2024. Június 08. - 22:03:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 727876 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2010. Június 17. - 12:49:01
Válasz #3480
Nem elérhető

NM


Balu! True Mass helyett mehet a malactápszer??? Állítólag többet hoz! Ja, meg 100% fehérjetartalmú! Edzés után kukoricával stackelném a gyors felszívódás érdekében! Brokkoli helyett mit szólsz az abrakhoz?

Az így megspórolt pénzből vettem omnát, decát, boldenont, primot, trenbolonet, winit, meg 300 szem anabolt. Szerinted mennyit fog hozni?

Kb. Ennél a szellemi színvonalnál tartunk

Súlyra sokat fog hozni  ;D

2010. Június 17. - 13:45:31
Válasz #3481
Nem elérhető

clemens



2010. Június 17. - 14:16:14
Válasz #3482
Nem elérhető

George


Balu! True Mass helyett mehet a malactápszer??? Állítólag többet hoz! Ja, meg 100% fehérjetartalmú! Edzés után kukoricával stackelném a gyors felszívódás érdekében! Brokkoli helyett mit szólsz az abrakhoz?


Csakis akkor, ha rektális úton adagolod ezeket :D

2010. Június 17. - 15:16:51
Válasz #3483
Nem elérhető

Gabe


Mindenki úgyis azt csinál, amit akar.
De pl. Balu sem akkor kapja a fizetését, ha elad neked 2 doboz myofusiont.
Én meg nem is ilyen helyen dolgozok, mégis ezen a véleményen vagyok.
Gondolod véletlenül vannak ellátva vitaminokkal, emésztőenzimekkel, meg egyéb kiegészítőkkel a fehérjekészítmények?
Olyan anyagok vannak hozzáadva, amelyek nagyban elősegítik a fehérjeszintézist.
Az emberi szervezet így is szar hatásfokkal működik, hát még ha szart viszel be, vagy nincsenek benne a segédanyagok.
Néhány ember meglepődne, ha először normálisan kajálna, venne jó minőségű alap kiegészítőket, nem költene kétes eredetű szteroidokra, hogy mennyivel jobban fejlődne. Arról nem is beszélve, hogy a fake cuccoknál azt sem tudod mit tolsz magadba, amellett, hogy nem hatásos.
Fehérjén spórolni a lehető legnagyobb baromság. Csak fehérjéből lesz izom.

Tudsz te ha akarsz Gabe!!! :-)!
Csak nem azt akarod mondani, hogy ilyen sok hozzászólás kellett az első értelmes postomhoz? ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Június 17. - 15:26:19
Válasz #3484
Nem elérhető

Cressler


Jaaaaj igyatok lószérumot :D
Szerintem az azért nem egy túl nagy elvárás, hogy valaki tisztában  legyen azzal, hogy a tejsavóból előálított fehérje gyártása során nem mindegy milyen alapanyagot és milyen szűrési, kezelési stb eljárásokat alkalmaznak a táplálékkiegészítő gyártók nem véletlenül írják le milyen folyamatokkal állítják elő a termékeiket.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Június 17. - 15:48:30
Válasz #3485
Nem elérhető

Gababoy


Mindenki úgyis azt csinál, amit akar.
De pl. Balu sem akkor kapja a fizetését, ha elad neked 2 doboz myofusiont.
Én meg nem is ilyen helyen dolgozok, mégis ezen a véleményen vagyok.
Gondolod véletlenül vannak ellátva vitaminokkal, emésztőenzimekkel, meg egyéb kiegészítőkkel a fehérjekészítmények?
Olyan anyagok vannak hozzáadva, amelyek nagyban elősegítik a fehérjeszintézist.
Az emberi szervezet így is szar hatásfokkal működik, hát még ha szart viszel be, vagy nincsenek benne a segédanyagok.
Néhány ember meglepődne, ha először normálisan kajálna, venne jó minőségű alap kiegészítőket, nem költene kétes eredetű szteroidokra, hogy mennyivel jobban fejlődne. Arról nem is beszélve, hogy a fake cuccoknál azt sem tudod mit tolsz magadba, amellett, hogy nem hatásos.
Fehérjén spórolni a lehető legnagyobb baromság. Csak fehérjéből lesz izom.

Tudsz te ha akarsz Gabe!!! :-)!
Csak nem azt akarod mondani, hogy ilyen sok hozzászólás kellett az első értelmes postomhoz? ;D

 ***)))  ;D ;D ;D
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2010. Június 17. - 17:10:01
Válasz #3486
Nem elérhető

Maszat



Gondolod véletlenül vannak ellátva vitaminokkal, emésztőenzimekkel, meg egyéb kiegészítőkkel a fehérjekészítmények?


nem, nem gondolom. Ezért is írtam,h nagy különbségek vannak fehérjék között. De az álltalam említett szar minőségű fehérje(amit kb 2-3éven keresztül használtam) akkor sem sokban tér el ettöl a wpc 80tól.

A többit gondolom nem nekem írtad.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 17. - 23:51:57
Válasz #3487
Nem elérhető

Gabe


Azt sem neked írtam. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Június 18. - 14:17:45
Válasz #3488
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 19. - 10:47:32
Válasz #3489
Nem elérhető

George


Balu, hogy van a mellyed? :D Nekem lassan javulgat már a bickó, jövő héten már lesz óvatos edzés...

2010. Június 19. - 10:54:35
Válasz #3490
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu, hogy van a mellyed? :D Nekem lassan javulgat már a bickó, jövő héten már lesz óvatos edzés...

Köszönöm kérdésed...remekül.  ;D Már nem tiszta lila a bicepszem, felszívodott teljesen a vér. Lábaztam, hasaztam, lazát hátaztam meg tricepszeztem a héten. A hátnál csigás lehúzás még nagyon felejtős, 30kg-ot nem bírtam lehúzni, mert annyira feszült a mellem, evező gyakorlatokat csináltam inkább, de azt is baba súllyal, kb. harmada, negyede annyival, mint szoktam. Tricepszre is letolásokat csináltam csak...az érzés kedvéért.
Nagyjából ennyi, majd valamikor lehet dobok egy képet, hogy mekkora a különbség a két mellem közt...nem nagyon tetszik...de ez van.

2010. Június 19. - 11:06:34
Válasz #3491
Nem elérhető

George


Balu, hogy van a mellyed? :D Nekem lassan javulgat már a bickó, jövő héten már lesz óvatos edzés...

Köszönöm kérdésed...remekül.  ;D Már nem tiszta lila a bicepszem, felszívodott teljesen a vér. Lábaztam, hasaztam, lazát hátaztam meg tricepszeztem a héten. A hátnál csigás lehúzás még nagyon felejtős, 30kg-ot nem bírtam lehúzni, mert annyira feszült a mellem, evező gyakorlatokat csináltam inkább, de azt is baba súllyal, kb. harmada, negyede annyival, mint szoktam. Tricepszre is letolásokat csináltam csak...az érzés kedvéért.
Nagyjából ennyi, majd valamikor lehet dobok egy képet, hogy mekkora a különbség a két mellem közt...nem nagyon tetszik...de ez van.
Őszinte leszek, ez szarul hangzik :-X Műteni nem kell?

2010. Június 19. - 15:17:26
Válasz #3492
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu, hogy van a mellyed? :D Nekem lassan javulgat már a bickó, jövő héten már lesz óvatos edzés...

Köszönöm kérdésed...remekül.  ;D Már nem tiszta lila a bicepszem, felszívodott teljesen a vér. Lábaztam, hasaztam, lazát hátaztam meg tricepszeztem a héten. A hátnál csigás lehúzás még nagyon felejtős, 30kg-ot nem bírtam lehúzni, mert annyira feszült a mellem, evező gyakorlatokat csináltam inkább, de azt is baba súllyal, kb. harmada, negyede annyival, mint szoktam. Tricepszre is letolásokat csináltam csak...az érzés kedvéért.
Nagyjából ennyi, majd valamikor lehet dobok egy képet, hogy mekkora a különbség a két mellem közt...nem nagyon tetszik...de ez van.
Őszinte leszek, ez szarul hangzik :-X Műteni nem kell?

Azért szerencsére annyira nem vész. És napról napra jobb. A gyakorlatok mentek volna nagyobb súllyal is...de fő a biztonság. Nem szakadt le, csak megszakadt...így műtét nincs. Az, hogy mennyire lesz maradandó, majd az idő eldönti. Látszódni fog, ez szerintem biztos, de talán nem lesz vészes.
Ameddig helyre nem jövök, fitness...welness...kettlebell...  ;D

2010. Június 19. - 19:47:49
Válasz #3493
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Na, itt egy kép, ezen látszik, hogy néz ki a mostani állapotban a sérülés.

2010. Június 20. - 13:53:13
Válasz #3494
Nem elérhető

Cressler


Végeztem ma egy rendhagyó lábedzést.

Guggolás
60x20
80x20
100x30 ez megalapozta a jó kis bedurranást 
120x15
140x12
120x14

Lábtoló
300x3x15

egyéb okosságok hajlítóra  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!