2024. Június 08. - 00:29:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779724 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2013. Április 22. - 13:22:20
Válasz #4080
Nem elérhető

Triszo


Szóval az agyon dicsért karnivor, az lényegében 1 kreatinnal, és bcaa-val feljavított fos, aminek ráadásul az íze is szar?  ;D

Valakinek átment! :-)! Łł=
Mindenkinek átjött szerintem, hogy mit szeretnél mondani, de tejsavót akkor sem iszom...ennyi.

Hidd el, nekem mindegy melyiket iszod

2013. Április 22. - 14:24:54
Válasz #4081
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szóval az agyon dicsért karnivor, az lényegében 1 kreatinnal, és bcaa-val feljavított fos, aminek ráadásul az íze is szar?  ;D

Valakinek átment! :-)! Łł=
Mindenkinek átjött szerintem, hogy mit szeretnél mondani, de tejsavót akkor sem iszom...ennyi.

Hidd el, nekem mindegy melyiket iszod
Nem, mert azt akarod, hogy tejsavót igyak...te gaz  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Április 22. - 16:09:28
Válasz #4082
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szóval az agyon dicsért karnivor, az lényegében 1 kreatinnal, és bcaa-val feljavított fos, aminek ráadásul az íze is szar?  ;D

Valakinek átment! :-)! Łł=
Mindenkinek átjött szerintem, hogy mit szeretnél mondani, de tejsavót akkor sem iszom...ennyi.

Hidd el, nekem mindegy melyiket iszod
Nem, mert azt akarod, hogy tejsavót igyak...te gaz  ;D ;D.


Én meg azt szeretném, hogy a marha proteint igyad Isti, mert attól jobban durransz a több arginine és alanine miatt.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 22. - 16:26:10
Válasz #4083
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egyébként nem akarom triszó kedvét tulságosan elvenni, de amire sokszor azt hiszik az emberek, hogy tejsavó protein, sokszor olcsó csirke-kollagén és stb. finomságok a dobozban. (Szóval nem mindenki lehet abban sem biztos, hogy ami a cimkén az a dobozban is benne van...ugyanez igaz az amino profilra is)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 22. - 17:25:13
Válasz #4084
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Csak vegyük példának, de lehet már említettem egyszer az amerikai Scivation cég tejsavó termékét, bevizsgálták, akkora bukta volt, hogy..... :o :D.

Azt hiszem kemény 30%-os tejsavó volt, a doboz címkéjén szereplő 75% helyett. De megbuktak vele hahahaha  @:-).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Április 22. - 18:24:29
Válasz #4085
Nem elérhető

Maszat


Egyébként nem akarom triszó kedvét tulságosan elvenni, de amire sokszor azt hiszik az emberek, hogy tejsavó protein, sokszor olcsó csirke-kollagén és stb. finomságok a dobozban. (Szóval nem mindenki lehet abban sem biztos, hogy ami a cimkén az a dobozban is benne van...ugyanez igaz az amino profilra is)

Azért nem hiszem,h 1 gaspari vagy egy muscletech ekkorát kockáztatna az amerikai piacon. Főleg,h gondolom néha csak bevizsgálják egymás termékeit. 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 22. - 21:29:50
Válasz #4086
Nem elérhető

Triszo


Egyébként nem akarom triszó kedvét tulságosan elvenni, de amire sokszor azt hiszik az emberek, hogy tejsavó protein, sokszor olcsó csirke-kollagén és stb. finomságok a dobozban. (Szóval nem mindenki lehet abban sem biztos, hogy ami a cimkén az a dobozban is benne van...ugyanez igaz az amino profilra is)

Azért nem hiszem,h 1 gaspari vagy egy muscletech ekkorát kockáztatna az amerikai piacon. Főleg,h gondolom néha csak bevizsgálják egymás termékeit. 

a gaspari elég rossz példa ilyen terméktartalom meg etikai szempontokból :DDD Muscletech meg közép-alsó kategóriás divattermék horror áron..

2013. Április 22. - 22:17:35
Válasz #4087
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A Gaspari protein nem negatív példa, mivel a Myofusion-ről tudom, hogy rendben volt protein tartalom szempontjából független, hiteles vizsgálati eredmények alapján.
A MuscleTech, ellentétben a hittel, lehet, hogy túl hype-olt termékek, sokszor eltúlzott reklámokkal és drága termékekkel, de a minőség az nagyon is megvan annál a cégnél és aki benne van ebben az iparban ténylegesen(bennfentes) az pontosan tudja ezt!(Lassan 15 éve foglalkozok táplálék-kiegészítőkkel, csak úgy mellékesen jegyzem meg...  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 23. - 00:15:07
Válasz #4088
Nem elérhető

pmiller06


Triszo, te nem írsz egy tápkieg bibliát?

2013. Április 23. - 09:35:50
Válasz #4089
Nem elérhető

valakivagyok


Sziasztok

Az lehet hogy valaki megszokja a DAA-t?  ****) Lehet hülye kérdés de nem volt számomra akkor változás mint az eddigi kúrákkal. Már kb. 4-5-ször használtam DAA-t. Ez ment (DAA(3ónap)+PCT(Utolsó 1 hónap)).
Sajnálom, hogy nem a Methyl Arimatest-et próbáltam ki amit azt hiszem Efit javasolt de most tuti hogy az lesz. 1-2 hónap pihi elég az Arimatest és ami most ment között?

Köszi a segítséget.


2013. Április 23. - 10:00:17
Válasz #4090
Nem elérhető

Maszat


A DAA nem hat mindig ugyan úgy. 1 normális hormon szint mellett nem sokat érezni belőle. Lehet,h amikor eddig használtad, akkor nem volt tökéletes.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 23. - 10:12:52
Válasz #4091
Nem elérhető

valakivagyok


A DAA nem hat mindig ugyan úgy. 1 normális hormon szint mellett nem sokat érezni belőle. Lehet,h amikor eddig használtad, akkor nem volt tökéletes.
A legnagyobb probléma az volt most, hogy eddig amikor DAA-t szedtem látványosan fogytam erre most komolyan mondom rendesen híztam de csak hasra. Kicsit felcseszett.  :-\

2013. Április 23. - 11:56:07
Válasz #4092
Nem elérhető

Triszo


A DAA nem hat mindig ugyan úgy. 1 normális hormon szint mellett nem sokat érezni belőle. Lehet,h amikor eddig használtad, akkor nem volt tökéletes.
A legnagyobb probléma az volt most, hogy eddig amikor DAA-t szedtem látványosan fogytam erre most komolyan mondom rendesen híztam de csak hasra. Kicsit felcseszett.  :-\

ès azt mondod, hogy az êtrend, edzèsmunka ugyanaz volt? Mert ha nem akkor ott lesz a gond. Amikor hasznâltad kevesebb volt a tesztód

2013. Április 23. - 18:52:01
Válasz #4093
Nem elérhető

kalibra


Én előzőleg egy kifejezetten rosszul alvós időszakban használtam -gondolom ezért alacsonyabb volt a teszto szintem-, akkor nagyot dobott rajtam. Most, h rendben van a regeneráció, gyengébb a hatása. De a libidót mindkét alkalommal lefelezte pár nap után.

2013. Április 23. - 20:17:42
Válasz #4094
Nem elérhető

valakivagyok


A DAA nem hat mindig ugyan úgy. 1 normális hormon szint mellett nem sokat érezni belőle. Lehet,h amikor eddig használtad, akkor nem volt tökéletes.
A legnagyobb probléma az volt most, hogy eddig amikor DAA-t szedtem látványosan fogytam erre most komolyan mondom rendesen híztam de csak hasra. Kicsit felcseszett.  :-\

ès azt mondod, hogy az êtrend, edzèsmunka ugyanaz volt? Mert ha nem akkor ott lesz a gond. Amikor hasznâltad kevesebb volt a tesztód
Uhum, minden ugyan olyan volt. Most elkezdtem csökkenteni a ch-t de szerintem meg is állok ilyen 250körül mert egy diétába nem fogok belevágni az tuti.

kalibra Methyl Arimatest-et próbáltad már?