2024. Június 04. - 19:04:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 260411 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Május 31. - 09:27:07
Válasz #570
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Akik most diétáznak(pl Balu :D) milyen edzést alkalmaznak a zsir eltüntetésére?

Aerob vagy kardio? egy héten hányszor hány perc?  ::) Aerobot lehet tulzásba vinni? hány perc max egyszerre?
Naturál életmódra vetitve mindez  :)

én a pulzusszámot 120 körül tartom, és heti 3*30 percről kezdtem, most heti 5*45 percnél tartok, de ezt jövő héttől emelem 7*45percre...aztán ha szükség lesz rá, akkor emelem 7*50-55 percre.

2009. Május 31. - 21:18:27
Válasz #571
Nem elérhető

Gabe


Akik most diétáznak(pl Balu :D) milyen edzést alkalmaznak a zsir eltüntetésére?

Aerob vagy kardio? egy héten hányszor hány perc?  ::) Aerobot lehet tulzásba vinni? hány perc max egyszerre?
Naturál életmódra vetitve mindez  :)

én a pulzusszámot 120 körül tartom, és heti 3*30 percről kezdtem, most heti 5*45 percnél tartok, de ezt jövő héttől emelem 7*45percre...aztán ha szükség lesz rá, akkor emelem 7*50-55 percre.

De te egy állat vagy!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 01. - 12:12:24
Válasz #572
Nem elérhető

Cressler


Akik most diétáznak(pl Balu :D) milyen edzést alkalmaznak a zsir eltüntetésére?

Aerob vagy kardio? egy héten hányszor hány perc?  ::) Aerobot lehet tulzásba vinni? hány perc max egyszerre?
Naturál életmódra vetitve mindez  :)

én a pulzusszámot 120 körül tartom, és heti 3*30 percről kezdtem, most heti 5*45 percnél tartok, de ezt jövő héttől emelem 7*45percre...aztán ha szükség lesz rá, akkor emelem 7*50-55 percre.

De te egy állat vagy!  ;D
óllat
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 03. - 09:46:30
Válasz #573
Nem elérhető

zotja


Akik most diétáznak(pl Balu :D) milyen edzést alkalmaznak a zsir eltüntetésére?

Aerob vagy kardio? egy héten hányszor hány perc?  ::) Aerobot lehet tulzásba vinni? hány perc max egyszerre?
Naturál életmódra vetitve mindez  :)

én a pulzusszámot 120 körül tartom, és heti 3*30 percről kezdtem, most heti 5*45 percnél tartok, de ezt jövő héttől emelem 7*45percre...aztán ha szükség lesz rá, akkor emelem 7*50-55 percre.

sulyzós edzés után végzed? vagy változó?

2009. Június 03. - 09:50:18
Válasz #574
Nem elérhető

hopika


Baszod Balu!

Most nézem azt az avatar képet:lassan le kellene állni az aerobról... :-){
A végén szárazabb leszel,mint a versenyzők a fórumon!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 03. - 10:01:33
Válasz #575
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Akik most diétáznak(pl Balu :D) milyen edzést alkalmaznak a zsir eltüntetésére?

Aerob vagy kardio? egy héten hányszor hány perc?  ::) Aerobot lehet tulzásba vinni? hány perc max egyszerre?
Naturál életmódra vetitve mindez  :)

én a pulzusszámot 120 körül tartom, és heti 3*30 percről kezdtem, most heti 5*45 percnél tartok, de ezt jövő héttől emelem 7*45percre...aztán ha szükség lesz rá, akkor emelem 7*50-55 percre.

sulyzós edzés után végzed? vagy változó?

Sajnos csak súlyzós edzés után tudom megoldani, mivel itt vagyok az üzletbe 10től este 8ig...utána meg már semmihez nincs energiám. Igy letolom a súlyzós edzést, egy kis gluta, BCAA, folyékony amino...és indul az aerob.

2009. Június 03. - 10:02:52
Válasz #576
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Baszod Balu!

Most nézem azt az avatar képet:lassan le kellene állni az aerobról... :-){
A végén szárazabb leszel,mint a versenyzők a fórumon!

Köszönöm Hopi!
De azért sajna még közel sem olyan a forma, mint szeretném...sőt, most eléggé stagnálok sajnos, ezért is emeltem az aerob-on.

2009. Június 03. - 10:04:59
Válasz #577
Nem elérhető

George


Baszod Balu!

Most nézem azt az avatar képet:lassan le kellene állni az aerobról... :-){
A végén szárazabb leszel,mint a versenyzők a fórumon!

Köszönöm Hopi!
De azért sajna még közel sem olyan a forma, mint szeretném...sőt, most eléggé stagnálok sajnos, ezért is emeltem az aerob-on.
Mostmár jó lenne, ha csinálnál is valamit, vagy már abbahagytad a gyúrást? ))=/ ;D

2009. Június 03. - 10:06:53
Válasz #578
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Baszod Balu!

Most nézem azt az avatar képet:lassan le kellene állni az aerobról... :-){
A végén szárazabb leszel,mint a versenyzők a fórumon!

Köszönöm Hopi!
De azért sajna még közel sem olyan a forma, mint szeretném...sőt, most eléggé stagnálok sajnos, ezért is emeltem az aerob-on.
Mostmár jó lenne, ha csinálnál is valamit, vagy már abbahagytad a gyúrást? ))=/ ;D

gondoltam, ha már izmos sosem leszek...legalább legyen rajtam pár ér...az is valami!  ;D

2009. Június 04. - 14:35:48
Válasz #579
Nem elérhető

vinagi


Anadroxról mi a vélemény? Pl. Arsonhoz viszonyítva. Én vettem egy kétszázakárhány darabosat, de tartogatom tavasz végére!

Az Anadrox nagyon jó, csak ha délután 2 után vettem be akár 1 darabot is, már nem tudtam aludni és így pattogtam tőle:  :-OO De hatásos volt!
Esetleg az Arsont is próbáltad már?
Szóval az Anadroxban van gumibogyószörp!  !+"% ;D

Nem, az Arsont még nem próbáltam, őszintén szólva most hallok róla először.
Most, hogy mondod, lehet, hogy tényleg gumibogyó szörp van benne...valami büdös gumibogyó szörp  :laugh:

2009. Június 08. - 21:06:25
Válasz #580

Torony

Vendég
nakérem.

Most jött el a pont, hogy hülyén nézek. 16 hete kezdtem el egy kis dijétát 142 kilóról, a mérleg megállt 127-8-9 kiló között, mint a gerely, és sehova. kb 260-270 gramm fehérje megy csirkéből, proteinből, tojásból és sovány túróból, 200 gramm ch zabpehelyből, rizsből és hüvelyesekből. Igazából olyan tekintetben nem volt gond, hogy a súly megállt, de a forma javult (értsd; nem kibaszott dagadt vagyok, hanem már csak kurvára), most viszont mintha elkezdtem volna felpuhulni, vagy hogyismondjam. Nem durranok edzésen és mintha vizesednék.

Szóval waddafak? Karinitin megy napi 2 gramm, a koffeines meg termogén zsírégetők szóba sem jöhetnek.

2009. Június 08. - 21:28:52
Válasz #581
Nem elérhető

Johnnyx


Szénhidrát hintáztatáson nem gondolkodtál? Nálam be szokott válni, hogy 1-2 napra megemelem a ch bevitelt aztán meg lecsökkentem - még a megemelt állapot előttinél is kevesebre. Nálad pl. a következő lehetne 1 vagy 2 napig 300-400g közti ch, majd mondjuk 170-180.
A másik ötletema  CLA és a halolaj, ami segíthet.
Egyetek zabot!

2009. Június 08. - 21:39:08
Válasz #582

Torony

Vendég
Szénhidrát hintáztatáson nem gondolkodtál? Nálam be szokott válni, hogy 1-2 napra megemelem a ch bevitelt aztán meg lecsökkentem - még a megemelt állapot előttinél is kevesebre. Nálad pl. a következő lehetne 1 vagy 2 napig 300-400g közti ch, majd mondjuk 170-180.
A másik ötletema  CLA és a halolaj, ami segíthet.

hümm. lehet, hogy alá kéne durrantani a chnak? Egy próbát megér, köszi. Ja, megy napi 2x2 gramm omega3.

2009. Június 08. - 21:56:15
Válasz #583
Nem elérhető

George


nakérem.

Most jött el a pont, hogy hülyén nézek. 16 hete kezdtem el egy kis dijétát 142 kilóról, a mérleg megállt 127-8-9 kiló között, mint a gerely, és sehova. kb 260-270 gramm fehérje megy csirkéből, proteinből, tojásból és sovány túróból, 200 gramm ch zabpehelyből, rizsből és hüvelyesekből. Igazából olyan tekintetben nem volt gond, hogy a súly megállt, de a forma javult (értsd; nem kibaszott dagadt vagyok, hanem már csak kurvára), most viszont mintha elkezdtem volna felpuhulni, vagy hogyismondjam. Nem durranok edzésen és mintha vizesednék.

Szóval waddafak? Karinitin megy napi 2 gramm, a koffeines meg termogén zsírégetők szóba sem jöhetnek.
Winstrol+propi mindent megold ;D Ne szégyelj kérdezni a koxos topikban :laugh:

2009. Június 08. - 22:27:27
Válasz #584
Nem elérhető

God Vazzeg


nakérem.

Most jött el a pont, hogy hülyén nézek. 16 hete kezdtem el egy kis dijétát 142 kilóról, a mérleg megállt 127-8-9 kiló között, mint a gerely, és sehova. kb 260-270 gramm fehérje megy csirkéből, proteinből, tojásból és sovány túróból, 200 gramm ch zabpehelyből, rizsből és hüvelyesekből. Igazából olyan tekintetben nem volt gond, hogy a súly megállt, de a forma javult (értsd; nem kibaszott dagadt vagyok, hanem már csak kurvára), most viszont mintha elkezdtem volna felpuhulni, vagy hogyismondjam. Nem durranok edzésen és mintha vizesednék.

Szóval waddafak? Karinitin megy napi 2 gramm, a koffeines meg termogén zsírégetők szóba sem jöhetnek.
Winstrol+propi mindent megold ;D Ne szégyelj kérdezni a koxos topikban :laugh:

 :-O Mijazakox??!  :-/-(-:  ;D ;D ;D