2024. Június 07. - 16:49:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779606 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Október 30. - 10:20:43
Válasz #240
Nem elérhető

Bubee


Andro!

Egy kérdésem lenne hozzád: ilyen ronikólmenesbádibildingponthus pólót lehet -e kapni/venni most nálatok? Ha igen, mennyiért? Ja és az egyéb bb.hu-s ruhákat csak vip-knek gyártjátok vagy a kisemberek számára is elérhető?

Előre is köcce!  /:-)

Hi Bubee,

A Coleman-es BSN-es póló teljesen elfogyott. Kb. egy small méret van, de az neked nem hiszem, hogy megfelelne. Van viszont új bodybuilding.hu -s póló, aminek az ára 1900Ft, továbbá most készül hosszú ujjú kapucnis bodybuilding.hu -s cucc is, amit már láthatott néhány ember Debrecenben, és az kb 6000Ft lesz, és egy elég jól kinéző ujjatlan, nem is tudom, hogy hívják, pufajkás dzseki, ami 9000Ft körül lesz és bodybuilding.hu -s.

Valószínüleg indítunk pár quiz játékot itt, Sztereo és Németh István segítségével, amiben pólókat lehet nyerni itt a fórumon...Hamarosan!

Szomorú vagyok  :'( Pedig jó lett volna még más színben  :'(

Ez a bb.hu-s póló az amelyiknek az elején a pirannya' van? (nem tom milyen hal, szal csak tipp  ;D )
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 30. - 10:26:46
Válasz #241
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Igen, az egy piranja... ;D , aki éppen tömegnövelés közben van... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 30. - 10:28:06
Válasz #242
Nem elérhető

Bubee


Igen, az egy piranja... ;D , aki éppen tömegnövelés közben van... ;D

Tejószagúúristen  :-O  --)  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 30. - 10:30:44
Válasz #243
Nem elérhető

tomi


Andro, azért legközelebb szólj már, ha van póló (BSN) mert kb a fórumozók fele már fél éve kérdezgeti.  :-)->
Up the dose, lift the most!

2007. Október 30. - 10:33:57
Válasz #244
Nem elérhető

hopika


Egy normál mérteű képet nem tudsz esetleg betenni a kis jóllakott piranha-s pólóról(ja meg hogy milyen szinekben van)
THNX!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 30. - 10:50:27
Válasz #245
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egy normál mérteű képet nem tudsz esetleg betenni a kis jóllakott piranha-s pólóról(ja meg hogy milyen szinekben van)
THNX!

Csak feketében van.

Csatolok egy képet, amin látható a póló előlről a fiatalemberen, akiről a piranját is mintáztuk... :D

A második képen pedig hátulról egy másik srácon, az ujjatlan, de a póló háta is ugyanez. Az ujjatlan trikó kicsivel drágább, ez az élet fonákja... :o
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 30. - 11:11:50
Válasz #246
Nem elérhető

hopika


Akkor a next hülye kérdés:
-Attinál van a nyiregyi boltban mindkettőből?
Mert pont az előbb beszéltem vele telefonon,hogy hozzon haza egy Optiment,ha jön este,de akkor lehet kérek ezekből is...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 30. - 11:13:42
Válasz #247
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Akkor a next hülye kérdés:
-Attinál van a nyiregyi boltban mindkettőből?
Mert pont az előbb beszéltem vele telefonon,hogy hozzon haza egy Optiment,ha jön este,de akkor lehet kérek ezekből is...


Nem, sajnos Attillánál még nincs ezekből Nyiregyházán, de jövő hétre küldünk neki néhányat.  /:-)

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 30. - 11:15:03
Válasz #248
Nem elérhető

hopika


Vettem tudomásul! ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 30. - 12:04:06
Válasz #249
Nem elérhető

Bubee


Egy normál mérteű képet nem tudsz esetleg betenni a kis jóllakott piranha-s pólóról(ja meg hogy milyen szinekben van)
THNX!

Csak feketében van.

Csatolok egy képet, amin látható a póló előlről a fiatalemberen, akiről a piranját is mintáztuk... :D

A második képen pedig hátulról egy másik srácon, az ujjatlan, de a póló háta is ugyanez. Az ujjatlan trikó kicsivel drágább, ez az élet fonákja... :o

A kicsivel drágább mit jelent?

És miért éppen piranja lett a logotok?  ??? Nem túl bádibildinges "jelkép"  ::) ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 30. - 12:05:43
Válasz #250
Nem elérhető

ViCtor


hy,
óránként 6db priviüzit lehet küldeni! Akinek nem tudtam válaszolni, azoktól türelmet! Andró, ezen lehet változtatni no limitre? Ha már vki törzstag?
 :-}
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 30. - 12:06:29
Válasz #251
Nem elérhető

Bubee


hy,
óránként 6db priviüzit lehet küldeni! Akinek nem tudtam válaszolni, azoktól türelmet! Andró, ezen lehet változtatni no limitre? Ha már vki törzstag?
 :-}

Ejha  :-O Te ilyen keresett személy vagy?  :-O  ??? ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 30. - 12:36:53
Válasz #252
Nem elérhető

hopika


Beszélgettünk egy kicsit... ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 30. - 14:05:54
Válasz #253
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
hy,
óránként 6db priviüzit lehet küldeni! Akinek nem tudtam válaszolni, azoktól türelmet! Andró, ezen lehet változtatni no limitre? Ha már vki törzstag?
 :-}
Ha minden igaz mostmár kedvedre privizhetsz... ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Október 30. - 14:34:46
Válasz #254
Nem elérhető

hopika


Má megint kaptam egy - t...
Kezdek félni  @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!