2024. Május 29. - 02:38:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 725103 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2010. Május 07. - 12:35:17
Válasz #2880
Nem elérhető

George


A kar kimaradt a héten...bár lehet holnap lemegyek, és megcsinálom, de igazából amúgy sem nagyon erőltetem, elég ritkán edzem.
:-p Rohadj meg ;D

Te meg a lábat spórolod ki programból.  ;D
Azt senki sem nézi amúgy sem ::) Csak a kocsit :D

Micsoda senkiházi vagyok, hogy BKV-zok...  :'(
Több csajjal találkozol mint aki kocsikázik ;)
Ha már itt vagy akkor elárulhatnád a titkos trickó receptet, mert neked azt nem spórolták ki mint nálam :'(

2010. Május 07. - 12:39:39
Válasz #2881
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
A kar kimaradt a héten...bár lehet holnap lemegyek, és megcsinálom, de igazából amúgy sem nagyon erőltetem, elég ritkán edzem.
:-p Rohadj meg ;D

Te meg a lábat spórolod ki programból.  ;D
Azt senki sem nézi amúgy sem ::) Csak a kocsit :D

Micsoda senkiházi vagyok, hogy BKV-zok...  :'(
Több csajjal találkozol mint aki kocsikázik ;)
Ha már itt vagy akkor elárulhatnád a titkos trickó receptet, mert neked azt nem spórolták ki mint nálam :'(

Leírtam már...nem kell edzeni.  ;D Amúgy tényleg, havi szinten kb. 1* karozok...de pl. a múltkor 10 hét alatt max. 2* karoztam. Nálam ami szerintem megadta az alapot, az a homlokraengedés volt. Régen nagyon erőltettem, és minden tricepsz edzésen ment. Plusz mellé még 2 szintén szabadsúlyos gyaki nagy súllyal. Ritkán ment csak csigás.

2010. Május 07. - 12:40:20
Válasz #2882
Nem elérhető

Gabe


Én is mikor céges piálásra mentem és elbuszoztam a Móriczra, akkor jöttem rá, hogy buszon mennyi punci van, kocsiból fele ennyit sem látni.

ON:
Nekem ma lesz kar, amilyen satnya vagyok nem hagyhatom ki.  :'(
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Május 07. - 12:41:03
Válasz #2883
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Én is mikor céges piálásra mentem és elbuszoztam a Móriczra, akkor jöttem rá, hogy buszon mennyi punci van, kocsiból fele ennyit sem látni.

ON:
Nekem ma lesz kar, amilyen satnya vagyok nem hagyhatom ki.  :'(

Hogy megy a diéta? Súly? Erőnlét?

2010. Május 07. - 12:42:39
Válasz #2884
Nem elérhető

Gabe


Én is mikor céges piálásra mentem és elbuszoztam a Móriczra, akkor jöttem rá, hogy buszon mennyi punci van, kocsiból fele ennyit sem látni.

ON:
Nekem ma lesz kar, amilyen satnya vagyok nem hagyhatom ki.  :'(

Hogy megy a diéta? Súly? Erőnlét?
90,5kg erőnlét: fos, kinézet: telifosott búvárruha, ami 1-2 mérettel nagyobb, mint ami rám való lenne.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Május 07. - 12:43:58
Válasz #2885
Nem elérhető

George


Pont ezt írtam tegnap, hogy a rohadt homlokra engedést nem csináltam egész tömegelés alatt, pedig azt kellett volna ˝=/

2010. Május 07. - 12:46:13
Válasz #2886
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Pont ezt írtam tegnap, hogy a rohadt homlokra engedést nem csináltam egész tömegelés alatt, pedig azt kellett volna ˝=/

Szerintem a legjobb tricepsz gyaki. Mondjuk mostanában mivel egyedül edzek, egykezesekkel csinálom...de így is jó.

2010. Május 07. - 12:46:46
Válasz #2887
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Én is mikor céges piálásra mentem és elbuszoztam a Móriczra, akkor jöttem rá, hogy buszon mennyi punci van, kocsiból fele ennyit sem látni.

ON:
Nekem ma lesz kar, amilyen satnya vagyok nem hagyhatom ki.  :'(

Hogy megy a diéta? Súly? Erőnlét?
90,5kg erőnlét: fos, kinézet: telifosott búvárruha, ami 1-2 mérettel nagyobb, mint ami rám való lenne.

Akkor fasza minden.  ;D

2010. Május 07. - 12:48:40
Válasz #2888
Nem elérhető

Gabe


A legjobb gyakorlat, néztem is nagyokat, hogy itt nagyon kevesen használják.
Én is csak a letolást csinálom csigás gyakorlatként, azt is leginkább azért, mert a könyököm így bemelegítem a homlokraengedéshez.
Vagy esetleg utolsó gyakorlatként izoláció.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Május 07. - 12:49:08
Válasz #2889
Nem elérhető

Gabe


Én is mikor céges piálásra mentem és elbuszoztam a Móriczra, akkor jöttem rá, hogy buszon mennyi punci van, kocsiból fele ennyit sem látni.

ON:
Nekem ma lesz kar, amilyen satnya vagyok nem hagyhatom ki.  :'(

Hogy megy a diéta? Súly? Erőnlét?
90,5kg erőnlét: fos, kinézet: telifosott búvárruha, ami 1-2 mérettel nagyobb, mint ami rám való lenne.

Akkor fasza minden.  ;D
ha így kell lennie, akkor igen! ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Május 07. - 12:49:27
Válasz #2890
Nem elérhető

George


Pont ezt írtam tegnap, hogy a rohadt homlokra engedést nem csináltam egész tömegelés alatt, pedig azt kellett volna ˝=/

Szerintem a legjobb tricepsz gyaki. Mondjuk mostanában mivel egyedül edzek, egykezesekkel csinálom...de így is jó.
Az a bajom, hogy mire elkezdeném, az összes pad foglalt, és nincs türelmem várni mostanában senkire :-} Ez már sajnos elég indok arra, hogy ellógjam...pedig mikor csináltam, akkor sokkal vastagabbnak tűnt a tricepszem. Lusta gecc vagyok basszus.
Egykezessel is csináltam, az is tök jó volt, teljesen más szögből dolgozza meg, talán kicsit jobban is érződik.

2010. Május 07. - 12:52:52
Válasz #2891
Nem elérhető

endre66


Nekem most lett új kedvenc tric. gyakorlatom. A Correa (vagy hogy írják) gyerektől láttam videón: kb 45°-os padon 2 kézi súlyzóval csinál tric. nyújtást, úgy, hogy a felkar függőleges. Nem kényelmetlen a vállnak és teljesen le lehet engedni a súlyt. Én ilyen 20 körüli ismétléssel csinálom és nagyon penge.
Mondjuk olyan nagy állatok, mint ti vagytok, lehet nem tudnátok leengedni a kézi súlyzókat, mert túl nagy méretű a súlyzó és pofán vágnátok magatokat.  ))=/   @-o
mod: lehet, hogy a José Raymond volt, nem a Correa... --)

2010. Május 07. - 12:55:58
Válasz #2892
Nem elérhető

George


Nekem most lett új kedvenc tric. gyakorlatom. A Correa (vagy hogy írják) gyerektől láttam videón: kb 45°-os padon 2 kézi súlyzóval csinál tric. nyújtást, úgy, hogy a felkar függőleges. Nem kényelmetlen a vállnak és teljesen le lehet engedni a súlyt. Én ilyen 20 körüli ismétléssel csinálom és nagyon penge.
Mondjuk olyan nagy állatok, mint ti vagytok, lehet nem tudnátok leengedni a kézi súlyzókat, mert túl nagy méretű a súlyzó és pofán vágnátok magatokat.  ))=/   @-o
Láttam ilyet már a teremben, csak franciarúddal. Nem volt nagy tricepsze annak aki csinálta, szóval én sem fogom ))=/ Az utolsó mondat sajnos igaz, mindenhova beverem magam ˝=/ ?:-/

2010. Május 07. - 16:39:07
Válasz #2893
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha számít valamit én is most kezdek rájönni hogy simán túledzettem a karjaimat, azért nem fejlődnek.. Szerdán 1-1 gyakorlattal nyomattam meg bic/tric téren és sokkal jobban lereagálta (bedurranás, izomérzet, stb) mint mikor rommá edzem.. Érdekes ez  :-} Mondjuk diéta is van, üres is vagyok, lehet a regeneráció hagy némi kívánni valót maga után  :D

2010. Május 07. - 16:41:47
Válasz #2894
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ha számít valamit én is most kezdek rájönni hogy simán túledzettem a karjaimat, azért nem fejlődnek.. Szerdán 1-1 gyakorlattal nyomattam meg bic/tric téren és sokkal jobban lereagálta (bedurranás, izomérzet, stb) mint mikor rommá edzem.. Érdekes ez  :-} Mondjuk diéta is van, üres is vagyok, lehet a regeneráció hagy némi kívánni valót maga után  :D

Ehhez kellenek az évek, és a próbálgatás. Mindenki más...nincs csodamódszer, ami mindenkinek jó.