2024. Június 09. - 06:27:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 728061 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Január 06. - 13:37:24
Válasz #4290
Nem elérhető

God Vazzeg


Gababébi ;D

God, tudsz már valami pontosat a versenyről ? ;)

Annyit mint te. Raw verseny, semmi se engedélyezett, talán csak öv és fásli. Ruha és bandázs NEM. Nyomás szabadon megy, nincsenek vezényszavak, kinyomod és kész  ::) Eddig legalábbis ezek voltak a szabályok, tehát olyan kb mint edzésen, nyomod ahogy tudod  ;-oo-;

Bandázs nem engedélyezett?  :o Nah , ne viccelj már !!

Nem viccelek  :-}

Majd rendet teszek.. >:D

Azért lesznek ám ott emberek is, nem csak én, nehogy meglepődj  ;D  >:D

Az nem baj ha emberek lesznek ott.. Akkor van gond, ha ANIMALOK is lesznek !  ;D ;D

 ;D ;D ;D

2011. Január 06. - 14:07:29
Válasz #4291
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Január 06. - 15:31:01
Válasz #4292
Nem elérhető

George


Na lemértem, nekem 44 cm az alkar, különösebben nem nyüstöltem őket. 130 kg voltam tegnap. Néha úgy kb kétévente elkap a hév, hogy alkarozzak, akkor csinálom három-négy hétig a fordított fogású karhajlítást, de annyi.
Ha valaki kifejezetten testépítő jellegű edzéseket csinál, és esztétikus külsőre akar szert tenni, akkor szerintem nem kell külön alkar, mert optikailag egy vékonyabb alkar nagyítja a felkart.

2011. Január 06. - 15:34:21
Válasz #4293
Nem elérhető

Tóth Attila


40.5 punci vagyok :-[
Igazad van h optikailag dob de ha vékony nagyon az kurvaszarul tud kinézni...
Ismerek ilyet de istenért se edzené a birkája ***))))
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Január 06. - 15:35:50
Válasz #4294
Nem elérhető

Jordan


Nekem sem hiszem, hogy tul nagy az alkarom. Mentsegemre szoljon, nekem mindig van csajom  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 06. - 15:39:04
Válasz #4295
Nem elérhető

trobert2


Na lemértem, nekem 44 cm az alkar, különösebben nem nyüstöltem őket. 130 kg voltam tegnap. Néha úgy kb kétévente elkap a hév, hogy alkarozzak, akkor csinálom három-négy hétig a fordított fogású karhajlítást, de annyi.
Ha valaki kifejezetten testépítő jellegű edzéseket csinál, és esztétikus külsőre akar szert tenni, akkor szerintem nem kell külön alkar, mert optikailag egy vékonyabb alkar nagyítja a felkart.

az már szép kis alkar:D igen ám de az alkar felső feje szerintem igényli az edzést,vagyis nekem igen!
nekem mikor 37 es alakarom volt cingárnak éreztem,igaz most 41 és ez sem valami tökéletes,de szerintem ha nem arányos az ember elrontja az összhatást ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 06. - 15:39:42
Válasz #4296
Nem elérhető

George


Nekem sem hiszem, hogy tul nagy az alkarom. Mentsegemre szoljon, nekem mindig van csajom  ;D ;D ;D
Łł=

2011. Január 06. - 15:42:34
Válasz #4297
Nem elérhető

trobert2


 akkor szerintem nem kell külön alkar, mert optikailag egy vékonyabb alkar nagyítja a felkart.
 
és elrontja az összképet szerintem! ;D bár ahány ember annyi vélemény!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 06. - 19:25:57
Válasz #4298
Nem elérhető

Cressler



Mondtam Lee-nek, hogy mi a téma...  ;D ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2011. Január 07. - 13:07:38
Válasz #4299
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

Mondtam Lee-nek, hogy mi a téma...  ;D ;D
Elég puha kinézete van, meg aztán szedhetne valami NO termelés fokozót is ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 07. - 14:45:30
Válasz #4300
Nem elérhető

trobert2



Mondtam Lee-nek, hogy mi a téma...  ;D ;D
Elég puha kinézete van, meg aztán szedhetne valami NO termelés fokozót is ;D ;D.

Pont róla olvasok:D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 11. - 16:38:02
Válasz #4301
Nem elérhető

balic


Vizsgaidőszaknak köszönhetően 1 hónapja nem tudok normálisan edzeni! Kezdek meghülyülni azt hiszem.  ;D  :-O A mérlegre rá se merek állni. Azon a szinten átléptem már, hogy úgy érzem, hogy teljesen elfogytam, most ott tartok, hogy már a napokat számolom a hónap végéig és már azon agyalok, hogy fogom folytatni a tömegelést. Hosszú két hét lesz nagyon!  :-\

2011. Január 12. - 19:03:20
Válasz #4302
Nem elérhető

pwz


Ma melleztem eloszor miota itthon vagyok. Ugye a kinti "csodalatos" teremben csak smith-keret van. Ezen lehet fekvenyomni es guggolni is.
Itt viszont hulye lennek kereten nyomni amikor van normal fekpad is. Na itt kezdodtek a gondok. 60kg-ig semmi gaz nem volt, majd 70 illetve 80 kilonal ossze-vissza jart a kezem elore-hatra. Ugye furcsa volt neki, hogy stabilizalni is kene a rudat, nem csak leengedni es aztan kinyomni.
Ti mit mondtok? Nyomjak inkabb konnyeb sullyal tobbet ahol megvan a biztos mozgas, es ezt majd megszokom es akkor lehet tobb sulyt tenni, vagy azert probalgassam nagyobb sullyal es akkor ugy szokom meg elobb-utobb? (Egy ismerossel mentem, ugyhogy a segitseggel nem volt gond)

Ez azert is vicces, mert szenvedtem a 80kiloval, utanna meg kereten ferdepadon siman ment 70kg szeriaba.

2011. Január 12. - 19:21:26
Válasz #4303
Nem elérhető

Jordan


Ma melleztem eloszor miota itthon vagyok. Ugye a kinti "csodalatos" teremben csak smith-keret van. Ezen lehet fekvenyomni es guggolni is.
Itt viszont hulye lennek kereten nyomni amikor van normal fekpad is. Na itt kezdodtek a gondok. 60kg-ig semmi gaz nem volt, majd 70 illetve 80 kilonal ossze-vissza jart a kezem elore-hatra. Ugye furcsa volt neki, hogy stabilizalni is kene a rudat, nem csak leengedni es aztan kinyomni.
Ti mit mondtok? Nyomjak inkabb konnyeb sullyal tobbet ahol megvan a biztos mozgas, es ezt majd megszokom es akkor lehet tobb sulyt tenni, vagy azert probalgassam nagyobb sullyal es akkor ugy szokom meg elobb-utobb? (Egy ismerossel mentem, ugyhogy a segitseggel nem volt gond)

Ez azert is vicces, mert szenvedtem a 80kiloval, utanna meg kereten ferdepadon siman ment 70kg szeriaba.


Megszokod, es speciel smith kereten vagyok gyengebb
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 12. - 20:12:43
Válasz #4304
Nem elérhető

George


Szerintem is nyomd simán, több izmot vesz igénybe így a fejlődés is komolyabb. Majd megerősödsz. Én is sokat nyomtam kereten, aztán valahogy nem volt jó egy idő után, nagyon merev az a mozgáspálya, a nyomásnak meg van egy íve.