2024. Június 09. - 08:12:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 728105 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Március 30. - 16:05:46
Válasz #2580
Nem elérhető

Joel


Megyek Szabi 5-6 között ott vagyok! ****:))))))
Láb-nap!Láljt-vejt bébi! ****:)))
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Március 30. - 16:07:15
Válasz #2581
Nem elérhető

Szabi


Váll,Combfeszítő de majd meglátom hogy fog menni mert 2 éjszakát melóztam egymás után :(
Nem ám neked kell megint összetakarítanod utánam... ;D
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Március 30. - 16:26:40
Válasz #2582
Nem elérhető

Aco


Elmegyek én lassan hátazni 1et.Kiprobálom az új huzodzkodó gépet  >:D  ;D

2010. Március 30. - 16:37:16
Válasz #2583
Nem elérhető

Pity


Hát ja rolunk is fog sok víz lefilyik az tuti!Csak jöjjön helyette izmocska! ;)
De Balu én láttam már mik vannak az öv táskában de tudok titkot tartani! ;)
Mi más lenne? 240perces VHS kazetta,meduza megcsirke!  ;D ;D

2010. Március 30. - 16:38:48
Válasz #2584

Tündi-Bündi

Vendég
RE újra itt :) és az egy havi edzés már egész jól látszik...már rohanok is tovább, mert ma 5től tolunk egy kis comb fenék vádli és minden edzésen kell hiperhajlítanom is és Rencsi azzal fenyegetőzött, hogy ma már súllyal  :-\ de én nem riadok vissza, kitartó vagyok...elvégre mindjárt nyitnak a strandok  ****:))) na puszaaaaaaaa  =/+'

2010. Március 30. - 16:40:17
Válasz #2585
Nem elérhető

NosztalNiga


Nem előnyös ez a jó idő edzés szempontjából... :-\
Ma megint előre látom, hogy ahelyett, hogy edzenék (ma már mindenképp kéne, ráadásul lábazni...) inkább kimegyek kosarazni...Nem jó... :'(
Valahogy vissza kéne motiválnom magam a terembe...de nehéz  ????...
 ?:-/
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Március 30. - 17:19:06
Válasz #2586
Nem elérhető

csaba.r


Nem előnyös ez a jó idő edzés szempontjából... :-\
Ma megint előre látom, hogy ahelyett, hogy edzenék (ma már mindenképp kéne, ráadásul lábazni...) inkább kimegyek kosarazni...Nem jó... :'(
Valahogy vissza kéne motiválnom magam a terembe...de nehéz  ????...
 ?:-/

Kosarazz a terembe
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Március 30. - 17:42:54
Válasz #2587
Nem elérhető

bandus


Ójeee!

szakmai gyakorlat lezsírozva nyárra, maradok Budapesten ****:)))))) Továbbá szabad a júliusom, oda is elkelne vmi lazább meló.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Március 30. - 17:47:25
Válasz #2588
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ójeee!

szakmai gyakorlat lezsírozva nyárra, maradok Budapesten ****:)))))) Továbbá szabad a júliusom, oda is elkelne vmi lazább meló.

És ezt a legjobb a body chat-be közölni.  ****:))))))

2010. Március 30. - 18:12:05
Válasz #2589
Nem elérhető

bandus


Ójeee!

szakmai gyakorlat lezsírozva nyárra, maradok Budapesten ****:)))))) Továbbá szabad a júliusom, oda is elkelne vmi lazább meló.

És ezt a legjobb a body chat-be közölni.  ****:))))))
mostanra esett le, bocsi. de akkor hozzáírom, hogy így egy csmó időm lesz edzeni :D véletlenül kevertem össze.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Március 30. - 22:15:55
Válasz #2590
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ma nyomtam egy háttréninget, sajnos a kezdő gyakorlatom, ami általában döntött törzsű evezés,kimaradt, mert mult héten felhúzásnál eléggé sikerült meghuznom a hasizmom, vagy mi a fenét, van ott egy kis pukli is, szóval gondoltam ezeket hanyagolom a héten, és csak gépekkel edzek.Hát, két dolog.Nálunk nincs elég lapsúly a gépeken, ez az egyik, és sokkal több kogszot kell pergetni, ez a másik. ;D
Szóval
Mellhez húzás szélesen 4*10 az összes súllyal
Evezés szűkfogással csigán 3*12 összes súly+20kilo itt meguntam, és nem tudtam hova aggatni pulsz sulyt
HAmmer gépes evezés 3*10 80 kilóval,na ez már odabaszott
Mellhez húzás szűken 3*10 minden súly
2 sorozat hiperhajlítás 20 ismétlés
Csuklyát kihagytam, mert lusta geci voltam.
A végére elég rendesen fájogatott a hasfalam oldalt, szóval nem tudtam volna kihozni az evezésből azt amit akartam.
Az edzést 8 pontra értékelem.Plasmajet kiváló.NAgyon kiváló.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 30. - 22:22:30
Válasz #2591
Nem elérhető

NosztalNiga


Ma nyomtam egy háttréninget, sajnos a kezdő gyakorlatom, ami általában döntött törzsű evezés,kimaradt, mert mult héten felhúzásnál eléggé sikerült meghuznom a hasizmom, vagy mi a fenét, van ott egy kis pukli is, szóval gondoltam ezeket hanyagolom a héten, és csak gépekkel edzek.Hát, két dolog.Nálunk nincs elég lapsúly a gépeken, ez az egyik, és sokkal több kogszot kell pergetni, ez a másik. ;D
Szóval
Mellhez húzás szélesen 4*10 az összes súllyal
Evezés szűkfogással csigán 3*12 összes súly+20kilo itt meguntam, és nem tudtam hova aggatni pulsz sulyt
HAmmer gépes evezés 3*10 80 kilóval,na ez már odabaszott
Mellhez húzás szűken 3*10 minden súly
2 sorozat hiperhajlítás 20 ismétlés
Csuklyát kihagytam, mert lusta geci voltam.
A végére elég rendesen fájogatott a hasfalam oldalt, szóval nem tudtam volna kihozni az evezésből azt amit akartam.
Az edzést 8 pontra értékelem.Plasmajet kiváló.NAgyon kiváló.
De ugye nem sérv vagy hasonló?  :-X
Én 2 hete nagyon beszartam hogy mér fáj főleg jobb oldalt a hasam alul, pedig nem is edzettem 3 napja...de aztán mostanra megtudtam, hogy a futkosástól lett ott kegyetlen izomláz...
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Március 30. - 22:27:39
Válasz #2592
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nem, nem sérv. :-){
Látod, m,inek rohangálsz annyit banyek?
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 31. - 10:32:50
Válasz #2593
Nem elérhető

Rencsi


RE újra itt :) és az egy havi edzés már egész jól látszik...már rohanok is tovább, mert ma 5től tolunk egy kis comb fenék vádli és minden edzésen kell hiperhajlítanom is és Rencsi azzal fenyegetőzött, hogy ma már súllyal  :-\ de én nem riadok vissza, kitartó vagyok...elvégre mindjárt nyitnak a strandok  ****:))) na puszaaaaaaaa  =/+'
Nagyon meg kell, hogy dicsérjelek! Rengeteget fejlődtél egy hónap alatt, mind kitartásban, mind pedig erőben. Nagyon szabályosan és szépen csinálod a gyakszikat, már szólni sem kell, hogy egyes legyen a hát. ;D
Az edzés amit Tündi végigcsinált:
- bemelegítés
- 5×15 labdás guggolás, a második sorozattól súllyal;
- 4×20 sétáló kitörés 2, majd 3 kg-os súlyzókkal (még a császkáló pultos lány sem jelentett akadályt neki, akin majdhogynem átgázolt.  ;D )
- 4×25 tárogató gyakorlat, szuper-szettben a kettő, 30kg.
- 4×15-10 combhajlító, 10 kg;
- 5×15 állóvádli;
- 5×20 hiperhajlítás; a 3. sorozattól súllyal (+2 kg);
- labdás hasizom, jó sok!
Mivel nem volta szabad egy kardiógép sem, ezért előrehoztunk pár váll gyakorlatot:
- 4×15 oldalemelés, 2 kg;
- 4×15 előreemelés, 2 kg.
A végén volt még 20 perc taposás, úgyhogy nagyon hősiesen helytállt!  ****:))))))
Ha valakinek van még ötlete, hogy mivel lehetne még kiegészíteni az edzést, szóljon! ;)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Március 31. - 10:36:19
Válasz #2594
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
A tárogató gyakorlat a p*natárogatás?  ;D