2024. Május 23. - 10:54:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 259848 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Július 26. - 11:11:54
Válasz #90
Nem elérhető

Bubee


re, nos elég vicces, látom.
Általában diétázáskor gyakran viszaesik a teljesítmény. Ez általános, de nem mérvadó. Nem tudom, én szálkásításkor Sec-1-t használtam (is), és evvel együtt itt szó sem volt erről. Ezért is írtam le a véleményem, h szálkásításkor ez egy remek cucc (persze lehetne még ódázni róla). Szóval egy fogyásos kúránál "evvel (Sec-1)" nem fogtok lekókadni. Evvel tuti nem!:)
Nos, ennyi köze van.
Capesheee? :-)-

We love you ViCtor  <3!  :-):-)::  (:-)  Łł=
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Július 27. - 11:45:08
Válasz #91
Nem elérhető

T3quila


Ki próbálom a következő kombinációt augusztusban:
- Hoodia+
- Omega-3
- CLA
- Multi-X
- Greens
- Protein Delite

Mi a véleményetek róla illetve ki próbálta-e valaki ezek közül a ...... új termékeit?

2007. Július 27. - 11:54:30
Válasz #92
Nem elérhető

tomi


jézusom......... Brutális eredmények várhatóak. Ilyen jó stack-et én még nem láttam. Vigyázz mert a végén úgy fogsz kinézni, mint dave palumbo.
Szerintem inkább veszítsd el roulette-en ezt a pénzt......az is hasznosabb, mint ilyen semmitmondó szemeteket venni. :---- :-/]
Up the dose, lift the most!

2007. Július 27. - 12:05:37
Válasz #93
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
 ;D szerintem is gyere fel inkább a pokerstars.net-re, éppen a 6-os asztalnál játszok és tedd fel ott ezt a pénzt. 8-) /7%
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 27. - 18:00:36
Válasz #94
Nem elérhető

Riper


Ki próbálom a következő kombinációt augusztusban:
- Hoodia+
- Omega-3
- CLA
- Multi-X
- Greens
- Protein Delite

Mi a véleményetek róla illetve ki próbálta-e valaki ezek közül a ...... új termékeit?


Elég a Multi-X, mint alap vitamin csomag, sorrendben még az omega-3 zsírsav jöhet szóba szerintem.
Protein delite meg csajoknak való :D vegyél "rendes" tejsavót, amibe kevesebb a cukor és relatíve ólcsóbb is, mint pl. a cytogen wheypro vagy ...... 100% whey protein.
Leave no doubt

2007. Július 27. - 18:14:47
Válasz #95
Nem elérhető

BrianB


A bájotek még olcsóbb hasonló minőséggel. @:-)

2007. Július 27. - 18:24:40
Válasz #96
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Július 27. - 18:34:03
Válasz #97
Nem elérhető

BrianB



2007. Július 27. - 18:55:14
Válasz #98
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Július 27. - 19:19:56
Válasz #99
Nem elérhető

BrianB


Akkor jobb a BT? :P Nem kizárt egyébként...Ez már a gigászok harca @-o :-oD

2007. Július 27. - 19:25:51
Válasz #100
Nem elérhető

Bubee


Akkor jobb a BT? :P Nem kizárt egyébként...Ez már a gigászok harca @-o :-oD

Sztem ne offoljunk. A Biotech elmehet a búsba, ez a lényeg. Nekem ez a véleményem...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Július 27. - 19:36:54
Válasz #101
Nem elérhető

BrianB



2007. Július 28. - 10:49:21
Válasz #102
Nem elérhető

zen


Udv!
Zsiregetes alatt hasznalok spiopentet,40mcg 100db tabletta per muanyag bottleba, dragon INC gyartja latott mar valaki ilyet?(2.hetbe tartok)  d:)
a kerdesem vegulis az lenne, hogy dobaljam melle a tight nevu zsrigetot ami stimulans/termogen mint picit spiro ...
reggel 1spiro delutan 4kor masik spiro, tightot hova tegyem monnyuk delre? vagy nyomjam nyugodtan reggeli spiro adag melle ?:-/
elore thx

2007. Július 28. - 17:08:00
Válasz #103
Nem elérhető

Riper


A bájotek még olcsóbb hasonló minőséggel. @:-)
Így van, ezek megfelelnek nekünk halandóknak, a drága és csúcs minőségű proteinek már olyan iszonyatos tempóban izmosítanak, hogy az már ijesztő! Hagyjuk meg azokat a profiknak! ;D
Leave no doubt

2007. Július 28. - 19:07:48
Válasz #104
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."