2024. Május 29. - 02:17:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 725092 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2011. Január 17. - 21:35:55
Válasz #4320
Nem elérhető

Pretorian


Üdvöm!

Valaki tudna nekem segíteni, hogy hol tudnék venni dextrózt és maltodextrint, mert extremefit-en nem találtam (lehet az én fogyatékosságom, akkor elnézést) és nincs kedvem 100 kilónyit vásárolni, hogy ne legyen postaköltség.
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. Január 17. - 22:10:00
Válasz #4321
Nem elérhető

zotja


Üdvöm!

Valaki tudna nekem segíteni, hogy hol tudnék venni dextrózt és maltodextrint, mert extremefit-en nem találtam (lehet az én fogyatékosságom, akkor elnézést) és nincs kedvem 100 kilónyit vásárolni, hogy ne legyen postaköltség.

nálunk ilyen gyógynövényes boltba van..vész esetén tescoban is vannak dobozos Dextrózok,persze drágák,meg nem ipari mennyiségűek.

2011. Január 17. - 22:15:28
Válasz #4322
Nem elérhető

Pretorian


Üdvöm!

Valaki tudna nekem segíteni, hogy hol tudnék venni dextrózt és maltodextrint, mert extremefit-en nem találtam (lehet az én fogyatékosságom, akkor elnézést) és nincs kedvem 100 kilónyit vásárolni, hogy ne legyen postaköltség.

nálunk ilyen gyógynövényes boltba van..vész esetén tescoban is vannak dobozos Dextrózok,persze drágák,meg nem ipari mennyiségűek.

Hát igen nekem is egy pár kilós kéne azért, de elméletben nem drága és emiatt nem látom értelmét berendelni vhonnan, mert a postaköltség drágább lenne mint maga a cucc... Mindenesetre köszönöm a választ!
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. Január 18. - 23:21:21
Válasz #4323
Nem elérhető

Maszat


Üdvöm!

Valaki tudna nekem segíteni, hogy hol tudnék venni dextrózt és maltodextrint, mert extremefit-en nem találtam (lehet az én fogyatékosságom, akkor elnézést) és nincs kedvem 100 kilónyit vásárolni, hogy ne legyen postaköltség.

patikába van 500 és 1000g-os dextróz.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Január 19. - 10:35:14
Válasz #4324
Nem elérhető

Pretorian


Üdvöm!

Valaki tudna nekem segíteni, hogy hol tudnék venni dextrózt és maltodextrint, mert extremefit-en nem találtam (lehet az én fogyatékosságom, akkor elnézést) és nincs kedvem 100 kilónyit vásárolni, hogy ne legyen postaköltség.

patikába van 500 és 1000g-os dextróz.

Köszönöm!
Ma körbenézek és ha relatíve jó árban van akkor bepróbálom.
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. Január 19. - 10:42:13
Válasz #4325
Nem elérhető

Yanou


Üdvöm!

Valaki tudna nekem segíteni, hogy hol tudnék venni dextrózt és maltodextrint, mert extremefit-en nem találtam (lehet az én fogyatékosságom, akkor elnézést) és nincs kedvem 100 kilónyit vásárolni, hogy ne legyen postaköltség.

patikába van 500 és 1000g-os dextróz.

Köszönöm!
Ma körbenézek és ha relatíve jó árban van akkor bepróbálom.

Hagyd a picsába, a patikai dextróz sokkal drágább, mint pl. a Natura márkanév alatt futó szőlőcukor és semmivel sem rosszabb!
Keress rá goglén, 420Ft kilója és szinte bármilyen bioboltban kapható!

2011. Január 19. - 10:53:36
Válasz #4326
Nem elérhető

Pretorian


Üdvöm!

Valaki tudna nekem segíteni, hogy hol tudnék venni dextrózt és maltodextrint, mert extremefit-en nem találtam (lehet az én fogyatékosságom, akkor elnézést) és nincs kedvem 100 kilónyit vásárolni, hogy ne legyen postaköltség.

patikába van 500 és 1000g-os dextróz.

Köszönöm!
Ma körbenézek és ha relatíve jó árban van akkor bepróbálom.

Hagyd a picsába, a patikai dextróz sokkal drágább, mint pl. a Natura márkanév alatt futó szőlőcukor és semmivel sem rosszabb!
Keress rá goglén, 420Ft kilója és szinte bármilyen bioboltban kapható!

Rendben! Meglesem és köszönöm!
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. Január 19. - 13:58:13
Válasz #4327
Nem elérhető

pwz


Nemreg ertem haza az edzesrol. A multkor irtam, hogy eleg szokatlan volt a szabadsulyos fekvenyomas. A mai viszont meglepoen jol ment, nem remegett be a kezem a "nagyobb" suly alatt sem, szepen ment a leengedes es a kinyomas is. Segito viszont nagyon jo lett volna, mert az utolso 2 sorozatba igy nem mertem tobbet nyomni, nehogy rajtam maradjon.
Kiprobaltam a negativ nyomast is eletemben eloszor  :D Fasza azt kell mondjam. Ugy probaltam csinalni ahogy Jordan irta, hogy a nyakhoz minel kozelebb engedjem a rudat.
Amit viszont eszrevettem mar a sima nyomas kozben is, hogy a bicepszem is dolgozik. Nem azt mondom, hogy bedurrant, de azert ereztem. Ez nem szokott elofordulni amikor a kereten nyomok.
Ezek utan csinaltam meg kereten ferden nyomast csigas osszetolassal kombinalva, de ez a 3. nyomas mar nagyon sok volt, semmi erom nem volt.
Meg egy mell edzesem lesz itthon, aztan meglatjuk, hogy megy majd megint kint a kereten.

Endorush-sal mar regota probalkozok. 1 flakon elvileg 4 adag. Az eslo flakont megittam negyedelve. Semmit nem ereztem. Aztan jott a dupla adag, na ettol sem ereztem semmit. Ma megittam majd 1 egesz flakont es ugy tarkonvagott  ;D nagyon porogtem az edzesen. Erdekes, hogy ebbol olyan tripla adag kell, mert amugy eleg erzekeny vagyok a stimulansokra.

2011. Január 19. - 14:01:26
Válasz #4328
Nem elérhető

trobert2


Nemreg ertem haza az edzesrol. A multkor irtam, hogy eleg szokatlan volt a szabadsulyos fekvenyomas. A mai viszont meglepoen jol ment, nem remegett be a kezem a "nagyobb" suly alatt sem, szepen ment a leengedes es a kinyomas is. Segito viszont nagyon jo lett volna, mert az utolso 2 sorozatba igy nem mertem tobbet nyomni, nehogy rajtam maradjon.
Kiprobaltam a negativ nyomast is eletemben eloszor  :D Fasza azt kell mondjam. Ugy probaltam csinalni ahogy Jordan irta, hogy a nyakhoz minel kozelebb engedjem a rudat.
Amit viszont eszrevettem mar a sima nyomas kozben is, hogy a bicepszem is dolgozik. Nem azt mondom, hogy bedurrant, de azert ereztem. Ez nem szokott elofordulni amikor a kereten nyomok.
Ezek utan csinaltam meg kereten ferden nyomast csigas osszetolassal kombinalva, de ez a 3. nyomas mar nagyon sok volt, semmi erom nem volt.
Meg egy mell edzesem lesz itthon, aztan meglatjuk, hogy megy majd megint kint a kereten.

Endorush-sal mar regota probalkozok. 1 flakon elvileg 4 adag. Az eslo flakont megittam negyedelve. Semmit nem ereztem. Aztan jott a dupla adag, na ettol sem ereztem semmit. Ma megittam majd 1 egesz flakont es ugy tarkonvagott  ;D nagyon porogtem az edzesen. Erdekes, hogy ebbol olyan tripla adag kell, mert amugy eleg erzekeny vagyok a stimulansokra.

ezt meg hogy csinálod hogy a bicepszed is dolgozik?? :D ez nekem új ;D nem tricepszet akartál írni?
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 19. - 14:06:01
Válasz #4329
Nem elérhető

George


Bicepsz stabilizál nyomás közben, gondolom erősen fogtad a rudat, és nem vetted észre, hogy folyamatosan feszíted a karod. Majd idővel ha természetesebb lesz a mozdulat, akkor ez elmúlik.

2011. Január 19. - 14:08:41
Válasz #4330
Nem elérhető

Jordan


Nemreg ertem haza az edzesrol. A multkor irtam, hogy eleg szokatlan volt a szabadsulyos fekvenyomas. A mai viszont meglepoen jol ment, nem remegett be a kezem a "nagyobb" suly alatt sem, szepen ment a leengedes es a kinyomas is. Segito viszont nagyon jo lett volna, mert az utolso 2 sorozatba igy nem mertem tobbet nyomni, nehogy rajtam maradjon.
Kiprobaltam a negativ nyomast is eletemben eloszor  :D Fasza azt kell mondjam. Ugy probaltam csinalni ahogy Jordan irta, hogy a nyakhoz minel kozelebb engedjem a rudat.
Amit viszont eszrevettem mar a sima nyomas kozben is, hogy a bicepszem is dolgozik. Nem azt mondom, hogy bedurrant, de azert ereztem. Ez nem szokott elofordulni amikor a kereten nyomok.
Ezek utan csinaltam meg kereten ferden nyomast csigas osszetolassal kombinalva, de ez a 3. nyomas mar nagyon sok volt, semmi erom nem volt.
Meg egy mell edzesem lesz itthon, aztan meglatjuk, hogy megy majd megint kint a kereten.

Endorush-sal mar regota probalkozok. 1 flakon elvileg 4 adag. Az eslo flakont megittam negyedelve. Semmit nem ereztem. Aztan jott a dupla adag, na ettol sem ereztem semmit. Ma megittam majd 1 egesz flakont es ugy tarkonvagott  ;D nagyon porogtem az edzesen. Erdekes, hogy ebbol olyan tripla adag kell, mert amugy eleg erzekeny vagyok a stimulansokra.

ezt meg hogy csinálod hogy a bicepszed is dolgozik?? :D ez nekem új ;D nem tricepszet akartál írni?


Kerdezd meg Belat, hogy mennyivel nyomott kevesebbet szakadt bicepsszel.  ;)

Es ne izgulj, mindig tanul az ember.  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 19. - 14:16:31
Válasz #4331
Nem elérhető

George



2011. Január 19. - 14:20:59
Válasz #4332
Nem elérhető

pwz


Bicepsz Robi  ;)
Jaja most leginkabb a le/fel torteno mozgasra figyeltem es az egesz jo volt.
Negativ nyomasnal ti szelesebben fogjatok a rudat mint a sima nyomasnal? Mert nekem eleg fura volt mikor leengedtem a rudat, igy kesobb kicsit szelesebben fogtam. Bar ez lehet azert volt, mert most nyomtam negativon eloszor.

2011. Január 19. - 14:40:56
Válasz #4333
Nem elérhető

Maszat


Üdvöm!

Valaki tudna nekem segíteni, hogy hol tudnék venni dextrózt és maltodextrint, mert extremefit-en nem találtam (lehet az én fogyatékosságom, akkor elnézést) és nincs kedvem 100 kilónyit vásárolni, hogy ne legyen postaköltség.

patikába van 500 és 1000g-os dextróz.

Köszönöm!
Ma körbenézek és ha relatíve jó árban van akkor bepróbálom.

Hagyd a picsába, a patikai dextróz sokkal drágább, mint pl. a Natura márkanév alatt futó szőlőcukor és semmivel sem rosszabb!
Keress rá goglén, 420Ft kilója és szinte bármilyen bioboltban kapható!

jah a patikában kapható szar pedig kőkemény 140ft-tal drágább, szóval inkább keresgélj még 2 hetet mire találsz máshol  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Január 19. - 14:44:10
Válasz #4334
Nem elérhető

Jordan


Üdvöm!

Valaki tudna nekem segíteni, hogy hol tudnék venni dextrózt és maltodextrint, mert extremefit-en nem találtam (lehet az én fogyatékosságom, akkor elnézést) és nincs kedvem 100 kilónyit vásárolni, hogy ne legyen postaköltség.

patikába van 500 és 1000g-os dextróz.

Köszönöm!
Ma körbenézek és ha relatíve jó árban van akkor bepróbálom.

Hagyd a picsába, a patikai dextróz sokkal drágább, mint pl. a Natura márkanév alatt futó szőlőcukor és semmivel sem rosszabb!
Keress rá goglén, 420Ft kilója és szinte bármilyen bioboltban kapható!

jah a patikában kapható szar pedig kőkemény 140ft-tal drágább, szóval inkább keresgélj még 2 hetet mire találsz máshol  :D


 ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)