2024. Május 29. - 02:38:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 725103 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2010. Április 07. - 18:29:37
Válasz #2715
Nem elérhető

Pity


Arimatest,Hexaghen,Novatest,eNoxide... Véleményeket várnék! ;D ( tapasztalatokat aki használta)

2010. Április 07. - 20:15:13
Válasz #2716
Nem elérhető

George


Arimatest,Hexaghen,Novatest,eNoxide... Véleményeket várnék! ;D ( tapasztalatokat aki használta)
Novatest jó, az első hét az határozottan megdob erőben és libidóban. Ez szedés alatt végig megmarad. A többit nem tudom micsoda ;D

2010. Április 08. - 08:57:29
Válasz #2717

Tündi-Bündi

Vendég
Na a tegnapi másfél órás felsőtestes edzésünk elég kiadósra sikerült ;D a felhúzás is jobban ment legalább is úgy éreztem...aztán csináltunk két új gyakorlatot az egyik a hátul lehúzás (nemtom mi a rendes neve, de gondolom ti tudjátok mire gondolok..szélesen megfogtam a fém fogantyút és a fejem mögött húztam le) persze elsőre hirtelen felindulásból sikerült fejbe vágnom magam vele  !+"%  ;D de gyorsan megtanultam hogy hajtsam előre a fejem...ebből ment 2x15 5 kilóval, aztán 3x15 10 kilóval...a másik új gyakorlat a koncentrált bicepsz gyakorlat volt (netről lestem elvileg így hívják ;D, amikor a könyökünket a térdünknek támasztva leengedjük az alkart, majd behajlítjuk) na ezt először 2 kilóval csináltam 2x15-öt, aztán 3 kilóval 3x12-t, annyira durván kidagadtak az ereim és totál piros lett az egész karom a gyakorlatok közben...először aggódtam, de biztos normális nekem alapjáraton látszanak az ereim...és a pirosság gondolom a vérbőség miatt van....viszont a vállazást nem nagyon bírtam most, de a fekve nyomás alakul...egyik srác mondta, hogy ne úgy csináljam, ahogy csináltam, mert így vállasodom...és egyáltalán nem mellre megy, mondtam, hogy mellben sose voltam erős  ;D ...de aztán korrigáltam a technikámat... ;D még jó, hogy a pasik árgus szemekkel figyelik minden mozdulatunkat és néha odaböknek egy két jó tanácsot  ****:))) volt lent egy másik edzősrác...az meg kicsit félre értette Rencsit...mikor azt mondta, hogy menjünk oda, mert ott vannak jó padok...a srác meg azt értette, hogy ott vannak jó palik ;D és hozzá tette, hogy mért úgy alakul az edzésünk, hogy hol vannak jó palik?  ****:))) gyagyás...na mindegy tetszett az edzés...köszi csajszi! :-*

2010. Április 08. - 12:00:22
Válasz #2718
Nem elérhető

Pity


Arimatest,Hexaghen,Novatest,eNoxide... Véleményeket várnék! ;D ( tapasztalatokat aki használta)
Novatest jó, az első hét az határozottan megdob erőben és libidóban. Ez szedés alatt végig megmarad. A többit nem tudom micsoda ;D
;D Kösz a választ!
Még annyi hogy szedése alatt tapasztaltál vmi érdekeset még? úgy értem, hogy szárazabb lettél e v vmi?

2010. Április 08. - 13:39:53
Válasz #2719
Nem elérhető

NM



2010. Április 08. - 14:28:03
Válasz #2720
Nem elérhető

George


Arimatest,Hexaghen,Novatest,eNoxide... Véleményeket várnék! ;D ( tapasztalatokat aki használta)
Novatest jó, az első hét az határozottan megdob erőben és libidóban. Ez szedés alatt végig megmarad. A többit nem tudom micsoda ;D
;D Kösz a választ!
Még annyi hogy szedése alatt tapasztaltál vmi érdekeset még? úgy értem, hogy szárazabb lettél e v vmi?
Nem. Csodát azért ne várj tőle, én erősebb meg kanosabb lettem. Ennyi ;)

2010. Április 08. - 16:42:51
Válasz #2721
Nem elérhető

Szandi


RE újra itt :) és az egy havi edzés már egész jól látszik...már rohanok is tovább, mert ma 5től tolunk egy kis comb fenék vádli és minden edzésen kell hiperhajlítanom is és Rencsi azzal fenyegetőzött, hogy ma már súllyal  :-\ de én nem riadok vissza, kitartó vagyok...elvégre mindjárt nyitnak a strandok  ****:))) na puszaaaaaaaa  =/+'
Nagyon meg kell, hogy dicsérjelek! Rengeteget fejlődtél egy hónap alatt, mind kitartásban, mind pedig erőben. Nagyon szabályosan és szépen csinálod a gyakszikat, már szólni sem kell, hogy egyes legyen a hát. ;D
Az edzés amit Tündi végigcsinált:
- bemelegítés
- 5×15 labdás guggolás, a második sorozattól súllyal;
- 4×20 sétáló kitörés 2, majd 3 kg-os súlyzókkal (még a császkáló pultos lány sem jelentett akadályt neki, akin majdhogynem átgázolt.  ;D )
- 4×25 tárogató gyakorlat, szuper-szettben a kettő, 30kg.
- 4×15-10 combhajlító, 10 kg;
- 5×15 állóvádli;
- 5×20 hiperhajlítás; a 3. sorozattól súllyal (+2 kg);
- labdás hasizom, jó sok!
Mivel nem volta szabad egy kardiógép sem, ezért előrehoztunk pár váll gyakorlatot:
- 4×15 oldalemelés, 2 kg;
- 4×15 előreemelés, 2 kg.
A végén volt még 20 perc taposás, úgyhogy nagyon hősiesen helytállt!  ****:))))))
Ha valakinek van még ötlete, hogy mivel lehetne még kiegészíteni az edzést, szóljon! ;)
pl. alsócsigás farizom állva vagy padra fellépés.:)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Április 09. - 11:09:52
Válasz #2722

Tündi-Bündi

Vendég
RE újra itt :) és az egy havi edzés már egész jól látszik...már rohanok is tovább, mert ma 5től tolunk egy kis comb fenék vádli és minden edzésen kell hiperhajlítanom is és Rencsi azzal fenyegetőzött, hogy ma már súllyal  :-\ de én nem riadok vissza, kitartó vagyok...elvégre mindjárt nyitnak a strandok  ****:))) na puszaaaaaaaa  =/+'
Nagyon meg kell, hogy dicsérjelek! Rengeteget fejlődtél egy hónap alatt, mind kitartásban, mind pedig erőben. Nagyon szabályosan és szépen csinálod a gyakszikat, már szólni sem kell, hogy egyes legyen a hát. ;D
Az edzés amit Tündi végigcsinált:
- bemelegítés
- 5×15 labdás guggolás, a második sorozattól súllyal;
- 4×20 sétáló kitörés 2, majd 3 kg-os súlyzókkal (még a császkáló pultos lány sem jelentett akadályt neki, akin majdhogynem átgázolt.  ;D )
- 4×25 tárogató gyakorlat, szuper-szettben a kettő, 30kg.
- 4×15-10 combhajlító, 10 kg;
- 5×15 állóvádli;
- 5×20 hiperhajlítás; a 3. sorozattól súllyal (+2 kg);
- labdás hasizom, jó sok!
Mivel nem volta szabad egy kardiógép sem, ezért előrehoztunk pár váll gyakorlatot:
- 4×15 oldalemelés, 2 kg;
- 4×15 előreemelés, 2 kg.
A végén volt még 20 perc taposás, úgyhogy nagyon hősiesen helytállt!  ****:))))))
Ha valakinek van még ötlete, hogy mivel lehetne még kiegészíteni az edzést, szóljon! ;)
pl. alsócsigás farizom állva vagy padra fellépés.:)
Köszi Szandi!  :-* na olyan alsó csigás farizmot még nem csináltam, de lehet ma kipróbálom a másik teremben...bár nem tudom milyen gépek vannak...meg otthon én úgy szoktam edzeni fenékre, hogy négykézláb beszorítok egy 4 kilós súlyzót az egyik térdhajlatomba és emelgetem fel-le, oldalra... ;D ez még ilyen Rubint Réka dvdről marad meg  ****:))) a padra fellépésnél nem jobb a sétálókitörés?Vagy máshogy dolgoztat meg a kettő? Nekem elég gázosak a térdeim..szal nem tudom, hogy szeretné e ha egyiket terhelgetném....báár pont tegnap figyeltem meg, hogy mikor mbtben futottam a busz után, nem volt az az éles fájdalom oldalirányból, ami amúgy mindig van...lehet tényleg ér valamit ez a cipő és tényleg elnyeli a koppanásokat.. ;D bár azt mondták ne nagyon fussak benne, mert ki mehet a bokám ha megbillenek...

2010. Április 09. - 12:32:27
Válasz #2723
Nem elérhető

Pity


Yeti! A Hydroxycut Hardcore X hogy szerepelt?! Tapasztaltál valami érdekeset?
Egész jó volt. Sőt... A Lipo6 Blacknél jobban éreztem a hatásait illetve eredményét. Érdemes kipróbálni szerintem! ;)

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem Yeti is írta h jó volt, meg saját tapasztalataim szerint az ilyen termogén zsírégetők sokkal jobbak mint a 3.5dii meg társai... Pl.:Nekem most fog elfogyni a Mitotropin... és azt kell hogy mondjam, hogy régen a sima Lipo 6 meg Lipo 6x lazán ráver!

Igaz-e? ;D ;D ;D

2010. Április 09. - 22:27:00
Válasz #2724
Nem elérhető

Szandi


pl. alsócsigás farizom állva vagy padra fellépés.:)
Köszi Szandi!  :-* na olyan alsó csigás farizmot még nem csináltam, de lehet ma kipróbálom a másik teremben...bár nem tudom milyen gépek vannak...meg otthon én úgy szoktam edzeni fenékre, hogy négykézláb beszorítok egy 4 kilós súlyzót az egyik térdhajlatomba és emelgetem fel-le, oldalra... ;D ez még ilyen Rubint Réka dvdről marad meg  ****:))) a padra fellépésnél nem jobb a sétálókitörés?Vagy máshogy dolgoztat meg a kettő? Nekem elég gázosak a térdeim..szal nem tudom, hogy szeretné e ha egyiket terhelgetném....báár pont tegnap figyeltem meg, hogy mikor mbtben futottam a busz után, nem volt az az éles fájdalom oldalirányból, ami amúgy mindig van...lehet tényleg ér valamit ez a cipő és tényleg elnyeli a koppanásokat.. ;D bár azt mondták ne nagyon fussak benne, mert ki mehet a bokám ha megbillenek...
Mást érint szerintem, de talán kevésbé terhelő, ha fogsz egy láncot vagy kötelet, ami össze van kötve, azt be akasztod felső csigára és abba belelépsz és nyomod le. (Elég bénán magyaráztam el. :-\)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Április 10. - 12:30:25
Válasz #2725
Nem elérhető

Szabi


Joel!

Ma irány edzeni du-n ;D

 =/+' =/+' =/+'
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Április 10. - 14:17:25
Válasz #2726
Nem elérhető

Joel


3kor indul a mandula!
Jössz?
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Április 10. - 16:50:18
Válasz #2727
Nem elérhető

Szabi


Már le is nyomtuk mai edzésünket!Pontosabban Joel még csinálja mert késöbb jött ;D ;D ;D

(Fórumosok felvilágosítása érdekében)
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Április 12. - 09:25:57
Válasz #2728

Tündi-Bündi

Vendég
pl. alsócsigás farizom állva vagy padra fellépés.:)
Köszi Szandi!  :-* na olyan alsó csigás farizmot még nem csináltam, de lehet ma kipróbálom a másik teremben...bár nem tudom milyen gépek vannak...meg otthon én úgy szoktam edzeni fenékre, hogy négykézláb beszorítok egy 4 kilós súlyzót az egyik térdhajlatomba és emelgetem fel-le, oldalra... ;D ez még ilyen Rubint Réka dvdről marad meg  ****:))) a padra fellépésnél nem jobb a sétálókitörés?Vagy máshogy dolgoztat meg a kettő? Nekem elég gázosak a térdeim..szal nem tudom, hogy szeretné e ha egyiket terhelgetném....báár pont tegnap figyeltem meg, hogy mikor mbtben futottam a busz után, nem volt az az éles fájdalom oldalirányból, ami amúgy mindig van...lehet tényleg ér valamit ez a cipő és tényleg elnyeli a koppanásokat.. ;D bár azt mondták ne nagyon fussak benne, mert ki mehet a bokám ha megbillenek...
Mást érint szerintem, de talán kevésbé terhelő, ha fogsz egy láncot vagy kötelet, ami össze van kötve, azt be akasztod felső csigára és abba belelépsz és nyomod le. (Elég bénán magyaráztam el. :-\)

Hu ez nem teljesen tiszta, hogy mire gondolsz...de hátha Rencsi megfejti ;D, na a pénteki edzésből nem lett semmi mert hőemelkedésem lett..és rázott a hideg fájt a torkom... :-\ de szombaton lementünk azért Hyper előtt bemelegíteni  ;D hát Rencsi a mi termünk hangulatosabb és modernebb az tuti...de azért volt itt is minden, sőt, ami tetszett az a farizom gép...20 kilóval egész jól eljátszottam rajta csináltam 5x25-öt..viszont a "terpesztő gép" hát hogy is mondjam nem volt az igazi...kicsit meg is húztam magam... :-\ párom mutatott valami csigás térdelős Allah-hoz imádkozós hasazás, de nekem nem igazán tetszett, úgyhogy maradt a labda  ;D megint meg volt a hatása...hyper után sikerült kicsit megfázni és minden hapcinál majd be pisilek úgy fája a hasam  ****:))) de legalább feszes és kemény (imádom ezt az érzést) párom érdekes gyakorlatokat mutatott azon a guggoló kereten...lerakta alulról a 4. fokra, ha jól emlékszem és azon nyomta fekvőket..aztán meg kicsit feljebb rakta, befeküdt alá és háton fekve húzogatta fel magát...hát én nem csináltam utána (még sima fekvőből se tudok szabályosat, nem hogy így  ****:))) ) azért jó volt az edzés, de Rencsi veled a legjobb  :-* a héten mikor megyünk? Van valami határ, hogy egy nap hány mg c-vitamint tolhatok az arcomba gond nélkül???Csak mert egyre betegebbnek érzem magam... :-\ de nem akarom túladagolni...

2010. Április 12. - 10:32:21
Válasz #2729
Nem elérhető

szv