2024. Június 08. - 20:00:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 727831 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Május 07. - 16:43:57
Válasz #2895
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha számít valamit én is most kezdek rájönni hogy simán túledzettem a karjaimat, azért nem fejlődnek.. Szerdán 1-1 gyakorlattal nyomattam meg bic/tric téren és sokkal jobban lereagálta (bedurranás, izomérzet, stb) mint mikor rommá edzem.. Érdekes ez  :-} Mondjuk diéta is van, üres is vagyok, lehet a regeneráció hagy némi kívánni valót maga után  :D

Ehhez kellenek az évek, és a próbálgatás. Mindenki más...nincs csodamódszer, ami mindenkinek jó.

Ez így van.. Csak az ember azt hinné, le kell rombolni, hogy felépülhessen! És itt jön képbe a regeneráció  8) Fassetuggya mi lenne má jó, de egyelőre ez így marad, ha ettől fejlődik, akkor ettől  !+"%

2010. Május 07. - 16:54:24
Válasz #2896
Nem elérhető

Gabe


Én évek óta hiába edzem a bicepszemet, szar.
Tricepszet bármikor nagyon jól be tudom durrantani, de a bicepszemben az izomláz is ritka, tudom, nem feltétele a növekedésnek, de jelzés értéke van.
Valaki írta anno, hogy lehet ilyen idegi probléma, becsípődés, hogy egy adott izom nem reagál úgy, mint a többi, ha van ilyen, akkor nekem tuti van.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Május 07. - 16:58:24
Válasz #2897
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Én évek óta hiába edzem a bicepszemet, szar.
Tricepszet bármikor nagyon jól be tudom durrantani, de a bicepszemben az izomláz is ritka, tudom, nem feltétele a növekedésnek, de jelzés értéke van.
Valaki írta anno, hogy lehet ilyen idegi probléma, becsípődés, hogy egy adott izom nem reagál úgy, mint a többi, ha van ilyen, akkor nekem tuti van.

Miért, van olyan testrészed, ami reagál az edzésre?  ????...  ;D

2010. Május 07. - 16:59:13
Válasz #2898
Nem elérhető

Jordan


Én évek óta hiába edzem a bicepszemet, szar.
Tricepszet bármikor nagyon jól be tudom durrantani, de a bicepszemben az izomláz is ritka, tudom, nem feltétele a növekedésnek, de jelzés értéke van.
Valaki írta anno, hogy lehet ilyen idegi probléma, becsípődés, hogy egy adott izom nem reagál úgy, mint a többi, ha van ilyen, akkor nekem tuti van.

Vagy pl tapadasponti hiba. Kivitelezesi hiba. Ertem ezalatt azt, hogy valakinek a teljes ismetlesektol jon meg a fejlodes, valakinek meg csak a reszismetlesektol.  :-}
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Május 07. - 16:59:31
Válasz #2899
Nem elérhető

balic


Érdekes ez a dolog, h mennyit edzünk egy izomra. Én a mellemmel vagyok így. Minden szépen módjával faszán fejlődik a mellem meg nulla a mai napig. Próbáltam én már a magas ismétlésszámot kis súllyal, kevés ismétlést nagy súllyal, heti 2x edzeni, több gyakorlatot egy napon vagy pont fordítva, de semmi pozitívat nem tapasztaltam eddig. Ami érdekes, h akármennyit edzek rá 3 napig majd szétakar szakadni az izomláztól. Mai napig nem jöttem rá, mi lehet a gond. Durrani faszán durran, de a fejlődés nulla.  :-\ Ötlet vagy tipp?

2010. Május 07. - 17:00:53
Válasz #2900
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Érdekes ez a dolog, h mennyit edzünk egy izomra. Én a mellemmel vagyok így. Minden szépen módjával faszán fejlődik a mellem meg nulla a mai napig. Próbáltam én már a magas ismétlésszámot kis súllyal, kevés ismétlést nagy súllyal, heti 2x edzeni, több gyakorlatot egy napon vagy pont fordítva, de semmi pozitívat nem tapasztaltam eddig. Ami érdekes, h akármennyit edzek rá 3 napig majd szétakar szakadni az izomláztól. Mai napig nem jöttem rá, mi lehet a gond. Durrani faszán durran, de a fejlődés nulla.  :-\ Ötlet vagy tipp?

Üdv. a klubban.  ;D

2010. Május 07. - 17:02:35
Válasz #2901
Nem elérhető

Jordan


Szerintem tul sokat agyaltok rajta  ;D De komolyan, ha nem allandoan azon jarna az eszetek hogy nem fejlodik, sokkal gyorsabban feljonne, ugymond eszrevetlenul. 
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Május 07. - 17:14:10
Válasz #2902
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szerintem tul sokat agyaltok rajta  ;D De komolyan, ha nem allandoan azon jarna az eszetek hogy nem fejlodik, sokkal gyorsabban feljonne, ugymond eszrevetlenul. 

Ebben amúgy van valami...én most nem kezelem kiemelten a mellet, leedzem rendesen heti 1*...és most mintha kicsit megindult volna.

2010. Május 07. - 17:14:24
Válasz #2903
Nem elérhető

balic


Üdv. a klubban.  ;D
Okosabb megint nem lettem.  ;D Az a durva, h lövésem sincs már, h mit kellene kipróbálnom. Alapból kellett idő míg az izomérzetre ráéreztem, köszönhetően a hosszú karoknak a 193 centihez, de, h ennyire nulla fejlődésem menjek át lassan 3 év alatt az már tényleg durva.

Jordan: bakker, ha tök lapos mellkasod lenne egy hozzá képest egész jó vállal és karral akkor ne mond már, h te nem agyalnál ezen  ;D

2010. Május 07. - 17:15:08
Válasz #2904
Nem elérhető

NM


Érdekes ez a dolog, h mennyit edzünk egy izomra. Én a mellemmel vagyok így. Minden szépen módjával faszán fejlődik a mellem meg nulla a mai napig. Próbáltam én már a magas ismétlésszámot kis súllyal, kevés ismétlést nagy súllyal, heti 2x edzeni, több gyakorlatot egy napon vagy pont fordítva, de semmi pozitívat nem tapasztaltam eddig. Ami érdekes, h akármennyit edzek rá 3 napig majd szétakar szakadni az izomláztól. Mai napig nem jöttem rá, mi lehet a gond. Durrani faszán durran, de a fejlődés nulla.  :-\ Ötlet vagy tipp?

Üdv. a klubban.  ;D

Ismerős...  :'(

2010. Május 07. - 17:16:44
Válasz #2905
Nem elérhető

Kicsibors


Ha számít valamit én is most kezdek rájönni hogy simán túledzettem a karjaimat, azért nem fejlődnek.. Szerdán 1-1 gyakorlattal nyomattam meg bic/tric téren és sokkal jobban lereagálta (bedurranás, izomérzet, stb) mint mikor rommá edzem.. Érdekes ez  :-} Mondjuk diéta is van, üres is vagyok, lehet a regeneráció hagy némi kívánni valót maga után  :D

Ilyen tippet én is kaptam már, hogy próbáljam ki, hogy 1 izomcsoportra csak 1 gyakit csinálok egy edzésen belül, de vagy 10-12 sorozattal... Lehet, hogy majd én is megpróbálom ezt valamikor, már csak a változatosság kedvéért is.

2010. Május 07. - 17:18:15
Válasz #2906
Nem elérhető

Jordan


Üdv. a klubban.  ;D
Okosabb megint nem lettem.  ;D Az a durva, h lövésem sincs már, h mit kellene kipróbálnom. Alapból kellett idő míg az izomérzetre ráéreztem, köszönhetően a hosszú karoknak a 193 centihez, de, h ennyire nulla fejlődésem menjek át lassan 3 év alatt az már tényleg durva.

Jordan: bakker, ha tök lapos mellkasod lenne egy hozzá képest egész jó vállal és karral akkor ne mond már, h te nem agyalnál ezen  ;D


En hala istennek genetikailag tokeletes vagyok, minden szempontbol!!!!  ;D ;D ;D En vagyok a legszebb, legokosabb, legizmosabb, legszalkasabb, legaranyosabb, es persze a legszerenyebb is.  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Május 07. - 17:25:38
Válasz #2907
Nem elérhető

balic


En hala istennek genetikailag tokeletes vagyok, minden szempontbol!!!!  ;D ;D ;D En vagyok a legszebb, legokosabb, legizmosabb, legszalkasabb, legaranyosabb, es persze a legszerenyebb is.  ;D
Jó tudni az ilyet, h én mekkora szar vagyok, de legalább mások genetikai csodák!  ;D ;D

Egyébként most a héttől kezdve visszaállok arra, h max. 3 gyakorlatot csinálok rá. A héten is sima fekvenyomás, 30fosok nyomás kézisúlyzóval és egy tárogatás volt gépen. Ugyanúgy durrantam mint ha szétgyilkoltam volna és az izomláz is ugyanakkora volt. Meglátjuk mi sül ki belőle!

Ja meg majd nem gondolok rá, csak arra, h Jordannek de könnyű!  ;D

2010. Május 07. - 17:50:35
Válasz #2908
Nem elérhető

George


Most biztos sokan ki fognak akadni, de én akárhány embert láttam egykezessel fekvenyomni vagy ferdepadon nyomni, annak mind lapos volt a melle ::) Az viszi el az erőt, hogy felveszed, egyensúlyozol, stabilizálsz vállal. Ha rúddal nyomsz, akkor nincs ilyen probléma, csak kiveszed, stabilizálsz(kb fele annyit) és nyomod. Tudsz nagyobb súlyt használni, ami kell a növekedéshez.
Kell egy durva fekvenyomás, egy döntött pados nyomás(szerintem + és - irányba is kell variálni), és még valami a végére. Ha ettől nem nő, akkor nem az edzés a problémás, hanem a kaja vagy pihenés. Vagy átbaszott a díler ;D (ez már a 21. század magyarázata ;D )

2010. Május 07. - 17:52:45
Válasz #2909
Nem elérhető

NM


Most biztos sokan ki fognak akadni, de én akárhány embert láttam egykezessel fekvenyomni vagy ferdepadon nyomni, annak mind lapos volt a melle ::) Az viszi el az erőt, hogy felveszed, egyensúlyozol, stabilizálsz vállal. Ha rúddal nyomsz, akkor nincs ilyen probléma, csak kiveszed, stabilizálsz(kb fele annyit) és nyomod. Tudsz nagyobb súlyt használni, ami kell a növekedéshez.
Kell egy durva fekvenyomás, egy döntött pados nyomás(szerintem + és - irányba is kell variálni), és még valami a végére. Ha ettől nem nő, akkor nem az edzés a problémás, hanem a kaja vagy pihenés. Vagy átbaszott a díler ;D (ez már a 21. század magyarázata ;D )

Mi a véleményed a döntött fekvenyomást "szimuláló" gépekről? A Technogym (is) gyárt ilyet, hirtelen nem ugrik be a neve. Durrantja a mellet elég keményen...