2024. Június 08. - 21:30:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 727862 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Július 25. - 12:03:16
Válasz #3750
Nem elérhető

George


Majd Balu mindjárt jól kimoderál titeket, rontjátok itt a boltot ;D

2010. Július 25. - 12:07:09
Válasz #3751
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Majd Balu mindjárt jól kimoderál titeket, rontjátok itt a boltot ;D
Áááááhhh...nem. Ezek teljesen jogos dolgok.

2010. Július 25. - 12:07:28
Válasz #3752
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Már akinek. Nekem pl a folyékony tápanyagok jönnek be. Lényeg hogy a szaftosabb dolgokat jobban emészetem.  ;D

2010. Július 25. - 12:40:33
Válasz #3753
Nem elérhető

Joel


Én úgy vagyok vele,rághassam és húsból legyen!
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Július 25. - 13:46:34
Válasz #3754
Nem elérhető

Pity


nekem is nyáron ez a baj...szilárd kaja napi 1 max 2 folyékonyból meg 4-5:S nem jó ez így de egyszerűen muszájból sem bírok enni :-\ valaki tud erre valami tanácsot? pedig a kajám abszolut nem egyhangú.,,

2010. Július 25. - 13:56:05
Válasz #3755
Nem elérhető

Joel


B-12 probáltad már?
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Július 25. - 15:30:11
Válasz #3756
Nem elérhető

Pity


B-12 probáltad már?
az van alapból a vitaminpakkban nem is kevés! azért kössz a tippet nem tudom mi lehet :-\

2010. Július 25. - 16:30:55
Válasz #3757
Nem elérhető

Breaker


B-12 probáltad már?
az van alapból a vitaminpakkban nem is kevés! azért kössz a tippet nem tudom mi lehet :-\
sztem egyél még egy vitaminpakkot.... hozza az étvágyat.
 ebben a melegben én ha nem bírok eleget enni vagy épp rá sem bírok nézni a húsra akkor is betolok egy két falat csirkemellet meg egy ződpaprikát és csak aztán a turmixot igy megvan  a szilárd kaja is (néhány falat) meg a fehérjemennyiség is.

2010. Július 25. - 17:31:08
Válasz #3758
Nem elérhető

George


Már akinek. Nekem pl a folyékony tápanyagok jönnek be. Lényeg hogy a szaftosabb dolgokat jobban emészetem.  ;D
Nézzé már tükörbe kiccsávó, nem is fejlődsz tőle :-/-(-: ;D

2010. Július 25. - 17:43:29
Válasz #3759
Nem elérhető

balic


Egy kis vélemény a Carnivorról... Egy hónapja szedem lassan és tényleg az egyik legjobb fehérje, amit eddig használtam. Emésztése hibátlan és az edzés után is remekül visszatölt. Az íze tényleg érdekes, de ittam már sokkal rosszabbat is. Én kék áfonyát vettem és az íze a gyerekkori köptető szirupokra emlékeztet, amit még anno szerettem is.  ;D Az egyetlen negatív dolog vele, amit nem tudok megérteni, hogy miért kell ilyen mennyiségben telenyomni festékanyaggal. Komolyan én még ilyet nem láttam, hogy a WC-n a végtermék színe olyan mintha Hulk végezte volna dolgát. Nem hiszem, hogy ez a sok festékanyag egészséges lenne.  :-\

2010. Július 25. - 17:49:36
Válasz #3760
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Egy kis vélemény a Carnivorról... Egy hónapja szedem lassan és tényleg az egyik legjobb fehérje, amit eddig használtam. Emésztése hibátlan és az edzés után is remekül visszatölt. Az íze tényleg érdekes, de ittam már sokkal rosszabbat is. Én kék áfonyát vettem és az íze a gyerekkori köptető szirupokra emlékeztet, amit még anno szerettem is.  ;D Az egyetlen negatív dolog vele, amit nem tudok megérteni, hogy miért kell ilyen mennyiségben telenyomni festékanyaggal. Komolyan én még ilyet nem láttam, hogy a WC-n a végtermék színe olyan mintha Hulk végezte volna dolgát. Nem hiszem, hogy ez a sok festékanyag egészséges lenne.  :-\

Jó ideje ezt használom...nyugi, megszokod.  ;D Én épp most vettem gyümi puncsost, mert úgy hallottam jobb, mint a kékmálna...belekóstoltam...hát nekem nem jön be jobban. De el fog fogyni.  :-oD

2010. Július 25. - 18:13:02
Válasz #3761
Nem elérhető

Joel


B-12 szuri-ra gondoltam,ami a pakkodba van az kevéske ám! ;)
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Július 26. - 15:09:22
Válasz #3762
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Egy kis vélemény a Carnivorról... Egy hónapja szedem lassan és tényleg az egyik legjobb fehérje, amit eddig használtam. Emésztése hibátlan és az edzés után is remekül visszatölt. Az íze tényleg érdekes, de ittam már sokkal rosszabbat is. Én kék áfonyát vettem és az íze a gyerekkori köptető szirupokra emlékeztet, amit még anno szerettem is.  ;D Az egyetlen negatív dolog vele, amit nem tudok megérteni, hogy miért kell ilyen mennyiségben telenyomni festékanyaggal. Komolyan én még ilyet nem láttam, hogy a WC-n a végtermék színe olyan mintha Hulk végezte volna dolgát. Nem hiszem, hogy ez a sok festékanyag egészséges lenne.  :-\

Jó ideje ezt használom...nyugi, megszokod.  ;D Én épp most vettem gyümi puncsost, mert úgy hallottam jobb, mint a kékmálna...belekóstoltam...hát nekem nem jön be jobban. De el fog fogyni.  :-oD

Kérlek ezt kommenteld a ma reggeli kis edzésünk után is, mikor amúgy sme voltál rosszul... :----

2010. Július 26. - 15:31:37
Válasz #3763
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Egy kis vélemény a Carnivorról... Egy hónapja szedem lassan és tényleg az egyik legjobb fehérje, amit eddig használtam. Emésztése hibátlan és az edzés után is remekül visszatölt. Az íze tényleg érdekes, de ittam már sokkal rosszabbat is. Én kék áfonyát vettem és az íze a gyerekkori köptető szirupokra emlékeztet, amit még anno szerettem is.  ;D Az egyetlen negatív dolog vele, amit nem tudok megérteni, hogy miért kell ilyen mennyiségben telenyomni festékanyaggal. Komolyan én még ilyet nem láttam, hogy a WC-n a végtermék színe olyan mintha Hulk végezte volna dolgát. Nem hiszem, hogy ez a sok festékanyag egészséges lenne.  :-\

Jó ideje ezt használom...nyugi, megszokod.  ;D Én épp most vettem gyümi puncsost, mert úgy hallottam jobb, mint a kékmálna...belekóstoltam...hát nekem nem jön be jobban. De el fog fogyni.  :-oD

Kérlek ezt kommenteld a ma reggeli kis edzésünk után is, mikor amúgy sme voltál rosszul... :----

Elajándékoztam...  :D

2010. Július 27. - 23:29:51
Válasz #3764
Nem elérhető

Pity


Valaki használt már BSN Atro-Phexet? vvagy hallottatok már a hatásáról? Fontos!