2024. Június 08. - 18:31:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 727794 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Április 12. - 16:38:48
Válasz #2730
Nem elérhető

NM


2 dologban kérném a segítségeteket : az egyik, van-e alternatívája a nicoflexnek? Nekem NAGYON hatásos, imádom, de a párom allergiás rá (hányás, stb)...
A másik, financiális okok miatt kicsit szüneteltetem a kiegek, fehérjék megvételét. Mi az amit edzés után a leghasznosabb megkajálni és a hatásfoka a legközelebb áll a tejsavó fehérjéhez? (felszívódás, stb...ja és könnyen beszerezhető, háztartásban megtalálható dolog legyen).
Előre is köszi a választ!  :-){

2010. Április 12. - 17:04:50
Válasz #2731
Nem elérhető

Rob


Edzés után sztem egyél tojást,rántva vagy főtt tojást. Tojásfehérje elég hamar szívódik. Ch-nak meg esetleg darálj hozzá zabot.
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Április 12. - 17:19:41
Válasz #2732
Nem elérhető

rr


a nicoflex alternatíváiban mindben van capsaicin,valószínű arra érzékeny.

2010. Április 12. - 17:44:38
Válasz #2733
Nem elérhető

Rob


Esetleg Ben-gay.
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Április 12. - 19:41:33
Válasz #2734
Nem elérhető

NM


Köszönöm a válaszokat!  ****:))))))

2010. Április 15. - 09:50:13
Válasz #2735
Nem elérhető

szv



2010. Április 15. - 20:21:49
Válasz #2736
Nem elérhető

Maszat


Jövő7 től 2x fogom a combot edzeni. Valószínűleg 7főn és csütörtökön.

Szerintetek,h lenne ez a legjobb tömegnövelés szempontjából? Külön edzeni a feszítőt és a hajlítót, vagy mindkét nap teljes combot edzeni csak más gyakorlatokkal vagy, hogy?

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 15. - 20:29:07
Válasz #2737
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ma egy nagyszerű lábedzést nyomattam hajnalok hajnalán.
elölguggolás(végre van annyi felső mellem, h meg tudom tartani rendesen a rudat)
Bemelegítő szériák
110*8*3
Itt még jó erőben voltam,140be segítővel ment 2, de nem fogom erőltetni, sokkal jobban éreztem a többi sorozatot.
Lábtoló240*15*3
Semmi különös
Hack gépes guggolás szűk tartással-combfeszítőgép szuperszett
2*12 guggolás, combfeszítő meg ami belemegy, végén részismétlések

Hajlító
Jefferson emelés
3sorozat 12 ismétlés
Hajlító gép
3 sorozat ami ment

Végén vádli,valamint has volt.

Nem volt rossz.De holnapután biztos az lesz.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Április 15. - 20:34:02
Válasz #2738
Nem elérhető

Taki


Maszat !!!én heti 2-szer edzem a lábamat teljes combot nyomok  mindig!!csak annyi az egyiknap szériát nyomok a másikban pedig piramisban tolom még annyi a gyakikat váltogatom de amit én lábaim nagyon megéreznek az a kitörés!!!!

2010. Április 15. - 20:36:54
Válasz #2739
Nem elérhető

darknight


Egy kis motiváció 2001-ből... :-O

Mekkora show lehetett... (:-)

http://www.youtube.com/watch?v=G-qojzKxTlg

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2010. Április 15. - 20:45:07
Válasz #2740
Nem elérhető

Maszat


Maszat !!!én heti 2-szer edzem a lábamat teljes combot nyomok  mindig!!csak annyi az egyiknap szériát nyomok a másikban pedig piramisban tolom még annyi a gyakikat váltogatom de amit én lábaim nagyon megéreznek az a kitörés!!!!

Sztem 7főn fogok lábnyújtani, guggolni, meg lábhajlítani.  Csütörtökön pedig lábnyújtani, elölguggolni és sétáló kitörést nyomni.

Lábtoló nincs a terembe  :-Đ :-/-

Ma rámszólt a teremtulaj,h felhúzásnál ne basszam oda súlyokat mert szét fognak nyílni.Pedig éppcsak a lendülettel tettem le... :-}

Azt mondja van dobogó álljak fel rá.Persze alig bírom a súlyt az álványrol levenni, majd még dobogóra álok fel és onnan húzom,h lefele eltröje a derekam. unom ezt a termet.Kicsi, nincs lábtoló és mindenki a guggoló álványnál bicepszezik.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 15. - 20:48:15
Válasz #2741
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nincs lehetőség másik teremben edzeni?
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Április 15. - 20:55:35
Válasz #2742
Nem elérhető

Maszat


Nincs lehetőség másik teremben edzeni?

körülményesés és sokkal drágább lenne, heti 4-5x odavissza sztem olyan plusz 12ezer forintomba kerülne csak a benzin, plusz itt 4500a bérlet,máshol meg lenne 7500, annyit meg nem ér meg.

Van 1 másik terem, de ott bekattant a tulaj.Azt mondta régen csak úgy otthagytam csapot papot, abbahagytam az edzést, meg,h Ő mennyit segített nekem(kb semmivel nem többet mint 1 kis terem tulaja, akinek szinte kötelessége segíteni) és nem akar ott látni.

Az igazság,h tele volt gyökér emberrel, emiatt a másik termet választottam ami neki nem tetszik.

Megoldom vhogy.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 16. - 12:15:29
Válasz #2743
Nem elérhető

Cressler


Maszat !!!én heti 2-szer edzem a lábamat teljes combot nyomok  mindig!!csak annyi az egyiknap szériát nyomok a másikban pedig piramisban tolom még annyi a gyakikat váltogatom de amit én lábaim nagyon megéreznek az a kitörés!!!!

Sztem 7főn fogok lábnyújtani, guggolni, meg lábhajlítani.  Csütörtökön pedig lábnyújtani, elölguggolni és sétáló kitörést nyomni.

Lábtoló nincs a terembe  :-Đ :-/-

Ma rámszólt a teremtulaj,h felhúzásnál ne basszam oda súlyokat mert szét fognak nyílni.Pedig éppcsak a lendülettel tettem le... :-}

Azt mondja van dobogó álljak fel rá.Persze alig bírom a súlyt az álványrol levenni, majd még dobogóra álok fel és onnan húzom,h lefele eltröje a derekam. unom ezt a termet.Kicsi, nincs lábtoló és mindenki a guggoló álványnál bicepszezik.
hehe nálunk is mindenki a guggolóállványnál bicepszezik, viszont az edzőtársam meg én nem bicepszezünk sokkal kevesebbel mint amennyivel az emberek itt guggolni szoktak  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 16. - 12:21:04
Válasz #2744
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Maszat !!!én heti 2-szer edzem a lábamat teljes combot nyomok  mindig!!csak annyi az egyiknap szériát nyomok a másikban pedig piramisban tolom még annyi a gyakikat váltogatom de amit én lábaim nagyon megéreznek az a kitörés!!!!

Sztem 7főn fogok lábnyújtani, guggolni, meg lábhajlítani.  Csütörtökön pedig lábnyújtani, elölguggolni és sétáló kitörést nyomni.

Lábtoló nincs a terembe  :-Đ :-/-

Ma rámszólt a teremtulaj,h felhúzásnál ne basszam oda súlyokat mert szét fognak nyílni.Pedig éppcsak a lendülettel tettem le... :-}

Azt mondja van dobogó álljak fel rá.Persze alig bírom a súlyt az álványrol levenni, majd még dobogóra álok fel és onnan húzom,h lefele eltröje a derekam. unom ezt a termet.Kicsi, nincs lábtoló és mindenki a guggoló álványnál bicepszezik.
hehe nálunk is mindenki a guggolóállványnál bicepszezik, viszont az edzőtársam meg én nem bicepszezünk sokkal kevesebbel mint amennyivel az emberek itt guggolni szoktak  ;D

Ne nagyképüzzzééééé!!  ;D