2024. Június 09. - 07:50:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 728096 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2011. Június 09. - 22:50:19
Válasz #4635
Nem elérhető

Maszat


A comb alsó (térdhez közel) részét az elöl guggoláson kívül mivel lehet még fejleszteni? Olyanra gondolok,h pl guggolásnál, illetzve lábtolásnál a lábfej merre álljon. Illetve kereten guggolásnál hol helyezkezdjen el a lábfej. Eléggé "répa" combom van. Alul nagyon elvékonyodik...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 09. - 23:12:54
Válasz #4636
Nem elérhető

zotja


A comb alsó (térdhez közel) részét az elöl guggoláson kívül mivel lehet még fejleszteni? Olyanra gondolok,h pl guggolásnál, illetzve lábtolásnál a lábfej merre álljon. Illetve kereten guggolásnál hol helyezkezdjen el a lábfej. Eléggé "répa" combom van. Alul nagyon elvékonyodik...

Nekem azt mondta Lantos János,hogy előrenéző lábfej és szűken :)

2011. Június 10. - 00:03:36
Válasz #4637
Nem elérhető

JFlame


A comb alsó (térdhez közel) részét az elöl guggoláson kívül mivel lehet még fejleszteni? Olyanra gondolok,h pl guggolásnál, illetzve lábtolásnál a lábfej merre álljon. Illetve kereten guggolásnál hol helyezkezdjen el a lábfej. Eléggé "répa" combom van. Alul nagyon elvékonyodik...

Nekem azt mondta Lantos János,hogy előrenéző lábfej és szűken :)

+ mélyen beleülni...
(..genetika..)

2011. Június 10. - 12:05:31
Válasz #4638
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nincs elég koxtopik?
Balu bazeg, minek engeded be ide ezeket a hsz-eket?

ezt Én se értem, de kajak :D sztem sz*rik rá  ;D

Nem is...

2011. Június 10. - 14:09:20
Válasz #4639
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A comb alsó (térdhez közel) részét az elöl guggoláson kívül mivel lehet még fejleszteni? Olyanra gondolok,h pl guggolásnál, illetzve lábtolásnál a lábfej merre álljon. Illetve kereten guggolásnál hol helyezkezdjen el a lábfej. Eléggé "répa" combom van. Alul nagyon elvékonyodik...
Comb alsó részének fejlesztésére jó a Sissy guggolás is.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Június 23. - 10:42:59
Válasz #4640
Nem elérhető

atleeta


Elég hülyén hangzik, de ha napközben iszom meg a fehérjeturmixomat, utána egy 10-15 perccel minden erőm elhagy , szédelgek, alig kapok levegőt. Amilyen gyorsan jön, olyan gyorsan el is múlik. Ez mitől lehet   ????...








Jay bácsit mindenki leírja, nemkéne  >:D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2011. Június 23. - 10:56:35
Válasz #4641
Nem elérhető

Aco


Van benne cukor??lehet attol...

2011. Június 23. - 11:28:10
Válasz #4642
Nem elérhető

atleeta


Van benne cukor??lehet attol...
erre én is gondoltam, de ON Whey-ben nincs túl sok cukor...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2011. Június 23. - 12:54:40
Válasz #4643
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Itt a nyár, mindenki diétázgat...sanyargatja magát...én úgy döntöttem, az idei nyarat nem ennek szentelem...eszek finomakat, barinőmmel megyek erre-arra, inkább rá fordítok most több energiát, mintsem arra, hogy grammozzam a kajámat, meg percre pontosan egyek. Minden tiszteletem azoké, akik jelenleg is ezt csinálják...nekem most más a fontosabb.
De azért, hogy lássátok nem lopom a napot...ezért dobok egy képet...mert azért a hekk, sajtostejfölös lángos, palacsinta, és egyéb finomságok meghozzák a várva várt hatást.  ;)  ;D

2011. Június 23. - 13:02:25
Válasz #4644
Nem elérhető

God Vazzeg


Itt a nyár, mindenki diétázgat...sanyargatja magát...én úgy döntöttem, az idei nyarat nem ennek szentelem...eszek finomakat, barinőmmel megyek erre-arra, inkább rá fordítok most több energiát, mintsem arra, hogy grammozzam a kajámat, meg percre pontosan egyek. Minden tiszteletem azoké, akik jelenleg is ezt csinálják...nekem most más a fontosabb.
De azért, hogy lássátok nem lopom a napot...ezért dobok egy képet...mert azért a hekk, sajtostejfölös lángos, palacsinta, és egyéb finomságok meghozzák a várva várt hatást.  ;)  ;D

Aha, menj te a pitsába  ;D

2011. Június 23. - 13:04:19
Válasz #4645
Nem elérhető

Maszat


jó a fazon ergyafejű!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 23. - 13:22:41
Válasz #4646
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Áááhhh...csak jó lesz...valamikor. Évek kérdése az egész...  :D
Jelenleg megelégednék, ha 4-5 hét múlva előbukkanna egy kis ér a hasamon...de sajna ahhoz kéne aerob, meg diéta, úgyhogy ezt most passzolom.  ;D Sajna nincs olyan Isten adta genetikám, mint Maszti tesónak!  ;D

2011. Június 23. - 13:46:35
Válasz #4647
Nem elérhető

Maszat


Áááhhh...csak jó lesz...valamikor. Évek kérdése az egész...  :D
Jelenleg megelégednék, ha 4-5 hét múlva előbukkanna egy kis ér a hasamon...de sajna ahhoz kéne aerob, meg diéta, úgyhogy ezt most passzolom.  ;D Sajna nincs olyan Isten adta genetikám, mint Maszti tesónak!  ;D

Te mekkora rohadék vagy!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 23. - 14:14:56
Válasz #4648
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Áááhhh...csak jó lesz...valamikor. Évek kérdése az egész...  :D
Jelenleg megelégednék, ha 4-5 hét múlva előbukkanna egy kis ér a hasamon...de sajna ahhoz kéne aerob, meg diéta, úgyhogy ezt most passzolom.  ;D Sajna nincs olyan Isten adta genetikám, mint Maszti tesónak!  ;D

Te mekkora rohadék vagy!  ;D

Nyááááááááááhhhhhhhhhhh!!!

2011. Június 23. - 14:34:25
Válasz #4649
Nem elérhető

Maszat


nagyon durva a mellizmod. helyre fog az jönni? vagy ez már örök életedre ilyen marad?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26