2024. Június 09. - 05:42:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 728040 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2012. Január 03. - 16:09:35
Válasz #4755
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
De ha a marhaságoknál tartunk, attól leszek még ki, mikor egy lifetime hobbi gyúrós  :D elkezdi mérleggel méregetni gramm pontosan a bevitt tápanyagokat, rizs stb......ezek szerint nincs elég problémája az életben, ideje viszont kurva sok  ;).



Jaja, pusztuljon mindenki, akit a nemnormális szülei precíznek neveltek :DDD Köszi Ityu ;)
Ezt nem mondtam, csak méregessen akkor, ha sportszerűen űzi, az élet nem a gyúrásról szól........csak azért csináljuk, mert szeretjük.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 03. - 18:47:33
Válasz #4756
Nem elérhető

Jordan


De ha a marhaságoknál tartunk, attól leszek még ki, mikor egy lifetime hobbi gyúrós  :D elkezdi mérleggel méregetni gramm pontosan a bevitt tápanyagokat, rizs stb......ezek szerint nincs elég problémája az életben, ideje viszont kurva sok  ;).



Jaja, pusztuljon mindenki, akit a nemnormális szülei precíznek neveltek :DDD Köszi Ityu ;)
Ezt nem mondtam, csak méregessen akkor, ha sportszerűen űzi, az élet nem a gyúrásról szól........csak azért csináljuk, mert szeretjük.
én pont ezért csinálom precízen, mert szeretem  :) amit szeretek, azt minél jobban akarom csinálni

A Húsboltban is méregetnek, tuti versenyző mind :DDD Én meg kellemetlenül érzem most már magam, hogy ilyen hülye vagyok :DDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 03. - 19:21:46
Válasz #4757
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én akkor sem fogom, még ha szeretem is, az életem része, de nem a lényeg, nem ezért élek, mert akkor versenyeznék, és jól teleb.sztam volna magam....
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 03. - 19:23:03
Válasz #4758
Nem elérhető

Jordan


Ityu nem kell erre semmit írnod nyugi, csak Pamival elbeszélgetünk itt csendben  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 04. - 11:38:56
Válasz #4759
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ityu nem kell erre semmit írnod nyugi, csak Pamival elbeszélgetünk itt csendben  ;)
Jól van, csak arra akartam utalni, hogy létezik élet a termen kívül is  ;) ;D.

Pl. alig várom már, hogy jó idő legyen és megyek kerékpározni, meg túrázni ( bár csak ilyen kis 15-25km-es túrák ), mert hiányzik, ráadásul jó kardio mind a kettő. Kicsit néha monoton nekem a súlyzózás, talán azért mert nem szeretem a termet ahova járok edzeni, a többi terem meg nem igazán klasszikus testépítő terem, és ezért nem vagyok motivált mostanság  :-[.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 04. - 11:43:47
Válasz #4760
Nem elérhető

hopika


Én tudom igazán,hogy létezik a termen kívül is élet-de a nélkül nem az igazi...ezt mindig bebizonyítja az élet.
Sport van,volt,lesz.
Pont.
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Január 04. - 11:52:57
Válasz #4761
Nem elérhető

dingo


Ityu nem kell erre semmit írnod nyugi, csak Pamival elbeszélgetünk itt csendben  ;)
Jól van, csak arra akartam utalni, hogy létezik élet a termen kívül is  ;) ;D.

Pl. alig várom már, hogy jó idő legyen és megyek kerékpározni, meg túrázni ( bár csak ilyen kis 15-25km-es túrák ), mert hiányzik, ráadásul jó kardio mind a kettő. Kicsit néha monoton nekem a súlyzózás, talán azért mert nem szeretem a termet ahova járok edzeni, a többi terem meg nem igazán klasszikus testépítő terem, és ezért nem vagyok motivált mostanság  :-[.
hat ez gaz ha nincs motivacio sajnos keresned kell masik termet ahol olyanok edzenek akikkel jol erzed magad egyebkent is jo a termeket cserelgetni 1-2 evente mert befasulsz es ez lessz, ezert en is valtogatom .Sajnos ehez a sporthoz a motivacio nagyon fontos mert a fejbe dol el nagyresze megha nem is vagy versenyzo csak egy kis hobbi gyuros mint en .Ha fejbe nem koncentralsz akkor szart sem er es ha nem szereted a termet vagy az embereket nem figyelsz oda teljesen ez rendbe van, igy van ezzel mindenki TEREM CSERE !!!megha a masik terem nem is olyan jo mint az ahova jarsz most
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Január 04. - 12:03:50
Válasz #4762
Nem elérhető

God Vazzeg


Ityu nem kell erre semmit írnod nyugi, csak Pamival elbeszélgetünk itt csendben  ;)
Jól van, csak arra akartam utalni, hogy létezik élet a termen kívül is  ;) ;D.

Pl. alig várom már, hogy jó idő legyen és megyek kerékpározni, meg túrázni ( bár csak ilyen kis 15-25km-es túrák ), mert hiányzik, ráadásul jó kardio mind a kettő. Kicsit néha monoton nekem a súlyzózás, talán azért mert nem szeretem a termet ahova járok edzeni, a többi terem meg nem igazán klasszikus testépítő terem, és ezért nem vagyok motivált mostanság  :-[.
hat ez gaz ha nincs motivacio sajnos keresned kell masik termet ahol olyanok edzenek akikkel jol erzed magad egyebkent is jo a termeket cserelgetni 1-2 evente mert befasulsz es ez lessz, ezert en is valtogatom .Sajnos ehez a sporthoz a motivacio nagyon fontos mert a fejbe dol el nagyresze megha nem is vagy versenyzo csak egy kis hobbi gyuros mint en .Ha fejbe nem koncentralsz akkor szart sem er es ha nem szereted a termet vagy az embereket nem figyelsz oda teljesen ez rendbe van, igy van ezzel mindenki TEREM CSERE !!!megha a masik terem nem is olyan jo mint az ahova jarsz most

Ezzel egyet értek, nekem is teljesen új motiváció, és új inger egy új terem, és nálam fokozottan fontos ez, mert 1 terem van kis városunkban, az is elég szerényke, itt edzek már 11 éve. Kell a változatosság  8)

2012. Február 19. - 16:53:18
Válasz #4763
Nem elérhető

Koxi


Motiváció hiánya miatt kihagytam fél évet  :'( Most gyengén,sz@r kinézettel kezdtem bele újra,motivál hogy újra a régi(vagyis annál jobb)formába legyek...  >:D
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2012. Február 19. - 19:51:22
Válasz #4764
Nem elérhető

ninja14


Motiváció hiánya miatt kihagytam fél évet  :'( Most gyengén,sz@r kinézettel kezdtem bele újra,motivál hogy újra a régi(vagyis annál jobb)formába legyek...  >:D
Amúgy egy Big Like az aláírásodnak és az avatarodnak  @:-)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Február 20. - 21:06:31
Válasz #4765
Nem elérhető

Gabe


Motiváció hiánya miatt kihagytam fél évet  :'( Most gyengén,sz@r kinézettel kezdtem bele újra,motivál hogy újra a régi(vagyis annál jobb)formába legyek...  >:D
;-oo-;
Csak nekem még szabadidő hiány is volt, ráadásul most még edzés nélkül lesérült a karom.
Bár Jordan ígért egy varázsló telefonszámot, de baszik rá. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Február 20. - 21:52:34
Válasz #4766
Nem elérhető

Gabe


A remescar-ról van valakinek tapasztalata? Használ valamit?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Április 15. - 21:22:13
Válasz #4767
Nem elérhető

H. Laci


 Sziasztok!
Az a helyzet hogy barátnőmet érdekelné az edzés, csak az a helyzet hogy nincs sok kedve az ilyen badis monoton edzésekhez. Unalmasnak tartja, meg hát fél hogy túl izmos lesz.  ;D Arra jöttem rá hogy inkább ilyen kombinált gyakorlatok érdeklik, de én azokat nem vágom. Eltudom  neki magyarázni a guggolást meg az oldalemelést meg stb........ de hát soha életemben nem csináltam kombinált gyakorlatokat, mint ahogy azt cross fittesek, meg küzdősportolók csinálják. (Vagy azt sem tudom kik csinálnak ilyeneket)
Arra lennék kíváncsi hogy milyen oldalon találok ilyeneket? Hátha kedved kapna hozzá a bébi, mert amúgy genetikája jó volna hozzá szerintem. Két hete járt GrandUpra, ami tánc meg aerobic keveréke, és megjelent nála szépen a hasizom, oldalt szép kis csíkban kirajzolódott, meg határozottan izmosabb lett a vádlija stb. Meg nem kell magyaráznom hogy mennyi mindent tanulhat az ember a sporttól.  :) Szóval ösztönözni akarom egy kicsit, hátha szépen lassan át szokna majd idővel komolyabb gyakorlatokra is.


Ezt a videót nézte múltkor és kérdezte hogy jó-e, de szerintem ez nagyon gáz. Jó persze több mint a semmi, jobb mintha tévézne  ;D De nem sok értelme, ez az én véleményem. De egyébként ilyesmi típusú edzésekre lenne kíváncsi.
Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném.  ;)

2012. Április 16. - 12:36:00
Válasz #4768
Nem elérhető

God Vazzeg


Ennek a csajszinak vannak érdekes otthon végezhető edzései, bár állóképesség kelleni fog hozzá:


2012. Április 18. - 23:45:43
Válasz #4769
Nem elérhető

Gabe


Állóképességem lenne hozzá. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"