2024. Május 23. - 22:56:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 777731 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Július 11. - 09:22:34
Válasz #2730

Torony

Vendég
Nekem az Anator p70+Nitro-Tech+Glutamin kombó bevált. 8 hét után éreztem változást.
Aztán pár hónappal később csak egy hónapig szedtem Anatort, de akkor mellette nyomtam a valamilyen fehérlyét, talán Elite - et, Glutamint és Animal Stak - et.

ez nem lehet véletlen !+"%

2009. Július 11. - 11:26:32
Válasz #2731

SheHulk

Vendég
Nekem az Anator p70+Nitro-Tech+Glutamin kombó bevált. 8 hét után éreztem változást.
Aztán pár hónappal később csak egy hónapig szedtem Anatort, de akkor mellette nyomtam a valamilyen fehérlyét, talán Elite - et, Glutamint és Animal Stak - et.

ez nem lehet véletlen !+"%

mondom hogy ez egy vírus ****:)))

2009. Július 11. - 12:41:46
Válasz #2732

csery

Vendég
Nekem az Anator p70+Nitro-Tech+Glutamin kombó bevált. 8 hét után éreztem változást.
Aztán pár hónappal később csak egy hónapig szedtem Anatort, de akkor mellette nyomtam a valamilyen fehérlyét, talán Elite - et, Glutamint és Animal Stak - et.

ez nem lehet véletlen !+"%

Mi balyotok van ezzel? ;D

2009. Július 11. - 12:42:45
Válasz #2733

Torony

Vendég
Nekem az Anator p70+Nitro-Tech+Glutamin kombó bevált. 8 hét után éreztem változást.
Aztán pár hónappal később csak egy hónapig szedtem Anatort, de akkor mellette nyomtam a valamilyen fehérlyét, talán Elite - et, Glutamint és Animal Stak - et.

ez nem lehet véletlen !+"%

Mi balyotok van ezzel? ;D

ez kész bazeg  ;D

2009. Július 11. - 12:43:13
Válasz #2734
Nem elérhető

miki_nrg


lehet nekem is akkor a fehérlye hiányzott mellőle   ;D

2009. Július 11. - 12:48:25
Válasz #2735

csery

Vendég
Nem kell olyan mereven ragaszkodni a hejesírási szabájokhoz Torony! ;D ;D ;D ;D

2009. Július 11. - 15:52:35
Válasz #2736
Nem elérhető

Yeti


ez nem lehet véletlen !+"%
Jah, bakker pironkodom is rendesen így monitor előtt.
Mikor átolvastam vmivel később, már nem tudtam javítani. Azaz lyavítani.  8-)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Július 13. - 19:50:22
Válasz #2737
Nem elérhető

RsLeo


Sziasztok!

Remlem, jó helyen érdeklődök.
Saajnos androgén kopaszodás miatt finaszteridet kell szednem. Működik is, de az edzésre gyakorolt hatásaival és egyéb mellékhatásaival nem vagyok tisztában.

2 lehetőségben gondolkozok.
A: kéne egy legális szer, ami természetes úton leszorítja a DHT-t.
B: Kéne egy legális szer, ami valóban megdobja a természetes tesztót legalább annyira, h. ellensúlyozza a fina mellékhatásait. Természetesen eből is olyan kéne, ami egyben DHT blokkoló is, különben ott vagyoka ahhol a part szakad.
Ezutóbbira ötlete valakinek?

Ill, ha vkinek van tapasztalata a Fina hosszútávű szedésének izomépítésre gyakorolt hatásáról, azt is szivesen veszem.

Előre is köszönöm!

2009. Július 14. - 11:13:50
Válasz #2738
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!

Remlem, jó helyen érdeklődök.
Saajnos androgén kopaszodás miatt finaszteridet kell szednem. Működik is, de az edzésre gyakorolt hatásaival és egyéb mellékhatásaival nem vagyok tisztában.

2 lehetőségben gondolkozok.
A: kéne egy legális szer, ami természetes úton leszorítja a DHT-t.
B: Kéne egy legális szer, ami valóban megdobja a természetes tesztót legalább annyira, h. ellensúlyozza a fina mellékhatásait. Természetesen eből is olyan kéne, ami egyben DHT blokkoló is, különben ott vagyoka ahhol a part szakad.
Ezutóbbira ötlete valakinek?

Ill, ha vkinek van tapasztalata a Fina hosszútávű szedésének izomépítésre gyakorolt hatásáról, azt is szivesen veszem.

Előre is köszönöm!
DHT blokkolás terén a Saw Palmetto és a Beta Sitisterol kivonat ér valamit,de a kisöccse sem lehet a finasteridnek,nem fogja megakadályozni az örökletes androgénnek okozta hajhullást max. kicsit csökkenti.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Július 14. - 11:19:53
Válasz #2739
Nem elérhető

hrcak


Kezd már kicsit unalmas lenni, hogy 2-3 havonta feljön ez az Anator meg Muscletech fikázás :-} Nem jött be, ennyi. Nekem a NaNo x9 nem jött be, pedig én is két dobozzal szedtem, mégsem cirkuszolok itt rajta, elfogadtam, hogy nem reagálunk rá egyformán. Van olyan a teremben, aki meg arra esküszik. Ennyi. Lépjünk túl ezen :-}


Ezzel maximálisan egyet kell értenem. A hatás sok dolog függvénye, nem lehet általánosítani. Én személyes tapasztalat alapján állítom, hogy nálam működik az Anator. Nyilván ha valaki azt várja hogy számolatlanul szakadnak rá az izomkilók csalódni fog. Kemény munkával és normális táplálkozással ez a termék LEHET nagyon jó, mint ahogy a többi is. Tápkieg a neve! Sokan azzal hibáznak, hogy túlzásba viszik a tápkieg használatot, holott az alapok nincsenek rendben, ezért nem jön a várt hatás.

2009. Július 14. - 18:53:16
Válasz #2740
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
                                                        Anabolic Extreme AKCIÓ!

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=index&cPath=52

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Július 14. - 21:19:01
Válasz #2741
Nem elérhető

Karcsi


Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy  Endorush van-e a Lurdyban vagy a Westendben ?

2009. Július 15. - 09:36:47
Válasz #2742
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy  Endorush van-e a Lurdyban vagy a Westendben ?

Szia!

Nincs sajnos egyik üzletben sem Endorush, nem volt raktáron a BSN-nek amikor árut kaptunk tőlük.

2009. Július 15. - 12:43:01
Válasz #2743

Grizzly79

Vendég
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy  Endorush van-e a Lurdyban vagy a Westendben ?

Szia!

Nincs sajnos egyik üzletben sem Endorush, nem volt raktáron a BSN-nek amikor árut kaptunk tőlük.
Valami egyéb gyorsító esetleg?

2009. Július 15. - 13:16:26
Válasz #2744
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy  Endorush van-e a Lurdyban vagy a Westendben ?

Szia!

Nincs sajnos egyik üzletben sem Endorush, nem volt raktáron a BSN-nek amikor árut kaptunk tőlük.
Valami egyéb gyorsító esetleg?

Ital formájában nincs, viszont nekem tök bevállt a Stimulant csak edzés előtt használva, meg van szintén az AX-től Rampage is.