2024. Június 04. - 18:41:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: trobert2 2010 tömegelés  (Megtekintve 154107 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2011. Január 20. - 19:13:37
Válasz #555
Nem elérhető

trobert2


vádlizhatnál minden másnap is ha erőd,időd engedi.
Sőt a legjobb az ha nem mindíg magas ismétlésszámmal bünteted, hanem megemeled jól a sújt és csökkented az ismétlésszámot, a következő edzésen meg fordítva.



Az lesz!
Most olyan 20 as ismétlésszámot követek,de van mikor már annyira fáj hogy állni sem bírok!
jót fog tenni neki ha nem mindég gyötröm meg olyan magas ismétlésszámmal!

Szoktátok variálni,hogy egyszer egyenes lábfejjel,máskor ék alakba néznek a lábfejek?


Igen, varialni jo minden edzesen. Ismetlesszam misztikarol megint annyit, hogy mindegy hogy 5-20 ismetlest csinalsz, csak csinald szabalyosan. Mondod, hogy faj, ok, nem ketelkedem. Csak sok ember 20 ismetles alatt sem csinal 2-3 szablyos ismetlesnel tobbet, mert ugral mint valami hulye kecske ;D Mas meg akar 5-6 ismetlessel kinyirja teljesen az izmot. Ennyit szamit a szabalyos, lassu vegrehajtas.

azt én is bírom az ugrálókat ;D ;D

azért csinálok rá magas ismétlés számot mert makacs izom............. de gondolom ezt mindenki tudja hogy  vádli,alkar igényli a magas ismétlés számot! ;D

Pl Dorian Yates 4-8 ismetlessel ment ra edzesenkent. De o egy szelsoseges pelda, tudom  ;D

Hát igen vannak csodák!
Pl 10-15 fok os padon nem tudom miért de olyan szinten bedurran a felső mellem hogy csak na!
45 fok on meg alig alig !
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 20. - 19:15:20
Válasz #556
Nem elérhető

Jordan


vádlizhatnál minden másnap is ha erőd,időd engedi.
Sőt a legjobb az ha nem mindíg magas ismétlésszámmal bünteted, hanem megemeled jól a sújt és csökkented az ismétlésszámot, a következő edzésen meg fordítva.



Az lesz!
Most olyan 20 as ismétlésszámot követek,de van mikor már annyira fáj hogy állni sem bírok!
jót fog tenni neki ha nem mindég gyötröm meg olyan magas ismétlésszámmal!

Szoktátok variálni,hogy egyszer egyenes lábfejjel,máskor ék alakba néznek a lábfejek?


Igen, varialni jo minden edzesen. Ismetlesszam misztikarol megint annyit, hogy mindegy hogy 5-20 ismetlest csinalsz, csak csinald szabalyosan. Mondod, hogy faj, ok, nem ketelkedem. Csak sok ember 20 ismetles alatt sem csinal 2-3 szablyos ismetlesnel tobbet, mert ugral mint valami hulye kecske ;D Mas meg akar 5-6 ismetlessel kinyirja teljesen az izmot. Ennyit szamit a szabalyos, lassu vegrehajtas.

azt én is bírom az ugrálókat ;D ;D

azért csinálok rá magas ismétlés számot mert makacs izom............. de gondolom ezt mindenki tudja hogy  vádli,alkar igényli a magas ismétlés számot! ;D

Pl Dorian Yates 4-8 ismetlessel ment ra edzesenkent. De o egy szelsoseges pelda, tudom  ;D

Hát igen vannak csodák!
Pl 10-15 fok os padon nem tudom miért de olyan szinten bedurran a felső mellem hogy csak na!
45 fok on meg alig alig !

Talan azert, mert minel nagyobb a szog, annal kevesbe teheli a mellet?  ::)  ;D

Jo vagy Robi!  :-)! Tanulgatsz te rendesen, irjal be egy piros pontot  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 20. - 19:23:45
Válasz #557
Nem elérhető

trobert2


vádlizhatnál minden másnap is ha erőd,időd engedi.
Sőt a legjobb az ha nem mindíg magas ismétlésszámmal bünteted, hanem megemeled jól a sújt és csökkented az ismétlésszámot, a következő edzésen meg fordítva.



Az lesz!
Most olyan 20 as ismétlésszámot követek,de van mikor már annyira fáj hogy állni sem bírok!
jót fog tenni neki ha nem mindég gyötröm meg olyan magas ismétlésszámmal!

Szoktátok variálni,hogy egyszer egyenes lábfejjel,máskor ék alakba néznek a lábfejek?


Igen, varialni jo minden edzesen. Ismetlesszam misztikarol megint annyit, hogy mindegy hogy 5-20 ismetlest csinalsz, csak csinald szabalyosan. Mondod, hogy faj, ok, nem ketelkedem. Csak sok ember 20 ismetles alatt sem csinal 2-3 szablyos ismetlesnel tobbet, mert ugral mint valami hulye kecske ;D Mas meg akar 5-6 ismetlessel kinyirja teljesen az izmot. Ennyit szamit a szabalyos, lassu vegrehajtas.

azt én is bírom az ugrálókat ;D ;D

azért csinálok rá magas ismétlés számot mert makacs izom............. de gondolom ezt mindenki tudja hogy  vádli,alkar igényli a magas ismétlés számot! ;D

Pl Dorian Yates 4-8 ismetlessel ment ra edzesenkent. De o egy szelsoseges pelda, tudom  ;D

Hát igen vannak csodák!
Pl 10-15 fok os padon nem tudom miért de olyan szinten bedurran a felső mellem hogy csak na!
45 fok on meg alig alig !

Talan azert, mert minel nagyobb a szog, annal kevesbe teheli a mellet?  ::)  ;D

Jo vagy Robi!  :-)! Tanulgatsz te rendesen, irjal be egy piros pontot  :D

erre már én is gondoltam! ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Február 06. - 22:11:48
Válasz #558
Nem elérhető

trobert2


Üdv Újra!

Sajnos pár napja eléggé lebetegedtem,ki sem bírtam kelni az ágyból,kajálni sem tudtam úgy ahogy kell, és ha csak megmozdítottam a fejem akkor robbanni akart szét!
egy pár kiló úgy leszaladt mint ha ott sem lett volna!
Remélhetőleg ez hamar vissza fog jönni!
Szar ügy azért kinlódni most ami már egyszer meg volt,dehát ez van!
Kb 3 évente egyszer vagyok beteg,de most ezek szerint ennek itt volt az ideje.
Szerencsére már hétfőn újra edzem!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Február 06. - 22:24:36
Válasz #559
Nem elérhető

vekony


 ;D olykor grammatikai elemek és a globális kohézió hiányosságát vélem nálad felfedezni Robertó, de disznó karod van! ne csüggedj, visszajön, remélem 1x szinpadon látunk majd!

2011. Február 06. - 23:17:23
Válasz #560
Nem elérhető

Jordan



remélem 1x szinpadon látunk majd!



A Maunika shauuban  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Február 06. - 23:20:25
Válasz #561
Nem elérhető

Maszat



Szar ügy azért kinlódni most ami már egyszer meg volt,dehát ez van!



Én ezt évekig átéltem, minden héten.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Február 08. - 11:58:06
Válasz #562
Nem elérhető

trobert2


üdv!tegnap volt az első edzésem a betegség után!mostanában nem mellezem hétfőn mert általába mindenki hétfőn mellet edz,nem tudom miért!tele voltam indulatokkal és mondom magamba mellezek és kiderítem mennyire estem vissza!mikor alá feküdtem az első bemelegítő nyomásnak mondom fú ez nehezebb mint szokott lenni,ez baj!aztán egyre könyebb lett!a terembe pont azt fogtam ki hogy mind a 4padon az enyémen kívül csúcsokat nyomogatnak és örjöngenek a fazonok,mondom ez kell nekem!szépen felvezettem a súlyt már olyan 140körül nyontam vagy 8at éreztem figyelnek és halottam is!'te ez már 140el szériázik'majd mondom mehet fel 160ra megcsinálom,itt odajön egy srác bekóstolt mondja menjek haza semmi keresni valóm itt szar vagyok nem nyomhatok többet mint ő kb 150be nyomott 1et és kúrába van!na itt felpörögtem nem is tudom mennyit nyomtam bele kb 5-6 volt,az volt a fejembe rakok még rá megmutatom azért is!végül 170 el zártam 3at nyontam!lényeg csak lelkileg mentem össze beképzeltem magamnak hogy szar vagyok!ami lement az meg valszinü egy kis víz volt!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Február 08. - 13:04:21
Válasz #563
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó erős vagy, nem semmi! Csak így tovább!  /:-)

2011. Február 08. - 13:14:52
Válasz #564
Nem elérhető

trobert2


köszi!ja még annyit elmondanék hogy én mindig mellig engedem nem fél nyomásokat csinálok!még a csávó mondja jól tudom nem vagy kúrába,mondom jól kérdi hány kiló is vagy mondom nem is tudom most vagy 88 mert beteg vagyok majd meg halok nem is erőltetem nagyon a nagyobb nyomást!hát látszott hogy pirul a feje robbant fel az idegtől!!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Február 08. - 14:17:20
Válasz #565
Nem elérhető

dumbass


Basszál oda robi :D Miaz hogy menj haza? Meg kell nekik mutatni @:-)

2011. Február 08. - 14:56:12
Válasz #566
Nem elérhető

trobert2


azt hitte olyan vicces fazon!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Február 08. - 15:00:08
Válasz #567
Nem elérhető

Woodslave


komolyan én ezt nem is hittem el, hogy valaki odamegy hozzád, hogy menj haza??? Milyen helyre jársz te edzeni?  ????...

2011. Február 08. - 15:29:37
Válasz #568
Nem elérhető

trobert2


elég kúltúrált tiszta hatalmas terembe!sírja ki a szemét az ilyen kissebségmániás köcsög!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Február 08. - 16:09:58
Válasz #569
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Jó erős vagy, nem semmi! Csak így tovább!  /:-)
Bizony nem rossz súlyok, de ha már ilyen jó erőben vagy, azért tüdőn rúghattad volna 4-szer az ostoba szántóvtő jobbágyát  ;D, mi az,hogy menjél haza?
Akkor egy csomó embert én is haza küldhetnék a teremből, mert többel nyom fekve nálam.......helyette csak mérget öntök a shakerükbe ;D ;D, kerülve a feltűnősködést  ;D ;D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).