2024. Május 23. - 08:51:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 259828 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 26. - 09:43:32
Válasz #615
Nem elérhető

Johnnyx


Egyetek zabot!

2009. Június 26. - 11:35:04
Válasz #616
Nem elérhető

AtisFace


Szeretnék egy terméket ajánlani:

AX SlimXtreme

Még csak tegnap vettem, de már meggyőzött, hogy a reklámszöveg által ígérteket valószínűleg hozni fogja.
E héten hétfőn kezdtem a szálkásítás második fázisát az AX Slim Xtreme mellé ajánlott kaja és edzéstervvel(SlimXtreme nélkül). Iszonyat durván éhes voltam egész nap és iszonyat fáradt. Kb. arról szóltak eddig a napjaim hogyan vészeljem át elalvás és éhenhalás nélkül(3 óránként ettem és evés után 20 perccel már akár egy egész disznót is megettem volna).

Ma reggel bevettem az első szemet és már eddig produktívabb voltam csak ma, mint az egész héten. Éhséget is frankón elnyomja kaja után kb 2 óra után kezdem érezni, hogy lassan kéne enni valamit, de nem vonja el a figyelmemet a tervezés elől.

1 hónap múlva még írók majd be arról, hogy hosszútávon is tudja-e hozni.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Június 28. - 14:26:03
Válasz #617
Nem elérhető

zotja



2009. Június 28. - 14:30:31
Válasz #618
Nem elérhető

God Vazzeg


sót teljesen elveszitek diéta alatt?

Versenyzők utolsó héten (hetekben) esetleg, én pl nem..  /7%

2009. Június 28. - 14:46:59
Válasz #619

Zsuzsi

Vendég
sót teljesen elveszitek diéta alatt?

Versenyzők utolsó héten (hetekben) esetleg, én pl nem..  /7%


Én amikor totál elhagytam tök szépen alakultam,szerintem.  8-)

2009. Június 28. - 15:40:03
Válasz #620
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
sót teljesen elveszitek diéta alatt?

Versenyzők utolsó héten (hetekben) esetleg, én pl nem..  /7%

Én sem vettem el teljesen, nyílván nem sózok mindent, mint az állat, de nem hagytam el 100%ig. Halat pl. nem sózok, mert az egyébként is sós, de a csirkefűszer amit használok, az tartalmaz némi sót. Ha valamit csak sózok, azt csökkentett nátrium tartalmú sóval teszem.

2009. Június 28. - 16:36:25
Válasz #621
Nem elérhető

God Vazzeg


Só kell az izommunkához, a zsírbontást nem befolyásolja, de vizet tart vissza. Ennek fényében max a víz mehetett le, ami bizonyos tzs% alatt nagyon látványos lehet, de az én fizikumomon nem tud javítani sajnos, ezért feleslegesnek tartom az elhagyását, de mértékkel használom..  8)

2009. Június 28. - 22:57:10
Válasz #622
Nem elérhető

zotja


l karnitint érdemes venni vagy inkább egy komplexebb zsirégetőt? ? (tudom h nem ettöl fogok szálkás lenni,csak kéne egy kis plusz az idő halattával : ) )

2009. Június 29. - 15:19:16
Válasz #623

Grizzly79

Vendég
l karnitint érdemes venni vagy inkább egy komplexebb zsirégetőt? ? (tudom h nem ettöl fogok szálkás lenni,csak kéne egy kis plusz az idő halattával : ) )
Az én véleményem az, hogy amíg nagyon nagy vagy jobban jársz, ha inkább a kajádon módosítasz.

Én is vettem rendszeresen a relatíve drága Hydroxycut Hardcore-t, de így utólag jobb lett volna talán ha inkább csirkét meg halat veszek azon a pénzen, meg mondjuk egy fél liter folyékony l-karnitint. Erre csak most jöttem rá én is persze a gazdasági válság eljöttével.
Persze, ha a végén vagy, akkor jöhetnek a komplex cuccok, de addig én nem javaslom. Vagy legalábbis én nem fogom szedni.

Ha persze az a helyzet, hogy nem számít a pénz, akkor egyél rendesen ÉS szedjél mellé komplex cuccot!

2009. Június 29. - 15:22:14
Válasz #624
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
l karnitint érdemes venni vagy inkább egy komplexebb zsirégetőt? ? (tudom h nem ettöl fogok szálkás lenni,csak kéne egy kis plusz az idő halattával : ) )
Az én véleményem az, hogy amíg nagyon nagy vagy jobban jársz, ha inkább a kajádon módosítasz.

Én is vettem rendszeresen a relatíve drága Hydroxycut Hardcore-t, de így utólag jobb lett volna talán ha inkább csirkét meg halat veszek azon a pénzen, meg mondjuk egy fél liter folyékony l-karnitint. Erre csak most jöttem rá én is persze a gazdasági válság eljöttével.
Persze, ha a végén vagy, akkor jöhetnek a komplex cuccok, de addig én nem javaslom. Vagy legalábbis én nem fogom szedni.

Ha persze az a helyzet, hogy nem számít a pénz, akkor egyél rendesen ÉS szedjél mellé komplex cuccot!


Mindig a kajának kell az első helyen állnia. Nagyon sokat tud segiteni egy komoly zsirégető, de csak és kizárólag abban az esetben, ha a kaja rendben. Én L-karnitint nagyon régen használtam csak...közel sem tapasztaltam olyat (sőt, szinte semmit), mint mondjuk az Arson-nal.

2009. Június 29. - 21:48:50
Válasz #625
Nem elérhető

zotja


Balu leirnád h állt össze ez a 10 hét neked? :) edzés és étkezés terén :)

2009. Június 29. - 21:53:49
Válasz #626

Gerr

Vendég
Balu leirnád h állt össze ez a 10 hét neked? :) edzés és étkezés terén :)

Ez engem is érdekelne... ::)

2009. Június 29. - 22:10:01
Válasz #627
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu leirnád h állt össze ez a 10 hét neked? :) edzés és étkezés terén :)

Tyűűűűű...  ;D

Kaja: Magas CH-n kezdtem...400g, kb. ennyivel is tömegeltem, de ez ugye már full tiszta kaja volt, már ekkor beindult a fogyás, persze ez valószínüleg még csak víz volt. A fehérjét kb. 300g-ról kezdtem, ami csirkemell, pulykamell, marhahátszín, hal, tojásfehérje és persze tápkieg volt. A CH-t csökkentettem fokozatosan, mindig érzés szerint, ahogy úgy láttam nem változok, mindig változtattam valamit, elvettem CH-t, növeltem fehérjét vagy raktam be plusz lenmagolajat stb. A marhát idővel elhagytam, bár lehet mehetett volna még, de valahogy megmaradt csak a csirkemell meg a hal és néha tojásfehérje.
30-50g CH-ig mentem le, most is ennyin vagyok, de ez már nagyon a vége. A fehérjém most durván 350-400g körül van a 86kg-os testsúlyomhoz. Sajna a hús egyre nehezebben megy, igy sokat turmixozok itt a végén. CH-ból az edzés utánit vettem el utoljára, ez csak 1 hete nem megy.
 
Edzés: Itt nem volt semmi különleges, heti 1* edzettem meg minden testrészt, lényegében az edzéseim csak az aerob-bal változott. Ja, meg annyi, hogy a heti 4-5 helyett 6* edzettem. Az aerob-ot heti 3* 30 percről kezdtem és ezt emeltem fokozatosan egészen 55percig, minden edzés végén.

Mivel ez volt az első diétának nevezhető valamim, lehetett volna jobban is csinálni, de szerintem ilyenkor az ember még próbál az érzéseire hagyatkozni. Most ilyen lett a végeredmény, majd a következő jobb lesz.

2009. Június 29. - 22:54:47
Válasz #628
Nem elérhető

Seth


Ha ennyit fogytál, és a képek alapján mintha most lennél nehezebb asszem nagy baj nem lehet!!  @:-)

2009. Június 29. - 23:15:30
Válasz #629
Nem elérhető

jrk


Balu,

azt írtad, hogy az aerobot edzés után nyomtad le. Adott esetben egy ütős másfél órás edzés után nem volt az a 30-55 perc aerob túlságosan katabolikus? Jó, látom a képeken, hogy nem :), de hogy...? Vagy a súlyzós edzések hossza jelentősen lerövidült azáltal, hogy 6-ra növelted? Más speciális időpontban (reggel, vagy este) nem végeztél aerobot? A terhelés, és az egyes testrészekre szentelt figyelem mennyiben változott azzal, hogy 4-ről 6-ra emelted az edzéseid számát? A súlyzós edzés+aerob alatt BCAA és/vagy glutamin, vagy bármilyen full spektrum amino, edzés alatti formula ment esetleg?

Ne haragudj, ha egyszerre sok kérdést zúdítottam rád, de tényleg nagyon kíváncsi vagyok. :)