2024. Június 08. - 21:52:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 727870 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Március 23. - 20:46:23
Válasz #2505
Nem elérhető

NosztalNiga


José baszki 105kg vagy?  :o

Jól megy... ;D
Azért annyira nem nagy szám...sőt, szerintem fényképen semmi változás nem lesz...(bár ne így legyen ;D) Vagy ha lesz is, így se vagyok túl esztétikus :)
Szobatársam azt mondta csak a seggem nőtt meg a combom  ˝=/  ;D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Március 23. - 21:26:32
Válasz #2506
Nem elérhető

csaba.r


Hy All

Lenne egy kérdésem ami lehet amatőrnek tűnik,
Augusztus végégn be akarom fejezni a diétámat, érdekelne hogy mennyire a kilók fügvénye egy tömegelés, vagy inkább a forma döntsön?
Ezalatt azt értem hogy kilóra nekem iszonyat kevés megy le, viszont formára változok elég rendesen.Most 135 kg körül mozgok, mennyek le még 120-ig?És mindeggy a forma? Vagy a  forma döntsön?

Mindenképp a forma döntsön! Én a helyedben raknék be 1-2 képet, akkor nagyjából mi is látnánk mi a helyzet és mennyit lenne még célszerű hozzávetőlegesen leadnod...

Raknék csak szégyenlős vagyok félmeztelen képet betenni,meg kicsúfolnátok hogy emós vagyok
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Március 23. - 21:27:14
Válasz #2507
Nem elérhető

God Vazzeg


Hy All

Lenne egy kérdésem ami lehet amatőrnek tűnik,
Augusztus végégn be akarom fejezni a diétámat, érdekelne hogy mennyire a kilók fügvénye egy tömegelés, vagy inkább a forma döntsön?
Ezalatt azt értem hogy kilóra nekem iszonyat kevés megy le, viszont formára változok elég rendesen.Most 135 kg körül mozgok, mennyek le még 120-ig?És mindeggy a forma? Vagy a  forma döntsön?

Mindenképp a forma döntsön! Én a helyedben raknék be 1-2 képet, akkor nagyjából mi is látnánk mi a helyzet és mennyit lenne még célszerű hozzávetőlegesen leadnod...

Raknék csak szégyenlős vagyok félmeztelen képet betenni,meg kicsúfolnátok hogy emós vagyok

 ;D ;D

2010. Március 23. - 21:30:47
Válasz #2508
Nem elérhető

Pity


Az miért van szerintetek h mellre "gyengülök"?... Nem mintha olyan erős lennék MÉG de már kezd zavarni régen azért 45ösön is nyomtam 80al most 60kg rámakar szakadni (volt egy idő mikor csak 1kezessel nyomtam elég sokáig) Sima fekvenyomásnál meg 100kgba volt h 4et beletoltam mostmeg 90kgba 4majdrámszakad... nagyon dühítő! :-p &5*

2010. Március 23. - 22:25:26
Válasz #2509
Nem elérhető

NosztalNiga


Az miért van szerintetek h mellre "gyengülök"?... Nem mintha olyan erős lennék MÉG de már kezd zavarni régen azért 45ösön is nyomtam 80al most 60kg rámakar szakadni (volt egy idő mikor csak 1kezessel nyomtam elég sokáig) Sima fekvenyomásnál meg 100kgba volt h 4et beletoltam mostmeg 90kgba 4majdrámszakad... nagyon dühítő! :-p &5*
Szerintem ha izmokat akarsz építeni, ne törődj ennyire a súlyok "nagyságával", és gondolkozz hosszabb távon :) Lehet most kicsit rossz napokat fogsz ki, túl vagy edzve, nem eszel eleget stb.
Sok dologtól függ (kivitelezés sebessége, szabályossága), hogy éppen mennyire vagy képes,de ha minden rendben és kihozod magadból az aznapi maxot, akkor gond szerintem nem lehet :)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Március 23. - 22:46:21
Válasz #2510
Nem elérhető

Pity


Az miért van szerintetek h mellre "gyengülök"?... Nem mintha olyan erős lennék MÉG de már kezd zavarni régen azért 45ösön is nyomtam 80al most 60kg rámakar szakadni (volt egy idő mikor csak 1kezessel nyomtam elég sokáig) Sima fekvenyomásnál meg 100kgba volt h 4et beletoltam mostmeg 90kgba 4majdrámszakad... nagyon dühítő! :-p &5*
Szerintem ha izmokat akarsz építeni, ne törődj ennyire a súlyok "nagyságával", és gondolkozz hosszabb távon :) Lehet most kicsit rossz napokat fogsz ki, túl vagy edzve, nem eszel eleget stb.
Sok dologtól függ (kivitelezés sebessége, szabályossága), hogy éppen mennyire vagy képes,de ha minden rendben és kihozod magadból az aznapi maxot, akkor gond szerintem nem lehet :)
:)Kösz a választ hát igyekszem csak nagyon zavaró.

2010. Március 24. - 19:31:41
Válasz #2511
Nem elérhető

doncicco


José baszki 105kg vagy?  :o

Jól megy... ;D

Maszat basszus... ez az avatar?! ide fiatalabbak is járnak ;D...

2010. Március 26. - 16:29:59
Válasz #2512
Nem elérhető

Maszat


áááá ez simán belefér, kár,h nem mozog... ;D

Ma sikerült úgy mehúznom a hátamat,h már az is fáj ha nagy levegőt veszek.Szerintetek belefér ebbe 1 karozás??
Holnap ha meg elmúlik nyomnék 1 hát-vállt.Kihagytam a 7en 2 napot, muszáj lenne lenyomnom ezt a két napt.Utálok edzést kihagyni, ilyenkor 1 hétig lelkiismeret furdalásom van, és rendesen beképzelem,h az adott testrész megy ösze!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 26. - 16:35:39
Válasz #2513
Nem elérhető

Aco


áááá ez simán belefér, kár,h nem mozog... ;D

Ma sikerült úgy mehúznom a hátamat,h már az is fáj ha nagy levegőt veszek.Szerintetek belefér ebbe 1 karozás??
Holnap ha meg elmúlik nyomnék 1 hát-vállt.Kihagytam a 7en 2 napot, muszáj lenne lenyomnom ezt a két napt.Utálok edzést kihagyni, ilyenkor 1 hétig lelkiismeret furdalásom van, és rendesen beképzelem,h az adott testrész megy ösze!

Én a hát tréninget mindenféleképp kihagynám,de karnál is elgondolkoznák.Volt ilyen már nekem is,be is voltam sz*rva rendessen :( :)

2010. Március 26. - 16:55:32
Válasz #2514
Nem elérhető

Pity


Szerintetek az normális h diéta kezdete után 1 héttel olyan szinten elmegy a motiváció h edzeni nincs kedv meg edzésen nem is érdekel mit csinálok? :-[ Nagyon rossz... Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni h motiváltak legyetek?

annyit megjegyeznék h a kaja rendben van fehérje naponta:220-250g Ch:80-120g Zsír is ok... Vitamin,Myofusion megy meg Mitotropin! Nem értem mi lehet a gáz :-\

2010. Március 26. - 16:56:53
Válasz #2515
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szerintetek az normális h diéta kezdete után 1 héttel olyan szinten elmegy a motiváció h edzeni nincs kedv meg edzésen nem is érdekel mit csinálok? :-[ Nagyon rossz... Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni h motiváltak legyetek?

annyit megjegyeznék h a kaja rendben van fehérje naponta:220-250g Ch:80-120g Zsír is ok... Vitamin,Myofusion megy meg Mitotropin! Nem értem mi lehet a gáz :-\

1 hete diétázol, és már 80-120g közt van a fehérje?  :o Ezt hova fogod még csökkenteni?

2010. Március 26. - 16:57:34
Válasz #2516
Nem elérhető

atleeta


Szerintetek az normális h diéta kezdete után 1 héttel olyan szinten elmegy a motiváció h edzeni nincs kedv meg edzésen nem is érdekel mit csinálok? :-[ Nagyon rossz... Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni h motiváltak legyetek?

annyit megjegyeznék h a kaja rendben van fehérje naponta:220-250g Ch:80-120g Zsír is ok... Vitamin,Myofusion megy meg Mitotropin! Nem értem mi lehet a gáz :-\
Majd hozzászoksz  ;) Nekem 2 hónap után kezdett el tele lenni a tököm az egésszel, de mikor visszanéztem egy régi fotót az motivált eléggé.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Március 26. - 17:02:04
Válasz #2517
Nem elérhető

Pity


Szerintetek az normális h diéta kezdete után 1 héttel olyan szinten elmegy a motiváció h edzeni nincs kedv meg edzésen nem is érdekel mit csinálok? :-[ Nagyon rossz... Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni h motiváltak legyetek?

annyit megjegyeznék h a kaja rendben van fehérje naponta:220-250g Ch:80-120g Zsír is ok... Vitamin,Myofusion megy meg Mitotropin! Nem értem mi lehet a gáz :-\

1 hete diétázol, és már 80-120g közt van a fehérje?  :o Ezt hova fogod még csökkenteni?
A szénhidrátom 80-120g de annyit tudni kell rólam h mikor tömegelek is max 250gig szoktam felmenni mert 2zacskó rízstől meg 200g zabtól már nem cak izom jön :'( aztán mikor szinten tartok akkor olyan 150 szokott lenni diétánál 120-50 ;D
Lehet kicsit hülyén hangzik de nem kamuzok! :)

Meg aza gáz most h régen full ideg voltam mikor nem éreztem az izmot mostmeg nem is érdekel mikor csinálom... ez abban is meglátszik h van mikor mindent érzek csak azt nem amit kéne:SSSS nagyon szar remélem fog változni a dolog...

2010. Március 26. - 17:15:28
Válasz #2518
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szerintetek az normális h diéta kezdete után 1 héttel olyan szinten elmegy a motiváció h edzeni nincs kedv meg edzésen nem is érdekel mit csinálok? :-[ Nagyon rossz... Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni h motiváltak legyetek?

annyit megjegyeznék h a kaja rendben van fehérje naponta:220-250g Ch:80-120g Zsír is ok... Vitamin,Myofusion megy meg Mitotropin! Nem értem mi lehet a gáz :-\

1 hete diétázol, és már 80-120g közt van a fehérje?  :o Ezt hova fogod még csökkenteni?
A szénhidrátom 80-120g de annyit tudni kell rólam h mikor tömegelek is max 250gig szoktam felmenni mert 2zacskó rízstől meg 200g zabtól már nem cak izom jön :'( aztán mikor szinten tartok akkor olyan 150 szokott lenni diétánál 120-50 ;D
Lehet kicsit hülyén hangzik de nem kamuzok! :)

Meg aza gáz most h régen full ideg voltam mikor nem éreztem az izmot mostmeg nem is érdekel mikor csinálom... ez abban is meglátszik h van mikor mindent érzek csak azt nem amit kéne:SSSS nagyon szar remélem fog változni a dolog...

Nem azért furcsállottam, mert hogy ennyi vagy annyi. Csak szerintem fő a fokozatosság. Ha egyből elveszed ennyire a CH-t, akkor izmot fogsz veszíteni, ez az egyik, a másik, hogy nem tudsz majd hova csökkenteni, amikor szükséges lenne...mert alapból nagyon alacsonyról kezdted. De hangsúlyozom...szerintem.

2010. Március 26. - 17:19:47
Válasz #2519
Nem elérhető

Pity


Szerintetek az normális h diéta kezdete után 1 héttel olyan szinten elmegy a motiváció h edzeni nincs kedv meg edzésen nem is érdekel mit csinálok? :-[ Nagyon rossz... Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni h motiváltak legyetek?

annyit megjegyeznék h a kaja rendben van fehérje naponta:220-250g Ch:80-120g Zsír is ok... Vitamin,Myofusion megy meg Mitotropin! Nem értem mi lehet a gáz :-\

1 hete diétázol, és már 80-120g közt van a fehérje?  :o Ezt hova fogod még csökkenteni?
A szénhidrátom 80-120g de annyit tudni kell rólam h mikor tömegelek is max 250gig szoktam felmenni mert 2zacskó rízstől meg 200g zabtól már nem cak izom jön :'( aztán mikor szinten tartok akkor olyan 150 szokott lenni diétánál 120-50 ;D
Lehet kicsit hülyén hangzik de nem kamuzok! :)

Meg aza gáz most h régen full ideg voltam mikor nem éreztem az izmot mostmeg nem is érdekel mikor csinálom... ez abban is meglátszik h van mikor mindent érzek csak azt nem amit kéne:SSSS nagyon szar remélem fog változni a dolog...

Nem azért furcsállottam, mert hogy ennyi vagy annyi. Csak szerintem fő a fokozatosság. Ha egyből elveszed ennyire a CH-t, akkor izmot fogsz veszíteni, ez az egyik, a másik, hogy nem tudsz majd hova csökkenteni, amikor szükséges lenne...mert alapból nagyon alacsonyról kezdted. De hangsúlyozom...szerintem.
Hmmm van benne valami!
Amugy a CH elvevést azt nem 1 hete kezdtem hanem kb 3 szóval v 200ról indultam ... namind1 meglássuk mi lesz! ;-oo-;