2024. Június 08. - 00:05:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779712 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Szeptember 29. - 21:28:36
Válasz #2955
Nem elérhető

God Vazzeg


Jól bevásároltam Elite Whey 12h Áfonyás muffin. Nekem szőrnyű. Izre is meg állagra is. Ha valakinek kell szinte teli 2,2 doboz szívesen felajánlom. Az se baj ha valakit a felkészülésében segítenék vele.

Nálam a Syntha a nyerő! Sajnos

Nekem kell, már tolom is a címet  ;D Ingyen bármi jöhet  @-o

Keéll még az a pár plussz centi ;D  8-)

Csak sajnos nekem mind a hasamra jön  ;D
Amúgy ez az áfonyás tényleg okádék, már én is írtam valahol  :----

2009. Szeptember 29. - 21:31:12
Válasz #2956
Nem elérhető

halaszbarnus


Jól bevásároltam Elite Whey 12h Áfonyás muffin. Nekem szőrnyű. Izre is meg állagra is. Ha valakinek kell szinte teli 2,2 doboz szívesen felajánlom. Az se baj ha valakit a felkészülésében segítenék vele.

Nálam a Syntha a nyerő! Sajnos

Nekem kell, már tolom is a címet  ;D Ingyen bármi jöhet  @-o

Keéll még az a pár plussz centi ;D  8-)

Csak sajnos nekem mind a hasamra jön  ;D
Amúgy ez az áfonyás tényleg okádék, már én is írtam valahol  :----
Ahha vágom.Nemtudom miért de az ízekre én is nagyon érzékeny vagyok.Szal ami rosz ízű és mgekóstoltam utána nem is erőltetem mert  :---- lesz a vége
Tartsd meg a hited és menj előre bármi áron !

http://vodpod.com/watch/2407606-branch-warren-train-insane

2009. Szeptember 29. - 21:38:01
Válasz #2957
Nem elérhető

fastor


ha nembírod meginni, ingyen ide is jöhet ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 29. - 21:41:06
Válasz #2958
Nem elérhető

Szandi


ha nembírod meginni, ingyen ide is jöhet ;D ;D
Imádom az áfonyás muffint.:D
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Szeptember 29. - 21:41:55
Válasz #2959
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nem tudom, nekem semmi bajom nem volt vele. Nem mondom, hogy egy Syntha-nál finomabb, de kb. 10-11 éve használtam Provit90-et...na az okádék volt.  ;D Ez azért messze van tőle...persze ízlések és pofonok. Ezért nem szeretek az üzletben ízt ajánlani...max. elmondom a saját véleményemet.

2009. Szeptember 29. - 21:49:39
Válasz #2960
Nem elérhető

Kris


Nem ittam meg es leulepszik mint a homok. Meg a myofusionnal teszek egy probat ha lessz. Pesten barkinekatadom ,vagy esetleg beadhatom Baluhoz ha neki jo

2009. Szeptember 29. - 21:50:23
Válasz #2961
Nem elérhető

Gabe


Nem tudom, nekem semmi bajom nem volt vele. Nem mondom, hogy egy Syntha-nál finomabb, de kb. 10-11 éve használtam Provit90-et...na az okádék volt.  ;D Ez azért messze van tőle...persze ízlések és pofonok. Ezért nem szeretek az üzletben ízt ajánlani...max. elmondom a saját véleményemet.
Mivan? Már az oviban is fehérjét toltál?  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Szeptember 29. - 21:52:36
Válasz #2962
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nem tudom, nekem semmi bajom nem volt vele. Nem mondom, hogy egy Syntha-nál finomabb, de kb. 10-11 éve használtam Provit90-et...na az okádék volt.  ;D Ez azért messze van tőle...persze ízlések és pofonok. Ezért nem szeretek az üzletben ízt ajánlani...max. elmondom a saját véleményemet.
Mivan? Már az oviban is fehérjét toltál?  ;D

Aha...zsúrkenyérrel.  :D

2009. Szeptember 29. - 22:03:33
Válasz #2963
Nem elérhető

Kris


Nem voltam egyertelmu. Nem akartam erte penzt ugy is csak rohadna a szekrenyben.

2009. Szeptember 29. - 22:04:30
Válasz #2964
Nem elérhető

Szandi


Nem voltam egyertelmu. Nem akartam erte penzt ugy is csak rohadna a szekrenyben.
Szerintem most mindenki letámad.:D Kezdeném.:D Hol s mikor?:D
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Szeptember 29. - 22:09:44
Válasz #2965
Nem elérhető

fastor


Nem voltam egyertelmu. Nem akartam erte penzt ugy is csak rohadna a szekrenyben.
énis kezdeném ;D
ed elkéstem, második ;D
hol és mikor? ;D
Szandi felezünk? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 29. - 22:10:53
Válasz #2966
Nem elérhető

Szandi


Nem voltam egyertelmu. Nem akartam erte penzt ugy is csak rohadna a szekrenyben.
énis kezdeném ;D
ed elkéstem, második ;D
hol és mikor? ;D
Szandi felezünk? ;D
Én benne vagyok.:)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Szeptember 29. - 22:13:02
Válasz #2967
Nem elérhető

Kris


Sorry!Béla volt a leggyorsabb.

2009. Szeptember 29. - 22:13:37
Válasz #2968
Nem elérhető

Szandi


Sorry!Béla volt a leggyorsabb.
Gratula neki.:)
:(
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Szeptember 29. - 22:15:06
Válasz #2969
Nem elérhető

Jordan


Sorry!Béla volt a leggyorsabb.

Na ha valaki, o biztos nem fog nyafogni, meg ha tenyleg a szarra hasonlitana is az ize!  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)