2024. Június 07. - 19:24:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779644 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Május 10. - 10:18:52
Válasz #2445
Nem elérhető

Johnnyx


Anabolci Vitakic-etek van (az extremefit.hu-n nem láttam)? És, ha igen mennyibe kerül?
Egyetek zabot!

2009. Május 10. - 10:33:24
Válasz #2446
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

4 Most Anbolic Bundle Stack(SuperPump250,Size On,PlasmaJet,Novedex XT)-21100Ft


Az más stack, mint amit ti kaptatok sajnos, nem is néztem az árat amit írtál rá, csak kb. 2 hónapja néztem ezt a szuper pakkot a bodybuilding.com-on(http://www.bodybuilding.com/store/gn/4mostanabolicbundle.html ) és nagyon megörültem hogy lesz nálatok ugyanis tartalmaz egy táskát, shakert, pólót, edzésterveket stb.  ajándékba a 4 cucc mellé és ráadásul 170 dolcsiért Best buy is lenne.

Amit kaptatok az is nagyon megéri, ha a novedex xt 30 napos verziója van benne. Ha így van akkor be is száguldozok egyért, amint el lehet hozni a Lurdyból, vagy a Westendből.
Ennek is ez a neve azt hiszem,csak ez a 2 hetes változat,mint a MuscleTech-nél a Hardcore Musclebuilding Stack.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 10. - 11:21:12
Válasz #2447
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Anabolci Vitakic-etek van (az extremefit.hu-n nem láttam)? És, ha igen mennyibe kerül?

A extremefit.hu-n minden termék fent van, amit forgalmazunk. Tehát nincs Vitakic.

2009. Május 11. - 10:49:25
Válasz #2448

csery

Vendég
Anabolci Vitakic-etek van (az extremefit.hu-n nem láttam)? És, ha igen mennyibe kerül?

A extremefit.hu-n minden termék fent van, amit forgalmazunk. Tehát nincs Vitakic.

Leléceltetek tegnap Balu?

Pedig utána jó volt!!! ;D

2009. Május 11. - 11:26:02
Válasz #2449
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Anabolci Vitakic-etek van (az extremefit.hu-n nem láttam)? És, ha igen mennyibe kerül?

A extremefit.hu-n minden termék fent van, amit forgalmazunk. Tehát nincs Vitakic.

Leléceltetek tegnap Balu?

Pedig utána jó volt!!! ;D

Ja, lepattantunk. Nem is vittünk kaját, mert nagyon sokáig úgy sem terveztük...nekem a Nutella meg sajnos most nem fér bele!  ;D

2009. Május 11. - 16:48:35
Válasz #2450
Nem elérhető

hummerdikk


Balu!

Ha megkaptad leirnad, hogy az Alri Stackben mibol mennyi van? :-){

Koszonom elore is!

2009. Május 11. - 16:56:55
Válasz #2451
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu!

Ha megkaptad leirnad, hogy az Alri Stackben mibol mennyi van? :-){

Koszonom elore is!

Nincs Alri Stack-ünk!

2009. Május 11. - 18:36:25
Válasz #2452
Nem elérhető

hummerdikk


Balu!

Ha megkaptad leirnad, hogy az Alri Stackben mibol mennyi van? :-){

Koszonom elore is!

Nincs Alri Stack-ünk!
Lurdysok?

2009. Május 11. - 18:51:20
Válasz #2453
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu!

Ha megkaptad leirnad, hogy az Alri Stackben mibol mennyi van? :-){

Koszonom elore is!

Nincs Alri Stack-ünk!
Lurdysok?

Nem a Gaspari Stack-re gondoltál véletlenül? Csak mert visszaolvastam és láttam, hogy arra irtad, hogy majd jelentkezel.

2009. Május 11. - 19:13:08
Válasz #2454
Nem elérhető

Tibbahfan


Sziasztok. Segítsetek nekem legyetek szívesek. 20 éves vagyok. Tavaly május 9-én műtöttek agydaganattal. És most május elején jártak le a kemoterápiás kezelések. Régen gyúrtam elég nagy voltam, és szerencsére volt miből leadni a kezelések alatt. De 23 kilót adtam le 1 év alatt és lementem 70 kilóra. Hála Isten vége a kezeléseknek, és újra szeretnék júniustól gyúrni. És azt akarom kérdezni mit ajánlanátok így kezdésnek ( ha ajánlotok). Válaszotokat várom. Kössz előre is.

2009. Május 11. - 21:21:11
Válasz #2455
Nem elérhető

hummerdikk


Balu!

Ha megkaptad leirnad, hogy az Alri Stackben mibol mennyi van? :-){

Koszonom elore is!

Nincs Alri Stack-ünk!
Lurdysok?

Nem a Gaspari Stack-re gondoltál véletlenül? Csak mert visszaolvastam és láttam, hogy arra irtad, hogy majd jelentkezel.
Uhhh, vazz tenyleg....  ˝=/ Ilyenkor kell lefekudni aludni...
Letudod irni h mibol mennyi van benne?

2009. Május 11. - 21:33:56
Válasz #2456
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu!

Ha megkaptad leirnad, hogy az Alri Stackben mibol mennyi van? :-){

Koszonom elore is!

Nincs Alri Stack-ünk!
Lurdysok?

Nem a Gaspari Stack-re gondoltál véletlenül? Csak mert visszaolvastam és láttam, hogy arra irtad, hogy majd jelentkezel.
Uhhh, vazz tenyleg....  ˝=/ Ilyenkor kell lefekudni aludni...
Letudod irni h mibol mennyi van benne?

Még nincs az üzletekben, de ha jók az infóim, akkor 14 napos a stack, a Novedex viszont teljes doboz. De 1-2 napon belül mindent pontosan tudni fogtok.

2009. Május 12. - 10:44:38
Válasz #2457
Nem elérhető

FirstLady


Sziasztok. Segítsetek nekem legyetek szívesek. 20 éves vagyok. Tavaly május 9-én műtöttek agydaganattal. És most május elején jártak le a kemoterápiás kezelések. Régen gyúrtam elég nagy voltam, és szerencsére volt miből leadni a kezelések alatt. De 23 kilót adtam le 1 év alatt és lementem 70 kilóra. Hála Isten vége a kezeléseknek, és újra szeretnék júniustól gyúrni. És azt akarom kérdezni mit ajánlanátok így kezdésnek ( ha ajánlotok). Válaszotokat várom. Kössz előre is.
Szia,
bár én nem vagyok orvos -ezt előre kihangsúlyoznám-, szóval mondok tippeket, de szerintem csekkoltasd le az orvosoddal is! :)

Most a kemoterápia után valószínűleg az immunrendszered is padlón van, szóval szerintem vitaminkészítményekre szüksége lehet a szervezetednek, valamint magas C-vitamin bevitelre.

Azt mondják, hogy kemoterápia után protein sékeket, tömegnövelőket lehet inni, valamint glutamint is lehet fogyasztani.

Amit tudom, hogy biztosan nem lehet, az a kreatin, kreatinos kiegek, ill. minden nemű prohoromon!

Amivel nem árt vigyázni az az aszpartám, ugyanis bizonyos mennyiségben intoleranciát válhat ki. (ez a mennyiség nem meghatározott, egyénfüggő, hogy valaki mennyitől lesz "allergiás" rá, vagy lesz-e egyáltalán)

Remélem, valamennyit segítettem, és azért konzultálj az orvosoddal is, az összetevőtáblázatokat megtalálod a www.extremefit.hu -s oldalon ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 12. - 10:56:11
Válasz #2458
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok. Segítsetek nekem legyetek szívesek. 20 éves vagyok. Tavaly május 9-én műtöttek agydaganattal. És most május elején jártak le a kemoterápiás kezelések. Régen gyúrtam elég nagy voltam, és szerencsére volt miből leadni a kezelések alatt. De 23 kilót adtam le 1 év alatt és lementem 70 kilóra. Hála Isten vége a kezeléseknek, és újra szeretnék júniustól gyúrni. És azt akarom kérdezni mit ajánlanátok így kezdésnek ( ha ajánlotok). Válaszotokat várom. Kössz előre is.
Szia,
bár én nem vagyok orvos -ezt előre kihangsúlyoznám-, szóval mondok tippeket, de szerintem csekkoltasd le az orvosoddal is! :)

Most a kemoterápia után valószínűleg az immunrendszered is padlón van, szóval szerintem vitaminkészítményekre szüksége lehet a szervezetednek, valamint magas C-vitamin bevitelre.

Azt mondják, hogy kemoterápia után protein sékeket, tömegnövelőket lehet inni, valamint glutamint is lehet fogyasztani.

Amit tudom, hogy biztosan nem lehet, az a kreatin, kreatinos kiegek, ill. minden nemű prohoromon!

Amivel nem árt vigyázni az az aszpartám, ugyanis bizonyos mennyiségben intoleranciát válhat ki. (ez a mennyiség nem meghatározott, egyénfüggő, hogy valaki mennyitől lesz "allergiás" rá, vagy lesz-e egyáltalán)

Remélem, valamennyit segítettem, és azért konzultálj az orvosoddal is, az összetevőtáblázatokat megtalálod a www.extremefit.hu -s oldalon ;)

Vitaminokat is egyeztetni kell, mert az immunrendszert erősíti, a kemo meg gyengíti(ette) szóval attól is függ melyik fázisban van a kemo, lesz-e még, stb..

2009. Május 12. - 11:01:24
Válasz #2459
Nem elérhető

FirstLady


Sziasztok. Segítsetek nekem legyetek szívesek. 20 éves vagyok. Tavaly május 9-én műtöttek agydaganattal. És most május elején jártak le a kemoterápiás kezelések. Régen gyúrtam elég nagy voltam, és szerencsére volt miből leadni a kezelések alatt. De 23 kilót adtam le 1 év alatt és lementem 70 kilóra. Hála Isten vége a kezeléseknek, és újra szeretnék júniustól gyúrni. És azt akarom kérdezni mit ajánlanátok így kezdésnek ( ha ajánlotok). Válaszotokat várom. Kössz előre is.
Szia,
bár én nem vagyok orvos -ezt előre kihangsúlyoznám-, szóval mondok tippeket, de szerintem csekkoltasd le az orvosoddal is! :)

Most a kemoterápia után valószínűleg az immunrendszered is padlón van, szóval szerintem vitaminkészítményekre szüksége lehet a szervezetednek, valamint magas C-vitamin bevitelre.

Azt mondják, hogy kemoterápia után protein sékeket, tömegnövelőket lehet inni, valamint glutamint is lehet fogyasztani.

Amit tudom, hogy biztosan nem lehet, az a kreatin, kreatinos kiegek, ill. minden nemű prohoromon!

Amivel nem árt vigyázni az az aszpartám, ugyanis bizonyos mennyiségben intoleranciát válhat ki. (ez a mennyiség nem meghatározott, egyénfüggő, hogy valaki mennyitől lesz "allergiás" rá, vagy lesz-e egyáltalán)

Remélem, valamennyit segítettem, és azért konzultálj az orvosoddal is, az összetevőtáblázatokat megtalálod a www.extremefit.hu -s oldalon ;)

Vitaminokat is egyeztetni kell, mert az immunrendszert erősíti, a kemo meg gyengíti(ette) szóval attól is függ melyik fázisban van a kemo, lesz-e még, stb..
Én úgy vettem ki a szavaiból, hogy júniustól edzene, akkor vége a "tortúrának" :)
de ha félreértettem, szólj Tibbahfan
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady