2024. Június 04. - 18:44:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: trobert2 2010 tömegelés  (Megtekintve 154108 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Szeptember 10. - 23:08:02
Válasz #210
Nem elérhető

brutusz


attól tartok igen  ;D
én sem tudom megunni a csireket  ;D
szerintem nem ártanak a kiegek, kicsit pszichológiailag is megnyugtat, pl, ha nem tudok 3 óránként enni, ha csak egy fél órával is csúszik bedobok 8-10 szem amino5600at. edzés közben meg kell a glutamin-bcaa kombó. 20 g glutamin, 15 g bcaa. a többi hasonló, mondjuk kicsit komplexebb a vitamin, meg rákattantam az edzés előtti cuccokra is, én azokat váltogatom.

2010. Szeptember 12. - 12:52:56
Válasz #211
Nem elérhető

Gabe


Napi fél kiló csirkemell NYERSEN?  !+"%
Az sülve kb. 30 deka.
Egy nagyobb kajálásom, pedig nem vagyok nagy csirkezabáló.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Szeptember 12. - 13:21:12
Válasz #212
Nem elérhető

trobert2


Igaz,nem tudom mit néztem ennyire be.Valamit nagyon elszámoltam vagy nem tudom!!De már korrigáltam a hibát,minden nap járok húyboltba mindég kérek 1 kiló csirkemellet ahol kapok mindég 1,20 at ami nem baj mert sütve akkor megvan az 1 kiló!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 12. - 13:26:08
Válasz #213
Nem elérhető

NosztalNiga


1 kiló tényleg alsóhangosan kell ekkora tömeg/kiegészítés mellé  :)
Gabe én meg ha mostanában tudom hogy egy nap mennyi csirke ment le (még ha csak fél kiló is  ;D ) úgy érzem tettem a fejlődésemért  ;D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Szeptember 12. - 13:33:49
Válasz #214
Nem elérhető

trobert2


Valaki próbálta már a negatív edzésmódszert?,mikor nagy súllyal nagyon lassan engedjük le,és majd hogy segítő kell a kinyomásokhoz??úgy hallom elég dúrva!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 12. - 13:35:54
Válasz #215
Nem elérhető

trobert2


Azt nem értem még hogy az mitől van hogy mi nyomjuk magunkba a csirkét meg a sok kiegészitőt meg minden,és van olyan aki se nem kajál rendesen se nem eszik fehérjét mégis akkora mint egy ház(Ugye pötyi cimbora)na akkor hol az igasság??Ennyit jelentene a genetika?
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 12. - 13:43:55
Válasz #216
Nem elérhető

dumbass


Azt nem értem még hogy az mitől van hogy mi nyomjuk magunkba a csirkét meg a sok kiegészitőt meg minden,és van olyan aki se nem kajál rendesen se nem eszik fehérjét mégis akkora mint egy ház(Ugye pötyi cimbora)na akkor hol az igasság??Ennyit jelentene a genetika?

Sokat jelent a genetika persze. De egyet meg kell jegyezni. Nem a cél a lényeg hanem az út. Amúgy ha egy ilyen ember meg elkezd rendesen kajálni, akkor valszeg az nagyon megdobja a fejlődését. Szerintem... Ergó ha valaki szar kajával nagyon durván néz ki, akkor gondold el hogy nézne ki rendes kajával... Bár én kezdő vagyok még ebben a témában...

2010. Szeptember 12. - 13:44:01
Válasz #217
Nem elérhető

Maszat


ennél igazságtalanabb sport talán nincs is.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 12. - 14:25:41
Válasz #218
Nem elérhető

trobert2


Hát igen,az biztos!!Most már megbeszélem Pötyivel hogy áljon rá ő is a fehérjére és a csirkére,kíváncsi vagyok mennyit jelent nála,mert szerintem neki aztán nagyon komolya genetikája,szerencsés,de ez mit sem jelentene ha nem edzene már 3 éve kökeményen mert én aztán tudom hogy ő a teremben bele ad mindent!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 13. - 15:18:04
Válasz #219
Nem elérhető

Pötty


Úgy látom én vok a téma  ami igaz az igaz nem költök tápkiegészítőkre sima házi koszt megy ja meg mikor  van rá időm  de mostanába próbálom időhöz kötni legalább minden 2 óra hosszába enni .

2010. Szeptember 13. - 15:22:05
Válasz #220
Nem elérhető

trobert2


Igen mert te egy élő példa vagy ;D ;D akkor este megyünk át az új terembe??
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 13. - 16:19:32
Válasz #221
Nem elérhető

zotja


Úgy látom én vok a téma  ami igaz az igaz nem költök tápkiegészítőkre sima házi koszt megy ja meg mikor  van rá időm  de mostanába próbálom időhöz kötni legalább minden 2 óra hosszába enni .

az anyag beépíti a housefood-ot

2010. Szeptember 13. - 21:20:10
Válasz #222
Nem elérhető

trobert2


Ma bicepsz edzés volt,de nem a megszokott helyen hanem elmentünk egy új terembe ahol a padoknak már letörve mind 2 végük , a gépek olyan szarok hogy csak kínlódás volt és inkább csak nevettük az ott ezdőket,és még meg is kérdezték hogy tetszik a terem mondom aha edzetek csak itt nyugodtan ;D ;D

Bicepsz ülve egy kezessel 1*10 20kg
1*10 28kg
1*8 32kg
2*4 36kg

bicepsz álla francia rúddal 1*8 25kg
1*8 50kg
1*7 70kg
2*6 75kg

Kalapács bicepsz 1*10 20kg
3*8 32kg

Nagyon megbántuk hogy benéztünk oda edzeni,se légkondi se levegő,a falak tiszta üvegből vannak mint egy üvegházba a bemelegítő felső kb 2 perc alatt rám rohadt alattam az atláta olyan volt mint ha leöntöttek v na és még az edzés se volt 100 as mivel picit szokatlan is volt és szar is volt a terem!Ja és zene se volt :( :(
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 13. - 21:22:57
Válasz #223
Nem elérhető

dumbass



Nagyon megbántuk hogy benéztünk oda edzeni,se légkondi se levegő,a falak tiszta üvegből vannak mint egy üvegházba a bemelegítő felső kb 2 perc alatt rám rohadt alattam az atláta olyan volt mint ha leöntöttek v na és még az edzés se volt 100 as mivel picit szokatlan is volt és szar is volt a terem!Ja és zene se volt :( :(

Ez pozitívum inkább, mert amilyen zenék a termekbe szoktak menni....

2010. Szeptember 13. - 21:37:28
Válasz #224
Nem elérhető

Pötty


Ez így igaz mikor kérdezték na tetszik a terem válasz "kb ennyire és köptem egyet "