2024. Június 07. - 15:17:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779584 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Április 13. - 19:27:34
Válasz #1065
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit!

Hydroxycut Hardcore mellé érdemes-e karnitint tolni, vagy felesleges?

Köszi előre is  ;-oo-;

teljesen felesleges! A HydroxyCut Hardcore önmagában is elvégzi a munkát.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 13. - 21:33:48
Válasz #1066
Nem elérhető

God Vazzeg


Efit!

Hydroxycut Hardcore mellé érdemes-e karnitint tolni, vagy felesleges?

Köszi előre is  ;-oo-;

teljesen felesleges! A HydroxyCut Hardcore önmagában is elvégzi a munkát.

Köszöntem a megerősítést  ;-oo-;

2008. Április 13. - 22:54:06
Válasz #1067
Nem elérhető

madinorbi


Helló Efit !
Újdonságok mikor lesznek már kb ?
I'm really lookin' forward  ;D ;D ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 13. - 23:24:41
Válasz #1068
Nem elérhető

ViCtor


KolaZolának és newimádó társainak nyálfolyatásra!  >:D


Üdv néked, Viktorka, Fény és Dicsőség kísérjen végig utadon, ősi istenek gyermeke...

Na majd te mindent kipróbálsz, ahogy eddig is...

Csak nehogy a nyálad egyszer véletlenül elcsöppenjen...

Uff, én beszéltem...

         >:D >:D >:D


LOL  @:-)

Valami nem emberi vagyok az tény, de majd Steve megfogalmazza, mi vagyok, meg miből. Z-Bolygóról, valami ifjú üstökös... etc... fél elf droid...

Hardcore, nem hardcore a GAKIC egy csúcs dolog, nagyon gyorsan hat, és inkább tápanyagnak tartom, mint hatóanyagnak. Hatóanyag-hatása sztem kiváló. A Kombó előző v. mostani generációs Ga-Leu-CreaKIC a legjobbak közé sorolnám.
Baráti jótanács, vegyétek! Ha meg nem fogy el, efit bizonyára nekem ajándékozza a black-label-t  8)

ennyi jótanácsot egy szövegben, khm ;-oo-;
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 13. - 23:59:16
Válasz #1069
Nem elérhető

ViCtor


MEGLEPŐDTEM!

Néha, tudjátok, mikor nincs más dolgom, bejárkálok a STORE-ba (efitüzletbe) nézelődni, beszerezni ezt-azt. Jobb dologom ilyenkor nincs, a Szentélyt pedig látogatni kell. Igaz, nem vagyok fundamentális efitpolos drukker, de azért tiszteletemet teszem NAMAT tiszteleteséknél szerény személyemmel.
Rendszeresen gyónnom szükségeltetik ilyenkor és lám ANDROGOD meghallgatva nincstelen vágyaimat vállamra emel rengeteg leértékelt  - én úgy hívom, lehetőséget (más úgy, hogy; ingyen kosztot kapott megenn) - terméket, amelyet esetleg más hasonló, Földi halandó visszatáplált a rendszerbe (reklamált, h ő "másszínűtakart", ezért visszahozzta). Na, az ilyen kinyitott, bár szentelt dolgokat kedvezményes lehetőséggel - LINDA Nővértől - , kizárólag orális használatra, öncélú felhasználásra megkapom; Így hát Isten akaratára magamévá kell tennem.
Otthon is muszáj gyónnom emiatt, mert annyira hálás jóindulat ez. blahblahblah...

Nos, legutóbb ON Weight Gain Protein-nel jártam így szerencsémre.
Ez az új csomagolás, és külső sztem hatalmas, tetszik. Kurvajó profilja van, a minősége az ON-t ismerve makulátlan... és az íze nagyon nagyon finomra sikerült. Csokist lejmoltam, isteni. Ez a nagy kanal meg kuriózum, persze lehetne a doboz nyaka szélesebb emiatt. Bydaway; elég jól elvagyok vele, mint proteinforrás táp.kiegből! Semmi hízás, és ez nagy szám!, sőt karcsúsodtam is. Nem feltétlen ettől, ez csak kiegészít, ennyi.
utó so : Elég jóra sikerül a ráncfelvarrás, mindenkinek ajánlom.

Efit, ha erre a noreklámra (abszolút moralisták szerint minden betűm büzlően reklám) ( ők mindent jobban tudnak nyilván,de amiről beszélnek, az megy, LOL) nos, izé-hozé... ha elfogy a raktárből is a powder, akkor 10% ide a dealből, deal? ;-oo-; =/+'

Ajánlom magam!
Efit, imádok mindent a pocaidról.  :-} :-!


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 14. - 10:09:14
Válasz #1070
Nem elérhető

Skorpió


Victor,

a Sec-One-ról mi a véleményed? Úgy tudom, próbáltad. Diétában akarom használni, az Arson mellé. Az Arson égetné a zsírt, erre rásegítene a Sec-One is (állítólag ilyen hatása is van) és adna egy kis erőt is, valamint segítene megőrizni az izmot is. Szerinted?

2008. Április 14. - 12:25:46
Válasz #1071
Nem elérhető

ViCtor


Sec-1? Az a véleményem és mindig is az volt, h - függetlenül attól,h HGH - gyorsan hat. Sokan, akik csak az elméletben hisznek, ráfogják, h hónapokig hatástalan cucc, lehet,h igazuk van, én nem így tartom.
Szerintem nagyon ott van!
Kimondottan teljesítmény növelő, regeneráló termék. Nagyon tudom ájnlani bárkinek bármikorra. Igaz, hogy borsós az ára, de ez is egy unikum... ráadásúl nagyon finom.
Én adagolásom nem csak lefekvés előttre vonatkozott (napi 1 adag az ajánlott lefekvés előtt), én szedtem felkelést követően, edzés közben, és lefekvés előtt szintén.
Napról napra fittebb és erőssebb lettem, tudom, mert progresszíven edzettem közben.
Előforduhat, hogy egyeseknek nem az jön be, mint ami nekem, véleményem az, hogy evvel (és most, h ilyen akciós) nem fogsz vele veszteni.
Igazából hízni sem fogsz, olyan leszel, mint egy kis tini, aki tehet bármi szart a gyomrába, mégis fejlődk, nő és nem hízik.
Ezt a növekedési dologot én is irigylem a fiataloktól, hatlmas mennyiség van bennük, és még csak kis sem használják. Hehe.

Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 14. - 15:08:21
Válasz #1072
Nem elérhető

doom


"Probléma az árakkal!"

Na most lett problémám az árakkal. Kössz a szivatást. Látom gyorsan reagáltok, mororfrisítés után nem árt ellenőrizni a dolgokat de időben!!!!

2008. Április 14. - 15:45:24
Válasz #1073
Nem elérhető

miki_nrg


ami azt illeti már én is majdnem berendeltem egy raklap cuccot mikor láttam hogy beközelítenek az árak az amerikaihoz  ;D
de sajna mire hazaértem munkából már láttam is hogy csak egy hiba volt és nem lesz itt amerika  ˝=/

2008. Április 14. - 16:11:14
Válasz #1074
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Probléma az árakkal!"

Na most lett problémám az árakkal. Kössz a szivatást. Látom gyorsan reagáltok, mororfrisítés után nem árt ellenőrizni a dolgokat de időben!!!!

Hidd el, ez nekünk nagyobb szívás mint neked...
De Európában így is nálunk vannak a legjobb árak most!(A legális cégek között mindenképpen)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 14. - 16:12:10
Válasz #1075
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
ami azt illeti már én is majdnem berendeltem egy raklap cuccot mikor láttam hogy beközelítenek az árak az amerikaihoz  ;D
de sajna mire hazaértem munkából már láttam is hogy csak egy hiba volt és nem lesz itt amerika  ˝=/

Hát igen, ebből soha nem lesz amerika, annyi biztos, mint a halál...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 14. - 16:28:40
Válasz #1076
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Helló Efit !
Újdonságok mikor lesznek már kb ?
I'm really lookin' forward  ;D ;D ;D

Már attól függ, milyen újdonságok?

Kb. Holnaptól:

Új Anabolic Xtreme - MassFX Max Strenght
Új MHP Dark Matter
Új MuscleAsylumProject - PlasmaCore
Új Nutrex - Ignite
Új Nutrex - Anabol5
Új Nutrex Mass Xxplosion


Szerdától végre az üzletben újra:

MuscleAsylumProject - Arson
Muscletech - Anabolic Halo
Anabolic Xtreme - Superdrol,
Anabolic Xtreme - HyperdrolX2
Anabolic Xtreme - Advanced PCT
MHP - T-Bomb
Alri - JungelWarfare
Alri - Restore

és még egy csomó minden...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 14. - 17:38:45
Válasz #1077
Nem elérhető

Kola


andro!
mien árban lesz a Dark Matter,Ignite,Anabol5.Mass Xplosin???
előre is kösz
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Április 14. - 17:41:03
Válasz #1078
Nem elérhető

Kola


ja és még annyit hoyg melyik a jobb Dark Matter vs. Anator p70???várom a válasz 8-} ;-oo-;okat
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Április 14. - 18:03:43
Válasz #1079
Nem elérhető

ViCtor


Mindegyik jó, de legjobb otthon!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.