2024. Június 09. - 02:30:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 727971 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Június 06. - 19:01:51
Válasz #3300
Nem elérhető

George


Nincs itt vita, mindenkinek van egy elképzelése, és ezt befolyásolják a szerzett tapasztalatok. Akinek nincs tapasztalata, annak maradtak az elképzelések...ami vagy reális, vagy nem. Én akárhogy koncentrálok, koxolok, kajálok, kiegészítek, edzek, akkor sem lesz olyan csúcsos bicepszem mint Arnoldnak volt. Lehet akkora karom mint neki? Naná! De akkor sem fog úgy kinézni!
Ez a fazon akinek a képén megy a vita, nem a lehetetlen kategória, de ha megnézzük, akkor látszik, hogy nem egy-két év edzés van mögötte, hanem valószínűleg 10-15. És ez még csak egy oldal, ehhez kaja, diéta, kiegészítés, némi kox ::) meg egy alap genetika, mert ez nem egy genetikai csoda ahogy kinéz...csípőnél valamivel szélesebb váll, a többi meg kemény munka. KEMÉNY munka, és ne a kiegészítőktől meg a koxtól várjuk az eredményt önmagában.
Össze tudja hozni ezt egy átlag valaki? Igen, sok-sok év edzés, tömegelés-diéta megállás nélkül, és ez LEHET belőle. Meg tudja tartani hosszú időn keresztül? Nem...ez viszont fix. És itt jön be a genetika, hogy aki iszonyat vékony és szálkás, az képtelen "ekkora" tömeget fenntartani, mert egy fingás is levisz 5 kg-t, aki meg hízékonyabb, az már egy szar kajálástól is búcsút mondhat az ereknek. Van még a szerencsés übermensch kategória, aki viszont kibaszott lusta, és hanyatt van esve az alap izmos-definiált testétől, ezért nem lesz belőle soha semmi.

vajon kinek nem lehet tapasztalata?  ????...
Aki még csak nemrég kezdte az edzést 8-}

áááá, én ejtem ezt a témát mert én valahogy mindíg minden másra tudom érteni ezt a "fejben dől el" dolgot. A testépítésben genetika a leg, ha meg tudod valósítani az edzések, van rá időd és pénzed. Hameg arra gondolsz nem tudom megcsinálni, akkor nem is fogod. Szvsz.
vajon mit akartál mondani ????...

2010. Június 06. - 19:03:27
Válasz #3301
Nem elérhető

Suncity


Nincs itt vita, mindenkinek van egy elképzelése, és ezt befolyásolják a szerzett tapasztalatok. Akinek nincs tapasztalata, annak maradtak az elképzelések...ami vagy reális, vagy nem. Én akárhogy koncentrálok, koxolok, kajálok, kiegészítek, edzek, akkor sem lesz olyan csúcsos bicepszem mint Arnoldnak volt. Lehet akkora karom mint neki? Naná! De akkor sem fog úgy kinézni!
Ez a fazon akinek a képén megy a vita, nem a lehetetlen kategória, de ha megnézzük, akkor látszik, hogy nem egy-két év edzés van mögötte, hanem valószínűleg 10-15. És ez még csak egy oldal, ehhez kaja, diéta, kiegészítés, némi kox ::) meg egy alap genetika, mert ez nem egy genetikai csoda ahogy kinéz...csípőnél valamivel szélesebb váll, a többi meg kemény munka. KEMÉNY munka, és ne a kiegészítőktől meg a koxtól várjuk az eredményt önmagában.
Össze tudja hozni ezt egy átlag valaki? Igen, sok-sok év edzés, tömegelés-diéta megállás nélkül, és ez LEHET belőle. Meg tudja tartani hosszú időn keresztül? Nem...ez viszont fix. És itt jön be a genetika, hogy aki iszonyat vékony és szálkás, az képtelen "ekkora" tömeget fenntartani, mert egy fingás is levisz 5 kg-t, aki meg hízékonyabb, az már egy szar kajálástól is búcsút mondhat az ereknek. Van még a szerencsés übermensch kategória, aki viszont kibaszott lusta, és hanyatt van esve az alap izmos-definiált testétől, ezért nem lesz belőle soha semmi.
igaz Ogre!
Tavaly én is elhatároztam, hogy összehozok kockás-hasat,(amit megtartok amíg élek)  ;D mert nem vok az a tipus.
95kg-ról elindult a diéta( naturál) fehérje, vitamin, zöld tea ennyi kieggel. prezíc kajával.
Minusz 15-16kg, 3hónap alatt össze is jött a forma, izomveszttésel is persze 45-ös karból maradt 40 (pistol 0) :laugh: sikerült is tartani 6hétig kb mert nem vok az a forma, ennyi
1szónak is 100 a vége de nagyon nehéz földi halandó szinten testalkatot váltani,  Ektomorf, Endomorf, Mezomorf ezeknek születsz (vagy némi keverék) és ebből építkezel, hosszú évekig

2010. Június 06. - 19:05:12
Válasz #3302
Nem elérhető

mack


Nincs itt vita, mindenkinek van egy elképzelése, és ezt befolyásolják a szerzett tapasztalatok. Akinek nincs tapasztalata, annak maradtak az elképzelések...ami vagy reális, vagy nem. Én akárhogy koncentrálok, koxolok, kajálok, kiegészítek, edzek, akkor sem lesz olyan csúcsos bicepszem mint Arnoldnak volt. Lehet akkora karom mint neki? Naná! De akkor sem fog úgy kinézni!
Ez a fazon akinek a képén megy a vita, nem a lehetetlen kategória, de ha megnézzük, akkor látszik, hogy nem egy-két év edzés van mögötte, hanem valószínűleg 10-15. És ez még csak egy oldal, ehhez kaja, diéta, kiegészítés, némi kox ::) meg egy alap genetika, mert ez nem egy genetikai csoda ahogy kinéz...csípőnél valamivel szélesebb váll, a többi meg kemény munka. KEMÉNY munka, és ne a kiegészítőktől meg a koxtól várjuk az eredményt önmagában.
Össze tudja hozni ezt egy átlag valaki? Igen, sok-sok év edzés, tömegelés-diéta megállás nélkül, és ez LEHET belőle. Meg tudja tartani hosszú időn keresztül? Nem...ez viszont fix. És itt jön be a genetika, hogy aki iszonyat vékony és szálkás, az képtelen "ekkora" tömeget fenntartani, mert egy fingás is levisz 5 kg-t, aki meg hízékonyabb, az már egy szar kajálástól is búcsút mondhat az ereknek. Van még a szerencsés übermensch kategória, aki viszont kibaszott lusta, és hanyatt van esve az alap izmos-definiált testétől, ezért nem lesz belőle soha semmi.

vajon kinek nem lehet tapasztalata?  ????...
Aki még csak nemrég kezdte az edzést 8-}

áááá, én ejtem ezt a témát mert én valahogy mindíg minden másra tudom érteni ezt a "fejben dől el" dolgot. A testépítésben genetika a leg, ha meg tudod valósítani az edzések, van rá időd és pénzed. Hameg arra gondolsz nem tudom megcsinálni, akkor nem is fogod. Szvsz.
vajon mit akartál mondani ????...

ma nem vagyok magamnál. csak azt hogy hülye vagyok és ennyi  ˝=/  !+"%  :D

2010. Június 06. - 19:07:25
Válasz #3303
Nem elérhető

mack


összeszedemmá a gondolataim. ha van pénzed, időd meg adott minden hogy elérd amit szeretnél, akkor még mindíg ott a genetika. Ez összetett dolog nem elég a fejben dől el dolog. Akarhatod te akármennyire ha valami nem stimmel.

2010. Június 06. - 19:08:30
Válasz #3304
Nem elérhető

NosztalNiga


Nincs itt vita, mindenkinek van egy elképzelése, és ezt befolyásolják a szerzett tapasztalatok. Akinek nincs tapasztalata, annak maradtak az elképzelések...ami vagy reális, vagy nem. Én akárhogy koncentrálok, koxolok, kajálok, kiegészítek, edzek, akkor sem lesz olyan csúcsos bicepszem mint Arnoldnak volt. Lehet akkora karom mint neki? Naná! De akkor sem fog úgy kinézni!
Ez a fazon akinek a képén megy a vita, nem a lehetetlen kategória, de ha megnézzük, akkor látszik, hogy nem egy-két év edzés van mögötte, hanem valószínűleg 10-15. És ez még csak egy oldal, ehhez kaja, diéta, kiegészítés, némi kox ::) meg egy alap genetika, mert ez nem egy genetikai csoda ahogy kinéz...csípőnél valamivel szélesebb váll, a többi meg kemény munka. KEMÉNY munka, és ne a kiegészítőktől meg a koxtól várjuk az eredményt önmagában.
Össze tudja hozni ezt egy átlag valaki? Igen, sok-sok év edzés, tömegelés-diéta megállás nélkül, és ez LEHET belőle. Meg tudja tartani hosszú időn keresztül? Nem...ez viszont fix. És itt jön be a genetika, hogy aki iszonyat vékony és szálkás, az képtelen "ekkora" tömeget fenntartani, mert egy fingás is levisz 5 kg-t, aki meg hízékonyabb, az már egy szar kajálástól is búcsút mondhat az ereknek. Van még a szerencsés übermensch kategória, aki viszont kibaszott lusta, és hanyatt van esve az alap izmos-definiált testétől, ezért nem lesz belőle soha semmi.
igaz Ogre!
Tavaly én is elhatároztam, hogy összehozok kockás-hasat,(amit megtartok amíg élek)  ;D mert nem vok az a tipus.
95kg-ról elindult a diéta( naturál) fehérje, vitamin, zöld tea ennyi kieggel. prezíc kajával.
Minusz 15-16kg, 3hónap alatt össze is jött a forma, izomveszttésel is persze 45-ös karból maradt 40 (pistol 0) :laugh: sikerült is tartani 6hétig kb mert nem vok az a forma, ennyi
1szónak is 100 a vége de nagyon nehéz földi halandó szinten testalkatot váltani,  Ektomorf, Endomorf, Mezomorf ezeknek születsz (vagy némi keverék) és ebből építkezel, hosszú évekig
Hát igen! Az adottságok...csak itt egy példa rajtam ;D
Nagy seggűnek születtem én is, de nem ekkorásnak  ;D
Bokámba ínhüvely gyulladás lett, mer hogy nem 110kilós futkosásra tervezték :) Ott voltam fejbe, de most ott a korlátos gyulladás :)...fogyok 100körülre vagy alá, vagy jön a sín meg a mankó  ˝=/ :-X
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Június 06. - 19:14:21
Válasz #3305
Nem elérhető

George


összeszedemmá a gondolataim. ha van pénzed, időd meg adott minden hogy elérd amit szeretnél, akkor még mindíg ott a genetika. Ez összetett dolog nem elég a fejben dől el dolog. Akarhatod te akármennyire ha valami nem stimmel.
Na ja, a pénz meg az idő amiről tehetsz, a genetikáról nem, amúgy ugyanazt mondjuk !+"% Szóval senki ne reménykedjen mindenki dagadt gecc lesz ezektől a fúvatóporoktól [:-o] ;D

2010. Június 06. - 19:18:17
Válasz #3306
Nem elérhető

bandus


végülis igaza van millernek. viszotn szerintem ezek a fizikumok messze nem esnek a lehetetlen kategóriába :)
Kíváncsian várjuk, hogy bebizonyítod Bandus. ;D
Én nem modntam, hogy célom így kinézni, így bebizonyítani sem akarok. De azértjópármodell mászkálilyen külsővel. Szóval továbbra is tartom a véleményemet.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Június 06. - 19:19:32
Válasz #3307
Nem elérhető

Suncity


összeszedemmá a gondolataim. ha van pénzed, időd meg adott minden hogy elérd amit szeretnél, akkor még mindíg ott a genetika. Ez összetett dolog nem elég a fejben dől el dolog. Akarhatod te akármennyire ha valami nem stimmel.
Na ja, a pénz meg az idő amiről tehetsz, a genetikáról nem, amúgy ugyanazt mondjuk !+"% Szóval senki ne reménykedjen mindenki dagadt gecc lesz ezektől a fúvatóporoktól [:-o] ;D

Wolf sem tud mit csinálni a vádlijával, pedig ott van fejben, és pénz is van meg idő :laugh:

2010. Június 06. - 19:37:51
Válasz #3308
Nem elérhető

NM


Synthol + kokain + hp. Nagy dózisban. A tükör pedig azt mutatja, amit látni akarsz.  @:-)

Egy a lényeg, egy testrészem már régóta eres. Mondjuk edzem rendesen  ;D

2010. Június 06. - 20:48:22
Válasz #3309
Nem elérhető

God Vazzeg


Synthol + kokain + hp. Nagy dózisban. A tükör pedig azt mutatja, amit látni akarsz.  @:-)

Egy a lényeg, egy testrészem már régóta eres. Mondjuk edzem rendesen  ;D

 ;D ;D ;D

2010. Június 06. - 21:05:02
Válasz #3310
Nem elérhető

NM


Ma észrevettem, hogy a bal tricepszem kissé bevizesedett a jobbhoz képest...ez mitől lehet?  ????...
Nem fáj, meg nem is sérült meg.

2010. Június 06. - 21:05:26
Válasz #3311
Nem elérhető

mack


Synthol + kokain + hp. Nagy dózisban. A tükör pedig azt mutatja, amit látni akarsz.  @:-)

Egy a lényeg, egy testrészem már régóta eres. Mondjuk edzem rendesen  ;D

2,5-ös tárcsát aggatsz rá?? ;D

2010. Június 06. - 21:06:22
Válasz #3312
Nem elérhető

NM


Synthol + kokain + hp. Nagy dózisban. A tükör pedig azt mutatja, amit látni akarsz.  @:-)

Egy a lényeg, egy testrészem már régóta eres. Mondjuk edzem rendesen  ;D

2,5-ös tárcsát aggatsz rá?? ;D

Áhh nem, a pumpálós mozdulatsorokban hiszek.

2010. Június 08. - 21:53:38
Válasz #3313
Nem elérhető

NM


2. napja olyan folyamatos gyomorfájdalmam van, hogy sem enni, sem inni nem bírok...ez a fogyás innentől ha így folytatódik, izomból is lesz...Mintha egy pingponglabda lenne a gyomromban.  :'(
2 korty víz telít....  :----

2010. Június 09. - 00:13:09
Válasz #3314
Nem elérhető

Gabe


Nem bírsz enni, mert megfájdul és tele van a pocid...  ::)
Tündi-e vagy?  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"