2024. Június 08. - 18:30:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 727794 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. December 13. - 14:40:25
Válasz #4200
Nem elérhető

Gababoy


Szia nes !

Február 27. ? Ez mennyire biztos?
Sztem az lesz az első állomásom jövőre !  ;)
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2010. December 13. - 16:00:08
Válasz #4201
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia nes !

Február 27. ? Ez mennyire biztos?
Sztem az lesz az első állomásom jövőre !  ;)

Tuti! Ha csúszás lesz, tudni fogunk róla, lehet én is nevezek, mindegy hanyadik leszek  @-o

2010. December 13. - 16:06:50
Válasz #4202
Nem elérhető

Gababoy


Szia nes !

Február 27. ? Ez mennyire biztos?
Sztem az lesz az első állomásom jövőre !  ;)

Tuti! Ha csúszás lesz, tudni fogunk róla, lehet én is nevezek, mindegy hanyadik leszek  @-o

Remélem is hogy jösz !!! :-!
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2010. December 13. - 16:31:46
Válasz #4203
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia nes !

Február 27. ? Ez mennyire biztos?
Sztem az lesz az első állomásom jövőre !  ;)

Tuti! Ha csúszás lesz, tudni fogunk róla, lehet én is nevezek, mindegy hanyadik leszek  @-o

Remélem is hogy jösz !!! :-!

Mindenképp ott leszek, ha más nem nézőként  8)

2010. December 13. - 17:10:18
Válasz #4204
Nem elérhető

nes


Szia nes !

Február 27. ? Ez mennyire biztos?
Sztem az lesz az első állomásom jövőre !  ;)

Tuti! Ha csúszás lesz, tudni fogunk róla, lehet én is nevezek, mindegy hanyadik leszek  @-o

Remélem is hogy jösz !!! :-!

Mindenképp ott leszek, ha más nem nézőként  8)

Tuti! Ott reklámozták már... Úgy tudom két versenyük van egy évben, ez a tavaszi az első és a mikulás kupa a 2.

Jajj vazzeg, akkor 100 fölött kell maradnom :D Azért Veled nem akarok összecsapni! :)

2010. December 13. - 17:45:09
Válasz #4205
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia nes !

Február 27. ? Ez mennyire biztos?
Sztem az lesz az első állomásom jövőre !  ;)

Tuti! Ha csúszás lesz, tudni fogunk róla, lehet én is nevezek, mindegy hanyadik leszek  @-o

Remélem is hogy jösz !!! :-!

Mindenképp ott leszek, ha más nem nézőként  8)

Tuti! Ott reklámozták már... Úgy tudom két versenyük van egy évben, ez a tavaszi az első és a mikulás kupa a 2.

Jajj vazzeg, akkor 100 fölött kell maradnom :D Azért Veled nem akarok összecsapni! :)

Lenyomsz erőben, tuti  ;)

2010. December 13. - 19:31:13
Válasz #4206
Nem elérhető

H. Laci


Lehet én is benevezek majd, csak poén szinten.  :) :) Még meglátjuk :)

2010. December 13. - 19:34:02
Válasz #4207
Nem elérhető

God Vazzeg


Lehet én is benevezek majd, csak poén szinten.  :) :) Még meglátjuk :)

Ha én nevezek, te is Lacika  ****)  ;D

2010. December 16. - 13:10:10
Válasz #4208
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok  #:-)

Ma mell edzésen megnéztük, milyen az erőszintem, hááát, jobb mint vártam, de még mindig nem olyan mint lennie kellene. Vállaim még mindig fájnak, szóval erőteljesen visszafogja sajna az edzés intenzitását, de hátha egy kis "kenéssel" majd jobb lesz. 140 nagyon könnyű volt, azért toltam bele 3-at, ment volna több is, de nem akartam magam kinyomni. Aztán 150-et néztünk, nagyon lazán megvolt, így 155 lett a vége, a segítő szerint csont nélkül fasza volt, én azért majdnem beszartam, a vállaim úgy fájtak.. Ezzel majd kezdenem kell valamit, de lövésem sincs mit, nicoflex volt rajta  ::)

Leengedésnél úgy érzem a bicepszem nem bírja a terhelést, erre esetleg valaki valami ötletet?  ;-oo-;

UI: üres vagyok már régen, ez naturálban megy most  @:-) (93kg vagyok ;D  8) )

2010. December 16. - 13:50:45
Válasz #4209
Nem elérhető

George




Leengedésnél úgy érzem a bicepszem nem bírja a terhelést, erre esetleg valaki valami ötletet?  ;-oo-;

Használd az Erőt ;D

2010. December 16. - 14:04:59
Válasz #4210
Nem elérhető

God Vazzeg




Leengedésnél úgy érzem a bicepszem nem bírja a terhelést, erre esetleg valaki valami ötletet?  ;-oo-;

Használd az Erőt ;D

Hogy én erre nem gondoltam  !+"%

2010. December 16. - 14:18:24
Válasz #4211
Nem elérhető

Gababoy


Nem fogod nagyon szűken a rudat ?
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2010. December 16. - 14:53:52
Válasz #4212
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem fogod nagyon szűken a rudat ?

De, lehet, de nem tudom szélesebben, mert ott a villa már, a mi fasza padunknál  ::)

2010. December 16. - 19:55:47
Válasz #4213
Nem elérhető

H. Laci


Áhh engem is basz hogy igy kell fogni a rudat. Igaz nekem még jó, de alig tudom visszatenni mert fél centire csattan a kezemtől a rúd, vagy még annyira sem.  :----

2010. December 16. - 19:57:30
Válasz #4214
Nem elérhető

Jordan


Biztos van ott valami jo szakember, csinaltassatok egyet haznal, az olyan lesz, amilyet ti akartok  :-}
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)