2024. Május 23. - 08:29:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Videók  (Megtekintve 428140 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Június 24. - 19:49:40
Válasz #1515
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
sosem értettem,hogy mi köze a hardcore nak ahhoz,hogy a csaja, látszólag elégedetlen? ????...
Te mostanában nagyon rá vagy kattanva erre a csajos témára :D Ez csak egy reklám, nem kell mindent komolyan venni - amúgy meg Arnold példája a legjobb erre: fiatal korában szarba sem vette a nőket, csak eszköz voltak kielégülni, a többi nem lényeg, mert semmi nem hátráltathatta a fejlődésben ;D
nem úgy értettem ;D
hanem hogy magában a reklámban, mi a célja ennek ;D
amúgymeg, inkábbb a csaj témára legyek rákattanva mint a fiukra nem? ;D
A gyúrásra kattanj rá, meg ne lelkizz ennyit, mert ezt már a csajok sem bírják ;D !+"%
&5* ;D ;D ;D ;D
nahdemostkomolyankérdeztem  @-o
Na majd mindjárt jön Shehulk és megmondja neked a frankót 8-} ;D

Kap tőle egy taslit, aztán megnyugszik!  ;D

2009. Június 24. - 19:53:04
Válasz #1516

SheHulk

Vendég
sosem értettem,hogy mi köze a hardcore nak ahhoz,hogy a csaja, látszólag elégedetlen? ????...
Te mostanában nagyon rá vagy kattanva erre a csajos témára :D Ez csak egy reklám, nem kell mindent komolyan venni - amúgy meg Arnold példája a legjobb erre: fiatal korában szarba sem vette a nőket, csak eszköz voltak kielégülni, a többi nem lényeg, mert semmi nem hátráltathatta a fejlődésben ;D
nem úgy értettem ;D
hanem hogy magában a reklámban, mi a célja ennek ;D
amúgymeg, inkábbb a csaj témára legyek rákattanva mint a fiukra nem? ;D
A gyúrásra kattanj rá, meg ne lelkizz ennyit, mert ezt már a csajok sem bírják ;D !+"%
&5* ;D ;D ;D ;D
nahdemostkomolyankérdeztem  @-o
Na majd mindjárt jön Shehulk és megmondja neked a frankót 8-} ;D

Kap tőle egy taslit, aztán megnyugszik!  ;D

úgy ;D aztán puszit ;D

2009. Június 24. - 19:53:40
Válasz #1517
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
sosem értettem,hogy mi köze a hardcore nak ahhoz,hogy a csaja, látszólag elégedetlen? ????...
Te mostanában nagyon rá vagy kattanva erre a csajos témára :D Ez csak egy reklám, nem kell mindent komolyan venni - amúgy meg Arnold példája a legjobb erre: fiatal korában szarba sem vette a nőket, csak eszköz voltak kielégülni, a többi nem lényeg, mert semmi nem hátráltathatta a fejlődésben ;D
nem úgy értettem ;D
hanem hogy magában a reklámban, mi a célja ennek ;D
amúgymeg, inkábbb a csaj témára legyek rákattanva mint a fiukra nem? ;D
A gyúrásra kattanj rá, meg ne lelkizz ennyit, mert ezt már a csajok sem bírják ;D !+"%
&5* ;D ;D ;D ;D
nahdemostkomolyankérdeztem  @-o
Na majd mindjárt jön Shehulk és megmondja neked a frankót 8-} ;D

Kap tőle egy taslit, aztán megnyugszik!  ;D

úgy ;D aztán puszit ;D

gondolom  ;D

2009. Június 24. - 19:55:04
Válasz #1518

SheHulk

Vendég
sosem értettem,hogy mi köze a hardcore nak ahhoz,hogy a csaja, látszólag elégedetlen? ????...
Te mostanában nagyon rá vagy kattanva erre a csajos témára :D Ez csak egy reklám, nem kell mindent komolyan venni - amúgy meg Arnold példája a legjobb erre: fiatal korában szarba sem vette a nőket, csak eszköz voltak kielégülni, a többi nem lényeg, mert semmi nem hátráltathatta a fejlődésben ;D
nem úgy értettem ;D
hanem hogy magában a reklámban, mi a célja ennek ;D
amúgymeg, inkábbb a csaj témára legyek rákattanva mint a fiukra nem? ;D
A gyúrásra kattanj rá, meg ne lelkizz ennyit, mert ezt már a csajok sem bírják ;D !+"%
&5* ;D ;D ;D ;D
nahdemostkomolyankérdeztem  @-o
Na majd mindjárt jön Shehulk és megmondja neked a frankót 8-} ;D

Kap tőle egy taslit, aztán megnyugszik!  ;D

úgy ;D aztán puszit ;D

gondolom  ;D

igaz.. én nem vagyok olyan ;)

2009. Június 24. - 20:03:27
Válasz #1519
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
sosem értettem,hogy mi köze a hardcore nak ahhoz,hogy a csaja, látszólag elégedetlen? ????...
Nos, a képi világ nagyon tetszik, de mint testépítő rühellem az Animal-os reklámokat és főleg a szövegeket. De hogy Faszti kérdésére válaszoljak...

Adott egy gyúrós aki nem éppen úgy néz ki mint Frank Mcgrath. De valami olyasmi szeretne lenni. Namost a lényeg, hogy a reklámban minél inkább magára ismerjen, ezáltal szimpatikussá váljon az egész...mintha róla szólna a reklám...a csajos képről is ez jön le "Jaj, mindig csak a gyúrás! Ez fontosabb neked mint én!"...mire hősünk arra gondol, hogy "hehe az én csajom is ezt szokta mondogatni" vagy ha még nem akkor a lényeg az, hogy nem is gond ha majd ezt fogja mondogatni.

Magyarul a reklámban egyre jobban magára ismer, sőt újabb tippeket és megnyugtatást is ad neki. VISZONT van egy bibi: a reklám főhőse izmosabb mint ő... Nem gond, mert ez mit jelent: "jó úton járok a cél felé, sőt a csávó is Animal cuccokkal gyúr..."


Szerintem...


 ::)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 24. - 20:04:36
Válasz #1520
Nem elérhető

fastor


köszönöm, így már értem /:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 24. - 20:18:28
Válasz #1521

SheHulk

Vendég
köszönöm, így már értem /:-)


A lányok jönnek mennek ( a fiúk is). A VAS marad @:-)
Nehéz lehet most kamasznak lenni ****:)))

2009. Június 24. - 20:19:41
Válasz #1522
Nem elérhető

fastor


köszönöm, így már értem /:-)


A lányok jönnek mennek ( a fiúk is). A VAS marad @:-)
Nehéz lehet most kamasznak lenni ****:)))
mért? ****:)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 24. - 20:32:13
Válasz #1523
Nem elérhető

George


sosem értettem,hogy mi köze a hardcore nak ahhoz,hogy a csaja, látszólag elégedetlen? ????...
Nos, a képi világ nagyon tetszik, de mint testépítő rühellem az Animal-os reklámokat és főleg a szövegeket.
A képek miatt raktam be, nem nagyon hat meg, hogy mit reklámoznak vele. Nekem nagyon tetszik ez a kicsit lepukkant terem feeling, nagy súlyok, szakadt trikó, stb...viszont én nem viszek magammal műanyag vödröt az edzésre, nem csak a gyúráson jár az eszem, nincs hányingerem kaja közben :laugh: A csajos résszel nem értek egyet, az ágyban fekvő, alulöltözött hölgyeket bizony ápolni kell, és nem ignorálni :-} :-)(-:

2009. Június 24. - 20:34:59
Válasz #1524
Nem elérhető

fastor


sosem értettem,hogy mi köze a hardcore nak ahhoz,hogy a csaja, látszólag elégedetlen? ????...
Nos, a képi világ nagyon tetszik, de mint testépítő rühellem az Animal-os reklámokat és főleg a szövegeket.
A képek miatt raktam be, nem nagyon hat meg, hogy mit reklámoznak vele. Nekem nagyon tetszik ez a kicsit lepukkant terem feeling, nagy súlyok, szakadt trikó, stb...viszont én nem viszek magammal műanyag vödröt az edzésre, nem csak a gyúráson jár az eszem, nincs hányingerem kaja közben :laugh: A csajos résszel nem értek egyet, az ágyban fekvő, alulöltözött hölgyeket bizony ápolni kell, és nem ignorálni :-} :-)(-:
szívemböl szóltál Geogre ****:))))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 02. - 16:30:09
Válasz #1525
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Neki már nem kell többet vádliznia.  :-O

http://www.youtube.com/watch?v=qfGvwCiaXTI

2009. Július 02. - 16:32:30
Válasz #1526
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2009. Július 02. - 16:58:22
Válasz #1527
Nem elérhető

George


Neki már nem kell többet vádliznia.  :-O

http://www.youtube.com/watch?v=qfGvwCiaXTI
Ilyenkor mindig elképedek, hogy az emberek ennyire hülyék, hogy náluk jóval nagyobb ragadozó halak közé mennek szórakozni !+"% :D Miért nem egy fehér cápával próbálta, mondjuk derék tájékon? ::)

2009. Július 02. - 17:02:06
Válasz #1528

Gerr

Vendég

2009. Július 02. - 17:48:29
Válasz #1529

SheHulk

Vendég
Neki már nem kell többet vádliznia.  :-O

http://www.youtube.com/watch?v=qfGvwCiaXTI
az ember hülye állat. valóban..