2024. Június 09. - 01:16:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 727943 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2011. Október 18. - 16:38:20
Válasz #4665
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


:) én sem vállalnám be, nem hiszem h teljesen egészséges dolog ez! :D ő vényre megkapja állami támogatással, egyébként valami olyasmit magyarázott multkor hogy ilyen pakkonkénti ára, 808.000,- forint, persze neki szinte totál ingyéé van... durva lehet ha tényleg így van

2011. Október 18. - 16:57:01
Válasz #4666
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
:) én sem vállalnám be, nem hiszem h teljesen egészséges dolog ez! :D ő vényre megkapja állami támogatással, egyébként valami olyasmit magyarázott multkor hogy ilyen pakkonkénti ára, 808.000,- forint, persze neki szinte totál ingyéé van... durva lehet ha tényleg így van

...és ti ezt eldobnátok magatoktól... :DDDDDD

Na jó, csak viccelek persze.

Egy pakk saját, egy pakk elad...egy pakk saját...egy pakk elad...  ;D

2011. Október 18. - 17:37:21
Válasz #4667
Nem elérhető

Gabe


Jah, hülye ez a gyerek, még meg is gazdagodhatna és tuti eredeti a cucc. :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Október 18. - 18:12:04
Válasz #4668
Nem elérhető

Jordan


Jah, hülye ez a gyerek, még meg is gazdagodhatna és tuti eredeti a cucc. :)

Beszelni kellene vele :P
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Október 18. - 18:20:47
Válasz #4669
Nem elérhető

Gabe


Jah, hülye ez a gyerek, még meg is gazdagodhatna és tuti eredeti a cucc. :)

Beszelni kellene vele :P
csontnélküli csirke, nem képet, hanem telefonszámot kérünk. :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Október 18. - 21:08:56
Válasz #4670
Nem elérhető

ninja14


Jah, hülye ez a gyerek, még meg is gazdagodhatna és tuti eredeti a cucc. :)

Beszelni kellene vele :P
csontnélküli csirke, nem képet, hanem telefonszámot kérünk. :)
;-oo-;
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Október 18. - 22:51:11
Válasz #4671
Nem elérhető

Gabe


Többen is vagyunk, úgy látom. :)

De, hogy kicsit beszéljünk edzésről is, legalábbis aerob edzésről épp.
Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem igazából csak a taposógépes kardio ad megfelelő terhelést és ez a kalóriaszámlálón is látszik.
Míg adott terhelés és pulzus mellett a futópadon meg sem izzadok, a szobabiciklin sem nagyon, addig a taposón elég szépen érzem a hatást és az elégetett kalóriamennyiség is kb. háromszorosa az előbbieknek.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Október 18. - 22:54:27
Válasz #4672
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Többen is vagyunk, úgy látom. :)

De, hogy kicsit beszéljünk edzésről is, legalábbis aerob edzésről épp.
Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem igazából csak a taposógépes kardio ad megfelelő terhelést és ez a kalóriaszámlálón is látszik.
Míg adott terhelés és pulzus mellett a futópadon meg sem izzadok, a szobabiciklin sem nagyon, addig a taposón elég szépen érzem a hatást és az elégetett kalóriamennyiség is kb. háromszorosa az előbbieknek.

térj rá a crossfitre :) hidd el tuti lesz a dolog!

2011. Október 18. - 23:09:02
Válasz #4673
Nem elérhető

Gabe


Többen is vagyunk, úgy látom. :)

De, hogy kicsit beszéljünk edzésről is, legalábbis aerob edzésről épp.
Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem igazából csak a taposógépes kardio ad megfelelő terhelést és ez a kalóriaszámlálón is látszik.
Míg adott terhelés és pulzus mellett a futópadon meg sem izzadok, a szobabiciklin sem nagyon, addig a taposón elég szépen érzem a hatást és az elégetett kalóriamennyiség is kb. háromszorosa az előbbieknek.

térj rá a crossfitre :) hidd el tuti lesz a dolog!
Megnéztem egy-két videót, de nekem nem jött le, hogy ez konkrétan mi.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Október 19. - 13:22:57
Válasz #4674
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Többen is vagyunk, úgy látom. :)

De, hogy kicsit beszéljünk edzésről is, legalábbis aerob edzésről épp.
Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem igazából csak a taposógépes kardio ad megfelelő terhelést és ez a kalóriaszámlálón is látszik.
Míg adott terhelés és pulzus mellett a futópadon meg sem izzadok, a szobabiciklin sem nagyon, addig a taposón elég szépen érzem a hatást és az elégetett kalóriamennyiség is kb. háromszorosa az előbbieknek.

térj rá a crossfitre :) hidd el tuti lesz a dolog!
Megnéztem egy-két videót, de nekem nem jött le, hogy ez konkrétan mi.
A crossfit nagyon jó dolog annak aki nem szeret komolyan testépítéssel foglalkozni, futni, kerékpározni stb........ ;D ;D.

Na jó elég fárasztó dolog lehet, meg jól növelheti az állóképességet, illetve erőszintet, de nekem az nem tetszik igazán benne, hogy mindenből egy kicsi.
Kb. mint a kettlebell, az erőd jól növekszik tőle, meg az izomerő állóképességed, de igazán izmos, sportos nem leszel tőle.
Kiegészítésnek jók ezek, de csak, max. erőnövelésre, meg, hogy változatosabb legyen az edzésprogram.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Október 19. - 16:54:36
Válasz #4675
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Többen is vagyunk, úgy látom. :)

De, hogy kicsit beszéljünk edzésről is, legalábbis aerob edzésről épp.
Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem igazából csak a taposógépes kardio ad megfelelő terhelést és ez a kalóriaszámlálón is látszik.
Míg adott terhelés és pulzus mellett a futópadon meg sem izzadok, a szobabiciklin sem nagyon, addig a taposón elég szépen érzem a hatást és az elégetett kalóriamennyiség is kb. háromszorosa az előbbieknek.

térj rá a crossfitre :) hidd el tuti lesz a dolog!
Megnéztem egy-két videót, de nekem nem jött le, hogy ez konkrétan mi.
A crossfit nagyon jó dolog annak aki nem szeret komolyan testépítéssel foglalkozni, futni, kerékpározni stb........ ;D ;D.

Na jó elég fárasztó dolog lehet, meg jól növelheti az állóképességet, illetve erőszintet, de nekem az nem tetszik igazán benne, hogy mindenből egy kicsi.
Kb. mint a kettlebell, az erőd jól növekszik tőle, meg az izomerő állóképességed, de igazán izmos, sportos nem leszel tőle.
Kiegészítésnek jók ezek, de csak, max. erőnövelésre, meg, hogy változatosabb legyen az edzésprogram.


ez a része így igaz, kettlebelltől nem leszel olyan mint a testépítéstől az biztos, de sok sok olyan gyakorlat van súlyzókkal, ami nagyon szépen megformálja az izmokat, ha megnézel egy komplett 300 edzésprogramot, abban is találkozhatsz olyan gyakorlatokkal amit testépítők is előszeretettel alklmaznak.

2011. November 29. - 18:20:49
Válasz #4676
Nem elérhető

atleeta


Csikó Steve-től kérdezném legfőképp, a nagy tápkieg-gurutól  ;D vagy olyantól aki már használta, hogy a kreatin etil-észterrel mik a tapasztalatok? Monihidráttól hidroglobus fejem lesz  :-\
Jah és örömmel láttam, hogy már Egerben is van Vincze's Gym  =/+'
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2011. November 29. - 19:21:12
Válasz #4677
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Csikó Steve-től kérdezném legfőképp, a nagy tápkieg-gurutól  ;D vagy olyantól aki már használta, hogy a kreatin etil-észterrel mik a tapasztalatok? Monihidráttól hidroglobus fejem lesz  :-\
Jah és örömmel láttam, hogy már Egerben is van Vincze's Gym  =/+'
Tudtommal csak Egerben van Vince's Gym  ;D ;D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 29. - 19:25:18
Válasz #4678
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
És ha kihagyod a kreatint, valami jó N.O. termelés fokozót használnál+glutamin+BCAA. Nem lenne elég? Pl. a SuperPump250-től nem vizesedtem jobban soha, valamennyi kreatin abban is van.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 29. - 19:42:14
Válasz #4679
Nem elérhető

atleeta


És ha kihagyod a kreatint, valami jó N.O. termelés fokozót használnál+glutamin+BCAA. Nem lenne elég? Pl. a SuperPump250-től nem vizesedtem jobban soha, valamennyi kreatin abban is van.

A Vincze's Gymről azthittem ez egy országos szintű hálózat  ;D
SP 250 megy most de az edzésintenzitáson kívül más változást nem vettem észre. Bár szerintem visszatérek a jó öreg jack3d-hez.Edzés közben megy 5 g glutamin meg 5g  BCAA .
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA