2024. Május 23. - 11:24:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 259854 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Május 05. - 18:47:46
Válasz #285
Nem elérhető

Kola


Protein kiegészítés egész nap,legfontosabb időpontok:reggel, edzés előtt1-2 órával,edzés után közvetlenül, lefekvés előtt,
Aminósav kiegészítés erősen ajánlott: glutamin szedése: edzés előtt,után,lefekvés előtt
                                                   BCAA szedése: ezés előtt után
                                                   Liquid(folyékony) amino szedése edzés előtt, alatt,után


ez csak 1 általános séma a saját szükségleteidhez viszonyítva használdd! ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Május 05. - 19:59:48
Válasz #286
Nem elérhető

L


Ezen a héten pihi volt minden szinten,sem edzés sem aerob  ˝=/.Viszont regenerálódásra jól jött ez a hét.A meló közbeszólt,nem kicsit,nagyon.Holnaptól viszont újra tudok menni. Most viszont kicsit kezdek elszontyolódni,mert nem látok magamon semmi változást,a hasam nagyon párnázott és már unom az uszógumit.Elgondolkodtam,és arra jutottam,hogy Hydroxycut Hardcore-t vetek be az erdmény elérése érdekében. A kérdésem az lenne :mennyi ideig kéne szedni? Illetve a szedés mellett milyen kiegészítőt érdemes enni? ?:-/

valaki segítene? ?:-/

Azt viszont ne felejtsd el hogy amíg a kajád és az edzésed nincs maximálisan rendben addig ne is számíts semmi számottevő eredményre. A kiegek a fontossági sorrendben csak ezek után jönnek úgy ahogy Zoli leírta.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 05. - 20:09:44
Válasz #287
Nem elérhető

Boresz


Ezen a héten pihi volt minden szinten,sem edzés sem aerob  ˝=/.Viszont regenerálódásra jól jött ez a hét.A meló közbeszólt,nem kicsit,nagyon.Holnaptól viszont újra tudok menni. Most viszont kicsit kezdek elszontyolódni,mert nem látok magamon semmi változást,a hasam nagyon párnázott és már unom az uszógumit.Elgondolkodtam,és arra jutottam,hogy Hydroxycut Hardcore-t vetek be az erdmény elérése érdekében. A kérdésem az lenne :mennyi ideig kéne szedni? Illetve a szedés mellett milyen kiegészítőt érdemes enni? ?:-/

valaki segítene? ?:-/

Azt viszont ne felejtsd el hogy amíg a kajád és az edzésed nincs maximálisan rendben addig ne is számíts semmi számottevő eredményre. A kiegek a fontossági sorrendben csak ezek után jönnek úgy ahogy Zoli leírta.

Igen ezzel tisztában vagyok,és ezért kérdezem hogy mennyi az ajánlott idő amíg érdemes ezt használni folymatosan.Mert ha több mint amire én most számolok akkor csak 1 hónap mulva állok neki,június elején megint kiesik egy hetem az általános iskolai ballagás idején.Utánna viszont indul a menet.Amúgy bcaa,glutamin már most is mennek edzés előtt,alatt,után,fekvés előtt is.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 05. - 21:28:02
Válasz #288
Nem elérhető

FirstLady



"Nagyon szerencsés vagy, hogy nem szereted az édességet. Én viszont túlzottan is (meg is látszik), ezért iszok sok protein turmixot, végül is az is édesség ;D " - azé vagy a dijéta topicban biztos :D :D :D ;D ;D ;D egyébként nem is rossz ötlet... ódákat tudnék zengeni a proteinturmixból készült palacsintáról (azt még én is szeretem) ;) /7%

"Protein kiegészítés egész nap,legfontosabb időpontok:reggel, edzés előtt1-2 órával,edzés után közvetlenül, lefekvés előtt,
Aminósav kiegészítés erősen ajánlott: glutamin szedése: edzés előtt,után,lefekvés előtt
                                                   BCAA szedése: ezés előtt után
                                                   Liquid(folyékony) amino szedése edzés előtt, alatt,után


ez csak 1 általános séma a saját szükségleteidhez viszonyítva használdd!  ;-oo-; " -szerintem ez egy kezdőnek kicsit sok, de végülis, ha meg tudja jegyezni, meg be tudja tartani, akkor végülis... De ha a kaja rendben van, akkor az már fél siker :)

Boresz bár én nem tudom, hgoy mennyi ideje, meg hogy edzel, meg ilyenek, de az L-carnitint azt javaslom neked még :)

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 05. - 21:28:02
Válasz #289
Nem elérhető

Kemplaszlo


Protein kiegészítés egész nap,legfontosabb időpontok:reggel, edzés előtt1-2 órával,edzés után közvetlenül, lefekvés előtt,
Aminósav kiegészítés erősen ajánlott: glutamin szedése: edzés előtt,után,lefekvés előtt
                                                   BCAA szedése: ezés előtt után
                                                   Liquid(folyékony) amino szedése edzés előtt, alatt,után


ez csak 1 általános séma a saját szükségleteidhez viszonyítva használdd! ;-oo-;

Tyűűűű pajti erre gondoltam ez most hatalmas segítség volt Łł= ;-oo-;
Van valami konkrát ezekböl vagy ez ugy van ahogy valamelyikőtök korábban mondta hogy "a glutamin az glumatin a BCAA meg BCAA mind1 hogy milyen"
Ja és Lipo 6 jöhet kezdéskor azonnal??

'OFF'
Egyébként az eredi neved a Kolarovszki?
Vagy Kolarovoban laksz? mert  fater is ott lakik  Łł=  ;D

2008. Május 05. - 22:00:10
Válasz #290
Nem elérhető

L


Ezen a héten pihi volt minden szinten,sem edzés sem aerob  ˝=/.Viszont regenerálódásra jól jött ez a hét.A meló közbeszólt,nem kicsit,nagyon.Holnaptól viszont újra tudok menni. Most viszont kicsit kezdek elszontyolódni,mert nem látok magamon semmi változást,a hasam nagyon párnázott és már unom az uszógumit.Elgondolkodtam,és arra jutottam,hogy Hydroxycut Hardcore-t vetek be az erdmény elérése érdekében. A kérdésem az lenne :mennyi ideig kéne szedni? Illetve a szedés mellett milyen kiegészítőt érdemes enni? ?:-/

valaki segítene? ?:-/

Azt viszont ne felejtsd el hogy amíg a kajád és az edzésed nincs maximálisan rendben addig ne is számíts semmi számottevő eredményre. A kiegek a fontossági sorrendben csak ezek után jönnek úgy ahogy Zoli leírta.

Igen ezzel tisztában vagyok,és ezért kérdezem hogy mennyi az ajánlott idő amíg érdemes ezt használni folymatosan.Mert ha több mint amire én most számolok akkor csak 1 hónap mulva állok neki,június elején megint kiesik egy hetem az általános iskolai ballagás idején.Utánna viszont indul a menet.Amúgy bcaa,glutamin már most is mennek edzés előtt,alatt,után,fekvés előtt is.

Azért gondoltam, hogy a kajád és az edzésed nem a legmegfelelőbb mert nem "látsz magadon semmi változást". Alapvető változásokat pedig nem a kiegek fognak hozni. Erre próbáltam rávilágítani. ;)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 06. - 10:44:34
Válasz #291
Nem elérhető

Johnnyx



egyébként nem is rossz ötlet... ódákat tudnék zengeni a proteinturmixból készült palacsintáról (azt még én is szeretem) ;) /7%


FirstLady ha ráérsz szerintem oszd meg velünk ennek a palacsintának a receptjét. itt találod a receptes topicot: http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=398.30
Egyetek zabot!

2008. Május 06. - 11:25:54
Válasz #292
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 06. - 14:33:22
Válasz #293
Nem elérhető

Boresz


Ezen a héten pihi volt minden szinten,sem edzés sem aerob  ˝=/.Viszont regenerálódásra jól jött ez a hét.A meló közbeszólt,nem kicsit,nagyon.Holnaptól viszont újra tudok menni. Most viszont kicsit kezdek elszontyolódni,mert nem látok magamon semmi változást,a hasam nagyon párnázott és már unom az uszógumit.Elgondolkodtam,és arra jutottam,hogy Hydroxycut Hardcore-t vetek be az erdmény elérése érdekében. A kérdésem az lenne :mennyi ideig kéne szedni? Illetve a szedés mellett milyen kiegészítőt érdemes enni? ?:-/

valaki segítene? ?:-/

Azt viszont ne felejtsd el hogy amíg a kajád és az edzésed nincs maximálisan rendben addig ne is számíts semmi számottevő eredményre. A kiegek a fontossági sorrendben csak ezek után jönnek úgy ahogy Zoli leírta.

Igen ezzel tisztában vagyok,és ezért kérdezem hogy mennyi az ajánlott idő amíg érdemes ezt használni folymatosan.Mert ha több mint amire én most számolok akkor csak 1 hónap mulva állok neki,június elején megint kiesik egy hetem az általános iskolai ballagás idején.Utánna viszont indul a menet.Amúgy bcaa,glutamin már most is mennek edzés előtt,alatt,után,fekvés előtt is.

Azért gondoltam, hogy a kajád és az edzésed nem a legmegfelelőbb mert nem "látsz magadon semmi változást". Alapvető változásokat pedig nem a kiegek fognak hozni. Erre próbáltam rávilágítani. ;)

A kajám:
reggeli 5:00 - 50g zab+1.5 mérő fehérje
kaja-1, 8:00-150g csirke+120g zöldség (kedden és pénteken 70g rizs a zöldség helyett)
kaja -2, 10:00-15g darált zab+1.5 mérő fehérje ( meló miatt csak igy tudom pótolni a fehérjét szilárd kaja helyett)
ebéd 12:00-150g csirke+120g zöldség (kedden és pénteken 70g rizs a zöldség helyett)
 14:40-15g darált zab+1.5 mérő fehérje+6g glutamin +2g carnitin
 15:00 edzés (közben 15g bcaa+6g glutamin+1 g carnitin) (50p aerob benne van)
 17:00 edzés vége,15g darált zab+1.5 mérő fehérje+6g glutamin
 17:50 150g csirke+120g zöldség
 20:00 150g csirke+100g zöldség
 22:00 1.5 mérő fehérje+6g glutam és huzás aludni
ezt tartom szigorúan.
Február óta vagyok diétán,folyamatosan csökkentve a ch-t, de konkrétan ezek az értékek egy hónapja.A karomról látom hogy lement valami, a lábamról is,de a derekamon semmi változást nem tapasztalok. 2 hete vettem érszre hogy elkezdtem gyengülni,addig még volt is gyakorlat ahol még emelni is tudtam a súlyokon. Minden nap más izomcsoportot edzek+aerob ,2 nap pihenőnappal.Bár az az aerob az egy hónapig erős kardió volt 13 perc futás+25p bicaj 155-160 pulzussal.Most 3 hete csak bicajozok 50 percet ~135ös pulzussal. Valamit elbasztam,vagy csak nehezen regálok a diétára? Eddig 2kg minusz van,a számításom szerint már 7nél kéne járnom ˝=/.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 06. - 14:38:13
Válasz #294
Nem elérhető

Kola


próbálj ki 5 napos CH töltéses-ürítéses rendszert hátha az bevállt...
valamint valami jó ksi anyagcsere fokozót,zsírégetőt hoyg valami új ingert kapjon a szervezeted aminek hatására elkezdj ZSÍRT  égetni... 8-}
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Május 06. - 17:53:57
Válasz #295
Nem elérhető

miki_nrg


Szerintetek melyik termék a legjobb étvágycsökkentésre?
Már nehezen hiszek a reklámoknak mert anno még az extreme fites korszakom előtti cuccoknál amikor azt írták hogy étvágycsökkentő, hát egyiknél sem ért semmit. És ez az én fő gondom hogy állandóan éhes vagyok! Úgy meg képtelen leszek rendesen betartani a diétát

2008. Május 06. - 18:27:48
Válasz #296
Nem elérhető

Kola


étvágy nem számít csak mindig legyen nálad Cheaters Relief!!!!!!!!!!!!!! /7% !+"%
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Május 06. - 18:48:34
Válasz #297
Nem elérhető

miki_nrg


Hát azt én is nézegettem, de az nekem túl komoly zsírégető lenne! Mivel ha betartom a szedési útmutatót akkor már üzemanyagra sem marad pénzem és járhatok futva :))

2008. Május 12. - 02:28:58
Válasz #298
Nem elérhető

Jacoby


Sziasztok!

Hát a sárga oldal mellett végre sikerült észrevennem, hogy van másik bodys oldal is magyarországon.

HÁt eléggé ledöbbentő dolgokat olvastam az elmult 1-2 órában, nem is nagyon tudtam kirobbanni a képernyő elől :)

Számtalan kérdés fogalmazódott meg persze a fejemben... lehet hogy hogy eddig mindent rosszul csináltam...

Most épp egy zsírégető fázisban tartok, azért írok épp ide. Mivel egész kiskorom óta van egy bizonyos zsír rajtam (ÚSZÓGUMI FŐLEG) és ez ha sportoltam ha nem mindig ott volt, ezért 2 év tömegnövelés után (63kgról 80ra mentem fel) úgy terveztem, hogy a jelenlegi 10 kgos zsírt 5re szeretném redukálni...

Írok akkor a dolgaimról fotnossági sorrend szerint.

Diéta: 2.5-3 g/tsk fehérjét próbálok most tartani, hát nem könnyű. ......:) 100 whey proból csirkemellből, alpa túróból és néha tojásból viszem ezt be.
A cht levittem 150 gramm körülire, de igaz h csak másfél kilót fogytam két hét alatt, mégis meglehetősen kisebbnek érzem magam:S leeht hogy túlzottan levittem a cht?

Edzés: Ugyanaz mint eddid, csak éppen szinte minden szuperszettben (intenzív edzés)

Aerobbal még hadilábon állok, de itt is nagy a nézeltérés a HIIT (high intensity intervall training) és a gyalolgós 130as pulzusó aerob közt. Vélemények?

Kiegészítők: hááát, bcaa, karnitin, meg glutamin ment eddig, de mivel midnenki azt mondta h vegyek spiropentet, mert az pucol és nem fog leemnni rólam izom, hát kénytelen voltam és megvettem, most szedem 2. napja:) 200 darabos clenbulol SB LAboratories gyártja, elvileg thaiföldi. 200 szemet vettem 7000 forintért. Mennyire kamugyanús? szóvel ezt tervezem flehasználni 1122334455 és aztán 2 nap eszem 2 nap szünet alapján. Vélemények?

Megpróbáljuk.

De most sok ellentétes véelményt olvastam, mi szerint vannak nagyon jó zsírégetők.

Elsőként ezt a muscletech shredded stacket néztem ki... Spiro mellett belefér, vagy az már sok?

Más: Soha nem kávézok, a Hidroxycut magas koffein tartalma mennyit "árthat"? Illetve még egy kérdés: mennyi a valószínűságe, hogy ezeknek a zsírégetőnek a hatása időleges? Mondván, ha elkezdek tömegelni és megemelem a cht egyből visszajön az úszógumi?

Ez a segru-one akármi fotnos még plussznak? Úgy látom ez egy hgh tartalmú cucc, inkbb tartogatnám tömegelésre, hátha dob ratjam. Vélemények?

Legutolsó sorban leírnám, hogy én kb milyen testre vágyok, mielőtt azért kezdenétek anyázni, hogy minek szálkásítok 80kgnál:) szóval semmiféle melvin anthony dexter jackson jay cutler vágyaim nincsenek:) Szeretnék egy nagyon szálkás izomzatot elérni, főleg a vállamon szélesíteni, amihez ugye vékony derék párosul. Ha egy példát kértek, itt egy youtubeos videó: http://www.youtube.com/watch?v=NtDC4LJyXmE  Persze a cégső eredmények a figyelmreméltóak:)

Lehet hogy ez most így előre sok volt sokatoknak, de gondoltam hogy így legyen teljes az összkép :)

Remélem azért jönnek majd a reakciók!

Előre is köszi!

2008. Május 16. - 17:21:20
Válasz #299
Nem elérhető

Boresz


Azt mondták nekem a teremben (tulaj) hogy a lábazás után nem lehet kardió jellegű mozgást végezni. Most csak a régi tanult dolgot mondja magától ,amit beleeröltettek a Testnevelési diplomával együtt,vagy ezt jobb ha megfogadom?

u.i.: ha minden igaz hétfőtől kiegészítem Hidrókszikáthárdkórral a diétát.Azon kívűl,mióta nem írtam ebbe a topikba,elindultam szépen lassan lefelé,mérleg szerint -2kg.  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság