2024. Május 24. - 01:09:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 777748 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Június 24. - 13:03:33
Válasz #2670
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
na még1x  :D

puncs vagy gyümölcspuncs?


Attól függ milyet szeretnél. Ha sima puncs kéne, akkor kiszedjük neked belőle a gyümölcsöket!  ;D

2009. Június 24. - 13:18:41
Válasz #2671
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
na még1x  :D

puncs vagy gyümölcspuncs?


Attól függ milyet szeretnél. Ha sima puncs kéne, akkor kiszedjük neked belőle a gyümölcsöket!  ;D

Oké köszi, ha megvan szólj  ;D

2009. Június 24. - 13:18:49
Válasz #2672

Torony

Vendég
na még1x  :D

puncs vagy gyümölcspuncs?


Attól függ milyet szeretnél. Ha sima puncs kéne, akkor kiszedjük neked belőle a gyümölcsöket!  ;D

gondolom borzasztó mennyiségű gyümölcs felhasználásával készült :D

2009. Június 24. - 13:24:02
Válasz #2673
Nem elérhető

doncicco


Köszi Dark!

Keverem ezt a sok hülye nevet na!
Nem felejtettem el a kérdésed,írok priviben ;-oo-;.


Várom Csikó uram, várom.. 8-}

2009. Június 24. - 13:27:58
Válasz #2674

Torony

Vendég
na még1x  :D

puncs vagy gyümölcspuncs?


Attól függ milyet szeretnél. Ha sima puncs kéne, akkor kiszedjük neked belőle a gyümölcsöket!  ;D

Oké köszi, ha megvan szólj  ;D

maj bedobok neki egy elektronmikroszkópot meg egy precíziós mikrocsipeszt hazafelé menet :D

2009. Június 24. - 13:28:09
Válasz #2675
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
na még1x  :D

puncs vagy gyümölcspuncs?


Attól függ milyet szeretnél. Ha sima puncs kéne, akkor kiszedjük neked belőle a gyümölcsöket!  ;D

gondolom borzasztó mennyiségű gyümölcs felhasználásával készült :D
Igen elég sok gyümölcsöt használnak ;D,Dél-Amerikában 10000 hektáros területen termesztik őket,természetesen bio gazdaságban ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Június 24. - 13:33:44
Válasz #2676

B1ll4

Vendég
na még1x  :D

puncs vagy gyümölcspuncs?


Attól függ milyet szeretnél. Ha sima puncs kéne, akkor kiszedjük neked belőle a gyümölcsöket!  ;D

gondolom borzasztó mennyiségű gyümölcs felhasználásával készült :D
Igen elég sok gyümölcsöt használnak ;D,Dél-Amerikában 10000 hektáros területen termesztik őket,természetesen bio gazdaságban ;).


Totál off , de muszáj benyomnom ide , a BIO szóról jutott eszembe . Osztálytárs , nem egy okos gyermek , de borzasztó nagy arccal ... történelem , hidegháború tétel !

A világ BIOpolárissá vált ! BIOpolaritás azt jelenti ketté vált ! :D Mondanom se kell a reakciókat ! Feküdtünk :D

2009. Június 24. - 13:37:33
Válasz #2677
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
na még1x  :D

puncs vagy gyümölcspuncs?


Attól függ milyet szeretnél. Ha sima puncs kéne, akkor kiszedjük neked belőle a gyümölcsöket!  ;D

Oké köszi, ha megvan szólj  ;D

maj bedobok neki egy elektronmikroszkópot meg egy precíziós mikrocsipeszt hazafelé menet :D

Ha nem nagy gond  :D

2009. Június 24. - 13:42:18
Válasz #2678
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

A nap kérdése:

Az Anabolic Xtreme: AXcell milyen ízben kapható ;-oo-;?

  >:D >:D >:D


Szóval Axcell-majdnem az Excite-ról írtam véleményt ;D ;D.
3 féle ízt kaptunk.



Szóval khm-khm..............jó nagy marhaságot írtam.
Tehát a helyes megfejtés ;D 2 íz érkezett-narancs és berry.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Június 24. - 13:44:15
Válasz #2679
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
na még1x  :D

puncs vagy gyümölcspuncs?


Attól függ milyet szeretnél. Ha sima puncs kéne, akkor kiszedjük neked belőle a gyümölcsöket!  ;D

Oké köszi, ha megvan szólj  ;D

maj bedobok neki egy elektronmikroszkópot meg egy precíziós mikrocsipeszt hazafelé menet :D

Ha nem nagy gond  :D

Sokba fog ez neked kerülni.  8-}  ;D

2009. Június 24. - 13:47:52
Válasz #2680
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezt az arimatest-et szívesen betesztelném  ***)))  ;D

Akkor itt az alkalom, akciós áron 13.320Ft-ért már indithatod is!  ****:))))))  ;D

Most mondjuk lehet nem kellene, 2 okból se:

1. prohormont tolok épp, dühöngő állat lennék szerintem a kettőtől  ;D
2. dincs péz  :D


God,

Ha a methyl 1-d-re gondolsz, ha jól hiszem, mint prohormon, akkor az nem igazán prohormon.(igazi prohormonok már nincsennek kb.2005jan-tól,, csak igazi kamuk. ;D)
Egy kevés DHEA és mégkevesebb ATD flancos neveken ráirva a cimkére. Ennyi a methyl 1-d ma sajnos. Utókúrában lehet egy csöpp hálásabb hatása azért a kevés dhea miatt.

DHEA-ról azt olvastam, hogy idősebb korban, vagy csökkent tesztoszteron termelésnél jön jól, ebből a szempontból igazad lehet a kúra végén helyreállításhoz biztos hogy jó! De lehet nálam most is alacsony a tesztószint, mert nekem eléggé jól működik a methyl 1-d akármi is van benne. Szerinted érdekes lenne ezt folytatni arimatest-el?  8-)

Pár hét(3-4) Arimatest mehet utána, de akár már közben is átfedve az utolsó hetet.(Ezek inkább utókúra kiegészítők neked)


Lesz rá kess, bevetem, mert baxxa a fantáziám, és eddig csak pozitívat olvastam róla (arimatest)  :-){

2009. Június 24. - 14:59:38
Válasz #2681
Nem elérhető

hrcak


Mire megvettem az ára is lement  @:-)

2009. Június 24. - 15:02:48
Válasz #2682
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én pedig jövő hónapban letesztelem A Novatest,Hexagen kombinációt.
Más pedig írhatna majd egy-két hozzászólást az Arimatestről.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Június 24. - 15:10:25
Válasz #2683
Nem elérhető

hrcak


Írtam róla, pénteken lesz egy hetes a szedési ciklus, Sok újat nem tudok elmondani. Ha tapasztalok valami radikális változást, leírom.  ;-oo-;

2009. Június 24. - 20:13:14
Válasz #2684
Nem elérhető

Gababoy


Sziasztok!
Én most fogom tesztelni a Novatest-et és az Eponox-ot...!!!Már itt figyel a polcomon 8)
A kérdés a következő a Novatestet nyelv alá kell rakni hogy felszívodjon vagy csak simán le kell nyelni??


Előre is köszi! >:D
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!