2024. Június 08. - 21:05:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 727853 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Október 18. - 05:58:18
Válasz #3960

atomanti111

Vendég
nagyon színvonalas volt, életem első fitparádéja, én nagyon jól éreztem magam....
Clarence de Vis showja nagyot ütött!!

2010. Október 18. - 08:42:35
Válasz #3961
Nem elérhető

George


Hi Mindenki!
Na ki volt fitparádén ???
:-))))
Én igen...

Én is, jóvót!  ;D
Te God azt a képet fel ne rakd ide, úgy nézek ki köztetek mint egy sörösüveg :D Akikkel találkoztam, szinte mindenkivel váltottunk pár szót, jó látni, hogy mindenki fejlődik évről-évre :) Aki meg látott, de még csak köszönni sem tudott, az kúrjon kecskét... Łł=

2010. Október 18. - 09:18:44
Válasz #3962
Nem elérhető

God Vazzeg


Hi Mindenki!
Na ki volt fitparádén ???
:-))))
Én igen...

Én is, jóvót!  ;D
Te God azt a képet fel ne rakd ide, úgy nézek ki köztetek mint egy sörösüveg :D Akikkel találkoztam, szinte mindenkivel váltottunk pár szót, jó látni, hogy mindenki fejlődik évről-évre :) Aki meg látott, de még csak köszönni sem tudott, az kúrjon kecskét... Łł=

Nem rakom. De azért jó nagydarab vadállat vagy  @:-) (Ezt csak azoknak akik nem láttak  :violinplay3:  :D )

2010. Október 18. - 09:26:18
Válasz #3963
Nem elérhető

George


Hi Mindenki!
Na ki volt fitparádén ???
:-))))
Én igen...

Én is, jóvót!  ;D
Te God azt a képet fel ne rakd ide, úgy nézek ki köztetek mint egy sörösüveg :D Akikkel találkoztam, szinte mindenkivel váltottunk pár szót, jó látni, hogy mindenki fejlődik évről-évre :) Aki meg látott, de még csak köszönni sem tudott, az kúrjon kecskét... Łł=

Nem rakom. De azért jó nagydarab vadállat vagy  @:-) (Ezt csak azoknak akik nem láttak  :violinplay3:  :D )
Persze, de azért voltak ott olyanok, akik mellett kis csicskának tűnök ;) Nem versenyzőkre gondolok, pont ez a vicces ;D

2010. Október 18. - 09:35:28
Válasz #3964
Nem elérhető

mangela87


Én pont azt kérdezgettem mindenkitől,hogy hol van George???
Azért odaköszöntem volna szivesen,meg pár szót is váltottam volna...
:-((((
Na mind1...

2010. Október 18. - 10:02:58
Válasz #3965
Nem elérhető

csaba.r


Hi Mindenki!
Na ki volt fitparádén ???
:-))))
Én igen...

Én is, jóvót!  ;D
Te God azt a képet fel ne rakd ide, úgy nézek ki köztetek mint egy sörösüveg :D Akikkel találkoztam, szinte mindenkivel váltottunk pár szót, jó látni, hogy mindenki fejlődik évről-évre :) Aki meg látott, de még csak köszönni sem tudott, az kúrjon kecskét... Łł=

Nem rakom. De azért jó nagydarab vadállat vagy  @:-) (Ezt csak azoknak akik nem láttak  :violinplay3:  :D )
Persze, de azért voltak ott olyanok, akik mellett kis csicskának tűnök ;) Nem versenyzőkre gondolok, pont ez a vicces ;D

Az haggyán, de volt olyan aki mellet én eltörpülök.Ez pedig szerintem nagy szó.Volt erőemelésnél egy faszi, hát gondolkodtam hogy lefényképészkedem vele :D
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Október 18. - 10:13:36
Válasz #3966
Nem elérhető

God Vazzeg


Hi Mindenki!
Na ki volt fitparádén ???
:-))))
Én igen...

Én is, jóvót!  ;D
Te God azt a képet fel ne rakd ide, úgy nézek ki köztetek mint egy sörösüveg :D Akikkel találkoztam, szinte mindenkivel váltottunk pár szót, jó látni, hogy mindenki fejlődik évről-évre :) Aki meg látott, de még csak köszönni sem tudott, az kúrjon kecskét... Łł=

Nem rakom. De azért jó nagydarab vadállat vagy  @:-) (Ezt csak azoknak akik nem láttak  :violinplay3:  :D )
Persze, de azért voltak ott olyanok, akik mellett kis csicskának tűnök ;) Nem versenyzőkre gondolok, pont ez a vicces ;D

Az haggyán, de volt olyan aki mellet én eltörpülök.Ez pedig szerintem nagy szó.Volt erőemelésnél egy faszi, hát gondolkodtam hogy lefényképészkedem vele :D

Én meg melletted  *** Mindig meglepődök rajtad, mekkora ember vagy  ;-oo-;

2010. Október 18. - 10:22:33
Válasz #3967
Nem elérhető

Gababoy


Köszi a súly pakolást Csaba!! ;)
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2010. Október 18. - 10:34:36
Válasz #3968
Nem elérhető

csaba.r


Köszi a súly pakolást Csaba!! ;)

Nagyon szívesen, remélem hívnak legközelebb is, mert én csipáztam!!
Végül is csak kék-zöld a tenyerem, meg az eggyik sárgatrikós srác csak 3x ejtette rá a tárcsát a lábamra, utoljára pont a 25kg-at az összetörte a kislábúj körmömet :D
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Október 18. - 18:42:51
Válasz #3969
Nem elérhető

atleeta


Egykezesekkel nyomtam fekve, leengedés közben beinogott a súly, kattant egyet a vállam és majd beszartam , mintha kifordult volna, de nemhiszem mert tudom mozgatni is csak fáj. Mi lehet ez, rándulás ?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Október 18. - 21:25:51
Válasz #3970
Nem elérhető

brutusz


Nálam is ez volt februárban, csak kétkezes rúddal. azóta is fáj, és az az érdekes,hogy vállról nyomásnál nem, ferdepadon egy kicsit, vízszintesen meg ha pakolok fel egy kis súlyt. vagyis csak pakolnék, mert a vállam csak 100ig bírja.

2010. Október 19. - 15:38:15
Válasz #3971
Nem elérhető

Bodyandrew


Én most guggolás után jártam így, tegnap 140 kg-ig mentem fel piramisba, délutánra pedig elkezdett fájni a bal vállam, ami elég jól elcseszte a mai mellnapomat.

2010. Október 19. - 17:14:00
Válasz #3972
Nem elérhető

Milito


Nekem is rosszalkodik a vállam, már másfél hónapja. Nem olyan volt h gyakorlat közben belenyilalt valami és ettől, hanem leedzettem egy kemény mellet és másnap kezdett el fájni. De úgy hogy a karom alig bírtam felemelni... Péntek óta kezdem megint terhelni, még mindig nem jó, de talán alakul.

2010. Október 19. - 18:45:48
Válasz #3973
Nem elérhető

atleeta


sósborszeszes krémmel kenegttem folyton és mostanra szinte el is múlt  :o Vmi idegszálat nyomhatott el mert utána vagy félóráig nemigazán éreztem az ujjaim. Holnap már egy óvatos hátazást lenyomok 
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Október 19. - 23:46:34
Válasz #3974
Nem elérhető

Maszat


Sztereonak a szabadpóza nincs fent vhol???  Már eddig is nagyon érdekelt, aztán most, h olvasom,h Ővé lett a legjobb szabadpóz, így meg főleg!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26