2024. Május 23. - 23:28:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 777736 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2007. Október 30. - 15:33:59
Válasz #255
Nem elérhető

Kola


ne si törődj vele hopika én is mindennap begyűjtök 3-4 et 8-}
de különösebben nem izgat... biztos valaki jáccik... Łł=
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 30. - 17:33:31
Válasz #256
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egy normál mérteű képet nem tudsz esetleg betenni a kis jóllakott piranha-s pólóról(ja meg hogy milyen szinekben van)
THNX!

Csak feketében van.

Csatolok egy képet, amin látható a póló előlről a fiatalemberen, akiről a piranját is mintáztuk... :D

A második képen pedig hátulról egy másik srácon, az ujjatlan, de a póló háta is ugyanez. Az ujjatlan trikó kicsivel drágább, ez az élet fonákja... :o

A kicsivel drágább mit jelent?

És miért éppen piranja lett a logotok?  ??? Nem túl bádibildinges "jelkép"  ::) ;D

Az ujjatlan trikó kb. 2500Ft lesz...

Logó információk:  8)

A piranja lett a védjegyünk, mert nem akartunk unalmasak lenni...Soha nem szeretünk azok lenni ;D A piranja nem egy dögevő unalmas állat. Csak kizárólag friss húst eszik... ;D

Meg tudod, ha jön ilyesmi, hogy támadás, meg ilyesmi unalmas dolgok, akkor fel kell készülnünk rá. ;D A Piranjának van egy bizonyos hozzáállása. A Piranja nem egy vesztes fajta. A piranja a tömegnövelés védőszentje, ha nem tudtad volna, mivel hihetetlen mennyiséget képes enni, hihetetlen sebességgel, de bárkit percek alatt képes le is szálkásítani... ;D

Hamarosan egyébként jön ki a bodybuilding.hu piranjás zsírégetője is!! Get ready for that!!! kb. 2 hónap! Finoman fog a zsírhoz nyúlni, mint egy piranja! :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 30. - 19:14:22
Válasz #257
Nem elérhető

Kola


andro a nagyobb kiszerelésű NO-Xplode illetve Cellmass mikor lesz nálatok ha lesz 1általán?
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 30. - 19:45:07
Válasz #258
Nem elérhető

Bubee


Egy normál mérteű képet nem tudsz esetleg betenni a kis jóllakott piranha-s pólóról(ja meg hogy milyen szinekben van)
THNX!

Csak feketében van.

Csatolok egy képet, amin látható a póló előlről a fiatalemberen, akiről a piranját is mintáztuk... :D

A második képen pedig hátulról egy másik srácon, az ujjatlan, de a póló háta is ugyanez. Az ujjatlan trikó kicsivel drágább, ez az élet fonákja... :o

A kicsivel drágább mit jelent?

És miért éppen piranja lett a logotok?  ??? Nem túl bádibildinges "jelkép"  ::) ;D

Az ujjatlan trikó kb. 2500Ft lesz...

Logó információk:  8)

A piranja lett a védjegyünk, mert nem akartunk unalmasak lenni...Soha nem szeretünk azok lenni ;D A piranja nem egy dögevő unalmas állat. Csak kizárólag friss húst eszik... ;D

Meg tudod, ha jön ilyesmi, hogy támadás, meg ilyesmi unalmas dolgok, akkor fel kell készülnünk rá. ;D A Piranjának van egy bizonyos hozzáállása. A Piranja nem egy vesztes fajta. A piranja a tömegnövelés védőszentje, ha nem tudtad volna, mivel hihetetlen mennyiséget képes enni, hihetetlen sebességgel, de bárkit percek alatt képes le is szálkásítani... ;D

Hamarosan egyébként jön ki a bodybuilding.hu piranjás zsírégetője is!! Get ready for that!!! kb. 2 hónap! Finoman fog a zsírhoz nyúlni, mint egy piranja! :D

Értem az érveket  ;D  :-oD
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 30. - 21:27:02
Válasz #259
Nem elérhető

tomi


hmm, saját termék? Az már egy szint!  @:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Október 30. - 23:22:31
Válasz #260
Nem elérhető

ViCtor


hy,
óránként 6db priviüzit lehet küldeni! Akinek nem tudtam válaszolni, azoktól türelmet! Andró, ezen lehet változtatni no limitre? Ha már vki törzstag?
 :-}
Ha minden igaz mostmár kedvedre privizhetsz... ;)

Köszönjük szépen!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 31. - 15:11:43
Válasz #261
Nem elérhető

Kola


andro mikorra várható az Extremefites és ennek az oldalnak a frissítése?(gondolok itt a termékekre) 8-}
thx for  ?:-/
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 31. - 18:43:56
Válasz #262
Nem elérhető

hopika


ViCtor!

Tele van a postaládád... :-/-(-:
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 31. - 19:27:59
Válasz #263
Nem elérhető

ViCtor


:) No limit üzifogadás kéne!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 31. - 21:41:26
Válasz #264
Nem elérhető

parrre


:) No limit üzifogadás kéne!

Jelenleg nekem inkább no-limit hydroxycut+leukic kombó kéne  :-)->

2007. Október 31. - 21:43:00
Válasz #265
Nem elérhető

Bubee


:) No limit üzifogadás kéne!

Jelenleg nekem inkább no-limit hydroxycut+leukic kombó kéne  :-)->

Jó a HC? Mesélj róla Parrepapa  8-}  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 31. - 22:00:07
Válasz #266
Nem elérhető

parrre


:) No limit üzifogadás kéne!

Jelenleg nekem inkább no-limit hydroxycut+leukic kombó kéne  :-)->

Jó a HC? Mesélj róla Parrepapa  8-}  ;D

Jó ! Határozottan jó! Elég sok zsírégetőt kipróbáltam, de eddig ez a legjobb. Ahogy már írtam sokszor, ilyeneket eszegettem hogy :

Reform, Instone Inferno, Biotech Cuts stack, Lipo 6 - semmi , abszolút semmi, még emelt dózisokban sem
Gaspari Thermogenic Thyrotabs + 3rd burn - szintén semmi (!)   :-O
Animal Cuts stack - mondjuk
Hydroxycut HC - Kezdődött egy folyamatos fejfájással 3 napig, majd elmult. A 2x3 kapszulától folyamatos belső remegést éreztem, pörgetett rendesen, jól ment az edzés a kevés ch ellenére is, és láthatóan csökkent a zsírréteg. A karomon és a vállamon lassan 3D-sek az erek  @:-) Ja és ami még (nekem) nagyon fontos, hogy folyamatosan pörgeti az emésztést, anyagcserét is.  :-/]  ::) Szóval nekem nagyon bejött.
Igaz ami igaz ez mellett az első időszakban volt anadrox is, ami szintén kurvajó, de a Hydroxycut nélkül jóval kevesebbet produkált.
Rám általában elég idióta módon hatnak a cuccok, ez gyakorlatilag azt hozta amit írtak róla.  :-!


2007. Október 31. - 22:52:32
Válasz #267
Nem elérhető

Bubee


 :-O

Már alig várom h én is beteszteljem  :-)->  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 31. - 22:55:11
Válasz #268
Nem elérhető

ViCtor


Igen a Hydroxycut HC elég jó! Viszont van ez az új ARSON, ami hasonló profilú, mint a HC, de jóval erősebb hatásokkal.
Az első stimulanthoz egyik sem fogható! A második stimulant gyenge, a harmadik állítólag visszakapja a metilkoffeint és újból parádézni fog!
Nálam most Venom hyperdrive van!
 
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 31. - 23:06:06
Válasz #269
Nem elérhető

Bubee


Igen a Hydroxycut HC elég jó! Viszont van ez az új ARSON, ami hasonló profilú, mint a HC, de jóval erősebb hatásokkal.
Az első stimulanthoz egyik sem fogható! A második stimulant gyenge, a harmadik állítólag visszakapja a metilkoffeint és újból parádézni fog!
Nálam most Venom hyperdrive van!
 


Kapható még első generációs Stimu?
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index