2024. Június 08. - 19:09:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 727811 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Szeptember 03. - 18:54:40
Válasz #3840
Nem elérhető

Gabe


A boxra gondoltam, csak a "szabadban" megzavart.
Régebben, mikor én is boxoltam rendszeresen, éreztem, hogy sokkal keményebb, mint egy monoton kardioedzés. (Mellesleg brutál laza volt a vállízületem.)
Érdekes, hogy utána jártam kick-boxra is, de az közel sem fárasztott le annyira.
Csak az tudja milyen hosszú tud lenni 1 perc, aki próbálta már zsákolással eltölteni.
Ütsz 2-3 kombót, ránézel az órára és eltelt 10 mp. :D
Én taposón csinálom legtöbbször, mert annál érzem legjobban, hogy megdolgoztattam magam.
Ezután jön az ellipszis és a futópad (gyors séta, kocogás) és csak a végén a szobabicikli.
Kalóriafelhasználás szerint is így csökken a teljesítmény.
Míg taposón 50perc alatt 600-650Kcal, addig szobabiciklin kb. a fele.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Szeptember 03. - 19:34:42
Válasz #3841
Nem elérhető

Jordan



Ti mit nyomtatok kardionak?


Szobabicaj 50 perc, vagy 50 perc seta (nem futas, mert nem birja a tibialisom, derekam) heti 6-7x.  :)
Disabled bouncer ;D


Azert egyhelyben allasbol, meg csajokkal valo flortolgetesbol meg igy is kiveszem a reszem, meg kell szenvedni a penzert  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Szeptember 03. - 20:25:51
Válasz #3842
Nem elérhető

Boresz


6x50perc szerintem annyira nem durva, a durva nem itt kezdődik.
Kipróbálom, hogy 2 hétre kicsit lazítok ezen a dolgon, aztán a hónap közepén még újra megnyomom pár hétre.
Úgy vagyok vele, hogy max. még 1-2 kiló nem gond, 90 alatt maradjak, és onnan pár hét újra.
Elfogyni én sem akarok, csoda már nem fog történni, de legalább egy jobb alappal kezdek el tömegelni.
Most, hogy kicsit megemeltem a CH-t, már vissza is jött rám több, mint 1 kiló.
Ti mit nyomtatok kardionak? Atis, te heti bontásban mennyit csinálsz?
George, 130 kilóból könnyen leugrik 5-6 kiló mindenféle kardio nélkül is, hát még azzal.
én beálltam az ülős bicajra,ott simán bírom az 50 percet ~125ös pulzussal.Reggelente ébredés után fél órával indulok az erdő széli pályára, 1kör kocogás 1 kör tempós séta,(odáig és vissza is felváltva kocogás,séta) hazaérkezéssel együtt ez 1 óra.Nekem személy szerint működik,és ha ez a hajnali mozgás nincs,akkor punnyattabb is vagyok nap közben.

Ellipszist meg nem próbáltam,mert nem engednek fel rá,nehéz vagyok címszóval. :-\ pedig azon nyomnám ha tehetem.
Ergométert,ellipszistrénert milyen márkát és összegnél érdemes nézegetni amit otthonra tartós használathoz is megéri megvenni?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Szeptember 04. - 00:11:25
Válasz #3843
Nem elérhető

Pity


Én boxolok, sokkal fárasztóbbnak találom mint amikor taposóztam vagy futottam ***))
Neked hogy van a heti edzésbeosztás?:D úgyértem hány box meg hány edzés így naponta?... szted nem túl intenzív a boxedzés? (izomveszteség?) Köszi a válaszokat! ;) Azért kérdem mert én is gondolkodtam már a boxon edzés mellé heti 4sulyzós meg 3box lenne kb.

2010. Szeptember 04. - 09:21:02
Válasz #3844
Nem elérhető

George


A boxra gondoltam, csak a "szabadban" megzavart.
Régebben, mikor én is boxoltam rendszeresen, éreztem, hogy sokkal keményebb, mint egy monoton kardioedzés. (Mellesleg brutál laza volt a vállízületem.)
Érdekes, hogy utána jártam kick-boxra is, de az közel sem fárasztott le annyira.
Csak az tudja milyen hosszú tud lenni 1 perc, aki próbálta már zsákolással eltölteni.
Ütsz 2-3 kombót, ránézel az órára és eltelt 10 mp. :D

Ezt már egy órán keresztül nyomom, van egy 3 perces pihenő közben inni meg törölközni ;D. Amúgy eleinte majd meghaltam annak ellenére, hogy nem volt szar az állóképességem(szerintem) - aztán csak kiderült, hogy az ;D

2010. Szeptember 04. - 09:25:25
Válasz #3845
Nem elérhető

George


Én boxolok, sokkal fárasztóbbnak találom mint amikor taposóztam vagy futottam ***))
Neked hogy van a heti edzésbeosztás?:D úgyértem hány box meg hány edzés így naponta?... szted nem túl intenzív a boxedzés? (izomveszteség?) Köszi a válaszokat! ;) Azért kérdem mert én is gondolkodtam már a boxon edzés mellé heti 4sulyzós meg 3box lenne kb.
Nekem most így lesz jövő héttől:
Súlyzó-box-súlyzó-box-súlyzó-box-pihenő
hétfő-kedd-szerda-csüt-pént-szomb-vas.

Elég intenzív, de ha jól kajálsz, akkor miért menne el az izom? :) Eleget kell pihenni mellette nyilván, de én nem vettem magamon észre akkora veszteséget, viszont pár kg zsír meg víz biztos lement. Amennyivel kisebb lettem, az most vissza is fog jönni a több kaja meg rendszeres súlyzó miatt. Most úgy vagyok vele, hogy legyek egy 125-128 kg, de nem vízhólyag, hanem kb mint ami most van.

2010. Szeptember 04. - 11:53:32
Válasz #3846
Nem elérhető

NosztalNiga


Mindenki annyira fél az izomveszteségtől...Jó persze vannak alkatilag olyanok akikről minden lesorvad "percek alatt", de azért szerintem a többség messze nem épül le ha normálisan tartja a kaját, meg mellé a súlyzós edzést...
Most július-augusztusban heti háromszor min. 2-3 órás, elég futkosós edzésem volt (mellé heti 3-4 súlyzós), és messze nem épültem le :)
Sőt...javult a minőségem, erősödtem fekvenyomásban, felhúzásban elég jól! Pedig a kaja/kieg se volt a toppon :) Nagyon alap vitamin ment, a kajára meg annyiban figyeltem, hogy napi ötször (azért minőséggel is  ;D ) telezabáljam magam :) (még fehérjeporom sem volt.)
Szal relax.  ;D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Szeptember 04. - 12:09:55
Válasz #3847
Nem elérhető

Pity


Köszi a segítséget Boyz!  ;-oo-;

2010. Szeptember 05. - 09:17:46
Válasz #3848
Nem elérhető

AtisFace


6x50perc szerintem annyira nem durva, a durva nem itt kezdődik.
Kipróbálom, hogy 2 hétre kicsit lazítok ezen a dolgon, aztán a hónap közepén még újra megnyomom pár hétre.
Úgy vagyok vele, hogy max. még 1-2 kiló nem gond, 90 alatt maradjak, és onnan pár hét újra.
Elfogyni én sem akarok, csoda már nem fog történni, de legalább egy jobb alappal kezdek el tömegelni.
Most, hogy kicsit megemeltem a CH-t, már vissza is jött rám több, mint 1 kiló.
Ti mit nyomtatok kardionak? Atis, te heti bontásban mennyit csinálsz?
George, 130 kilóból könnyen leugrik 5-6 kiló mindenféle kardio nélkül is, hát még azzal.

Napi szinten ment összesen kb. 60-70 perc,amit bkv-val való közlekedés helyett biciklivel, vagy görkorcsolyával oldottam meg, de inkább az utóbbi(bicó csak rossz időben játszott). Teremben konkrétan egy percet sem kardióztam. Napi szinten reggel 20 perc a munkába, 15p a terembe, 25p haza. De ez sokszor több volt, ha henteshez, vagy boltba be kellett ugranom. A mozgáshoz szerintem az intervallum kardió áll legközelebb, mert csak edzésből hazafelé gurultam takarék lángon, amúgy ami belefért olyan gyorsan mentem. 
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2010. Szeptember 09. - 14:24:44
Válasz #3849
Nem elérhető

Maszat


trandicionálisan megint a tömegelés kezdetének első hetében kinyírtam a bal térdem.
Nem edzésen fájdult meg, hanem a "nagy" terhelés miatt, az edzés utáni napon.(most kicsit Én basztam el, mert belenyilalt guggolás közbe a jobb térdembe, és még volt 2 ismétlés. Kicsit jobban a balra helyeztem a súlyt és ennyi elég is volt. Azóta nem terheltem és ma már kibaszottul fáj.

Nem kell,h terhelsé érje ahhoz,h fájjon. Elég ha álló helyzetben felhúzom a lábam.Kibaszottul fáj, nem is tudom milyen érzés,mintha semmi izületi folyadfékom nem lenne és hajlításra nyilal bele.

tripla adag izületvédőt szedek már több mint 2hete(1hete fáj a térdem).

Érzem a fájdalmon,h ez megint 3-4hétig minimum fájni fog. Mi a fasz lehet, és mit tudok vele csinálni?? ˝=/
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 09. - 20:44:49
Válasz #3850
Nem elérhető

George


Semmit nem szabad folytatni ami fájdalmat okoz 8-} Már vagyunk páran itt akik ezt bizonyítani tudjuk :laugh: Diclac, Fastum, pihenés. Nyilván addig ne lábazz amíg nem tökéletes. Aztán meg kezdj el valami térdgumit vagy bandázst használni nem túl keményen feltekerve.

2010. Szeptember 09. - 20:49:20
Válasz #3851
Nem elérhető

Maszat


ááááá eszembe sincs addig lábazni még fáj. Veszek ilyen térdgumit mindenkép. A nicoflexem is elfogyott, pedig megfogadtam,h anélkül soha többet nem kezdek el lábazni.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 14. - 21:35:53
Válasz #3852
Nem elérhető

NosztalNiga


A Muscle Logic fehérje nagyon beteg  :-O (annyira ott van ízre és állagra, hogy el kell zárnom  :o ) Többet tuti nem veszek szarokat...
A Plasmacore eléggé beütött, kicsit így első próbákra talán nekem túlságosan is...De az tuti, hogy beadja edzésen is és utána is! (koncentráció, pörgés, durranás, keménység stb...)
Kis kihagyás után tegnap 150-160 körül húzogattam felfelé, ma kissé náthásan 110be nyomtam fekve 10eket (lófasz súlyok de leírtam  ;D), továbbra is 100 kiló körül mozgok és szombat Eagles elleni meccs.
Gondoltam helyzet jelentek egyet,
VISZLÁT!
 ;D  ;D  ;D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Szeptember 14. - 21:56:07
Válasz #3853
Nem elérhető

Maszat


Na végre Jose, belelendültél Te is!  ;)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 14. - 22:00:56
Válasz #3854
Nem elérhető

NosztalNiga


Na végre Jose, belelendültél Te is!  ;)
Le is váltottam a profil képem valami köményebbre  ;D
"Vizes nyolcas"  ;D (Jordan szerint  ;D )
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"