2024. Június 09. - 00:31:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Keresd a kockákat Bubival, avagy diéta Bubi módra  (Megtekintve 108347 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Október 06. - 16:13:34
Válasz #90
Nem elérhető

Bubee



Én bizonyos gyakorlatokat kivéve már lemondtam a nagy súlyok használatáról. A lábedzésem most változott meg, mert az MD-ben elolvastam Desmond Miller-ről írt cikket és teljesen megfogott, tökéletesen egyet értek vele. Guggolás, de az faszán, más nem is kell. Régen én felmentem nagy súlyokra guggolásban, de nem látom értelmét annak h tönkretegyem a térdem meg a derekam. Nekem életem legjobbja 200 volt (max) valamint 180ba 4-5. Ja és akkor még naturál voltam. Most úgy döntöttem h nem megyek nagyon le ismétlés téren, viszont amit csinálok az tökéletes lesz. Tavaly nyár elején próbáltam ilyen 20as ismétléseket és azt kell mondanom h sokkal jobban odabasz mint a 4-7-es. Lehet az lesz h egyik héten magas a rá következő héten pedig közepes ism számokkal fogok edzeni lábra. Csak guggolás + Hack illetve guggolás + lábtoló. Lábtolón is elég szép teljesítményt értem el anno, abba már 400 felett jártam. Jó is volt az az időszak. De már máshogy látom a dolgokat.

Hi Tesó!

Ez így baromi jó amit mondasz, én is mostanában kezdtem el így edzeni (20-22-es ismétlések) és nagyon odabaszós. Lábnál a a lábnyújtás be , illetve ki fordított lábfejjel, akkora súllyal amivel 20 ismétlés megy, szépen lassan , felső holtponton 1000-el megfeszítve, kurva jo tud lenni. Pláne guggolás után.
Másik, a hydroxycut. Érdekesség képpen. 2 hete szedem, az adag növelésénél mindíg iszonyat hasmenést okozott, ami 2-3 nap után elmult. Viszont 1 hét után ( 3 hét változatlan testsúly után, ugyanazon kaja + edzés mellett) 2.5 kilót vitt le. Úgytűnik működik a dolog . @:-) Kiváncsi vagyok nálad mit hoz.

Na ennyi. Nyomjad 1000-el . =/+' 
Dwarves forever !   8-)  ;D

Csumi Parrre baby  :-*  :o  ;D

A lábra csak 1 jó módszer van: hányásig szétküldeni  ;D A Pistibácsi is megmondja neked  ;D

Én is kiváncsi leszek a HC-ra, igaz még nem mostanában fogom elsütni, hanem majd csak olyan 6 hét múlva, amikor már alacsonyabb lesz a tzsm. Kicsit sokallom benne a koffeint. Ha felér az ember vele a maxra akkor már napi 600 mg-ot betol, ami annyira nem túl szerencsés, főleg mondjuk 1 clenbuterol mellett ami amúgy is megküldi a vérnyomást. Majd meglátjuk h bírom. Muscetech termékhez még nem volt szerencsém, de szimpatikus cég, leszámítva túlzott futtatást. Egy Cell-Tech-et szívesen kipróbálnék még...

Ja és szeretném átadni neked, a Griffmadarak Országos Szövetsége képviselőjének a törpök üdvözletét!  /:-) Találkozunk a harcmezőn, fantázia országban  :-O  /:-)  !+"%  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 06. - 18:13:34
Válasz #91
Nem elérhető

fLeSs


Clen mellé sztem ne használj koffein tartalmú kieget. Pláne ha még a szuristól is nő a vérnyomásod.
Amúgy én már nyomtam napokig 800 mg koffeint is, nem történt semmi. Akkor volt para, amikor abbahagytam. Fájt a fejem mint állat, hányinger, hidegrázás, stb. Szóval le kellett vezetnem. Naponta csökkentettem 100-150 mg-mal, és így levezettem.

2007. Október 06. - 18:22:31
Válasz #92
Nem elérhető

Bubee


Clen mellé sztem ne használj koffein tartalmú kieget. Pláne ha még a szuristól is nő a vérnyomásod.
Amúgy én már nyomtam napokig 800 mg koffeint is, nem történt semmi. Akkor volt para, amikor abbahagytam. Fájt a fejem mint állat, hányinger, hidegrázás, stb. Szóval le kellett vezetnem. Naponta csökkentettem 100-150 mg-mal, és így levezettem.

Most is használok koffeint, de nem sokat. Magas a vérnyomásom, de nem vészes szinten. Egyébként amikor a HC használata elkezdődik akkor valszeg nem lesz clenbi.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 06. - 19:28:28
Válasz #93
Nem elérhető

fLeSs


Nekem 120/60 a vérnyomásom még clen szedése mellett is, szal nálad problémásabb lehet a dolog. Be careful. ;D

2007. Október 09. - 11:57:57
Válasz #94
Nem elérhető

Bubee


Csumi!

Tegnap ismét futómű beállításra került a sor. Hát mit mondjak... Nem volt az igazi. Erőm az volt nagyjából mint múltkor, vagyis nem voltam gyengébb, de erősebb se. Ami nagyon szar volt, az az h durranás szinte = 0. A combom még úgy ahogy, de vádli az iszonyat szar. Tulképpen kb úgy érezttem mintha feleslegesen emelgetném a sarkam. Izomérzet volt, mert jó volt az összehúzódás a felső holtponton, de az istennek se akart bedurranni  :-Đ Van ilyen is... A súlyom tegnap 89 kiló volt, ami ugye most nem mérvadó. Akkor nincs baj ha a súlyom nem változik de a látvány igen, vagyis olvad rólam a zsír.

Szal a tegnapi edzésről: most magas ismétlésszámmal dolgoztam azaz 10 felett, közepes súllyal.

1. Guggolás:


20-20-60-80-80-70-60

2. Hack bácsi:

Uaz a szitu mint múltkor

3. Lábnyújtás:

2 sorozat, 20 ismétlés

4. Lábhajlítás:

4 sorozat 10-20 ismétlés

Ma a kedvenc edzésem lesz, vagyis KAR! I'm lovin' it  :-O ;D  /:-)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 10. - 10:54:11
Válasz #95
Nem elérhető

tomi


Engem a hc úgy szétcsapott, hogy inkább elpaszoltam, rohadt erős, de lehet belőle 1-3 szemet is szedni naponta. Én 6tól már a temetőben feküdnék. Bubi, képek kénének má'! o:)
Up the dose, lift the most!

2007. Október 10. - 11:57:38
Válasz #96
Nem elérhető

Bubee


Engem a hc úgy szétcsapott, hogy inkább elpaszoltam, rohadt erős, de lehet belőle 1-3 szemet is szedni naponta. Én 6tól már a temetőben feküdnék. Bubi, képek kénének má'! o:)

Majd kiderül ha beborul  :o ;D

3 képet készítettem. Nem nagy eresztés, kurva zsíros vok még mindig, de akkor legyenek ezek a before képeim. Igazából eddig a képeken nem látható változások azért történtek, de élőben se látszik annyira, pláne nem szar fényképen. Még csak most kezdődik a dolog igazán  :-\ ;D

A vádlis képe nagyon csalóka mert nem fedi a valóságot, a legnagyobb problémám pedig az h a bal látványosan kisebb h rohadna szét  :-Đ


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 10. - 12:06:17
Válasz #97
Nem elérhető

hopika


Engem a hc úgy szétcsapott, hogy inkább elpaszoltam, rohadt erős, de lehet belőle 1-3 szemet is szedni naponta. Én 6tól már a temetőben feküdnék. Bubi, képek kénének má'! o:)
Vazze!
Szólhattál volna nekem is...átvettem volna.
A szervezetem csak az extra cuccokat tolerálja rendesen... @-o
Jelenleg 5 Redline+5 Hydroxycut+3-4 kávé a napi adagom...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 10. - 12:23:35
Válasz #98
Nem elérhető

hopika




3 képet készítettem. Nem nagy eresztés, kurva zsíros vok még mindig, de akkor legyenek ezek a before képeim. Igazából eddig a képeken nem látható változások azért történtek, de élőben se látszik annyira, pláne nem szar fényképen. Még csak most kezdődik a dolog igazán  :-\ ;D


Hülye kérdés:

Alapból vagy szőrtelen,vagy leszedted már a fotók miatt?
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 10. - 13:25:10
Válasz #99
Nem elérhető

tomi


Köszi szépen Bubee, így már azért jobb, hogy van mihez viszonyítani. Lesz még munka, de szorgalmas ember vagy, szal sztem eredmény is. Az izmok felett már nincs olyan sok zsír, csak a derék a gáz, ahhoz meg idő kell. Kitartás, és sok sikert kívánok. ;-oo-;
Hopika te meg egy állat vagy!  :-O /:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Október 10. - 13:36:23
Válasz #100
Nem elérhető

hopika



Hopika te meg egy állat vagy!  :-O /:-)

Köszönöm a megtisztelést! ;-oo-;
Meg is tapsoltalak gyorsan... /:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 10. - 15:13:05
Válasz #101
Nem elérhető

parrre


 8-) :-)!

Azé a felszin alatt láccik ám a cucc ...  ;)

Hajrá

2007. Október 10. - 17:01:13
Válasz #102
Nem elérhető

God Vazzeg


Vazze Bubej, látszik ám azért hogy miújság van ott  ;-oo-; Ezt lepucolod, nagyon szép eredmény lesz, tuti  :-){ Hajrá, hajrá!  :-<

2007. Október 10. - 18:37:52
Válasz #103
Nem elérhető

Bubee




3 képet készítettem. Nem nagy eresztés, kurva zsíros vok még mindig, de akkor legyenek ezek a before képeim. Igazából eddig a képeken nem látható változások azért történtek, de élőben se látszik annyira, pláne nem szar fényképen. Még csak most kezdődik a dolog igazán  :-\ ;D


Hülye kérdés:

Alapból vagy szőrtelen,vagy leszedted már a fotók miatt?

Nem alapból vok szőrtelen. Vasárnap gyalultam le a lábam, nem volt egyszerű. Majd' másfél órámba került  :-O ˝=/  ;D A karomat borotváltam eddig rendszeresen, a lábamat nem. Azért is gyalultam le h jobban látszódjanak a dolgok, meg kiváncsisából is. A barátnőm egyáltalán nem örül neki, úgyh vissza kell növesztenem (megértem h gond az h szúrja a bőrét mint az állat mert valóban erős szőr), vagy találok megoldást arra ami mind2 fél számára megfelelő  ;D Nekem így speciel jobban tetszik a dolog, viszont be kell látnom h előnytelen mások számára  :)

Parre, God, Tomi:

Köszönöm a pozitív véleményt. Remélem megélem azt a napot amikor locsolócsövekkel a testemen ébredek majd  :-O  ;D De az még kurva messze van  :'(  ;D Ja és Tomi: még kurva sok zsír van az izmokon, hidd el  ;D Azért annyira nem jó a helyzet mint írtad  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 12. - 20:09:22
Válasz #104
Nem elérhető

Bubee


Üdv tezsvíreim!

Most egy villámbeszámoló következik az utóbbi 3 edzésről.

Nos, vegyes érzelmekkel zárom a hetet, mint edzés, mint maga a diéta szempontjából. Edzés ügyben annyit mondhatok h kissé labilis volt a teljesítmény, karban egy pici, mellben pedig annál kicsit több erővesztést tapasztaltam. Igaz a csütörtöki melledzésem máskor történt mint szokott illetve előtte csupán 100 gramm ch-t ettem ami lehet szokatlan volt és ezért történt a gyengülés. A bedurranás tekintetében a kar és a mell átlagos volt, a vádli az valami iszonyat szar. Komolyan mondom majdhogynem fölösleges lenne edzenem mert SEMMI bedurranás nincs, holott elég jól megdolgozom. Ilyenkor legszívesebben lecsapnám egy baltával a francba  :-Đ  ;D A mai hátedzés nagyon fasza volt. Durranás volt faszán, az erő is helyén volt, igaz most nem mentem nagy súlyokra, de ennek ellenére nagyon jól átdolgoztam 7 gyakorlattal. Jól esett.

Őszintén szólva az utóbbi pár napban a fehérjebevitelem nem volt kielégítő, most nem részletezem miért, de a lényeg h csak pár napról van szó. Ma csak kiváncsiságból lemértem a bicepszem és meglepődtem: 0,5 cm-el nagyobb. Ez jó jel.

A legnagyobb problémám az most, h nem érzem és nem is látom h fogytam volna a héten, ami kissé elszomorít. Lehet h csak mentálisan kéne összekapnom magam, de az is lehet h gond van a táplálkozásban. Lehet h csak bestagnáltam és türelem kellene hozzá. Mindenesetre jövő héten csökkentek a ch-n, úgyis itt van az ideje. Csak nem értem h még csak most tudtam le a 6 hetet és máris lassan 200-on vagyok. Túl gyorsnak érzem, de lehet h nekem így kell lennie. Azt se tudom h igazából 6 hét után mennyit kellett volna fogynom (ugye kb. 6 kilót), de egyelőre van egy olyan érzésem h nem történt annyi változás amennyinek kellett volna. Lehet hiba van a rendszerben. Egyébként a súlyom 89,2 volt ma. De erre nem akarok alapozni. Mármint arra h nem ennyinek kellene lennie.

Na mind1. A lényeg h jövő héten újabb csökkentés lesz és meglátjuk a reakciót.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index