2024. Május 24. - 01:46:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 777755 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. November 17. - 10:54:50
Válasz #3555
Nem elérhető

Milito


Balu!
Írtad pár hete, hogy javasoltad a waxyt. Azt szeretném kérdezni: lett belőle valami?

Egyelőre nem sajnos. Most a hetekben várunk majd több szállítmányt, talán valamelyikkel érkezik.
Köszönöm! Hát akkor reméljük a legjobbakat... :)

2010. November 17. - 11:53:04
Válasz #3556
Nem elérhető

Yanou


Balu!
Írtad pár hete, hogy javasoltad a waxyt. Azt szeretném kérdezni: lett belőle valami?

Egyelőre nem sajnos. Most a hetekben várunk majd több szállítmányt, talán valamelyikkel érkezik.

 ****:)))))) Azt lehet tudni, hogy ha lesz, akkor miféle?

2010. November 17. - 12:06:30
Válasz #3557
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu!
Írtad pár hete, hogy javasoltad a waxyt. Azt szeretném kérdezni: lett belőle valami?

Egyelőre nem sajnos. Most a hetekben várunk majd több szállítmányt, talán valamelyikkel érkezik.

 ****:)))))) Azt lehet tudni, hogy ha lesz, akkor miféle?

Nem nagyon!  ;D

2010. November 26. - 20:58:18
Válasz #3558
Nem elérhető

t.d.


Hello! Muscle Milk lesz valamikor a shopban?
100% not natural!

2010. November 26. - 22:33:12
Válasz #3559
Nem elérhető

vekony


lenne 1 nagyon idióta kérdésem, de muszály feltennem, mert nem tudom a választ  ***)))) szóval vannak a myofusion dobozok és a kék dobozon lévő matricák más más színűek...vmelyiknél a gaspari logonál lévő keret kék, vmelyiknél sárga, vmelyiknél piros, most mi a különbség??? vagy csak egyik régebbi dizájn mint a másik, vagy kiszerelésenként változik, vagy más az összetétel, vagy mi? tudom ütnivaló kérdés, de már 1órája keresgetek gugliba h miafaszom a különbség...köszi

2010. November 27. - 08:42:11
Válasz #3560
Nem elérhető

t.d.


lenne 1 nagyon idióta kérdésem, de muszály feltennem, mert nem tudom a választ  ***)))) szóval vannak a myofusion dobozok és a kék dobozon lévő matricák más más színűek...vmelyiknél a gaspari logonál lévő keret kék, vmelyiknél sárga, vmelyiknél piros, most mi a különbség??? vagy csak egyik régebbi dizájn mint a másik, vagy kiszerelésenként változik, vagy más az összetétel, vagy mi? tudom ütnivaló kérdés, de már 1órája keresgetek gugliba h miafaszom a különbség...köszi

 ;D Ízszerint más-más, Piros az epres, sárga a banán stb.
100% not natural!

2010. November 27. - 09:50:56
Válasz #3561
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
lenne 1 nagyon idióta kérdésem, de muszály feltennem, mert nem tudom a választ  ***)))) szóval vannak a myofusion dobozok és a kék dobozon lévő matricák más más színűek...vmelyiknél a gaspari logonál lévő keret kék, vmelyiknél sárga, vmelyiknél piros, most mi a különbség??? vagy csak egyik régebbi dizájn mint a másik, vagy kiszerelésenként változik, vagy más az összetétel, vagy mi? tudom ütnivaló kérdés, de már 1órája keresgetek gugliba h miafaszom a különbség...köszi

 ;D  ;D  ;D

2010. November 27. - 13:20:32
Válasz #3562
Nem elérhető

vekony


lenne 1 nagyon idióta kérdésem, de muszály feltennem, mert nem tudom a választ  ***)))) szóval vannak a myofusion dobozok és a kék dobozon lévő matricák más más színűek...vmelyiknél a gaspari logonál lévő keret kék, vmelyiknél sárga, vmelyiknél piros, most mi a különbség??? vagy csak egyik régebbi dizájn mint a másik, vagy kiszerelésenként változik, vagy más az összetétel, vagy mi? tudom ütnivaló kérdés, de már 1órája keresgetek gugliba h miafaszom a különbség...köszi

 ;D Ízszerint más-más, Piros az epres, sárga a banán stb.

neeeeeeeeeeeeeeeeee pfffffffffffffff hát erre nem gondoltam  ****:)))))) ****) ***)))) ;D O0 ˝=/ !+"% :-)! :-){

köszi...most megyek kérek vkitől egy tarkónbaszást

2010. November 28. - 10:42:02
Válasz #3563
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
lenne 1 nagyon idióta kérdésem, de muszály feltennem, mert nem tudom a választ  ***)))) szóval vannak a myofusion dobozok és a kék dobozon lévő matricák más más színűek...vmelyiknél a gaspari logonál lévő keret kék, vmelyiknél sárga, vmelyiknél piros, most mi a különbség??? vagy csak egyik régebbi dizájn mint a másik, vagy kiszerelésenként változik, vagy más az összetétel, vagy mi? tudom ütnivaló kérdés, de már 1órája keresgetek gugliba h miafaszom a különbség...köszi

 ;D Ízszerint más-más, Piros az epres, sárga a banán stb.

neeeeeeeeeeeeeeeeee pfffffffffffffff hát erre nem gondoltam  ****:)))))) ****) ***)))) ;D O0 ˝=/ !+"% :-)! :-){

köszi...most megyek kérek vkitől egy tarkónbaszást



Ez elég perverz gondolat..............pont tarkón?  ;D ;D ;D ;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. November 28. - 14:26:40
Válasz #3564
Nem elérhető

vekony


mert megérdemlem...

2010. December 04. - 17:23:30
Válasz #3565
Nem elérhető

vekony


hello megjött a myofusion-om  ;D ;D ****:)))))), epres, nagyon jól oldódik, finom, könnyen emésztem (pedig sok fehérjétől volt hányingerem), ugyh ha az van benn ami rá van irva akkor fasza, csak meg akartam köszönni a segitséget...ugyh köszi

2010. December 09. - 11:45:54
Válasz #3566
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
                                                          Karácsonyi akció!

MHP-Dark Rage  ízek-Cola Fizz, Fruit Punch  11.600.-

MHP-Secretatogue-One  ízek-citrom, narancs  11.500.-

MHP-Secretatogue-One Gold  ízek-narancs  14.900.-

Muscle Tech-Gakic tablettás  12.900.-

Muscle Tech-NanoX9 tablettás  12.900.-

Anabolic Xtreme-Perfect Cycle  4.900.-

Anabolic Xtreme-Lean FX  7.600.-

Gaspari Nutrition-PlasmaJet  11.900.-

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 09. - 11:59:09
Válasz #3567
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Figyelem-figyelem koxporosok ;D ;D ;D ;D ;D.

Anabolic Xtreme-Perfect Cycle akcióban van, érdemes legalább egyszer egy évben szerencsétlen májunkat megajándékozni, mert egész évben keményen melózik önzetlenül ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 09. - 21:36:37
Válasz #3568
Nem elérhető

Maszat


hmmm  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 11. - 11:56:11
Válasz #3569
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Csak facebook rajongóinknak...szóval tessék lájkolni!

http://www.facebook.com/#!/pages/ExtremeFit/101753326543394