2024. Június 09. - 01:19:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 727945 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2011. Május 12. - 12:05:32
Válasz #4545
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Május 12. - 12:20:39
Válasz #4546
Nem elérhető

Gabe



az utolso par adag sp 




Most ez a csőbuzi hogy a faszomba jön a superpumphoz?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Május 12. - 12:27:34
Válasz #4547
Nem elérhető

pwz



az utolso par adag sp 




Most ez a csőbuzi hogy a faszomba jön a superpumphoz?

 ;D ;D
Jordan nagyon jartas a magyar popszakmaban es betette a "csőbuzi" fenykepet akinek sp a "muveszneve"

2011. Május 12. - 12:32:43
Válasz #4548
Nem elérhető

Gabe



az utolso par adag sp 




Most ez a csőbuzi hogy a faszomba jön a superpumphoz?

 ;D ;D
Jordan nagyon jartas a magyar popszakmaban es betette a "csőbuzi" fenykepet akinek sp a "muveszneve"
Hogy lehet valakinek az a neve, hogy sp?
Ez tényleg buzi szerintem.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Május 12. - 12:43:45
Válasz #4549
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

az utolso par adag sp 




Most ez a csőbuzi hogy a faszomba jön a superpumphoz?

 ;D ;D
Jordan nagyon jartas a magyar popszakmaban es betette a "csőbuzi" fenykepet akinek sp a "muveszneve"
Hogy lehet valakinek az a neve, hogy sp?
Ez tényleg buzi szerintem.
Ez a divat, legyél kis nyálas buzika, vagy nagyon emo, és attól lesz nedves a tinilányok bugyellárisa ;D ;D.
Amúgy az SP250 sokkal vagányabb lenne :D :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Május 12. - 12:50:10
Válasz #4550
Nem elérhető

Gabe


Na, ha a tinilányoknak ez kell, akkor vigyék.
Hm, mondjuk most, hogy mondjátok Maszti alkat, neki is a kiscsajok jönnek be. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Május 12. - 13:04:16
Válasz #4551
Nem elérhető

ninja14


Koszi a valaszt.  ;-oo-; Jaja, meg 2 doboz size-on elferne.
Akkor meghagyom a plasmajetet a superpump utanra, vagy esetleg az utolso par adag sp kozben elkezdem szedni aztan majd meglatom mi lesz  @-o

Eddig 3 doboz NO fokozot hasznaltam ossz-vissz. NO Xplode nagyon jo volt, a 2. termekben sem csalodtam. Es ez az uj superpump max is nagyon fasza szerintem. Kicsit furcsaltam, hogy semmilyen arginin nincs benne, de faszan mukodik es ez a lenyeg.

Ma labaztam, es labtolo ill. elolguggolas kozben sem okozott gondott, hogy csak 1 perces pihenot tartottam. Raadasul az elolguggolas ugyan annyi sullyal ment mint regebben. Ezt csak azert irom, mert az utobbi 2 honapban nem volt idom se edzeni jarni, se enni rendesen, ugyhogy par kilo leugrott rolam...
hát ezek a fokozók teszik a dolgukat ahogy kell ****:)))))), nekem is nagyon bevállik én szoktam cserélgetni öket(mikor NO mikoe SP) meg 1 hónapos pihiket hagyni közöttük, mert ha folytonosan szeded s szervezeted megszokja és csökken a hatása
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Május 12. - 13:04:16
Válasz #4552
Nem elérhető

ninja14


A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Május 12. - 13:34:30
Válasz #4553
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na, ha a tinilányoknak ez kell, akkor vigyék.
Hm, mondjuk most, hogy mondjátok Maszti alkat, neki is a kiscsajok jönnek be. ;D
Azért Maszat és Sp között az előbbi szerencséjére sok különbség van  :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Május 12. - 13:54:44
Válasz #4554
Nem elérhető

trobert2


basszus éjszaka arra keltem hogy ömlik az orromból a vér,és ma napközbe is már 3 szor eleredt :-[
nem tom mi a picsa lehet,pedig soha nem szokott vérezni,és még nem is csinálok semmit,csak ülök a gép előtt és elindúl!
Mi a fene lehet?
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Május 12. - 14:12:23
Válasz #4555
Nem elérhető

Maszat


magas hormonértékek is okozhatják. kamasz koromban simán vérzett napi 2-3x az orrom, kúrák alatt is gyakran előfordult. Pedig 100as vérnyomásaim voltak meg 110ek.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 12. - 14:15:50
Válasz #4556
Nem elérhető

trobert2


magas hormonértékek is okozhatják. kamasz koromban simán vérzett napi 2-3x az orrom, kúrák alatt is gyakran előfordult. Pedig 100as vérnyomásaim voltak meg 110ek.
kamasz korszakon picit már túl vagyok szerintem!
Nekem kúra közbe átlag 140-160 szokott lenni de akkor sem vérzett soha!
egyedül a legelső napos kúrámnál vérzett így spontán!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Május 12. - 14:24:44
Válasz #4557
Nem elérhető

Maszat


arra akartam kitérni Te barom,h ha koxolsz akkor ne csodálkozz rajta. ha meg nem akkor se sírd el magad. ennyi.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 12. - 14:26:42
Válasz #4558
Nem elérhető

trobert2


arra akartam kitérni Te barom,h ha koxolsz akkor ne csodálkozz rajta. ha meg nem akkor se sírd el magad. ennyi.

nem koxolok 8 hónapja!!!!!!! :-p :-p
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Május 12. - 14:27:18
Válasz #4559
Nem elérhető

Maszat


arra akartam kitérni Te barom,h ha koxolsz akkor ne csodálkozz rajta. ha meg nem akkor se sírd el magad. ennyi.

nem koxolok 8 hónapja!!!!!!! :-p :-p

jolvan, akkor pityizhetsz,h vérzik a nózikád.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26