2024. Június 08. - 19:22:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 727818 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Április 04. - 17:42:30
Válasz #2685
Nem elérhető

Jordan


Ez már-már kezd hasonlítani a Joel-Csesztike párosra! Mindig visszautasítod!
Mi ez tudja valaki mert én nem!


Lehet a Joel az Jose akart lenni?  :-\
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Április 04. - 17:44:33
Válasz #2686
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Szerintem meg Szabi akart lenni!
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Április 04. - 17:47:43
Válasz #2687
Nem elérhető

Jordan


Szerintem meg Szabi akart lenni!

Bar ha visszautasitasrol van szo akkor nekem maszti jut elsore eszembe  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Április 04. - 17:49:00
Válasz #2688
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Szerintem meg Szabi akart lenni!

Bar ha visszautasitasrol van szo akkor nekem maszti jut elsore eszembe  ;D ;D ;D

NA mondjuk látod, ez is igaz!
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Április 04. - 17:49:55
Válasz #2689
Nem elérhető

Maszat


Én nem nyomulok senkire annyira,h visszautasítson.ha látom,h nem adja, szarok bele! ;)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 04. - 19:28:23
Válasz #2690
Nem elérhető

Gabe


José akart lenni, bocs Joel!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Április 04. - 20:10:30
Válasz #2691
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


kinek mik voltak a legemlékezetsebb használt súlyai?
Nekem nagyon tetszett nemrég a guggolásnál a 200*2, ami ment.
Fekvemyomásban hitvány vagyok, nemis igazán végzem.Egykezessel ment a 60assal hat, első gyakorlatként, egy sorozatban.Egyébként teljesen átlagos súlyokkal edzek?
Valaki esetleg vmi, amire szívesen gondol, ami bitang jó érzés volt????Amire nagyon rákészült agyban, és meglett?
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Április 04. - 20:16:52
Válasz #2692
Nem elérhető

Szabi


José akart lenni, bocs Joel!

Joel barátomat senki ne keverje gyanúba :-/--
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Április 04. - 20:24:19
Válasz #2693
Nem elérhető

Szabi


Amúgy edzett ma,Húsvét alkalmából valaki???
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Április 05. - 14:34:30
Válasz #2694
Nem elérhető

balic


Sziasztok!
A véleményetekre lennék kíváncsi. Másodjára van problémám a mellemmel, rövid időn belül úgy, h még semmilyen szteroidot nem használtam. Múlt év nyarán a jobb mellemben kezdett csomó nőni, majd érzékennyé is vált. El is mentem vele orvoshoz, ultrahangnál nem volt semmi gond, aztán endokrinológián voltam, ahol a vérvétel semmiféle rendellenességet nem mutatott ki, így nem is kezelte a doki, hanem az időre bízta és elhajtott. El is múlt egy hónapon belül a csomó. Pár hete a bal mellembe egy ugyanilyen alakult ki, szerencsére még nem fáj. Múlt évhez képest jobban képben vagyok már a dologgal köszönhetően a fórumnak is, de bizonytalan vagyok, h elkezdjek e szedni rá valamit. 21 éves vagyok és szerintem még a saját hormonszintem váltakozik és nem tudom, jó ötlet lenne-e belenyúlni, vagy hagyni megint magától helyreállni. Mi a véleményetek erről?

2010. Április 05. - 14:44:17
Válasz #2695
Nem elérhető

Szandi


Amúgy edzett ma,Húsvét alkalmából valaki???
Simán.:D
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Április 05. - 14:58:05
Válasz #2696
Nem elérhető

Kicsibors



2010. Április 05. - 16:17:50
Válasz #2697
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Várom a holnapi edzést,mell lesz meg tricepsz, kis vádli mert az sosem árt.Lelkileg kezdem magam ráhangolni az elöttem álló feladatnak,mindent meg fogok tenni a maximális eredmény érdekében,mivel más lehetőség nincs. :-/--
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Április 05. - 16:44:22
Válasz #2698
Nem elérhető

Szandi


Várom a holnapi edzést,mell lesz meg tricepsz, kis vádli mert az sosem árt.Lelkileg kezdem magam ráhangolni az elöttem álló feladatnak,mindent meg fogok tenni a maximális eredmény érdekében,mivel más lehetőség nincs. :-/--
:-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: ez az. 8)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Április 05. - 17:18:39
Válasz #2699
Nem elérhető

NosztalNiga


Sziasztok!
A véleményetekre lennék kíváncsi. Másodjára van problémám a mellemmel, rövid időn belül úgy, h még semmilyen szteroidot nem használtam. Múlt év nyarán a jobb mellemben kezdett csomó nőni, majd érzékennyé is vált. El is mentem vele orvoshoz, ultrahangnál nem volt semmi gond, aztán endokrinológián voltam, ahol a vérvétel semmiféle rendellenességet nem mutatott ki, így nem is kezelte a doki, hanem az időre bízta és elhajtott. El is múlt egy hónapon belül a csomó. Pár hete a bal mellembe egy ugyanilyen alakult ki, szerencsére még nem fáj. Múlt évhez képest jobban képben vagyok már a dologgal köszönhetően a fórumnak is, de bizonytalan vagyok, h elkezdjek e szedni rá valamit. 21 éves vagyok és szerintem még a saját hormonszintem váltakozik és nem tudom, jó ötlet lenne-e belenyúlni, vagy hagyni megint magától helyreállni. Mi a véleményetek erről?
Nekem november-december környékén volt ilyen problémám, szintén még life naturalként 20 évesen! Aztán kurva beteg lettem szilveszter előtt (40 fok közeli láz 3 napig) és eltűnt a csomó!
Vélemények nekem is segítenének!;)
Szal aki tud valamit ne hallgassa el! :)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"