2024. Június 04. - 13:05:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 362215 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Május 05. - 20:29:33
Válasz #1035
Nem elérhető

H. Laci


:-\ :-\ :-\ elmegyek  jolerezni  magam,és akkor meg ilyenekkel  hoz  óssze az élet..  hányinger mind  ...jaja  ottvolt még vagy  3-4  haverja."ugrásra"készen..mondom ez tipikus  parasztfalvai  mulatóós  stilus..

eccer nekem volt hogy egy szórakozóhelyen belémkötöttek, kinéztek és már beszólogattak. Jó mondom meglesem a megfelelő alkalmat. Megis lett, ketten maradtak. Mi négyen voltunk még. Odamentünk, mondom az egyiknek hogy most mond hogy mi a probléma, ha gondolod kint vagy bent, nekem mindegy. Aszongya a másiknak, hagyd ők négyen vannak. Erre bazdmeg olyan pipa lettem hogy a homlokomat eltalálta az orra.  ˝=/ bazzeg hogy mi négyen vagyunk......mer mondom ti ha egyedül lennék akkor mindannyian rámjönnétek nem? Akkor itt az alkalom....barom. Aztán nem történt semmi. Ja és kolompárék vótak....
fater most 51 éves
amikor ő járt szórakozni, már akkor is voltak ilyenek, mesélte belé is mindig bele kötöttek, aztán mondta hogy odáig jutott el hogy boxer a kézen, kéz a zsebben, azért nagy maffia nem volt az öreg, de volt erre az esetre példa
na már csak az lesz jó ha én elmegyek diszkóba  ˝=/   kis fasz létemre sosem féltem a nagyobbaktól, ugyhogy már előre érzem hogy lesz majd egykét verés (nem verekedés  ****:))) ****:))) )   ja és nem engemet fognak el verni  >:D >:D >:D 


kiábrándítalak lacika  ;D soha nem tudhatod ki jön veled szembe...nem számít az sem hogy hány kiló vagy! lehet  az ellenfeled is edz évek óta...csak ő a zsákot üti. Mindenkit elvernek aki ecceris balhéba keveredik, nem kerülhetsz ki mindíg győztesen. Engemis elvertek párszor. Csak figyeld meg. Inkáb kerüld el a szitukat, ez jótanács.
;-oo-;

én is mindig kerülöm/kerültem az ilyen helyzeteket, bár az elmúlt 2 évben nyilvános szorakozó helyen összesen 4 szer, ha megfordultam...  :-}

Lacika, ha majd nagyobb leszel, megtapasztalod, hogy mindenki beléd fog kötni szórakozó helyeken  ****) :angry: :-/]
lagalábbis kécskén így megy sajnos  ˝=/
már nem azért, de már most oda jönnek a kis 5. osztályos kis faszok hogy: mennyit emelsz fel egy kézel a földről? mondom sokat(eleve ilyen hülye kérdést istenem) és el kezd ott keménykedni hogy: én fel emelek ám 30 kg-ot, mondom ki a faszt érdekli hogy te micsinálsz, és el kezd keménykedni hogy, ne higyjem má magamat olyan nagy badisnak  ˝=/
most vágjak szájba egy nálam kiseb kis takonyt úgy hogy az anyja ki tagadja? vagy hagyjam hogy jöjjön utánam a suli udvaron és keménykedjen (meg msnen kostolgasson, persze ott le tiltottam) 
meg egy csomó kis kölök oda jön hogy: ne legyé má olyan be képzelt, ne hogy azt hidd hogy te nagy badis vagy  :-/- :-/-

2009. Május 05. - 20:30:23
Válasz #1036
Nem elérhető

Suncity


még pár éve 1dizsibe odajött hozzám 1strici 2qrvával, hogy megvenné a bnőmet !+"%
 :-/-
 
"nem adom nem cserélem"

2009. Május 05. - 20:32:34
Válasz #1037
Nem elérhető

George


Bár nem vagyok egy félős típus, meg nem is ijedek meg könnyen, én nem szoktam járni szórakozni - legalábbis a klasszikus értelembe vett diszkózás nem az én műfajom, ahol az ilyenek történnek. Ha véletlenül letévedek valamerre, akkor az ajtóban is minimum egy ismerős van, bent meg többel is összefutok, ezen sosem aggódtam. Amiért én nem szeretem a diszkót az az, hogy két napig érzem még a cigibűzt az orromban, nem hallok minimum ugyanennyi ideig, és zavar a tömeg. Nekem a kikapcsolódás egy jó kávé este egy kávézóban, aztán egy séta az utcán...kis kocsikázás esetleg, de nekem ennyi már elég. És így balhé sincs, a pénzem is megmarad ;D meg jól is éreztem magam, és beszélgetni is tudtam azzal akivel szerettem volna ****:))))))

2009. Május 05. - 20:52:56
Válasz #1038
Nem elérhető

Gabe


Studio  zárobuli:
.......nézem baratnömet,dikk  ez  a f@szkalap meg micsináál ????...  ˝=/
ez 1  dolog hogy  parasztmodon ugy táncolt  hogy  haveromat  is  lökdöste a  énvagyok a  jani  tipusú táncolva,de  azé má  durva  vot  hogy  b.nömet is.ha aszzite  milyen menö  lesz a  nömnéél akko  hát  ezt nagyon benézted  csikosigesbuzigyerek ha  ilyen szánalmas paraszt vagy akkor ne  menjéél emberek közé! mert  ha  feljössz  mucsafalvárol jáccani az eszed akko legközelebb valaki  betalál.sose  ertettem az ilyen discoba  én vagyok a  császár tipusokat :---- ugyhogy  gyerek nálam idén te  vitted  a  pálmát,a  szánalmasok közül &5*
Öcsém, neked elég magas az ingerküszöböd! !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 05. - 20:55:43
Válasz #1039
Nem elérhető

Cressler


:-\ :-\ :-\ elmegyek  jolerezni  magam,és akkor meg ilyenekkel  hoz  óssze az élet..  hányinger mind  ...jaja  ottvolt még vagy  3-4  haverja."ugrásra"készen..mondom ez tipikus  parasztfalvai  mulatóós  stilus..

eccer nekem volt hogy egy szórakozóhelyen belémkötöttek, kinéztek és már beszólogattak. Jó mondom meglesem a megfelelő alkalmat. Megis lett, ketten maradtak. Mi négyen voltunk még. Odamentünk, mondom az egyiknek hogy most mond hogy mi a probléma, ha gondolod kint vagy bent, nekem mindegy. Aszongya a másiknak, hagyd ők négyen vannak. Erre bazdmeg olyan pipa lettem hogy a homlokomat eltalálta az orra.  ˝=/ bazzeg hogy mi négyen vagyunk......mer mondom ti ha egyedül lennék akkor mindannyian rámjönnétek nem? Akkor itt az alkalom....barom. Aztán nem történt semmi. Ja és kolompárék vótak....
fater most 51 éves
amikor ő járt szórakozni, már akkor is voltak ilyenek, mesélte belé is mindig bele kötöttek, aztán mondta hogy odáig jutott el hogy boxer a kézen, kéz a zsebben, azért nagy maffia nem volt az öreg, de volt erre az esetre példa
na már csak az lesz jó ha én elmegyek diszkóba  ˝=/   kis fasz létemre sosem féltem a nagyobbaktól, ugyhogy már előre érzem hogy lesz majd egykét verés (nem verekedés  ****:))) ****:))) )   ja és nem engemet fognak el verni  >:D >:D >:D 


kiábrándítalak lacika  ;D soha nem tudhatod ki jön veled szembe...nem számít az sem hogy hány kiló vagy! lehet  az ellenfeled is edz évek óta...csak ő a zsákot üti. Mindenkit elvernek aki ecceris balhéba keveredik, nem kerülhetsz ki mindíg győztesen. Engemis elvertek párszor. Csak figyeld meg. Inkáb kerüld el a szitukat, ez jótanács.
;-oo-;

én is mindig kerülöm/kerültem az ilyen helyzeteket, bár az elmúlt 2 évben nyilvános szorakozó helyen összesen 4 szer, ha megfordultam...  :-}

Lacika, ha majd nagyobb leszel, megtapasztalod, hogy mindenki beléd fog kötni szórakozó helyeken  ****) :angry: :-/]
lagalábbis kécskén így megy sajnos  ˝=/
már nem azért, de már most oda jönnek a kis 5. osztályos kis faszok hogy: mennyit emelsz fel egy kézel a földről? mondom sokat(eleve ilyen hülye kérdést istenem) és el kezd ott keménykedni hogy: én fel emelek ám 30 kg-ot, mondom ki a faszt érdekli hogy te micsinálsz, és el kezd keménykedni hogy, ne higyjem má magamat olyan nagy badisnak  ˝=/
most vágjak szájba egy nálam kiseb kis takonyt úgy hogy az anyja ki tagadja? vagy hagyjam hogy jöjjön utánam a suli udvaron és keménykedjen (meg msnen kostolgasson, persze ott le tiltottam) 
meg egy csomó kis kölök oda jön hogy: ne legyé má olyan be képzelt, ne hogy azt hidd hogy te nagy badis vagy  :-/- :-/-
AZ élet nehéz dolgai, fránya ötödikesek  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Május 05. - 20:57:20
Válasz #1040
Nem elérhető

lue


...gabe...ha  az utcán vagyunk  más  a  történet  vége..igyis"nyugodjmá meg"volt....

2009. Május 05. - 21:01:32
Válasz #1041
Nem elérhető

Cressler


Én legtöbbet az egyetemen járok bulizni ahol zárt közösség van, csak diákigazolvánnyal lehet belépni így valamivel jobb a helyzet de így is vannak gyökerek. Amikor meg otthon megyek el  nagyjából tudom azt, hogy ki az aki csak balhézni jár és ezek közül ki az akit jobb kerülni mert meglepetést okozhat.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Május 05. - 21:01:49
Válasz #1042
Nem elérhető

Gabe


...gabe...ha  az utcán vagyunk  más  a  történet  vége..igyis"nyugodjmá meg"volt....
Nekem sajnos nincs szelektációs ingerküszöböm!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 05. - 21:09:58
Válasz #1043
Nem elérhető

Cressler


...gabe...ha  az utcán vagyunk  más  a  történet  vége..igyis"nyugodjmá meg"volt....
Nekem sajnos nincs szelektációs ingerküszöböm!
mert egy agresszív kis disznó vagy  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Május 05. - 21:31:37
Válasz #1044
Nem elérhető

fastor


Lue, azért elismerésem, hogy vissza tudtad magad tartani ;)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 05. - 21:46:37
Válasz #1045
Nem elérhető

lue



2009. Május 05. - 23:04:46
Válasz #1046
Nem elérhető

Gabe


...gabe...ha  az utcán vagyunk  más  a  történet  vége..igyis"nyugodjmá meg"volt....
Nekem sajnos nincs szelektációs ingerküszöböm!
mert egy agresszív kis disznó vagy  ;D
Az lehet, de ha utána öten pépesre vernek, akkor is arcba rúgtam volna a gyereket, ha a nőmet lökdösi!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 05. - 23:10:08
Válasz #1047
Nem elérhető

Cressler


...gabe...ha  az utcán vagyunk  más  a  történet  vége..igyis"nyugodjmá meg"volt....
Nekem sajnos nincs szelektációs ingerküszöböm!
mert egy agresszív kis disznó vagy  ;D
Az lehet, de ha utána öten pépesre vernek, akkor is arcba rúgtam volna a gyereket, ha a nőmet lökdösi!
Helyes  ****:))))))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Május 05. - 23:21:52
Válasz #1048
Nem elérhető

Gabe


Mellesleg az ilyen f@sztarisznyáknak sokszor elég egy durván agresszív fellépés, ami a meglepetés erejével hat, és nem tudják, mit kezdjenek vele!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 06. - 00:31:57
Válasz #1049
Nem elérhető

fastor


GAbe, az a baj ,hogy ha veled végeznek, a nöd járja meg...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó