néz ki,hogy heti áromszor jutok terembe, egyszer ithon edzem, hétfő mell, meg ami az időbe belefér, kedden felhúzás guggolás, pénteken váll tric vádli, gondolom a melhez lenne érdemes, vagy nem? és milyen ismétlés számot alkalmaznál?

Én vállnál csinálnám parasztba.
Felvétel beülés nélkül aztán ha érzel wattot magadban akkor nyomd.
Elég jó gyakorlat használj mérsékeltebb súlyt mert fárasztó lesz.
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Március 03. - 13:21:37
Válasz #2146
Nem elérhető

Cressler


Nagyon melléfogni nem tudsz mert az egész testet megdolgoztatja a gyakorlat, stabilizáló izmoknak nagyon jó viszont ha hétfőn csinálod és kedden guggolás, felhúzás akkor azzal számolni kell, hogy a hátsó mozgáslánc kicsit fáradtabb.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 03. - 13:54:01
Válasz #2147

Tündi-Bündi

Vendég
A mai hátedzésem tanulsága, hogy hiperhajlítás után senki ne próbáljon meg elliptikus tréneren kardiózni!
szóval akkor ez volt nálam is a hiba nem a nulla állóképességem  ****:))) nagy kő esett le a szívemről Gabe :D

2010. Március 03. - 13:56:32
Válasz #2148
Nem elérhető

Gabe


A mai hátedzésem tanulsága, hogy hiperhajlítás után senki ne próbáljon meg elliptikus tréneren kardiózni!
szóval akkor ez volt nálam is a hiba nem a nulla állóképességem  ****:))) nagy kő esett le a szívemről Gabe :D
Nekem az alsóhátam annyira be volt durranva, hogy nem tudtam normálisan tekerni, mindig be kellett görnyednem, hogy ne feszüljön!
Aztán átmentem taposógépezni, a kilátás is jobb volt, meg jól le is izzadtam!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 03. - 14:00:18
Válasz #2149

Tündi-Bündi

Vendég
A mai hátedzésem tanulsága, hogy hiperhajlítás után senki ne próbáljon meg elliptikus tréneren kardiózni!
szóval akkor ez volt nálam is a hiba nem a nulla állóképességem  ****:))) nagy kő esett le a szívemről Gabe :D
Nekem az alsóhátam annyira be volt durranva, hogy nem tudtam normálisan tekerni, mindig be kellett görnyednem, hogy ne feszüljön!
Aztán átmentem taposógépezni, a kilátás is jobb volt, meg jól le is izzadtam!
hát azt Rencsi befoglalta... :'( tudtam, én hogy rosszul választok.. na majd ma ;D

2010. Március 03. - 17:55:56
Válasz #2150
Nem elérhető

NM


Sziasztok, jól gondolom, hogy a szteroidok utóhatása felerősítheti / újra felszínre hozhatja egy már gyakorlatilag gyógyult pánikbetegség tüneteit?
Gondolok itt a kortizol szintre pl...  :-\

2010. Március 04. - 08:30:57
Válasz #2151

Tündi-Bündi

Vendég
Na a tegnapi kar váll felső hátizom edzés jól sikerült...Rencsi megint nagyon szadi volt...én otthon nem igazán edzettem ezeket a részeket, mert nem ott akartam formálódni  o:)...hát tegnap megéreztem a hiányosságokat... :-\ de lesz ez még jobb is!!!szerintem a karomon fog először látszani az edzés hatása...ott van a legkevesebb hájacska ;D, volt pasi kaland is persze...épp valami befordítós bicepszet nyomtunk szinkronban Rencsivel, mellettünk pedig két srác is valami hasonlót csinált csak rúddal...láttam, a tükörből, hogy nagyon néztek minket...annyira, hogy egyszer csak felszisszent az egyik, hogy jajjj bocsi véletlenül ebbe ittam bele, és mutatta az üvegemet... ;D hát mondom semmi baj, max holnaptól fájni fog a hasad... ****:))) aztán zavartan elment és vett egy másikat :D szegény nagyon hülyén érezte magát...kis röhögés után folytattuk az edzést...ilyen szétszórt legények nem zavarhatnak meg bennünket...Rachel tanításait megfogadva, nagyon figyeltünk, a hátamra, hogy még véletlenül se ártsak magamnak... a kitolásokat is ülve csináltam, kis súllyal.. o:) volt egy jó fej srác, aki megmutatta, hogy csináljam a mell támaszos evezést, hogy ne terheljem súllyal a hátam...(persze nem ok nélkül, közben kifaggatott mindenről  ;D ) majd ha már van elég hátizmom bekeményítünk, nem voltunk biztosak abban, hogy a hashozhúzós evezés árthat e a hátamnak vagy csinálhatom  ????...  ????... kipróbáltam minimális súllyal..és nem éreztem fájdalmat a derekamban, Rencsi árgus szemekkel figyelte, hogy még véletlen se görbe háttal csináljam... o:) azt hiszem jól csináltam mindent..mert a lapockáim között csöppet fáj, és a tricepszem is kemény :D ezért az érzésért megéri szenvedni... :D

2010. Március 04. - 09:24:53
Válasz #2152
Nem elérhető

szv



2010. Március 04. - 11:37:56
Válasz #2153
Nem elérhető

Pity


Mai váll (bemelgítés után)
Vállbólnyomás 1kezesekkel 3x20-15-12
Oldalemelés oldaltfekve     3x12-10-10
Oldalemelés ülve              3x8-8-8,7-7-7,7-7-7  (csökkenő sorozatok)
VÁllbólnyomógép              3x20
Előreemelés                     3x10
Vállvonogatás                  3x12

Hátsóváll most kimarad mivel tegnap hátaztam... erre nem is számoltam :-\
Vélemény? mmint az edzésről? mit változtatnátok? esetleg tipp?
köszee ;D ;D

2010. Március 04. - 13:33:28
Válasz #2154
Nem elérhető

Aco


Mai váll (bemelgítés után)
Vállbólnyomás 1kezesekkel 3x20-15-12
Oldalemelés oldaltfekve     3x12-10-10
Oldalemelés ülve              3x8-8-8,7-7-7,7-7-7  (csökkenő sorozatok)
VÁllbólnyomógép              3x20
Előreemelés                     3x10
Vállvonogatás                  3x12

Hátsóváll most kimarad mivel tegnap hátaztam... erre nem is számoltam :-\
Vélemény? mmint az edzésről? mit változtatnátok? esetleg tipp?
köszee ;D ;D

Szerintem ez sok vallra,egy az h kis izomcsoport is...En azelott csinaltam 2 nyomast es nem fejlodott jobban sot,most meg 1 is untig eleg.Vannak a forumon akiknek nyomas nelkul hatalmas valluk van... ;)

2010. Március 04. - 14:02:40
Válasz #2155
Nem elérhető

nede28


Lehet már nem mai téma és már tultárgyaltátok nem tudom de a superbody-n az Atletic1 kategóriában a Csorbai Ádám jobban nézett ki mint Lénárd Lajos abár ezt csak én látom így nektek mi a véleményetek?

2010. Március 04. - 14:14:46
Válasz #2156
Nem elérhető

Szabi


Lehet már nem mai téma és már tultárgyaltátok nem tudom de a superbody-n az Atletic1 kategóriában a Csorbai Ádám jobban nézett ki mint Lénárd Lajos abár ezt csak én látom így nektek mi a véleményetek?

Egyetértek bár azért Lajosnak vannak erősségei!!!
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Március 04. - 14:44:17
Válasz #2157
Nem elérhető

Szabi


Lenne egy kérdésem hozzátok fórumozókhoz:

Kerestem a 2010-es testépítő versenynaptárat és rá ia találtam,de olyan elképzelhető, hogy a Superbody rendezése Hétfői napon legyen?
Tudom addig még úgyis ezerszer változhat de nekem ez furcsa...


a link moderálva.

Ha tudtok valamit írjatok hozzá pár sort!
Köszi
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Március 04. - 14:51:03
Válasz #2158
Nem elérhető

Gabe


Balu: FINISH HIM!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 04. - 14:55:39
Válasz #2159
Nem elérhető

Szabi


 ;D

Na valaki vmit???Elképzelhető???


"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."