2024. Június 04. - 00:44:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Rocky 7????  (Megtekintve 9090 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 25. - 00:17:55
Megtekintve 9090 alkalommal
Nem elérhető

Cressler


Kérdés, hogy a testépítés, erősportok világába Stallone vagy a Rocky filmek beleillenek-e szerintem egyértelműen igen, egy egy edzős jelenet a filmből vagy Sly izomzata gondolom sokunk számára motivációul szolgált.

 Sylvester Stallone spoke to Tele5 Germany, revealing that he is working on the seventh "Rocky" film, despite that his wife and kids would feel embarrassed seeing him reprise his classic role.

"I know I'll probably make a fool of myself if I make another 'Rocky' film after turning 60," said Stallone, who is now 63 years old. "I also know there's gonna be a lot of criticism. Even my wife says, 'Don't do it. You're embarrassing the kids'. But I told her, 'If I don't try I'll be a really unhappy man.'"

He added: "I know it's ludicrous and everyone would laugh. I would laugh about it. But I also know that I'd be successful if I can make this a film about becoming older, not about boxing but about myself."

The 2006 "Rocky Balboa," the sixth installment in the franchise, earned $155 million on a $24 million budget.


A lényeg Stallone belevág a Rocky 7 elkészítésébe....
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Október 25. - 01:13:00
Válasz #1
Nem elérhető

csaba.r


Stallone a Rocky-val lett híres, ezt mindenki tudja, látta a filmeket 1000x
A hatodik filmet azért nézték meg annyian mert az első öt "legenda" lett, amolyan "kötelező",viszont nem durrant már akkorát, (legalább is számomra) mert lerágott csont.
A hetedik sem lessz máskép sztem.
Csak ilyenkor felmerül egy kérdés szerény személyemben: Addig folytatják amig irgalmatlan nagy bukta nem lessz?
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 25. - 08:19:04
Válasz #2
Nem elérhető

lue


Szerintem  kabaré már  a  rocky 7.Stallone remek szinész,de mért nem próbállja  magát más szerepben mint bokszoló??Azért mert ott nem meztelenkedhet??Nem ertem lerágott csont már  a  rocky,ha nagyon  megakarja magát mutatni akkor vállaljon más  filmet amiben  kivetkőzhet.

2009. Október 25. - 12:05:03
Válasz #3
Nem elérhető

Jordan


Szerintem  kabaré már  a  rocky 7.Stallone remek szinész,de mért nem próbállja  magát más szerepben mint bokszoló??Azért mert ott nem meztelenkedhet??Nem ertem lerágott csont már  a  rocky,ha nagyon  megakarja magát mutatni akkor vállaljon más  filmet amiben  kivetkőzhet.

Epp keszul egy masik filmje.....
Ha leragott csont, akkor egyertelmuen ne nezd meg   :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 25. - 12:16:00
Válasz #4
Nem elérhető

lue


Szerintem  kabaré már  a  rocky 7.Stallone remek szinész,de mért nem próbállja  magát más szerepben mint bokszoló??Azért mert ott nem meztelenkedhet??Nem ertem lerágott csont már  a  rocky,ha nagyon  megakarja magát mutatni akkor vállaljon más  filmet amiben  kivetkőzhet.

Epp keszul egy masik filmje.....
Ha leragott csont, akkor egyertelmuen ne nezd meg   :)
;D nemnézem akkor.És  ugyan  kivel fog boxolni ???  valami mutánssal??

2009. Október 25. - 12:23:34
Válasz #5
Nem elérhető

Jordan


Szerintem  kabaré már  a  rocky 7.Stallone remek szinész,de mért nem próbállja  magát más szerepben mint bokszoló??Azért mert ott nem meztelenkedhet??Nem ertem lerágott csont már  a  rocky,ha nagyon  megakarja magát mutatni akkor vállaljon más  filmet amiben  kivetkőzhet.

Epp keszul egy masik filmje.....
Ha leragott csont, akkor egyertelmuen ne nezd meg   :)
;D nemnézem akkor.És  ugyan  kivel fog boxolni ???  valami mutánssal??

Vagy mutanssal, vagy veled
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 25. - 12:39:25
Válasz #6
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem  kabaré már  a  rocky 7.Stallone remek szinész,de mért nem próbállja  magát más szerepben mint bokszoló??Azért mert ott nem meztelenkedhet??Nem ertem lerágott csont már  a  rocky,ha nagyon  megakarja magát mutatni akkor vállaljon más  filmet amiben  kivetkőzhet.

Epp keszul egy masik filmje.....
Ha leragott csont, akkor egyertelmuen ne nezd meg   :)
;D nemnézem akkor.És  ugyan  kivel fog boxolni ???  valami mutánssal??

Vagy mutanssal, vagy veled

Vagy a csáknórisszal  :D

2009. Október 25. - 12:53:57
Válasz #7
Nem elérhető

lue


Szerintem  kabaré már  a  rocky 7.Stallone remek szinész,de mért nem próbállja  magát más szerepben mint bokszoló??Azért mert ott nem meztelenkedhet??Nem ertem lerágott csont már  a  rocky,ha nagyon  megakarja magát mutatni akkor vállaljon más  filmet amiben  kivetkőzhet.

Epp keszul egy masik filmje.....
Ha leragott csont, akkor egyertelmuen ne nezd meg   :)
;D nemnézem akkor.És  ugyan  kivel fog boxolni ???  valami mutánssal??

Vagy mutanssal, vagy veled
velem  biztos nem.

2009. Október 25. - 15:58:35
Válasz #8
Nem elérhető

Cressler


Stallone a Rocky-val lett híres, ezt mindenki tudja, látta a filmeket 1000x
A hatodik filmet azért nézték meg annyian mert az első öt "legenda" lett, amolyan "kötelező",viszont nem durrant már akkorát, (legalább is számomra) mert lerágott csont.
A hetedik sem lessz máskép sztem.
Csak ilyenkor felmerül egy kérdés szerény személyemben: Addig folytatják amig irgalmatlan nagy bukta nem lessz?
szerintem az első 4 rész jó volt az ötöfik volt bukta és a Rocky Balboa megint nagyon jól sikerült
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Október 25. - 16:01:19
Válasz #9
Nem elérhető

Cressler


Szerintem  kabaré már  a  rocky 7.Stallone remek szinész,de mért nem próbállja  magát más szerepben mint bokszoló??Azért mert ott nem meztelenkedhet??Nem ertem lerágott csont már  a  rocky,ha nagyon  megakarja magát mutatni akkor vállaljon más  filmet amiben  kivetkőzhet.

Epp keszul egy masik filmje.....
Ha leragott csont, akkor egyertelmuen ne nezd meg   :)
ennyi  ****:))))))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Október 25. - 17:58:43
Válasz #10
Nem elérhető

lue


ennyi...anakidelyén mindenki van damme-os volt,aztán mikor az ember lecsuszott már senki nem elmékezett rá,főleg ebben a században.Stallone is igy fog járni,,a sztárok edző segitségével rövid idő alatt átformállhatóak,ennyi erővel aki kicsit is izmosabb annak már van köze a testépítéshez??
 ????...

2009. Október 25. - 18:28:49
Válasz #11
Nem elérhető

Cressler


ennyi...anakidelyén mindenki van damme-os volt,aztán mikor az ember lecsuszott már senki nem elmékezett rá,főleg ebben a században.Stallone is igy fog járni,,a sztárok edző segitségével rövid idő alatt átformállhatóak,ennyi erővel aki kicsit is izmosabb annak már van köze a testépítéshez??
 ????...
nos kicsit nehezem kihámozható a mondandód.....


 Szerintem egyrészt Stallonéhez hasonló "kicsit izmosabb" színész nem olyan sok van, másrészt akinek  van saját táplálékiegészítő márkája és edzővideója is annak van némi köze a testépítéshez.


Ráadásul még növivel is lebukott a határon ami egyből biztosítja a helyét a klubban.  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Október 25. - 18:30:16
Válasz #12
Nem elérhető

endre66



 Szerintem egyrészt Stallonéhez hasonló "kicsit izmosabb" színész nem olyan sok van, másrészt akinek  van saját táplálékiegészítő márkája és edzővideója is annak van némi köze a testépítéshez.


Ráadásul még növivel is lebukott a határon ami egyből biztosítja a helyét a klubban.  ;D
@-o Cressler kurv@nagy vagy!  :-OO   Łł=

2009. Október 25. - 18:52:24
Válasz #13
Nem elérhető

George


Lue öcsém látom megint toppon vagy ****) Stallonénak csak annyi köze van a testépítéshez, hogy nála jobban csak Arnold kompetensebb a témában a színészek között. De ha kicsit(na jó, sokkal) tájékozottabb lennél, akkor nem erőlködnél itt. Ha nem tetszik Stallone, akkor nem kell írkálni ide. Ha nem tetszik a Rocky, akkor nem kell megnézni. Stallone nem csak bokszoló meg dzsungelharcos volt a vásznon, hanem sok egyéb szerepet is játszott, egyik kedvenc filmem pl. az Oscar, ahol aztán egy deka izom sincs terítéken, de mégis nagyot alakít ****:)))))) És ha úgy látja jónak, hogy csinál még egy Rockyt, akkor csinálja. Tudod miért? Mert megteheti, mert sokan kíváncsiak rá, és annak ellenére, hogy sokan kritizálják, maradandót alkot...és le a kalappal a fizikuma előtt még most is :-}

2009. Október 25. - 19:36:06
Válasz #14
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Stallone ennyi idősen úgy néz ki, ahogy a legtöbb teremben egyetlen srác sem. Nem kevés köze van a body-hoz.
De nem is folytatom, a srácok mindent leírtak.