2024. Június 09. - 05:03:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 728019 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Június 04. - 22:26:43
Válasz #3240
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Tényleg jobban járnál, ha megnézetnéd rendesen...  :-\

Megnézettem...az volt az első, hogy kórház...de szinte azt mondták, hogy ezért be sem kellett volna jönni, túl lett pörögve az egész...holott nem éppen úgy tűnik számomra.

Igaza van Borsinak,nem hanyagolhato dolog ez.Külömben mitöl tud leszakadni az izom??Ezzel nem nagyon vagyok tisztában  :) ????...

Mint írtam, nem is hanyagoltam el.  ;)
Igazából sok oka lehet gondolom...túledzettség, bemelegítés hiánya, stressz, nem odafigyelés, fáradtság...stb. Nálam valószínűleg a fáradtság jött ki sajnos. Rá voltam hangolódva az edzésre, rendesen bemelegítettünk, nem éreztem nagyon nehéznek a súlyt, nem állatkodtam, hogy csak 1 ismétlés menjen bele a max-ba...a 3. ismétlésnél történt...szóval nem is tudom, hogy kerülhettem volna ezt el. Talán ha otthon maradok, és alszok.

2. ismétlés volt az surmókám! De én helyedben most nem nagyon várnék, hanem egyből reggel felkerekednék egy korházba!!! Elküldted nekem mms-ben s ott nem volt ennyire durván látható, de azt hiszem ezzel nem nagyon kellene tovább játszani. Ja és külöNben a betegség és a fáradtság lehetett a ludas, de ezt megbeszéltük. Balu! Ne várj hétfőig, mert ha el kezd sorvadni, és bele kell nyúlni, akkor már késő lesz! Szóval reggel mész és kész slusz pasz!

2010. Június 04. - 22:32:05
Válasz #3241
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Na még egy mai kép, látszik, hogy a 112 kg még fedettséget jelent nálam, szerintem olyan 105 környékén ez már jobban fog festeni.
Mi a cél? Mert még a 100 is fedett lesz, ne lepődj meg rajta. Ha mindent le akarsz tolni, akkor 100 alatt lesz vége a bulinak.

Mindent. Abszolút. 100 alatt? Mennyire tippelsz?

Ha beleszólhatok egy kicsit, de ez megint csak személyes vélemény!!! Ha eleve nincs pénzed minőségi tápkiegekre akkor ne akarj fullra leszáradni (vagyis ne akarj olyan száraz lenni, mint egy kárászraj), mert nem kevés pénz kell hozzá. Csak egy példa: Szted az idén miért nem lesznek azok a színpadon akiknek kellene? Mivel a gazdasági válság pont 2009 végén tetőzött oly' módon, hogy a szponzorált versenyzők 30-40%-ának pápát intett a támogató. Ha szerintem arra nincs vagyis nem volt pénzed, hogy edzés utáni "jobb minőségű ch-t" vegyél, akkor ....

A súlyod, meg mivel ez az első leszáradásod, ha valósan akarsz látni, még a 90kg is sok lesz... SZERINTEM.

2010. Június 04. - 22:58:48
Válasz #3242
Nem elérhető

NM


Na még egy mai kép, látszik, hogy a 112 kg még fedettséget jelent nálam, szerintem olyan 105 környékén ez már jobban fog festeni.
Mi a cél? Mert még a 100 is fedett lesz, ne lepődj meg rajta. Ha mindent le akarsz tolni, akkor 100 alatt lesz vége a bulinak.

Mindent. Abszolút. 100 alatt? Mennyire tippelsz?

Ha beleszólhatok egy kicsit, de ez megint csak személyes vélemény!!! Ha eleve nincs pénzed minőségi tápkiegekre akkor ne akarj fullra leszáradni (vagyis ne akarj olyan száraz lenni, mint egy kárászraj), mert nem kevés pénz kell hozzá. Csak egy példa: Szted az idén miért nem lesznek azok a színpadon akiknek kellene? Mivel a gazdasági válság pont 2009 végén tetőzött oly' módon, hogy a szponzorált versenyzők 30-40%-ának pápát intett a támogató. Ha szerintem arra nincs vagyis nem volt pénzed, hogy edzés utáni "jobb minőségű ch-t" vegyél, akkor ....

A súlyod, meg mivel ez az első leszáradásod, ha valósan akarsz látni, még a 90kg is sok lesz... SZERINTEM.

Természetesen itt nem arra  az állapotra gondoltam, amit a versenyzők prezentálnak a színpadra lépés előtt. Ez föl sem merült bennem. Mi értelme is lenne?
(Majdnem)naturál diétában meg nem is álmodhatok ilyen állapot eléréséről. Lett volna pénzem a ch-s témára is, de ahogy írtam is, prioritás.
Amit el akarok érni egy jelentős tzs%-tól megszabadult "fitt" külső, valamilyen szinten lepucolva olyan 95-100kg környékén. Boldog leszek ha jelentős izomvesztés nélkül ezt össze tudom hozni. Eléggé rövid idő alatt 14kg-tól szabadultam meg. Ennek minimális része az izom. Ez motivál, hogy végigcsináljam, amit elterveztem.

2010. Június 04. - 23:11:11
Válasz #3243
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Értettem elsőre is, csak vázoltam a lehetőségeket. Ja max zsírveszteség hetente 0,5-0,75kg. Legalább is nekem ezt tanították. De gratulálok az eredményhez. Csak első diéta szinte kivitelezhetetlen kevés izomvezsteséggel...

2010. Június 04. - 23:13:51
Válasz #3244
Nem elérhető

Kicsibors


Értettem elsőre is, csak vázoltam a lehetőségeket. Ja max zsírveszteség hetente 0,5-0,75kg. Legalább is nekem ezt tanították. De gratulálok az eredményhez. Csak első diéta szinte kivitelezhetetlen kevés izomvezsteséggel...

Naturálon a második is...  !+"%  :D :D :D ...Sztem...  :laugh:

2010. Június 04. - 23:15:29
Válasz #3245
Nem elérhető

NM


Értettem elsőre is, csak vázoltam a lehetőségeket. Ja max zsírveszteség hetente 0,5-0,75kg. Legalább is nekem ezt tanították. De gratulálok az eredményhez. Csak első diéta szinte kivitelezhetetlen kevés izomvezsteséggel...

A végén majd leírom ,fotózom a tapasztalataimat magam és a hasonlóan mélyvízbe ugró sorstársaim okulására.
Ha már csak annyit értem/érek el vele, hogy az állóképességem változik plusz a közérzetem, már volt értelme.
 ;-oo-;

2010. Június 04. - 23:16:12
Válasz #3246
Nem elérhető

Szandi


Értettem elsőre is, csak vázoltam a lehetőségeket. Ja max zsírveszteség hetente 0,5-0,75kg. Legalább is nekem ezt tanították. De gratulálok az eredményhez. Csak első diéta szinte kivitelezhetetlen kevés izomvezsteséggel...
Hát ezt én is láttam magamon.:(
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Június 05. - 01:05:58
Válasz #3247
Nem elérhető

Gabe


Nem akarok okoskodni, de 14kilót nem lehet fogyni minimális izomveszteséggel.
Én 97kg-ról indultam, most vagyok 90kg és 3hónapja diétázok.
Izzadtan, vagy bedurranva mindig jobban mutat az ember, jobban kijönnek az izomtónusok.
Csinálj magadról képet teljesen alapállapotban, akkor látszik, hogyan alakulsz.
Én most kezdek el észrevenni olyan jeleket a formában, hogy diétázok.
Mell alsó vonala sokkal jobb, has kezd körvonalazódni, pedig nekem az alkarom már teljesen eres.
Most látom reálisan, hogy én kb. 70-75kg között lehetnék színpadképes, ami elég elszomorító, de tény.
Ez az edzés utáni CH-s dolog engem is eléggé meglepett, ezek szerint megint csak az igazolódott be nekem, hogy az emberek előbb vannak tisztában a szteroidok tulajdonságaival, mint az alapvető táplálékkiegészítők fontosságával.
Lehet, hogy Georgenak nem kell edzés után a nagy molekulatömegű CH, de szerintem ezzel ő a 100-ból 1 ember, esetleg a 2, Jordannel.
De a maradék 98 embernek az egyik legfontosabb dolog.
God, téged sem akarlak megbántani, nem szándékozok senkivel veszekedni, de ha a szteroidokkal ennyire tisztában vagy és használod, akkor érdekesen hangzik tőled, hogy egy edzés utáni CH-ra nincs pénzed, egyáltalán nem egy hatalmas befektetés, pláne ha a fejlődéshez szükséges tápkieg. bevitel időpontját tekintjük, ami jelen esetben a legfontosabb.
A FLÜD mellett vannak még nagyon fasza kukorica, vagy burgonya alapú CH források, amikből 100g kb. 350Ft-ot jelent.
Szerintem az edzés utáni turmixba a lehető legrosszabb választás zabot tenni, ennél talán az is jobb, ha magában iszod meg a fehérjét, bár én azt mondom fehérjét az esetek 90%-ában szénhidráttal együtt kell fogyasztani.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Június 05. - 09:09:01
Válasz #3248
Nem elérhető

NM


Nem akarok okoskodni, de 14kilót nem lehet fogyni minimális izomveszteséggel.
Én 97kg-ról indultam, most vagyok 90kg és 3hónapja diétázok.
Izzadtan, vagy bedurranva mindig jobban mutat az ember, jobban kijönnek az izomtónusok.
Csinálj magadról képet teljesen alapállapotban, akkor látszik, hogyan alakulsz.
Én most kezdek el észrevenni olyan jeleket a formában, hogy diétázok.
Mell alsó vonala sokkal jobb, has kezd körvonalazódni, pedig nekem az alkarom már teljesen eres.
Most látom reálisan, hogy én kb. 70-75kg között lehetnék színpadképes, ami elég elszomorító, de tény.
Ez az edzés utáni CH-s dolog engem is eléggé meglepett, ezek szerint megint csak az igazolódott be nekem, hogy az emberek előbb vannak tisztában a szteroidok tulajdonságaival, mint az alapvető táplálékkiegészítők fontosságával.
Lehet, hogy Georgenak nem kell edzés után a nagy molekulatömegű CH, de szerintem ezzel ő a 100-ból 1 ember, esetleg a 2, Jordannel.
De a maradék 98 embernek az egyik legfontosabb dolog.
God, téged sem akarlak megbántani, nem szándékozok senkivel veszekedni, de ha a szteroidokkal ennyire tisztában vagy és használod, akkor érdekesen hangzik tőled, hogy egy edzés utáni CH-ra nincs pénzed, egyáltalán nem egy hatalmas befektetés, pláne ha a fejlődéshez szükséges tápkieg. bevitel időpontját tekintjük, ami jelen esetben a legfontosabb.
A FLÜD mellett vannak még nagyon fasza kukorica, vagy burgonya alapú CH források, amikből 100g kb. 350Ft-ot jelent.
Szerintem az edzés utáni turmixba a lehető legrosszabb választás zabot tenni, ennél talán az is jobb, ha magában iszod meg a fehérjét, bár én azt mondom fehérjét az esetek 90%-ában szénhidráttal együtt kell fogyasztani.

Bedurrant állapotban lévő képet még sosem csináltam, a bőrömön olaj volt (ennek prózai az oka, nagyon fehér a bőröm, a vakutól albínónak néznék ki).
14 kiló ment le, az izomvesztés pedig tényleg minimális. Ez tény, a körülöttem lévő emberek 99%-a állítja. Valószínűleg szerencse+genetika. Biztos később fogok veszteni izmot jelentősen, ezt az áldozatot pedig, ahogy mondtam, bevállalom.
Szénhidrátot minden edzés után fogyasztok a turmixban, egyszerűen, mint ahogy már többször leírtam, ezt nem tápkiegekkel oldom meg, hanem a háztartásban megtalálható gyors felszívódású ch-okkal. A szteroidok használatához pedig személy szerint nem értek, mivel szemes stanozololon kívül semmit nem szedtem/szúrtam ezelőtt. Amit tudok, azt olvastam.
Ahogy God képein látom, bármit is és bárhogy is csinál működik neki. Ez pedig többet mond minden "vitánál", tudományos magyarázatnál vagy számolgatásnál.
Nem vagyunk egyformák. Ő sem fog versenyezni.
Egyébként sem szabad eltérő edzésmúlttal rendelkező embereket összehasonlítani.
A diétám végén berakom majd egy before-after képet, de ez még nem most lesz.
Egyébként általánosságban teljesen igazad van, lévén sokkal jobban értesz a témához, mint pl. én  ;-oo-;

2010. Június 05. - 10:11:34
Válasz #3249
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Itt a nézőpontok, és a magunkkal szembeni elvárások nagyon különböznek. Vagyunk páran, akiknél a mindent...abszolút mindent lepucolok az azt jelenti, hogy tényleg lemegyek amíg tudok, tiszta ér és szálka akarok lenni, gusztustalan módon akarok kinézni  ;D de van, akiknél nem ezt jelenti.
Ezért nincs sajnos értelme ezeknek, mert akiknek magasabb az elvárásuk magukkal szemben, az nem fogja megérteni a másik oldalt...és fordítva.
Ettől függetlenül nincs baj egyikkel sem, mindneki úgy csinálja a dolgát, ahogy neki az jó.

2010. Június 05. - 10:28:33
Válasz #3250
Nem elérhető

Gabe


NM, én a szteroidos témát általánosságban értettem, nem kifejezetten rád céloztam.
Azt pedig, hogy kinek mi működik és mennyire, így kívülről nagyon nehéz megállapítani.
Ha pl. valaki 3 éve le tudta volna magát pucolni 85kilóra, de nem tette, most pedig megpróbálja
és a vége kb. ugyanaz a súly lesz hasonló mérettel,formával, akkor elvileg a 3 év alatt nem sok izmot pakolt fel magára.
A befektetett munkát akkor tudod reálisan értékelni, ha van viszonyítási alapod.
Persze mindenki maga dönti el mi éri meg és mi érte meg neki.
Amit leírtam, az az én véleményem általánosságban, nem egy-egy emberre kivetítve.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Június 05. - 10:47:09
Válasz #3251
Nem elérhető

NM


NM, én a szteroidos témát általánosságban értettem, nem kifejezetten rád céloztam.
Azt pedig, hogy kinek mi működik és mennyire, így kívülről nagyon nehéz megállapítani.
Ha pl. valaki 3 éve le tudta volna magát pucolni 85kilóra, de nem tette, most pedig megpróbálja
és a vége kb. ugyanaz a súly lesz hasonló mérettel,formával, akkor elvileg a 3 év alatt nem sok izmot pakolt fel magára.
A befektetett munkát akkor tudod reálisan értékelni, ha van viszonyítási alapod.
Persze mindenki maga dönti el mi éri meg és mi érte meg neki.
Amit leírtam, az az én véleményem általánosságban, nem egy-egy emberre kivetítve.

Ok, akkor elnézést én értettem félre!

2010. Június 05. - 11:24:46
Válasz #3252
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem nagyon bejön a zab edzés utánra, bár én nem értek hozzá..  ::) Faszán bekeményedek tőle, és meg tudom feszíteni az izmokat rendesen. Enélkül nem. Tömegeléskor is zab megy a turmixhoz, de akkor több, és reggel úgy szoktam felébredni mintha edzettem volna, és be lennék durranva. Szerintem ez elég jó, legalábbis én mint hozzá nem értő, jónak találom. De majd egyszer kipróbálom a vitargot vagy waxy akármit is, és akkor össze tudom hasonlítani  ;-oo-;

Biztos kiderült már nektek, hogy nem vagyok nagy kiegzabáló, inkább a kaját helyezem előtérbe, így számomra tudatilag többet jelent a zab, mint akármilyen por. De persze azt esszük amitől növünk  ;D

2010. Június 05. - 12:32:47
Válasz #3253
Nem elérhető

NosztalNiga


Fuuu mennyi újdonság volt mióta nem olvastam ezt a témát :)
Balu bazzeg...ez geci betegnek néz ki :S Sajnálom, és remélem mielőbb rendbe jön! De persze elsősorban egy hozzáértő doki kéne tudom...  :-\
Amúgy néha kellenek ilyen el rettentő dolgok...Persze nem jó, hogy ez megtörténik, de legközelebb nekem biztos bevillan ez a brutál kép, és kétszer is meggondolom, hogy milyen állapotba kéne edzeni...
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Június 05. - 12:55:46
Válasz #3254
Nem elérhető

Gabe


Szerintem a Waxy maize a multivitamin, fehérje után a 3. alap kiegészítő.
Aztán persze, glutamin, BCAA, folyékony amino, NO fokozók, lehet menni a végtelenségig.
Szerintem a "nagy kiegzabálás" nem itt kezdődik. Inkább előtérbe helyezendő, mint a szteroidok.
Az az anabolikus kapu, ami edzés utáni intervallumban van a szervezetünkben, a legfontosabb és ha megadjuk a tápanyagot kellő minőségben és mennyiségben, akkor a lehető legtöbbet teszünk magunkért. 10-12 éve, mikor elkezdtem edzeni hobbiszinten, ehettem én melegszendvicset edzés után és akkor is fejlődtem. Csak nem mindegy milyen minőségben.
"Yeah buddy, light weight baby!"