2024. Június 08. - 21:56:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 727872 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2010. Augusztus 10. - 01:34:18
Válasz #3780
Nem elérhető

Yeti


Na ja, de nemtudom mit szolna a gyomrom hozza.
Nekem elég kényes a gyomrom a Cell-Tech-, és a SizeOn-nal is. Mindkettőnél kellett pár nap, hogy megszilárduljon a székletem.  :-/] ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Augusztus 10. - 09:35:46
Válasz #3781
Nem elérhető

pwz


Na ja, de nemtudom mit szolna a gyomrom hozza.
Nekem elég kényes a gyomrom a Cell-Tech-, és a SizeOn-nal is. Mindkettőnél kellett pár nap, hogy megszilárduljon a székletem.  :-/] ;D
;D
A size-on max performance eleg szimpatikus, valoszinu ez lesz a befuto.
Ezt meg edzes kozben megiszom, utanna mar mehet is az edzes utani turmix. Aztan majd meglatjuk, lesz-e rohanas vagy nem  ;D

2010. Augusztus 10. - 19:47:00
Válasz #3782
Nem elérhető

Pity


Magyarországon van aki foglalkozik övkészítéssel? Úgy értem, hogy a név beleírása az övbe remélem érthető ;D

2010. Augusztus 10. - 19:52:30
Válasz #3783
Nem elérhető

Boresz


Magyarországon van aki foglalkozik övkészítéssel? Úgy értem, hogy a név beleírása az övbe remélem érthető ;D
maszek szabó beleírja neked egy övbe egy erős varrógéppel azt amit szeretnél vagy kárpitos akinek van hozzá gépe............ szerintem  :)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Augusztus 11. - 20:46:56
Válasz #3784
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Érdekesség képpen:

Egy kínai kísérletben vizsgálták hogy egy csoport 1 évig csak húst evett,semmi más ételt. Eredmény: Az immunrendszerük teljesen legyengült és napi 400 mg kalciumot vesztettek.  :-O

2010. Augusztus 11. - 21:01:43
Válasz #3785
Nem elérhető

Kris


Sziasztok?

Hol lehet quinoat kapni. Bp és környékén?

2010. Augusztus 11. - 21:51:05
Válasz #3786
Nem elérhető

George


Érdekesség képpen:

Egy kínai kísérletben vizsgálták hogy egy csoport 1 évig csak húst evett,semmi más ételt. Eredmény: Az immunrendszerük teljesen legyengült és napi 400 mg kalciumot vesztettek.  :-O
Ennek sok értelme volt :-} Ha valaki meg csak levegőn él, hamarosan meghal ;D

2010. Augusztus 11. - 22:01:15
Válasz #3787
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sziasztok?

Hol lehet quinoat kapni. Bp és környékén?

Bioboltokban,Herbáriákban de ha pesti vagy elsősorban Herbaház. Mindeféle...bio,puffasztott...stb.  ;)

2010. Augusztus 11. - 22:35:07
Válasz #3788
Nem elérhető

Rob


Én se látom sok értelmét ennek a kutatásnak.
Ennyi erővel ha az alanyok egy évig csak zsírt vagy szénhidrátot esznek akkor hasonló negatív eredmény születne...
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Augusztus 12. - 11:07:01
Válasz #3789
Nem elérhető

G


Sziasztok?

Hol lehet quinoat kapni. Bp és környékén?

Biobolt, Herbaház vagy ha rendelnél akkor:  http://www.bionatura.hu/search

2010. Augusztus 12. - 21:12:14
Válasz #3790
Nem elérhető

Kris


Sziasztok?

Hol lehet quinoat kapni. Bp és környékén?

Bioboltokban,Herbáriákban de ha pesti vagy elsősorban Herbaház. Mindeféle...bio,puffasztott...stb.  ;)

Köszi!

2010. Augusztus 15. - 10:53:35
Válasz #3791
Nem elérhető

Boresz


A hüvelyes zöldségekkel való szénhidrát és fehérjekiegészítés/helyettesítés az mennyire "okos" dolog? Gondolok itt heti minimum 2-3 alkalomra,amikor napjában 1szer főzeléket ennék. Lencse,csilisbab,zöldbab főzelék.
 ????...
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Augusztus 15. - 11:06:38
Válasz #3792
Nem elérhető

mack


A hüvelyes zöldségekkel való szénhidrát és fehérjekiegészítés/helyettesítés az mennyire "okos" dolog? Gondolok itt heti minimum 2-3 alkalomra,amikor napjában 1szer főzeléket ennék. Lencse,csilisbab,zöldbab főzelék.
 ????...

én személy szerint nem szoktam helyettesíteni. pölö a scilisbabot pulykacombbal csinálom és főzök hozzá rizst. csak a rizst meg a combot szoktam számolni.

2010. Augusztus 15. - 11:30:24
Válasz #3793
Nem elérhető

Boresz


A hüvelyes zöldségekkel való szénhidrát és fehérjekiegészítés/helyettesítés az mennyire "okos" dolog? Gondolok itt heti minimum 2-3 alkalomra,amikor napjában 1szer főzeléket ennék. Lencse,csilisbab,zöldbab főzelék.
 ????...

én személy szerint nem szoktam helyettesíteni. pölö a scilisbabot pulykacombbal csinálom és főzök hozzá rizst. csak a rizst meg a combot szoktam számolni.
ott nekem darált husi van,de akkor is
azért van fehérje és ch tartalma is,igaz ez ugye nem állati alapú (há hogy a picsbe is lenne az...) ,de azért ez mégis csak tápanyag,miben különbözik az állatitól?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Augusztus 18. - 16:24:29
Válasz #3794
Nem elérhető

Suncity


ott nekem darált husi van,de akkor is
azért van fehérje és ch tartalma is,igaz ez ugye nem állati alapú (há hogy a picsbe is lenne az...) ,de azért ez mégis csak tápanyag,miben különbözik az állatitól?

Fehérje profiljuk, nem tartalmaz teljes érékű fehérjéket, esszenciális aminósaavak hiányoznak belőlük, mint a leucin, izoleucin, valin, lizin stb, és csak teljes érétkű aminósavakkal lehet a legjobb a nitrogén egyensúlyt elérni, amire nekünk szükségük van:)
de persze, ha kiegészíted husival, napi étkezést akkor nincs semmi gáz....