2024. Június 08. - 21:05:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 727853 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2013. Április 08. - 18:46:45
Válasz #4860
Nem elérhető

H. Laci


Hajrá Lacika!  ;)

De milyen zene már...  ;D  A kutyák kemények a háttérben.  >:D


Hogy is mondjam szépen..... :DDD Amatőr rap  ;D ;D Gottit én sem feltétlen csipázom, MRW hangja sokkal jobb, de igazából a szövegük meg az általuk viselt stílus amit csipázok. Meg a cím volt itt a poén igazából: "tegyé rá még" TÁRCSÁT  ;D ;D ;D

2013. Április 13. - 02:07:50
Válasz #4861
Nem elérhető

Maszat


Szerintetek ez a kép eredeti? Lesukov ennyire kicsi lenne Cutler és Philhez képest, vagy csak a kép csal optikailag? Vagy mi a faszom ez, mekkorák már ezek, a kurva életbe!!?  ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 13. - 07:54:31
Válasz #4862
Nem elérhető

egyvicc


Sziasztok! 
Ti hol vesztek farmernadrágot? Relative elég vékony a derekam /32-es nadrág kell/ viszont a combom e derékmérethez elég vastag. /64cm de nőhetne még  =/+' / általában a 34-es nadrágok fele már feljön habár necces ha legugolok  ,de azt már begombolva lehúzom, a 36-os ról nem beszélve.sajnos a mostani két farmerom is recseg így kénytelen vagyok bevásárló körútra indulni :) a 30-40e nadrágok kilőve  ;D a tököm se ad ki érte annyit. előre is köszi a válaszokat  :-){

2013. Április 13. - 09:46:34
Válasz #4863
Nem elérhető

pmiller06


Szerintetek ez a kép eredeti? Lesukov ennyire kicsi lenne Cutler és Philhez képest, vagy csak a kép csal optikailag? Vagy mi a faszom ez, mekkorák már ezek, a kurva életbe!!?  ;D



Lesukov biztos emelt a dózison a találkozás után ;D ;D ;D

2013. Április 13. - 09:49:39
Válasz #4864
Nem elérhető

kalibra


Ez engem is érdekelne, normális farmert évente egyet, ha találok. Ha a dereka jó, nem jön fel csak térdig, amelyik meg feljön, az derékban 3 számmal nagyobb.

2013. Április 13. - 09:52:29
Válasz #4865
Nem elérhető

kalibra


Szerintetek ez a kép eredeti? Lesukov ennyire kicsi lenne Cutler és Philhez képest, vagy csak a kép csal optikailag? Vagy mi a faszom ez, mekkorák már ezek, a kurva életbe!!?  ;D



Lesukov biztos emelt a dózison a találkozás után ;D ;D ;D

Cutler teste és Phil karja szerintem egyértelműen photoshop.

2013. Április 13. - 09:57:51
Válasz #4866
Nem elérhető

H. Laci


Szerintem semmi hihetetlen nincs a képben. Phil meg Jay trikóban vannak, közelebb állnak a kamerához, sötétebb picit a színük is, főként ugye Phil. A ruszkik alacsonyabbak, hátrébb állnak és bevannak öltözve, takarják a formát, ennyi. 

2013. Április 13. - 12:22:39
Válasz #4867
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez engem is érdekelne, normális farmert évente egyet, ha találok. Ha a dereka jó, nem jön fel csak térdig, amelyik meg feljön, az derékban 3 számmal nagyobb.

Egyenes szárú farmerokat kell nézegetni, ennyi a trükk. A vicc az hogy én pl piacon szoktam jókat találni  ;D

2013. Április 13. - 17:52:54
Válasz #4868
Nem elérhető

egyvicc


Ez engem is érdekelne, normális farmert évente egyet, ha találok. Ha a dereka jó, nem jön fel csak térdig, amelyik meg feljön, az derékban 3 számmal nagyobb.

Egyenes szárú farmerokat kell nézegetni, ennyi a trükk. A vicc az hogy én pl piacon szoktam jókat találni  ;D

én is szoktam ott nézelődni meg a kis sárgák centerébe  ;D  de 32 derekú nadrághoz szinte nincs ilyen combméretű :) ha más nem marad elkezdek rappesen öltözködni  :D

2013. Április 13. - 20:43:39
Válasz #4869
Nem elérhető

ninja14


Ez engem is érdekelne, normális farmert évente egyet, ha találok. Ha a dereka jó, nem jön fel csak térdig, amelyik meg feljön, az derékban 3 számmal nagyobb.

Egyenes szárú farmerokat kell nézegetni, ennyi a trükk. A vicc az hogy én pl piacon szoktam jókat találni  ;D

én is szoktam ott nézelődni meg a kis sárgák centerébe  ;D  de 32 derekú nadrághoz szinte nincs ilyen combméretű :) ha más nem marad elkezdek rappesen öltözködni  :D
én találtam fasza slim fit farmert magamra, nyúlós anyagból, igaz kicsit hülyén mutat, hogy végig feszül a lábamra, a térdemre, meg a vádlimra, de okés, kényelmes, derékban 32es pont asszem, ki lehet fogni, csa nézelődni kell, én a New Yorker-ben találtam  :) jah, és nekem is 70 körül van a combom
kis buzi  ;D
 amúgy a LeeCooperes farmereket nézegesd azok faszák stítusos meg a combnál a legtöbb jóval bővebb a normálisnál...kicsit meg van az ára is sajnos :(
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Április 13. - 22:36:45
Válasz #4870
Nem elérhető

AtomAnti


Ha esetleg van Sport Directs a kozeletekben akkor ott is erdemes farmert nezegetni.
A marka asszem a Firetrap ami megfelel az izeltlabuaknak mint amilyen en is vagyok.  ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2013. Április 14. - 21:04:57
Válasz #4871
Nem elérhető

Maszat


Szerintem semmi hihetetlen nincs a képben. Phil meg Jay trikóban vannak, közelebb állnak a kamerához, sötétebb picit a színük is, főként ugye Phil. A ruszkik alacsonyabbak, hátrébb állnak és bevannak öltözve, takarják a formát, ennyi. 

Szerintem ezek fényében is full irreális a kép. Lehet,h Lesukov 40cm-el hátrébb áll, de azért az, hogy 2x kissebb az alkarja, az nem magyarázat erre.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 14. - 21:25:45
Válasz #4872
Nem elérhető

H. Laci


Szerintem semmi hihetetlen nincs a képben. Phil meg Jay trikóban vannak, közelebb állnak a kamerához, sötétebb picit a színük is, főként ugye Phil. A ruszkik alacsonyabbak, hátrébb állnak és bevannak öltözve, takarják a formát, ennyi.  

Szerintem ezek fényében is full irreális a kép. Lehet,h Lesukov 40cm-el hátrébb áll, de azért az, hogy 2x kissebb az alkarja, az nem magyarázat erre.
Akkor nem tudom  ;D Menjünk el ruszkiba és nézzük meg  ;D ;D Egyébként a képek sokszor szinte egyáltalán nem hitelesek, videók hamarabb.......De élőben kell itt látni a dolgunkat, saját szemünkkel és az a tuti, már amit lehet  :)

2013. Április 14. - 22:38:04
Válasz #4873
Nem elérhető

Gabe


Lesukov 92-96kg, Jay offban 125-130kg.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Április 14. - 22:50:28
Válasz #4874
Nem elérhető

God Vazzeg


Lesukov 92-96kg, Jay offban 125-130kg.

Gondolod hogy ez is számít valamit??  ;D ;D ;D