2024. Május 29. - 03:18:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 725118 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2011. Február 09. - 22:41:42
Válasz #4395
Nem elérhető

dumbass


Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a felhúzást lábazós napra szoktam rakni, viszont sok helyen hátazós napnál látom. Hová érdemes pakolni?


Én háthoz pakolnám. Guggolás mellett szerintem lehetetlen felhúzni is...

mod.: bár merevlábas felhúzás meg mehetne éppen láb napra is :D

2011. Február 10. - 17:49:26
Válasz #4396
Nem elérhető

Szigi


Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a felhúzást lábazós napra szoktam rakni, viszont sok helyen hátazós napnál látom. Hová érdemes pakolni?


Én háthoz pakolnám. Guggolás mellett szerintem lehetetlen felhúzni is...

mod.: bár merevlábas felhúzás meg mehetne éppen láb napra is :D

Lábazásnál combfeszítő géppel melegítek aztán guggolás és utána felhúzás (utána lábtolás, combhajlítógép és végül vádli). Ekkor még nem vagyok annyira elfáradva, mint ha végig edzeném a hátam és utána beraknám a felhúzást. Felhúzás nem inkább a combot, farizmot és a derekat erősíti? Mert akkor hasonló mint a guggolás.
Nem jól látom?
Azért merült fel bennem a kérdés, mert amióta csinálom a felhúzást olyan mintha izomláz lenne a hátamban másnap, vagy vmit rosszul csinálhatok?

2011. Február 10. - 18:46:34
Válasz #4397
Nem elérhető

Milo


ha merevlábbal csinálod a felhúzást akkor lábra megy, ha a sima felhúzást csinálod az meg főleg hátra.
Riceman

2011. Február 10. - 20:16:54
Válasz #4398
Nem elérhető

hopika


ha merevlábbal csinálod a felhúzást akkor lábra megy, ha a sima felhúzást csinálod az meg főleg hátra.

Nincs olyan,hogy a merevlábas felhúzás csak "lábra" megy...ezek azért elég összetett gyakorlatok-nem egy izolációs dolog.
Amúgy nem "lábra",hanem lábbicepszre fejt ki legnagyobb hatást.
 8-}
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. Február 10. - 20:32:17
Válasz #4399
Nem elérhető

dumbass


Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a felhúzást lábazós napra szoktam rakni, viszont sok helyen hátazós napnál látom. Hová érdemes pakolni?


Én háthoz pakolnám. Guggolás mellett szerintem lehetetlen felhúzni is...

mod.: bár merevlábas felhúzás meg mehetne éppen láb napra is :D

Lábazásnál combfeszítő géppel melegítek aztán guggolás és utána felhúzás (utána lábtolás, combhajlítógép és végül vádli). Ekkor még nem vagyok annyira elfáradva, mint ha végig edzeném a hátam és utána beraknám a felhúzást. Felhúzás nem inkább a combot, farizmot és a derekat erősíti? Mert akkor hasonló mint a guggolás.
Nem jól látom?
Azért merült fel bennem a kérdés, mert amióta csinálom a felhúzást olyan mintha izomláz lenne a hátamban másnap, vagy vmit rosszul csinálhatok?

Igazából az én meglátásom az hogy jobb a hát edzésbe tenni. Láb edzésnél ha akarod, akkor merevlábas, és a végére. Ez a gyakorlat gyakorlatilag megnyújtja a hajlítód... 8)

2011. Február 10. - 20:44:59
Válasz #4400
Nem elérhető

Pretorian


Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a felhúzást lábazós napra szoktam rakni, viszont sok helyen hátazós napnál látom. Hová érdemes pakolni?


Én háthoz pakolnám. Guggolás mellett szerintem lehetetlen felhúzni is...

mod.: bár merevlábas felhúzás meg mehetne éppen láb napra is :D

Lábazásnál combfeszítő géppel melegítek aztán guggolás és utána felhúzás (utána lábtolás, combhajlítógép és végül vádli). Ekkor még nem vagyok annyira elfáradva, mint ha végig edzeném a hátam és utána beraknám a felhúzást. Felhúzás nem inkább a combot, farizmot és a derekat erősíti? Mert akkor hasonló mint a guggolás.
Nem jól látom?
Azért merült fel bennem a kérdés, mert amióta csinálom a felhúzást olyan mintha izomláz lenne a hátamban másnap, vagy vmit rosszul csinálhatok?

Én hátedzés végére rakom (rendes elemelés, nem merevlábas persze). Lehet ezzel többen nem értenek egyet abból a szempontból, hogy addigra hulla vagy, de nekem rendkívüli mód hoz főleg erőben.
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. Február 11. - 00:36:50
Válasz #4401
Nem elérhető

Frank89


Heti egy,kb. 1 ora szaunazas mennyire fer ossze a kreatin hasznalattal (most feltoltes alatt vagyok). ????...

2011. Február 11. - 08:26:15
Válasz #4402
Nem elérhető

Yanou


Heti egy,kb. 1 ora szaunazas mennyire fer ossze a kreatin hasznalattal (most feltoltes alatt vagyok). ????...

Ha Te valami fura okból tudsz az izomsejtjeidből izzadni, akkor ne szaunázz, ha nem tudsz, csak a normális módon, akkor szerintem nyugodtan...  ;D

2011. Február 11. - 08:38:52
Válasz #4403
Nem elérhető

hopika


Heti egy,kb. 1 ora szaunazas mennyire fer ossze a kreatin hasznalattal (most feltoltes alatt vagyok). ????...

Ha Te valami fura okból tudsz az izomsejtjeidből izzadni, akkor ne szaunázz, ha nem tudsz, csak a normális módon, akkor szerintem nyugodtan...  ;D
@-o
Amúgy megjegyezném,hogy a víz(és a méreganyagok) nem csak a hámrétegből távoznak-de ezt normális folyadékfogyasztással simán kompenzálod.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. Február 11. - 19:17:11
Válasz #4404
Nem elérhető

balic


Jól jönne egy kis tanács!  :) Vizsgaidőszak végétől elkezdtem normálisan edzeni kb. 3 hete. A héten beindult a tömegelés is cellmass+jack3d egyenlőre. Amit észrevettem és nem tudom már végkép, hogy hol lehet a hiba: a mellem a leggyengébb testrészem, rendre 4 napos izomláz van minden egyes mell edzés után. Oda jutottam h már csak 10-12 sorozatos edzéseket csinálok, de így is egy hétfői edzést még a mai napon is éreztem minimálisan. A fejlődés valami röhejes pedig kipróbáltam már rengeteg variációt és ezért maradtam most már ennél a kevés gyakorlatos edzésnél. A kaja szerintem rendben van, hiszen elég jól fejlődtem az ősszel ezt a testrészemet kivéve. Normális ez a jelenség szerintetek? Csökkentsem még a sorozatok számát? Az meg már lassan szinte nem is fog edzésnek számítani.
Egyébként szerintem, vhol a regenerálódásommal lehet a hiba mert észrevettem azt is más testrészeknél, hogy nem másnap érzem az edzés eredményét hanem mindig az edzést követő 2. napon. Ez is tök furcsa, pedig úgy gondolom az 1nap edzés, 1 nap pihenőnappal elegendő időt hagyok a regenerációra.

2011. Február 11. - 20:44:07
Válasz #4405
Nem elérhető

trobert2


cellmassból vegyél még egy dobozzal a másodiknál kezd igazán hatni,vagyis én úgy tapasztaltam!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Február 11. - 22:44:18
Válasz #4406
Nem elérhető

God Vazzeg


Gyááá be bírom feszíteni a jobb bicepszemet viszonylagos elviselhető fájdalom mellett!!! Ez kb 4 hónapja nem sikerült, jeeee, csak ér valamit a masszőr!!  :-):-)::

Mondjuk a hátam meg meghúzódott, remélem nem lesz nagy hatással a fekvenyomásra  >:D

2011. Február 12. - 02:56:55
Válasz #4407
Nem elérhető

Gabe


Gyááá be bírom feszíteni a jobb bicepszemet viszonylagos elviselhető fájdalom mellett!!! Ez kb 4 hónapja nem sikerült, jeeee, csak ér valamit a masszőr!!  :-):-)::

Mondjuk a hátam meg meghúzódott, remélem nem lesz nagy hatással a fekvenyomásra  >:D
Mit csináltál a bicepszeddel?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Február 12. - 05:18:05
Válasz #4408
Nem elérhető

Kris


Pesten és környékén ha valakit érdekel vállalok masszírozást! Sport és Gyógymasszőri képesítéssel! Több neves magyar élmezőnyben versenyző a vendégem ,(van-volt).

2011. Február 12. - 07:23:26
Válasz #4409
Nem elérhető

God Vazzeg


Gyááá be bírom feszíteni a jobb bicepszemet viszonylagos elviselhető fájdalom mellett!!! Ez kb 4 hónapja nem sikerült, jeeee, csak ér valamit a masszőr!!  :-):-)::

Mondjuk a hátam meg meghúzódott, remélem nem lesz nagy hatással a fekvenyomásra  >:D
Mit csináltál a bicepszeddel?

Valószínűleg húzódás, de olyan jól sikerült hogy egy ideig zsibbadt volt tőle a mutató ujjam is  !+"% Már alakulok  :-oD